07.11.19, 15:45(fot. screen)

Krzysztof Wyszkowski dla Frondy: Tusk powinien iść do więzienia! Jest rzecznikiem sił wrogich Polsce!

Portal Fronda.pl: Donald Tusk ogłosił, że nie będzie kandydował w zbliżających się wyborach prezydenckich. Czy ta decyzja jeszcze może ulec zmianie?

Krzysztof Wyszkowski, legendarny działacz "Solidarności": Dawno stawiałem taką tezę, że jestem pewien, że Donald Tusk nie będzie kandydował. Rozumiem, że się trochę wahał, albo liczył, że zmieni się sytuacja. Rzeczywiście w swoim oświadczeniu mówił o jakichś zaszłościach, które go rzekomo obciążają. Odwoływał się do zaszłości z okresu, gdy rządził, a są jeszcze inne rzeczy, jak choćby przeciek dla gangsterów, za co powinien iść do więzienia.

Chodzi głównie o wcześniejsze sprawy, jak brał pieniądze od agentów SB na uruchomienie partii politycznej, a później od Niemców na wykreowanie się na polityka europejskiego. To są zaszłości, które dowodzą, że jest rzecznikiem sił wrogich Polsce, po prostu jest antypolakiem.

Do jakiego stopnia trzeba by zdominować życie publiczne, media, żeby to ukryć? Okazuje się, że to płomne nadzieje Tuska, może faktycznie długo liczył jeszcze na to, że uda mu się ukryć swoją przeszłość. Na szczęście nie będzie już Polakom zawracał głowy.

Skąd mogła wziąć się jego decyzja?

Jest wiele różnych powodów. Myślę, że również osobiście przyczyniłem się do tego, ujawniając jego związki, szczególnie te dotyczące jego początków kariery politycznej. Mówiłem o nich wtedy, kiedy jeszcze nie były znane. Do końca utrzymywałem, że był człowiekiem wykreowanym przez Służby Bezpieczeństwa PRL-u, a później robił karierę międzynarodową jako człowiek kupiony przez Niemców, żeby Polsce szkodzić.

Dochodzi jeszcze do tego okres jego rządzenia. Coraz więcej do wiadomości publicznej dochodzi informacji o skali korupcji w Platformie Obywatelskiej. Poczynając od takich osób jak Jacek Karnowski z Sopotu, Paweł Adamowicz z Gdańska. To własne podwórko Donalda Tuska! Co dopiero skala całej Polski? Burmistrz warszawskich Włoch, czy Stanisław Gawłowski? To są tak kompromitujące okoliczności, że musiałby być idiotą, jeśli rzeczywiście do końca się łudził. Być może nie chciał odmawiać swojej formacji. 

- Uważam że możemy te wybory wygrać, ale do tego potrzebna jest kandydatura, która nie jest obciążona bagażem trudnych, niepopularnych decyzji, a ja takim bagażem jestem obciążony od czasów, kiedy byłem premierem - mówił w swoim oświadczeniu Donald Tusk. To samokrytyka, czy cynizm?

To po prostu nic, dym. Po prostu coś musiał powiedzieć. Zasłania się tym, że podwyższył wiek emerytalny, ale przecież kandydat, którego wydaje się popierać - Władysław Kosiniak - Kamysz, jest twarzą podwyższenia wieku emerytalnego. Wydaje mi się, że te argumenty nie mają żadnego znaczenia, to z góry przygotowane przemówienie, które miało zawrócić kota ogonem.

Donald Tusk został przymuszony do złożenia oświadczenia i wreszcie je wybąkał. Mówienie o tym, że jest możliwość wygrania wyborów prezydenckich z Andrzejem Dudą, to bzdura. Donald Tusk musi podtrzymywać swoich kolegów, nie mógł im na końcu powiedzieć, że wycofuje się, ponieważ nie ma szans, ani nikt inny nie może zagrozić kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości. Takie prawdziwe oświadczenie może ukazać się w książce Tuska pt: "Szczerze", która ukaże się w grudniu.

 

- Potwierdza się „klątwa Lecha Kaczyńskiego”. Lech Kaczyński wygrał z Donaldem Tuskiem w 2005 roku, a w roku 2010 Tusk sam się uchylił i nie kandydował na prezydenta. Teraz miał taką szansę i znowu się nie decyduje. Jest w tym coś symbolicznego – stwierdził Piotr Semka. Mamy do czynienia z "klątwą Lecha Kaczyńskiego?

Myślę, że to raczej dobry duch Lecha Kaczyńskiego, który na szczęście panuje teraz w Polsce. Ludzie uczciwi czasami odnoszą sukcesy nad oszustami, ludźmi o złej woli, którzy chcą Polsce szkodzić. Dopóki mamy dominację mediów zagranicznych, finansowanych przez lobby, które są wrogie Polsce, to część opinii publicznej będzie oszukiwana.

Repolonizacja mediów jest konieczna. W mediach lokalnych panuje dominacja mediów niemieckich i jest to zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. Mieszkam w Sopocie, gdzie jest "Dziennik Bałtycki", niemiecka gazeta dla Polaków, która od lat dezinformuje, robi ludziom wodę z mózgu, to jest rzecz niedopuszczalna. Państwo polskie nie może pozostawiać wielkiej aglomeracji na łaskę wrogich interesów. To się musi zmienić. Na szczęście w skali ogólnopolskiej to się zmienia.

To nie fatum krąży nad Tuskiem, ale zwyczajnie prawda zwycięża kłamstwo.

Jakich kroków możemy się spodziewać w najbliższym czasie ze strony opozycji? Czy będą to jakieś chaotyczne ruchy, może znów "pucz", czy może jednak dadzą Polakom spokój?

Uważam, że po wyborach sytuacja się uspokoi. Płomne nadzieje do wyborów dodawały im animuszu. Jeszcze są jakieś krzyki i piski, ale nie sądzę, by były jakieś nadzwyczajne działania, poza histerią. W TVN24 robią widły z byle igły. Nie jest możliwe, by licząca się część opinii publicznej dała się na to nabrać, bo to w końcu nudzi. Zbyt jawne jest to, co nazywam dymem, czyli rozpętanie histerii na temat mglistych pomówień, przypuszczeń w stosunku do rządzących.

Sejm podejmuje pracę, sytuacja będzie się uspokajać. Opozycja będzie gniła, a gnicie będzie wywoływało smród, który się będzie rozchodził. Myślę, że nie musimy się na razie tym przejmować.

Rozm. Karolina Zaremba

Komentarze

Tom2019.11.10 15:12
Powinien iść a jakoś nie idzie. Hanna GW też nie.
Mirek2019.11.10 10:24
Tusk to niemiecki knecht który okradł Polskę na 600 miliardów złotych . To jest o wiele , wiele więcej niż to co otrzymaliśmy z UE przez 15 lat . Z wypowiedzi Wyszkowskiego wynika że to Niemcy wypromowali tego łobuza na polskiego polityka aby rozwali Polskę a gdy mu się grun t zaczął palić to Merklowa przerzuciła go do Brukseli .
antek.b2019.11.10 17:19
Tysiąc!
katolik2019.11.10 8:06
kto go wsadzi? PIS będzie miał odwage?
Jan2019.11.9 18:41
A Krzysztof Wyszkowski ma jakieś dowody na swoje tezy? Zresztą to SB to jakaś służba nad służbami że mimo zamknięcia w 1989 miała jeszcze pieniądze 12 lat później w 2001 na dawanie na partię Tuskowi :D
Dominik2019.11.9 18:56
Czego oczekiwać od gościa który nie skończył nawet szkoły średniej, a do tego naprawdę trzeba być tumanem.
Foster2019.11.9 16:15
Kto to jest ten Wyszkowski ?. Polskie przysłowie powiada: "kto komuś więzienia życzy sam do niego trafia".
Dr Nobody2019.11.8 21:51
Rrrrrrryyyyyyyżżżżżą małpa skuliła ogon pod ten zdradziecki tyłek i zostawiła swoją ukochaną PełO :):):):) Cóż, złodzieje nic się dzisiaj nie szanują:):)
wacula2019.11.8 17:15
o to tak wygląda mściwy wściekły zazdrosny człowiek Wyszkowski
Anitka lolitka2019.11.8 14:19
Ziobro, Banaś & Kurski powinni iść do więzienia.
Urszula2019.11.8 7:22
"Puste gesty, puste słowa, puste serce, pusta mowa, puste, choć zacięte usta, pusty wzrok i głowa pusta, pusty program i projekty, do cna pustych stek inwektyw, pusty jazgot, próżne żale, krzyk, co treści nie ma wcale, puste groźby, puste miny, wielkie morze próżnej śliny, puste hasła, obietnice, wszystko puste – poza picem ! Słowem zero, nicość, próżnia – tym się w świecie PiS wyróżnia.”
ridado2019.11.7 21:10
Wyszkowski to nie normalna osoba. pluje pluje I smierdzi.
antek.b2019.11.7 20:52
Wyszkowski to jeden z kilku działaczy ówczesnej opozycji ,którzy wraz z grupą twardogłowych członków władz PRL dążyli do krwawej konfrontacji,stąd między innymi śmierć popiełuszki,która miała sprowokować zamieszki,gdyby im się udało polska spłynęła by krwią,na szczęście po obu stronach wygrali pragmatycy dzięki którym jesteśmy stawiani za wzór dla całego świata,niestety obecnie do władzy doszli ludzie którzy znowu rozpalają w polakach ogień nienawiści a bohaterowie tamtego czasu są przez nich opluwani , czarę goryczy przelewa fakt że ci sami polacy którzy wtedy byli z tego dumni i mieli wysoko podniesione głowy obecnie dali się bez reszty omamić tym szubrawcom ,jakież to smutne,widocznie jako naród nie zasługujemy na nic więcej.
582019.11.7 20:52
patrz zebyc ty tam nie znalazl gdzie wysylac ryzego psa , twoi poziomjest taki jak u ryzego
lon2019.11.7 20:12
Co za wstrętna kreatura zrobiła się z tego Wyszkowskiego, nie dość , że opluje każdego kogo wskaże partia to jeszcze rzuca bezpodstawne oskarżenia nie poparte dowodami.
Lekarz Senior2019.11.7 19:59
Czy biznesy Tuska z Kulczykiem - m.in. Ciech, autostrada wielkopolska - to nie jedno wielkie przestępstwo? A patronat wszelakim mafiom powiązanych z PO?
Marek212019.11.8 8:01
To dlaczego Ziobro jeszcze nie skierował sprawy do prokuratury? Czemu nie ma aktu oskarżenia? Od 4 lat prokuratura jest pod całkowitą władzą PiS. Skoro nic się nie dzieje to jest to najlepszy dowód na to że: -nie ma żadnego przestępstwa, -Kaczyński i Ziobro są wspólnikami Tuska w przestępstwie i go kryją. Każdy może wybrać swoją wersję :-)
anonim2019.11.7 19:00
Znowu się ten PiSowski debil odezwał. Boże ratuj Polskę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Monika2019.11.7 19:26
Czyżbyś pisał o sobie? Jakoś nie widzę twego nicku ! Aż tak się boisz wychylić? Więc który z was jest gorszy? Chyba ty!? Jego nazywasz debilem, ale to ty nim jesteś? czyli Lechem K....?
infor2019.11.7 21:52
Ty głupawy śmieciu - przy Wyszkowskim - jesteś tylko śmierdzącym gówn.m, czyli czymś z czego trzeba oczyszczać Polskę
Olej2019.11.7 17:55
Ko-cieniak Kumysz ? Nigdy ! A co do peruwiańskiego słońca - jest wciąż osłaniane przez swoich mocodawców. Jego ruszyć mogą tylko polskie służby - prawdziwie polskie, tak by go docisnąć nieformalnie. Na tyle skutecznie aby ów docisk miał wymiar większy niż siedzenie w mamrze.
Urszula2019.11.7 17:44
Puste gesty, puste słowa, puste serce, pusta mowa, puste, choć zacięte usta, pusty wzrok i głowa pusta, pusty program i projekty, do cna pustych stek inwektyw, pusty jazgot, próżne żale, krzyk, co treści nie ma wcale, puste groźby, puste miny, wielkie morze próżnej śliny, puste hasła, obietnice, wszystko puste – poza picem ! Słowem zero, nicość, próżnia – tym się w świecie PO wyróżnia.”
Monika2019.11.7 19:22
Urszula ! Moje słowa uznania! Bardzo to trafnie ujęte ! Cała Prawda!
Prezes Kur.wski2019.11.7 17:13
"Dopóki mamy dominację mediów zagranicznych, finansowanych przez lobby, które są wrogie Polsce". Nie wiedziałem, że TVP jest zagraniczna.
KKK2019.11.7 17:23
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
582019.11.7 21:02
powtarzac sie kretynie
592019.11.8 1:37
podziekuj to kc+ mogli zlikwidowac gw , woleli akcje sprzedaz chazarom z usra
Pierz2019.11.7 17:09
Jakieś nowe pojęcie logiczne: "Teza, że jestem pewien". Kolejny bełkot.
Jack Em2019.11.7 16:52
Dość długo byłem zwolennikiem PO. Jednak po przegranych wyborach w 2015 i 2019 roku zacząłem grzebać po internecie, rozmawiać z różnymi ludzmi, bo nurtowało mnie pytanie, że skoro formacja PO jest tak dobra, tak mądra, tak uczciwa jak mówią o sobie politycy PO, i tyle zrobiła dobrego dla Polski i Polaków podczas 8 lat rządzenia – to dlaczego nie wygrywa wyborów tylko przegrywa ?! Coś tu nie gra ?! Wyłączyłem TVN, i dotarłem do zupełnie innych informacji, i danych mówiących, że moja dotychczasowa wiedza jest błędna, a to co mówi TVN to kłamstwa i manipulacje ! No bo skoro jest tak źle, jak mówi TVN, to dlaczego światowe rankingi mówią coś zupełnie odwrotnego, analizy UE dotyczące poszczególnych krajów członkowskich również chwalą Polskę, GUS również podaje dobre prognozy, a i sam widzę, że w Polsce jest lepiej, a nie gorzej ! Rozmawiam z ludzmi, którzy są zadowoleni z rozwoju kraju, z programów pomocniczych, z wiarygodności rządzących, bo co obiecują lub zaplanują jest realizowane. Oczy przecieram ze zdziwienia , że to o czym wiedziałem dotychczas, to wielkie nieporozumienie i nieprawda. Porównuję rzeczywistość z tym co mówią politycy PO, i okazuje się, że oni kłamią, wymyśają głupoty i manipulują. Myślę sobie, dlaczego byłem zwolennikiem formacji politycznej, która narobiła tyle zła dla Polski ? Takie przykłady jak zadłużenie państwa, kradzież miliardów z WAT i OFE, podnoszenie podatków i wieku emerytalnego, afery bez końca dają do myśenia, że coś nie gra, że to co głoszą ścierwo-media to kłamstwa i manipulacje. Dziś, może mi się nie wszystko podobać, ale wierzę i kibicuję M. Morawieckiemu, jego rządowi i ich popieram, szczególnie za program zrównoważonego rozwoju i polskiego modelu dobrobytu ! Żegnajcie kłamcy i manipuatorzy z PO. Dziękuję Bogu, że wreszcie przejrzałem na oczy, że nawróciłem się do normalności. Zwolennicy PO są zaślepieni podobnie jak ja byłem. Jednak uważam, że ci mniej inteligentni, nie potrafią dotrzeć do prawdy i brną w ich głupocie dalej. Szkoda, bo czas mija bezpowrotnie !
Mirek T2019.11.7 17:02
Ato Ty jesteś ten bardziej inteligentny? Chyba śnisz.
Brexit2019.11.7 17:16
Musisz przestać brać dopalacze.
antek.b2019.11.9 12:02
Jack Em,wyłączyłeś media niezależne od rządu,to i nie wiesz że pis[nie polska] co rusz jest pozywane przez instytucje europejskie za łamanie praworządności,łamanie praw obywatelskich,zawłaszczanie mediów publicznych,brak pluralizmu w debacie publicznej,szczucie polaków przeciw sobie ,życie to nie tylko gospodarka,choć historia pokazuje że takie rozdawnictwo, choć powoduje przychylność plebsu,to rzadko kiedy dobrze się kończy,no i końcu układ korupcyjny na ogromną, ogólnopolską skałę z kościołem,oddawanie tej w istocie, antypolskiej korporacji,w zamian za poparcie,kawałek po kawałku polskiej tkanki, kładzie się cieniem na wszystkim co robi pis,radzę ci więc ,oglądaj wszystkie telewizje,będziesz miał lepszy przegląd sytuacji.
JS2019.11.7 16:51
Krótki Bilans rządu D. Tuska: - dług publiczny 826 mld zł - podwyżka WAT do 23% - składka rentowa 8% - bezrobocie 11,5% - wiek emerytalny 67 lat - ilość afer korupcyjnych min. 42 - grabież 153 mld zł z OFE - grabież ponad 250 mld zł poprzez karuzele watowskie - co PO zrobiło dobrego przez 8 lat jej rządzenia: Jeden z reporterów pyta Sketynę, aby wymienił 3 - 4 największe sukcesy PO i co ta partia zrobiła dobrego dla Polski i Polaków w czasie ich 8 lat rządów ? Sketyna zamilkł, a potem ze spuszczoną głową długo się zastanawiał, ale nic nie wymyślił ! Obok stojący członkowie PO mieli miny sra-jącego kota na pustyni. A przecież to takie łatwe panie Sketyna: - podwyższenie wieku emerytalnego wszystkim do 67 lat, -tylko w ciągu 3 dni ukradliśmy Polakom 153 MLD zł z OFE beszczeszcząc Konstytucję, - pozwoliliśmy mafiom watowskim wykraść 260 MLD zł z budżetu państwa, - ok. 42 afery korupcyjne i złodziejskie na wiele MLD zł. Podnoszenie podatków, wyrzucanie Polaków z mieszkań (złodziejska reprywatyzacja), ograbianie Polaków z ich oszczędności (Amber Gold, GetBack), itd, itp, itd. https://dorzeczy.pl/kraj/62353/Schetyna-uslyszal-pytanie-o-sukcesy-rzadow-PO-i-zaniemowil-To-nagranie-podbija-siec.html
592019.11.8 1:36
dlug wewnetrzny oficjalny 1 bilion 100 mld zl za rok 2019 rzady zlotoustego i kreatywnosc ksiegowa , 2 podniesienie z 8 na 23 na produkty medyczne 3 mafia smieciowa sprowadzanie smieci do polin ponad 500 tys ton 2019 ,za platfusow tego bylo 100 tys ton 4 222 afery koryta+ 5 nowa profesja ku3333two , tego nie bylo za platfusow 6 alfonsu banderowskiego kraiku dostaja polinskie obywatelstwo
Otto2019.11.7 16:50
Nie tylko przestraszył się niemiecki tchórz, ale przyznał się do winy !!! Oświadczył, że ciążą na nim, jego kłamstwa, nienawiść, złodziejstwo lub przyzwolenie na złodziejstwo, i co najgorsze zdrada narodu polskiego, zdrada Ojczyzny - chociaż Polska nigdy nie była jego Ojczyzną !!! Niech wy-pie-rda-la w pokoju wiecznym ! Jak będzie gotowy akt postawienia przed TS - zapukamy do jego drzwi !!!
Mirek T2019.11.7 17:08
A jak Ty trafisz do Brukseli? Przecież nigdy nie wjeżdżałeś ze swojej wiochy, a co dopiero za granicę!
oto moto2019.11.7 17:14
Ty to się możesz najwyżej popukać w czaszkę. A echo odpowie.
mordechaj2019.11.7 16:50
Jedany na całą Polskę lewacki kandydat na kandydata, który mógł powalczyć z A. Dudą – stchórzył ! Co teraz ? Podpowiadamy POKO jekie mają rezerwy: - przygłupy z PO: Kidawa, Budka, Kropiwnicki, Szczerba, Jachira, Katarasińska, Pomaska, Nitras, Neumann, Gawłowski, Artur W., Brejza, Tomczyk, Sienkiewicz, HGW, Czaskowski, Nowak, Kopacz, Niesiołowski, - przygłupy z Nowoczesnej: Lubnauer, Pihowicz, Zembaczyński, Meysztowicz, Misiło, Mieszkowski, Wielgus, Pampuch, Szlapka, Kloska, Pudłowski, i. In. - profesorowie nowoczesnego nurtu: : prof. Jan Hartman – kretyn, zw. LGBT, prof. Monika Płatek, UW (w rodz. Homoseksualnych rodzi sięwięcej dzieci niż w hetero), prof. Joanna Senyszyn – zw. Lewactwa i LGBT, prof. Wojciech Sadurski - należy do Homo insipiens, prof. Magdalena Środa - należy do Homo insipiens, prof. Hanna Gronkiewicz Waltz – prof. Złodziej, prof Danuta Huebner ( ue = ü), należy do Homo insipiens, prof. Andrzej Zoll – prawnik z wywróconym muzgowiem, prof. Tomasz Nałęcz – należy do Homo insipiens, prof. Radosław Markowski – prof. Debil, prof. Jadwiga Staniszkis – feministka, prof. Marcin Matczak – mężczyńni mogą rodzić, prof. Ireneusz Krzemiński – wysoki poziom neurotyczności, prof. Ewa Marciniak – wysoki poziom neurotyczności), prof. Andrzej Tretyn – zwolennik LGBT, przeciwnik wolności słowa, prof. Maciej Giertych- należy do Homo insipiens, prof. Marcin Król – lewak, należy do antypisowskiego psychiatryka), prof. Ewa Graczyk (z Gdańska) – przygłupka, należy do tęczowej zarazy. - przygłupy niezależne: Rzepliński, Anna Komorowska, Misiek (Kamiński), Marcinkiewicz, Cejrowski, Iwulski, Gensdorf, Zoll, Wałęsa-Bolek, Stuhr, Janda, Pszoniak, Stępień, Olbrachski, Jeżdżewski, Lis, Dorczok, Giertych, Michnik, Kijowski, Kasprzak i inni.
Dam2019.11.8 11:21
Multikonta już ci się mylą, tą copypastę wrzucasz już pod przynajmniej trzema nickami.
Piotr Nowak2019.11.7 16:48
To jest wasz całkowity koniec PO-je-by ! Tusk to polityczny trol, tchórz i zdrajca narodu polskiego. Tusk jest tym, kim pokazał wielokrotnie – nikim !!! Wszystko co osiągnął, tak naprawdę dostał albo od układów i mediów III RP albo od Merkel, z tym, że w jednym i w drugim przypadku był zwykłym kamerdynerem, na łasce i niełasce zamawiających usługi . Na składnię jego nazwiska - żygam !!!
Mirek T2019.11.7 16:58
Jak Cie proboszcz z wikarym prykują od tylca na sucho to nie rzygasz?
Piotr Nowak2019.11.7 17:24
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
Mirek T2019.11.7 17:52
Debil na portalu to ty jesteś tylko o tym nie wiesz.
Nina2019.11.7 20:45
Mirek T nie dość,że jest debilem to jeszcze pedałem tylko bzykanie od tyłu mu w głowie.
582019.11.7 21:00
widzialac , nie to nie szkaluj pi ss do
Mirek T2019.11.7 21:12
Nina gdyby Twój ojciec, kto kolwiek nim był , bo mamusia nie jest do końca pewna, wiedział co z Ciebie wyrośnie to by się za tapczan spuścił!
Reno2019.11.8 15:53
Mirusiowi wzieli ubecką emeryture stad ta wściekłosc
Położna2019.11.7 19:59
Piotrze matka cię chyba wysrała nie urodziła!
bogdanus bis2019.11.7 16:42
Kaczyński, Kamiński (ten powinien siedzieć), Przyłębska, Piotrowicz, i wielu innych, też powinno iść do więźnia.
ciemny lud2019.11.7 18:37
Ale lewactwu się marzy! Nic z tego następne 4 lata będą dla was zomowcy, ormowcy, sb-cy i innej maści szuje' dalej ciężkie.
bogdanus bis2019.11.7 19:29
uważaj bo Gowin może odejść od PISuaru, umowa się kończy! A wtedy co? Oby Ci żyłka nie pękła
Mirek T2019.11.7 21:07
ciemny ludzie, zamiast bredzić biegusiem na plebanie, proboszcz Ci zaprykuje od tylca, jak się uda to może i wikary poprawi.
Mirek T2019.11.7 16:40
Pani Krzysztofie Wyszkowski, zakończył Pan edukację na szkole podstawowej, naukę w Liceum Pan tylko zaczął i szybko się zniechęcił, za trudno było? Z racji Pana wszechstronnej edukacji proszę się nie wypowiadać na tematy dla Pana za trudne. Zdrowia życzę.
grom2019.11.7 18:13
Mówi o sprawach które zna z autopsji, Tusk to przeciętniak, stanowisko w UE dostał od Niemców bo im służy, on ma kasę oni swojego sługę na wysokim stanowisku, interesy. Swoje stanowisko w UE wykorzystał do opluwania polskiego rządu, wyłącznie, w żadnej sprawie nie stanął po stronie Polski, chociażby w sprawie reparacji, podczas ataków żydów, jeszcze zabiegał o nałożenie sankcji, próbował psuć relacje z USA ech szkoda słów
anonim2019.11.7 18:20
ty tam goowno wisz
Mirek T2019.11.7 21:02
grom jak się napalisz tego taniego zioła z Białorusi to się prześpij, a nie produkuj się na forach. Pozdrawiam serdecznie .
gumowa kaczka2019.11.7 16:37
pisda radę
Albert2019.11.7 16:32
"Tusk powinien iść do więzienia!" Jakieś podstawy prawne? Czy teź kolejnemu prawackiemu śmieciowi marzy się powrót do PRL i wsadzanie do więzienia, bo tak?
Jack Em2019.11.7 17:22
Ty Albert, jeśli ty nie widzisz jeszcze co ten Niemiec Tusk narobił złego Polsce - to ty jesteś debilem !!!
Mirek T2019.11.7 18:00
Tak Tuska i innych mieli wsadzić do wiezienia i co? gadać to pisiory potrafią tylko dowodów przez 4 lata nie mogli znależć matoły.
Albert2019.11.7 18:50
Co konkretnie zrobił takiego, że jest to niezgodne z prawem i kwalifikuje się do kary więzienia? Konkrety podaj.
Pisbusers2019.11.7 16:31
W jego starczym wieku z tym gniciem byłbym ostrożny kto będzie pierwszy
Topek2019.11.7 16:27
Jemu się całkiem w tej głupiej głowie na stare lata popier...iło, Tusk nie łamał prawa i Konstytucji w przeciwieństwie do przywódców PiSdzielskich Kaczora (choć on tylko decyduje z boku) i jego pieska Adriana, którzy w przyszłości myślę na pewno zostaną osądzeni podobnie jak Hitlerowcy w Norymberdze
TAK Z INNEJ BECZKI.....2019.11.7 16:17
A Wyszkowski powinien iść do szkoły. Wszak edukację skończył na podstawówce...
anonim2019.11.7 19:03
Przecież podstawówka, to jest Żelazny elektorat PiSu.
Marek2019.11.7 16:11
Następny kandydat do Tworek.
Mirek T2019.11.7 17:54
Marku, a co chciałbyś mieć towarzystwo.
582019.11.7 20:54
was sie nie pomiesci , moze trzeba wynajac bereze by zamknac pisowcow ,razem z toba
infor2019.11.7 21:50
takie jak ty niepotrzebne Polsce ścierwa będziemy tam zamykać
592019.11.8 1:28
wasz siepacz pilsudski litwin zamykal swoich urojionych wrogow
enre2019.11.8 14:29
towarzysze, czyżbyście tak cienko przędli, że musicie się uciekać do starych metod wsadzania przeciwników do psychuszek?
BiegunkaProrocza2019.11.8 23:44
Wyszkowski za to powinien częściej myć sobie siusiaka i psiochę bo strasznie wali jak na burze się zbiera. Jedzie zepsutą kiszonką i śmietnikiem przy smażalni ryb w Wejcherowie.
Ryszard Olejniczak2019.11.7 15:53
Z drugiej strony to dziś byłaby najskuteczniejsza ochrona jego bezpieczeństwa