04.06.14, 04:20Janusz Korwin-Mikke (fot. Facebook)

Korwin-Mikke: Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila niż na lekcje edukacji seksualnej

Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z serwisem Kafeteria.tv zdradził kilka pikantnych szczegółów ze swojego życia erotycznego. Przyznał na przykład, że w młodości zdarzało mu się używać prezerwatyw, ale żadna z jego dziewczyn tego nie wiedziała. Polityk dodał, że przecież w czasach jego młodości nie było edukacji seksualnej.

„Czy koń, czy baran mają lekcje edukacji seksualnej? Nie, a umieją to robić” – stwierdził lider Kongresu Nowej Prawicy, podkreślając, że edukacja seksualna jest czymś kompletnie niepotrzebnym, a co więcej nawet szkodliwym, bo „zabija erotyzm”.

„Jest mi wstyd za to, co się robi dzisiaj z młodymi ludźmi. Ja nie wiem, jak oni potrafią się kochać, jak można to robić, jak się w szkole uczy, że trzeba tym palcem robić to i to. To po prostu zabija całą spontaniczność, zabija całą przyjemność” – wyjaśniał Janusz Korwin-Mikke.

Polityk Kongresu Nowej Prawicy jest wybitnie przeciwny lekcjom edukacji seksualnych w szkołach, bo często prowadzą je „zboczone baby, które odczuwały radość, że mogą uczyć niewinne dziewczęta nakładania gumki na banana”. Na koniec Korwin-Mikke zadeklarował, że już wolałby, aby jego córka trafiła w ręce pedofila, niż na lekcje edukacji seksualnej.

Beb/Kafeteria.tv/Natemat.pl

Komentarze

anonim2014.06.4 5:28
Poperam , zabijanie duszy z całą pewnością jest większym przestępstwem ... i trudniej się przed nim uchronić ...
anonim2014.06.4 6:03
Dlaczego wycięto w ostatnim zdaniu `,który po pupie pogłaszcze` ????
anonim2014.06.4 6:10
sas
anonim2014.06.4 6:11
Fronda już widze stare kotlety odgrzewa.... od 6 tygodni otwieram Fronde codziennie żeby się dowiedzieć,co u Korwina słychać
anonim2014.06.4 6:12
Fronda....Portal Poświęcony....Korwinowi :)
anonim2014.06.4 6:13
może Towarzysze Frondyści cos napiszecie rzetelnego o programie Nowej Prawicy ???
anonim2014.06.4 6:13
a do tej pory sądziłem, że Fronda jest przeciwna edukacji seksualnej....
anonim2014.06.4 6:24
Nie ma racji?
anonim2014.06.4 6:45
Mniema co "zgroza"? neosexedukacja to w istocie czysta pedofilia, ale uprawiana publicznie i długo. Wiec szkody na psychice są większe niż jednorazowy kontakt z klasycznym pedofilem. Tak jest - sexedukacja ma wytworzyć nowego człowieka, odwieczny cel Lewicy. PS. trzeba być kompetnym bezmózgiem, żeby zdanie "wolę dostać w pysk pięścią niż żeby mi kosą flaki wypuścili" zrozumieć jako pochwałę brania po mordzie. Czy jesteś 50% IQ? Zastanów sie jeszcze raz.
anonim2014.06.4 6:46
Walcie dalej w Korwina a za rok będzie miał 20%.
anonim2014.06.4 6:54
Mniemanologia, te brednie o poparciu dla pedofilii Korwina wynikają z niezrozumienia lub celowego przekręcania ironii z jego wypowiedzi. Radzę obejrzeć program "Młodzież kontra" z 16 marca, gdzie wyjaśnia, że mówiąc o pedofilii ma na myśli grubą przesadę jaka obecnie każe nazywać każde przytulenie, wzięcie na kolana dziecka, pogłaskanie za objaw tejże. Chciałbym, aby ten kociokwik merdiów trwał dalej do wyborów sejmowych, a wtedy będzie lekko 20% dla KNP. :) Oczywiście, plus dalsze pogłębianie socjalizmu i postępu przez PO-PiS-PSL-SLD.
anonim2014.06.4 7:21
czszcz51, do głów pryszczatych redaktorów Frondy, jak i reszty merdiów nie może dotrzeć fakt, że obecnie, dzięki sieci, łatwo można sprawdzić każdą wypowiedź w oryginale, co coraz więcej osób robi wiedząc jak, nie tylko TV, uprawia propagandę ...
anonim2014.06.4 8:13
Mniemanologia, przeczytałem ten odnośnik i odnoszę wrażenie, że niezupełnie zrozumiałaś, o co Korwinowi chodzi. Uważam, że ma rację w sprawie tych seksedukatorek, natomiast w sprawie łap tego pedofila też ma rację, że to jest LEPSZE NIŻ, ale nie DOBRE ! Miał chyba na myśli córkę, którą dotyka MĘŻCZYZNA (co bardziej rozbuchani koledzy też to przecież robią !), a jeśli maca biuścik, to znaczy, że nie jest to już dziecko ? I dalej tłumaczy, ze po takim bliskim spotkaniu III stopnia zostaje uczucie wstydu, ale nie skrzywienie myślenia na zimno i w wulgarny sposób o tych sprawach.
anonim2014.06.4 8:16
czszcz51, zauważyłem dawno, bo jestem dość rozgarnięty i wyczulony, a także mam bystrych kolegów. :) Zmiana ekipy redaktorów nie posłużyła Frondzie.
anonim2014.06.4 8:32
@czszcz51. Propisowskimi progandystami są od bardzo dawna. Korwin, jako realne zagrożenie dla PiS, wpadł niestety w te tryby również. Z Bogiem.
anonim2014.06.4 9:57
Ten stary zwyrodnialec za te słowa powinien trafić do więzienia,najlepiej ze zbokami żeby mu hemoroidy po "głaskaniu po pupie" wisiały jak jaja z przodu.Co ten podstarzały konus wie o pedofilii? Obrzydliwy obleśny dziad! Idąc tropem jego pierdów można przypuszczać że edukował swoje potomstwo osobiście-wszystko zostało w domu.
anonim2014.06.4 10:24
Mniemanologia, Twoje sugestie pod moim adresem świadczą o tym, że mimo wysokiego IQ emocje nie pozwalają Ci rozumieć co Korwin i ja piszemy. Chyba jednak jesteś prawdziwą kobietą. ;-)
anonim2014.06.4 10:50
Kochani, a co powiecie na pomysł noszenia publicznie MUCHY (zamiast krawata i opornika w klapie) ?
anonim2014.06.4 11:14
Trzeba sobie uświadomić, że cała ta sesedukacja ma wychowywać pokolenie blachar, rozpustnych ździr takich co to stu "partnerów" łyka od gimnazjum do liceum. To jest celowe (i profesjonalne) demoralizowanie młodego pokolenia. Za okupacji i rozbiorów ludność rozpijano, teraz się propaguje narkotyki i rozwiązłość. Nie wiecie, ale "najlepsze", wręcz wzorcowe rezultaty uzyskano na Kubie Fidela. Tam udało się doprowadzić do prostytuowania się nawet 80% dziewcząt w wieku szkolnym. Czy wolicie, żeby rząd (za pośrednictwem szkoły) zdemoralizował wam córki, zamienił je w szmaty krótko pisząc, czy mniejszą szkodą byłaby znajomość z takim "Lewisem Carrollem" od "Alicji..." któremu zawsze mozna solidnie obić ryło jak się sprawa wyda. MENowi ryła obić sie nestety NIE DA.
anonim2014.06.4 11:53
Pan Mikke dawno już przekroczył granice żenady.Najlepiej dla wszystkich byłoby aby przestał kompromitować Polskę i prawicę, i raz na zawsze zniknął z polityki.
anonim2014.06.4 13:08
Mniema, to jest właśnie konieca logika-inaczej otóż bardzo często musimy porównywać jedno złe z innym nikogo nie interesi czego ty tam nie chcesz, ale jak zapytają się ciebie: wyskakuj z keszu i stój prosto jak będziemy bić w ryj bo inaczej... to co odpowiesz, małomiejski filozofie?
anonim2014.06.4 15:47
Od pogłaskania po pupie, nikomu nic się jeszcze nie stało, szczególnie dziecku, które nie jest świadome tego, co się dzieje. Inna sprawa z lekcjami deprawacji.
anonim2014.06.4 17:12
Korwin ma rację - pogłaskanie pupy nie wyrządzi większej krzywdy, zaś deprawacja poprzez sexedukację spowoduje spustoszenie moralne młodej dziewczyny. Straszliwe efekty tej "edukacji" widoczne są gołym okiem w krajach, gdzie wprowadzona była wcześniej, niż u nas.
anonim2014.06.4 17:43
„Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą”
anonim2014.06.4 18:08
Fronda
anonim2014.06.4 18:08
Fronda
anonim2014.06.4 18:09
drogi/droga/drogie PI jacy chłopcy? ch to oczywiste - słabi, niemęscy, możliwie zhomoseksualizowani. Egoiści skoncentrowani nia jałowym seksie. Żadnych wyższych myśli... Tacy sa niegroźni, tacy nie spalą komitetów, tacy są zbyt głupi żeby roznieść waaadze na kopach.
anonim2014.06.4 18:12
"Kafeteria.tv zdradził kilka pikantnych szczegółów ze swojego życia erotycznego. Przyznał na przykład, że w młodości zdarzało mu się używać prezerwatyw, ale żadna z jego dziewczyn tego nie wiedziała." To się nadaje na portal plotkarski.. Szkoda, że Fronda spada do tego poziomu.. jeśli chcę poczytać ploteczki, mogę wejść na Onet, tutaj szukam czegoś bardziej wymagającego. Jeśli chcecie pisać, to róbcie to na wysokim poziomie, przede wszystkim MERYTORYCZNIE. Nie zmieniajcie się w katolicki portal od ploteczek..
anonim2014.06.4 18:13
"Kafeteria.tv zdradził kilka pikantnych szczegółów ze swojego życia erotycznego. Przyznał na przykład, że w młodości zdarzało mu się używać prezerwatyw, ale żadna z jego dziewczyn tego nie wiedziała." To się nadaje na portal plotkarski.. Szkoda, że Fronda spada do tego poziomu.. jeśli chcę poczytać ploteczki, mogę wejść na Onet, tutaj szukam czegoś bardziej wymagającego. Jeśli chcecie pisać, to róbcie to na wysokim poziomie, przede wszystkim MERYTORYCZNIE. Nie zmieniajcie się w katolicki portal od ploteczek..
anonim2014.06.9 10:19
Powstrzymać Korwina przed dalszym kompromitowaniem prawicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest jedyna prawica w Polsce i on ją najpierw buduje(w dni parzyste)a potem niszczy(w dni nieparzyste)taki bełkotami....Popieram KNP,ale Korwin stał się niszczycielem i gada od rzeczy...gość nie wie o czym mówi..