29.07.19, 11:40Ks. aleksander Ziejewski, pobity przez pijanych homoagresorów, fot. TVP Szczecin

Ks. Ziejewskiego pobili złodzieje, chcieli ,homoślubu'

Pojawiły się nowe fakty w sprawie pobicia księdza w bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie. Okazuje się, że trzej mężczyźni, którzy napadli kapłana tuż przed Mszą świętą, chcieli udzielić sobie homoseksualnego ,,ślubu''. Wtargnęli do zakrystii w celach rabunkowych, ale gdy zostali nakryci - postanowili odprawić ,,homo-szopkę''.

Portal Fronda.pl informował, że w niedzielę przed wieczorną Mszą świętą do zakrystii w bazylice mniejszej św. Jana Chrzciciela w Szczecinie wtargnęło trzech mężczyzn. Najpierw przepychali zakrystiankę, potem zaatakowali kościelnego, a wreszcie księdza Aleksandra Ziejewskiego. Według relacji bili go między innymi różańcem.

Kapłan trafił do szpitala, ma na twarzy szwy długie na 5 centymetrów. Jak mówi, gdyby jeden ze sprawców trafił go przy okazji jednego z ciosów, to pewnie by go zabił.

O co poszło? O rabunek - oraz o LGBT.

Sprawcy - zresztą znani policji bandyci - żądali wydania im szat liturgicznych. Jeden z nich szukał obrączek. Chcieli udzielić sobie homoseksualnego "ślubu" w zakrystii, profanując przy tym w niezwykły sposób święty sakrament. Według policji sprawcy byli pijani.

Gdy zostali wyproszeni, zaczęli się awanturować, wulgarnie obrażali kapłana i jego współpracowników, wreszcie zaatakowali.

Zostali na szczęście ujęci przez policję. 

Niczego nie zmienia fakt, że początkowo cała akcja bandytów miała tło rabunkowe. Nienawiść, jaką do Kościoła katolickiego rozpętali lewicowcy, przynosi tu swoje efekty. Wcześniej o podobnych incydentach przecież nie było nigdy słychać - aby w biały dzień bić kapłana i przy tym w pijackim amoku w imię sloganów LGBT dokonywać profanacji.

Szczecińska kuria wzywa do modlitwy zarówno za ofiary, jak i sprawców, aby się opamiętali.

Śledztwo zostało objęte specjalnym nadzorem prokuratury z inicjatywy ministra Zbigniewa Ziobro.

bsw

Komentarze

jacek2019.08.7 11:08
czy mozna prosić o SPROSTOWANIE? Ksiądz ZAPRZECZA informacji mówiącej o "homoślubie" czekam na informację o WYJAŚNIENIU tej sprawy, Państwa informacja KŁAMIE
anonim2019.08.5 10:53
Serio? https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/szczecin-napad-na-ksiedza-proboszcz-zaprzecza-medialnym-doniesieniom/v6jwcrq
Marianno2019.08.3 9:05
I co jakieś sprostowanie będzie? Czy tak będzie to wisieć na stronie i dalej szerzyć dezinformację?
aspiring educationalist2019.07.31 12:48
Kolejny fake news Frondy. Nie było mowy o żadnym "homoślubie", sprawcami napadu byli recydywiści.
anonim2019.07.30 10:15
Droga Ewo, dzielnicowy na 100%. A do tego to wyjątkowa kanalia
Ewa2019.07.30 7:12
A ja mam wrażenie, że wszyscy opluwający KK w imię tolerancji, równości i obrony wolności przekonań mają za to płacone. Czyż nie ?
Oskar2019.07.30 6:57
O kur-wa Cała masa lewackich spedalonych skurw-synów tu sobie grasuje bezkarnie, więc ja też sobie ulżę.
Orem2019.07.29 19:48
Żegnam się z portalem "Fronda" raz na zawsze - z portalem diabolicznym i tolerującym bluźnierstwa z najgłębszych czeluści pieklielnych! Zachęcam wszystkich innych użytkowników dobrej woli odwiedzających tę stronę, by nigdy więcej tutaj nie powracali. Niech ci, którzy świadomie każdego dnia wpuszczają hektolitrami szambo na ich "poświęcony portal" (komu, czemu poświęcony?) sami tarzają się w brudzie nie z tego świata.
A może portal jest w innych rękach niż myślimy? 2019.07.29 20:08
Prawdopodobnie ludzie prowadzący ten portal nie są ludzmi prawdziwie wierzącymi skoro im sytuacja jaka tu ma miejsce nie przeszkadza. Nie do końca rozumiem co chcą uzyskać pozwalając na taką formę.Dlaczego nie znikają natychmiast teksty np. JPIII.
Michał Pasierb 2019.07.29 21:13
Coś w tym jest,co ty piszesz...Ja też od jakiegoś czasu myślę o tym,żeby sobie dać spokój z Frondą.. W sieci jest wiele miejsc,w których można spokojnie podyskutować bez narażania się na spotkanie się z przelewającym się z komentarzy szambem.Jestem w takich grupach, gdzie admini pilnują poziomu i po uprzednim ostrzeżeniu osoba taka wylatuje....bezpowrotnie.Komuś tutaj zależy ,żeby było tak jak jest...Ale komu? I dlaczego?
Czytelnik2019.07.29 23:38
A ja mysle ,ze dobrze ,ze nie ma tu cenzury jak na innych portalach ...mozemy wtedy przekonac sie na wlasne oczy jaki % spoleczenstwa ma stosunek do spraw i zastanowic sie co robic ,co powinnismy wymagac od nauczycieli ,politykow ,urzednikow i ksiezy aby ta wrogosc nie byla taka okropna To co napisal JP||| to pewnie jakas stuknieta osoba z rynsztoka bo normalny czlowiek ma pewne zasady i szacunek nie tylko do zmarlych ale i zywych !!!
Hanna2019.07.29 18:55
To zgroza co tu jest wypisywane. Kim jesteście ? Kim są wasi rodzice? Cały szlam wylewa się z czworaków.Jestem pewna , że prawie wszyscy jesteście ochrzczeni. Wyrzuty sumienia, zakrzykiwane są szatańskim jadem. Nie tędy droga- będzie wam jeszcze gorzej. Czas się nawrócić
hxcnhsx2019.07.29 17:11
co za klamstwo z tym homoslubem!
etap2019.07.29 15:53
Frondo! Hej! Puk, puk! Czy macie jakiegoś admina, który czyta te brednie i je weryfikuje? Pełno tu ziejących "miłością" zwolenników apostoła miłości Donalda T. Można nie zgadzać się z KK, krytykować go itd. jednak zwolennicy LGBTQWERTYitd wykazują się wyjątkowym "szacunkiem" dla ludzi o innych poglądach, przekonaniach, postawach. To trochę zapowiedź tego, co nas czeka jak tacy ludzie dojdą do władzy. Krasnoarmiejców uznamy wtedy za rycerzy wolności. Swoją drogą zabawne, jak wielu homseksualistów i homoseksualistek zagląda na tę stronę. Szkoda tylko, że zostawiają tu swoje tęczowe wymiociny, zamiast podjąć sensowną dyskusję
android2019.07.29 23:15
te spedalony fb powinien zostac natychmaiast na terenie Polski zablokwany na zawsze -tak jak zrobily to Chiny i Rosja.prawie nikt z tego gowna nie korzysta w kraju rodzinnym pejsa zukermana
fifi2019.07.29 14:09
Co za bzdura. Ten portal tylko czeka, żeby ten atak przypisać LGBT. Nic takiego się nie potwierdzi i zobaczymy, czy szanowna redakcja wyda sprostowanie.
wojtek2019.07.29 18:25
bzdurą to jest przypisywanie przemocy Kościołowi. Hipokryci ideologii gender są największymi nienawistnikami
Wiesław Kaloryfer2019.07.29 13:44
Są dwie możliwości: 1. Chłopy naoglądali się bajki pt. "Włatcy móch" i nie odróżniając fikcji od rzeczywistości (może to nie był tylko alkohol?) chcieli być jak Czesio, co podpierdzielał księdzu z kościoła peletron, bo szedł na demonstrację i potrzebował jakiegoś sztandaru. 2. Wszyscy narzekają na księży katolickich, że zdzierają kupę kasy przy sakramentach, a tu okazało się, że goście od druszlaka na głowie lub ten biskup co w stolicy przed Marszem Równości nabożeństwo robił, bierze jeszcze więcej. Chłopów stać nie było, wiec myśleli, że zrobią sobie sami, zajumując najpierw odpowiednie "wyposażenie".
JPIII2019.07.29 13:29
Klecha dostał po ryju za ukrywanie faktów, że: 1. pedał w...ojtyła pi..er..dolił się z dz..iwiszem 2. chrystek to bydle i pedał co łajdaczył się się z 12 ped...ałami zw. apostołami 3. Chrystek był owocem starego pedophila zw. B.. ogiem 4. To bożyszcze molestowało i gwałciło 14-letnią dziewczynkę zw. Mar...ychą. Wniosek Katopedophile uważają starego pedophila zw. bogiem za swojego świętoszka. Prawda was wyzwoli katole.
niereagujeszwspierasz2019.07.29 18:14
Dlaczego publikuje admin takie wpisy? Chce, by stępiło się w nas poczucie normy? Dlaczego nie zgłasza się takich wpisów do prokuratury? Czy służby specjalne nie powinny już zająć się autorami takich wpisów???Przecież normalni ludzie uciekną z tego portalu, gdy tylko takie zaśmiecone forum zobaczą, bo nie jest przyjemnie bywać razem z takimi w jednym pokoju.
Ks. ucho2019.07.29 13:27
Prowokacja jak nic. Słyszałem w Polskim radio 24, że księdza pobił kościelny następnie była zmiana a trzecia osoba była "zachrystianka"?? Podobno krąży nagranie na kórym widać markowane ciosy kościelnego.
Tomek2019.07.29 13:24
Tolerancja w natarciu. Pewnie na terenie kościoła geje bronili się przed homofobicznym przedstawicielem opresyjnej instytucji który zaatakował ich milcząc nienawistnie...
anonim2019.07.29 13:07
Wystarczy wykreślić "boga" z równania i okazuje się, że homoseksualistom można zarzucić dokładnie tyle samo co nie-homoseksualistom. Jako, że "bóg" nie istnieje poza umysłami wierzących, więc jedyne zło jakie pozostaje na placu boju to zaciśnięte pięści i przepełnione nienawiścią wobec "innych" umysły homofobów.
Pomsta idzie z nieba!2019.07.29 13:02
Aktywni homoseksualiści dopuszczają się grzechu sodomskiego czyli WOŁAJĄCEGO O POMSTĘ DO NIEBA. Tak od zawsze tradycja postrzegała akty homo Iszelkie wynaturzenie w sferze seksualnej. Jeśli Bóg nazywa współżycie mężczyzn OBRZYDLIWOŚCIĄ to mamy wynaturzenie. Nazwa "wołające o pomstę" określa ciężkość materii tych grzechów. Nie ma więc możliwości aby grzesząc tak ciężko nie uwidoczniło się to w każdej innej sferze życia. Jeszcze prościej mówiąc ktoś ciężko grzeszący nie może być sympatycznym uśmiechniętym gościem nikomu nie wadzącym jak środowisko lgbt by chciało, to niemożliwe i wewnętrznie sprzeczne. SODOMICI TO ZLI LUDZIE.
anonim2019.07.29 12:59
"Twierdzi, że został pobity przez LGBT. To manipulacja?"
Jan2019.07.29 12:53
Czy Ambasada USA w Polsce wydała oświadczenie w związku z atakiem LGBTQ na księży?
ZerrO2019.07.29 19:49
Nie- bo nie był to atak LGBT, tak- bo jest przeciw przemocy !
Maria2019.07.29 12:47
jeżeli się WSZYSCY normalni nie weźmiemy za tę dzicz szatańską, to będzie coraz bardziej zuchwała.Czy to takie trudne do zrozumienia? Białystok dał nam wszystkim przykład jak z tymi szatanami postępować!
anonim2019.07.29 12:58
Ciastko z wczoraj już wywietrzało?
Anna 2019.07.29 13:20
Czy ty zdjajesz sobie sprawę, że publicznie nawołujesz to nienawiści i pogromów???? Na portalu który przynajmniej kreuje się na katolicki???? Do spowiedzi - ale to już!!!!
edi2019.07.29 12:37
WAŻNE ! - LGBT (GENDER) NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z OCHRONĄ JAKICHKOLWIEK MNIEJSZOŚCI (wszelkie mniejszości SĄ ICH ZAKŁADNIKAMI) - to jest RUCH POLITYCZNY który bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - KOMUNISTYCZNEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej IDEOLOGIA ODPOWIEDZIALNA ZA LUDOBÓJSTWO ponad 150 milionów zamordowanych lub zagłodzonych osób - TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! TO JEST TERRORYZM !!!!!!!!!!!!
wojtek2019.07.29 18:23
dokładnie, ujęcie problemu w samo sedno
edi2019.07.29 12:36
Wbrew hasłom o wolności warto jednak pamiętać, że człowiek rozpustny staje się niewolnikiem swych żądz. Ksiądz Dariusz Oko mówi tu wprost – promowanie nieczystości skutkuje opętaniem seksem. Wbrew sloganom o równości taka persona staje się tyranem dla osób niechcących się jej podporządkować, sprzeciwiających się jej roszczeniom. To samo dzieje się w skali całych społeczeństw. Zapoczątkowana w miejscach takich jak Stonewall rewolucja zmierza do podporządkowania sobie narodów i do styranizowania osób jej się sprzeciwiających. "Od 15 lat staram się bronić Polskę i Kościół przed inwazją ideologii gender , neobolszewizmu, homoideologii, która jest sercem genderyzmu. W związku z tym grożono mi wszystkim możliwym, także zabójstwem – to robią geje. "- mówi ks. Oko CZY TO NIE JEST TERRORYZM ???????????????
Anna 2019.07.29 13:25
nie - terroryzm to jak ktoś próbuje cie zabić w imię ideologii
Michał Pasierb 2019.07.29 12:25
Chcieli ślubu dla 3 mężczyzn ?? Eskalacja żądań bardzo szybko postępująca.....
Luzifer2019.07.29 12:23
Czyli co, glupie cioty pobily szamana w czarnej sukience torebkami ? Po prostu brejkingnius tygodnia.
Cogito ergo sum2019.07.29 12:18
Prześladowania duchownych zawsze zwiastowały dyktaturę. Tęczowe bojówki ruszyły do akcji.
qwerty2019.07.29 12:14
Bez kłamstwa i prowokacji frondzia to że żądali czego tam to wcale nie oznacza że byli odmiennej orientacji seksualnej. Wszak sami piszecie że byli pijani. To że ktoś krzyczy jestem murzynem nie oznacza wcale że ma czarną skórę. Dwóch czy trzech pijanych przestępców rządajacych czego tam to nie kilku tysięczny tłum z Białegostoku. To jak piszecie to zwykła stalinowska propaganda
straight2019.07.29 12:07
a tacy pokojowi sa przeciez ci homosi, tacy przesladowani
Mało znany2019.07.29 15:33
Tacy niewinni i wrażliwi .
ofiara seksualna dewianta w sutannie2019.07.29 12:05
bardzo dobrze! lać koloratkowych pedofilów ile wlezie i patrzeć czy równo puchnie!
TWOJASTARA2019.07.29 12:03
Zaraz, hola! W poprzednim artykule chłopcy chcieli tylko msze odprawić, teraz już chcą zawrzeć ślub - coś tu śmierdzi! Za chwile klecha sobie przypomni, że jeden z napastników miał w klapie portret Biedronia, a drugi gwiazde dawidową na czapce. Paranoja!
ofiara seksualna dewianta w sutannie2019.07.29 11:57
Kościół nic nie robi w sprawie pedofilów w sutannach i ich krycia przez przełożonych to ludzie biorą sprawy w swoje ręce i sami wymierzają sprawiedliwość! A te tłumaczenie o homoseksualnym ślubie to brednie mające wywołać reakcje o "prześladowaniach" kościoła i księży!
Zerr02019.07.29 12:00
mleczko sie rozlało leżysz i kwiczysz
anonim2019.07.29 12:01
Proszę o przykład jednej sekty, nie posiadającej struktur oraz przywódcy.
Zerr02019.07.29 12:09
Sekta LGBT posiada struktury, działaczy widzianych na każdym Marszu Dominacji i organizacji LGBT finasowane przez banki I korporacje. Posiada również sympatyków składających publiczn wyznanie wiary.
Anna 2019.07.29 13:17
To teraz: - skaż te struktury (rozumiem organizacje) - działaczy (skoro ci się nachalnie w oczy pchają) - oraz te banki i korporacje co je finansują I będę baaaaaaardzo wdzięczna ja uzupełnisz swoją odpowiedź o to jak to robią bez tego to co prezentujesz to nie argumenty tylko twoje "pobożne" życzenia
Zerr02019.07.29 13:22
https://pl.wikipedia.org/wiki/Organizacje_LGBT#Organizacje_LGBT_w_Polsce działaczy nie znam z nazwiska, ale widać te same buzie co manifa Banki i Korpo widziałes w warszawie
anonim2019.07.29 13:21
Proszę o przykład jednej sekty, nie posiadającej struktur oraz przywódcy.
Zerr02019.07.29 13:26
gross sekt protestanckich szczycących się wstrętem do "papizmu", czyli centralnego przywództwa. Brak przywódcy to ich doktryna, kolegialność i 'dobrowolność' zasada. Tylko w sektach upaństwowionych było inaczej. teraz wejdz pod stół i odszczekaj
edi2019.07.29 12:37
UWAGA - na dzielnicowego - ruskiego trolla - OBSERWUJĘ GO JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU - ZAWODOWO CODZIENNIE W KAŻDYM WĄTKU PLUJE NA POLSKĘ , POLAKÓW, KOŚCIÓŁ I POLSKI RZĄD !! NIGDY NIE MA KONKRETÓW ZAWSZE POmyje !!
taro2019.07.29 13:01
z tego co wiem to setki tysiecy pedofilow odwiedza szkoly jako nauczyciele,sa trenerami,aktorami,politykamii najgorsza grupa, to homoseksualisci odwiedzajacy ,,parady,, zbokow, i oni wszyscy sa bez sutann.
I'm from Londres Nova2019.07.29 11:57
Yo! To od teraz będziesz bioetykiem? Nie ma więc szans byśmy mogli zapoznać się z twoją przełomową pracą o Romanie Dmowskim?
bioetyk z ujotu2019.07.29 11:55
Krokiem milowym w rozwoju genetyki i nauki w ogóle będzie wyodrębnienie genu odpowiedzialnego za homoseksualizm i inne dewiacje seksualne.Jest sprawą naukowo oczywistą że wszelkie patologie organizmu są uwarunkowane genetycznie. Wykrycie tego genu umożliwi wczesne zdiagnozowanie patologii u płodu i odpowiednią reakcję medyczną. Będzie to również wyjście na przeciw nowoczesnemu trendowi walki z ociepleniem klimatu przez redukcję populacji ludzkiej a tym samym ograniczenie emisji co2. Tylko naukowy postęp umożliwi dalszy rozwój ludzkości.
hxcnhsx2019.07.29 17:12
hahahahaahahahahahhah chociaz wikipedie zacznij czytac
Genowefa Bluszcz2019.07.30 10:08
Właśnie sprawdziłąm z ciekawości. Organizmy genetycznie zmutowane nie spełniające podstawowych zadań stawianych przez ewolucję jak przedłużenie gatunku czyli rozmnażanie , to organizmy patologiczne. Wszystko się zgadza. Chociaż są tacy co nie wierzą w Wikipedię
bioetyk z ujotu2019.07.29 11:54
Teoria Darwina mówi, że organizmy nie spełniające podstawowych funkcji to organizmy patologiczne i są eliminowane przez naturę. Podstawową funkcją organizmu jest przedłużenie gatunku czyli rozmnażanie. Organizm który nie spełnia tego zadania jest organizmem patologicznym i zostaje w naturalny sposób wyłączony z ewolucji. Więc po co to zawracanie głowy z homoseksualizmem skoro biologia sama eliminuje organizmy patologiczne. A przecież człowiek to taka troche lepiej rozgarnięta małpa.
TWOJASTARA2019.07.29 12:00
Czy "ujot" to teraz wylęgarnia idiotów?
Azazel2019.07.29 11:52
Na pewno prowokacja pijanych nacjonalistów/młodzieżówki PiS/wielbicieli Kai Godek/komentatorów frondy typu edi, ted, www itp.
Zerr02019.07.29 11:55
Nacjonaliści nigdy nie chodza do kościoła pijani.
Azazel2019.07.29 12:04
Nie rozśmieszaj mnie. Przecież tacy troglodyci chlają na potęgę. Muszą czymś puste głowy wypełnić.
Zerr02019.07.29 12:10
obyś umarł ze śmiechu
Ciekawy2019.07.29 18:45
Z własnego doświadczenia wiesz ? Regularnie pewnie chlejesz, bo za mądry to nie jesteś to musisz czymś tą pustkę wypełnić ?
Wojtek Polak 2019.07.29 17:12
to raczej tacy azaradele i dewianci chlają na umór z bólu doopy
polak2019.07.29 14:53
L-udzie G-noje B-ydlęckie ,T-olerancje --
Zerr02019.07.29 11:51
Sekta LGBT po raz kolejny pokazała swoje oblicze PS. nadal nie ma ani jednej pobitej podczas "bialostockiej massacry" osoby LGBT. Trzeba uderzyc się w piersi - Sekta wygrywa tę rundę 2 : 0
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.29 12:14
Jest 14-latek pobity, jest też pobity wrocławski dziennikarz, który ośmielił się sprzeciwić propagandzie nienawiści. Ale jak tobie złamią obojczyk i zrobią limo to też uznamy cię za nieposzkodowanego.
Zerr02019.07.29 12:29
Wrocławianin znany podobno z tego, że poszukiwał osób o poglądach prawicowych po czym wydzwaniał do ich pracy i żądał zwolnienia tego pracownika? O tym piszesz?
Sebastian Lorenc2019.07.29 13:01
Zerro, ten dziennikarz był na rowerowej przejażdżce ze swoją kobietą, pobito go, ale według Ciebie nic się nie stało. Ty masz jakąś chorą obsesję LGBT.
AntyZerro2019.07.29 13:09
Bo Zerro jest gejem
Zerr02019.07.29 13:15
Nie mówię że nic się nie stało. Odparłem juz komuś, że jakby ten kto go walną miał minimum rozumu, to by go nie bił - choćby z tego powodu, że tylko go utwierdził w przekonaniach że "prawacy faszole". Napisałem również, że gdyby on na mnie pokrzykiwał, to ja bym go zaprosił na kawę i szarlotkę aby spokojnie obgadać, dlaczego tak sądzi - zawsze warto rozmawiać. Później się okazało, że ten pobity to raczej aniołek nie jest. PS. Obsesji żadnej nie mam. Po prostu frondolewacy najszybciej dostaja szału przy tym temacie.
Sebastian Lorenc2019.07.29 13:22
Zazwyczaj jesteś jednym z pierwszych i wymyślasz takie bzdury, że aż wstyd. Daj ludziom spokój. Przestań obrażać. Niech każdy żyje po swojemu i kocha po swojemu. Co Ci do tego?
Zerr02019.07.29 13:39
Nie wymyślam bzdur większych niz moi ulubieni ennemis.
Ania2019.07.29 14:03
Wymyślasz bzdury i faktyczie aż palisz się do tematu. Nie obraź się ale wykazujesz typowe zachowania krypciarza. Oni właśnie najwięcej krzyczą.
Olewam obce firmy2019.07.29 14:40
Mylisz się. ZERRO podaje czyste fakty. Ślepa jesteś czy co?
Olewam obce firmy2019.07.29 14:38
No to ja bym sobie życzył, żeby ci homo terroryści zostawili mnie w spokoju, moją wiarę i polską tradycję, niech odpieprzą się od moich dzieci i od mojego Kościoła. Co im do tego? Czy nasze oczekiwania cię dziwią?
anonim2019.07.29 11:50
Długie aż na 5 cm? Teraz wyobraźcie sobie pytania, jakie byście zadawali gdyby poszkodowanym był duchowny dowolnego innego wyznania.
polak2019.07.29 14:51
te zboki robią to w imię TOLERANCJI