03.08.19, 20:30

Ks. Henryk Zieliński: Uleganie propagandzie LGBT doprowadzi do tęczowego totalitaryzmu

Dalsze uleganie tej propagandzie będzie prowadziło do eskalacji żądań i do nowego rodzaju totalitaryzmu, tęczowego totalitaryzmu. Nie oszukujmy się, także za rządów PiS postępuje rewolucja światopoglądowa i obyczajowa w Polsce. Środowiska LGBT także za rządów PiS zyskują coraz to nowe przyczółki, stają się coraz bardziej zuchwałe - mówił ks. Henryk Zieliński, redaktor naczelny tygodnika "Idziemy".

Duchowny w rozmowie z portalem Radia Maryja zwrócił uwagę, w jaki sposób środowiska LGBT starają się zmusić Polaków do akceptacji ich postulatów. Na organizowanych przez nich Marszach Równości pod hasłami tolerancji dochodzi m.in. do aktów profanacji.

Niedawno, bo jeszcze w lipcu, dwukrotnie mieliśmy do czynienia z bardzo mocną presją ze strony ambasady Stanów Zjednoczonych na rzecz LGTB. USA mają wielki wpływ na to, co się dzieje w Polsce, wykorzystując naszą sytuację geopolityczną i nasze uzależnienie od nich w kwestii bezpieczeństwa. Mieliśmy też do czynienia z wyraźna presją przedstawicieli Unii Europejskiej. Trzeba się z tym liczyć. Rodzi się w tej sytuacji pytanie, czy chcemy bronić swojej niepodległości i naszej konstytucji. Wartości, którym przeciwstawiają się środowiska LGBT, są przecież zapisane w naszej konstytucji. Stąd pytanie, czy ta konstytucja obowiązuje, czy uznajemy, że najważniejsze są dla nas rezolucje europejskie bądź wytyczne z amerykańskiej ambasady - mówił kapłan.

Zdaniem ks. Zielińskiego, już sam fakt nazewnictwa używanego przez środowiska - "marsz równości" jest mylące, ponieważ w Polsce nie ma dyskryminacji osób homoseksualnych.

Jeżeli możemy mówić o jakieś nierówności wobec prawa, to należałoby mówić o uprzywilejowaniu w tej chwili środowisk LGBT w Polsce. Gdyby ktoś inny szedł roznegliżowany przez miasto, używał wulgarnych słów, niósł transparent z wulgarnymi bądź nieprzyzwoitymi napisami, to natychmiast interweniowałyby policja i straż miejska. A kiedy w paradach LGBT pojawiają się wulgarne, gorszące hasła, kiedy dochodzi do obscenicznych zachowań – to dokonuje się pod ochroną policji. Tworzy to wrażenie, jakby to wszystko odbywało się z namaszczeniem instytucji państwowych - stwierdza duchowny.

Dalsze uleganie tej propagandzie będzie prowadziło do eskalacji żądań i do nowego totalitaryzmu, tęczowego totalitaryzmu. Nie oszukujmy się, także za rządów PiS postępuje rewolucja światopoglądowa i obyczajowa w Polsce. Środowiska LGTB także za rządów PiS zyskują coraz to nowe przyczółki, stają się coraz bardziej zuchwałe i usiłują dokonywać podbojów kolejnych miast, w których dotąd ich gorszące ekscesy nie miały miejsca. Trzeba sobie zdawać sprawę, że nie mamy do czynienia za środowiskiem ludzi biednych i pokrzywdzonych, których ktoś tropi, zaglądając im pod kołdrę z kim one sypiają. Mamy do czynienia ze zorganizowanymi akcjami – zresztą wspieranymi przez potężne media w Polsce i media zagraniczne. Praktyki homoseksualne usiłuje się nam przedstawiać jako nowoczesne, bardziej postępowe, wręcz jako coś lepszego niż tradycyjny związek mężczyzny i kobiety - dodał.

mor/RadioMaryja.pl/Fronda.pl

Komentarze

Andrzej2019.08.5 15:21
Uleganie klerowi prowadzi do czarnego zamordyzmu, prawa pisanego prze OrdoIuris i więzień dla innowierców.
joze2019.08.5 10:09
nie jestem wierzący, ale nie oznacza to, że nie jestem krytyczny wobec ideologii LGBT, której zadaniem jest niszczyć prawdziwą demokrację. Wymuszanie czegokolwiek przez nielicznie reprezentowaną grupę społeczną jest terroryzowaniem większości. Szczególnie w kontekście dewiacji seksualnych, nadających się do leczenie psychiatrycznego. Głoszenie o równości LGBT i hetero jest tym samym, co opowiadanie o życiodajnym świetle Księżyca i Słońca. Biologi nie da się oszukać, są tylko dwie płcie.
Polak2019.08.5 9:42
Ustrój w którym ludzie myślą i odpowiadają za siebie, a nienawiść wobec współobywatela jest karalna? Rozumiem dlaczego dla księdza taka perspektywa jest przerażająca :)
ZERR02019.08.5 10:03
Zboczeńcy seksualni nie chcą "odpowidac za siebie" tylko chcą miec możliwość podporządkowywania sobie normalnych ludzi To co wy, lewacka hołota, nazywacie "nienawiścią" to sa po prostu Prawa Człowieka, które wy, lewacka hołota, chcecie ludziom odebrać. Typowa lewacka definicja "tolerancji": Nie ma tolwerancji dla wrogów tolerancji, a tolerancja to my. Zboczeńcy seksualni nie sa żadnymi naszymi "współobywatelami". Sa naszymi katami.
anonim2019.08.5 8:41
Kiedy zalegalizujemy zoofilię, kazirodztwo, pedofilię, nekrofilię? Nowoczesność czas wprowadzać.
Ewa2019.08.5 8:15
Katolicy ! Po co dajecie się podpuszczać ? O to tylko tęczowym chodzi, aby prowokować. Do czego i po co ? Szkoda tych ludzi, którzy całą gromadą, rozbawieni, zadowoleni z siebie zmierzają w stronę zagłady. Diabeł całym swoim działaniem ma tylko jedno zadanie: przekonać Boga, że błędem było stworzenie człowieka. Nie powiększajmy jego sukcesu.
Ewa2019.08.5 8:07
Tęczowi ! Mnie naprawdę nie obchodzi kto z kim śpi i w jaki sposób. NIE ŻYCZĘ SOBIE BYĆ INFORMOWANĄ ! NIE ZGADZAM SIĘ NA WASZE MARSZE ! Czy wierzycie w Boga czy nie, czy wierzycie w Słowa Boga zapisane w Biblii, i tak staniecie przed Nim na progu wieczności, To jedno każdy ma zagwarantowane. Co dalej ?
wojtek nie prymas2019.08.4 20:43
Pytanie: co Księże zrobiłeś w swojej diecezji by pognać homo układ o którym wiedziałeś i o którym mówiłeś ale na boku a nie głośno???skoro jesteś autorytetem teraz a nic nie zrobiłeś i nie robisz to nie masz prawa nosić się jako autorytet
ZERR02019.08.4 20:08
A tymczasem w realnyś świecie: "Rosyjska policja rozpędziła w Sankt Petersburgu demonstracje środowisk LGBT. Kilkanaście osób zostało zatrzymanych, a kilka trafiło do szpitala. Demonstranci nie uzyskali zgody władz na jej przeprowadzenie, w związku z tym zebrali się na dziedzińcu pałacowym w pewnym oddaleniu od siebie, tak żeby nie stwarzać wrażenia demonstracji. Trzymano jedynie plansze z hasłami poparcia dla LGBT. Szybko zjawiła się policja, która uczestników tej demonstracji zatrzymała, a następnie zabrała do policyjnych radiowozów. 3 osoby musiały być hospitalizowane. W Rosji promowanie homoseksualizmu jest niedozwolone wszędzie tam, gdzie z przekazem takim mogą się zetknąć osoby nieletnie."
AntyZerro2019.08.4 21:15
Dla Ciebie Rosja jest bardziej realnym światem niż reszta krajów?
ZERR02019.08.5 4:05
Przykro mówić, ale po tym co zwyrodnialcy zrobili z tzw Zachodem, tak.
AntyZerro2019.08.5 4:16
Jaki człowiek w takim razie, takie standardy demokracji. A potem dziwić się, że do władzy socjopaci dochodzą.
pat2019.08.4 18:40
Jestem typowym frontowym oblechem i kupuje najtańsze piwo w żabce
pat2019.08.4 19:15
Nie jestem, próbuj dalej- durny geju.
pat2019.08.4 20:05
Nie podszywaj się !
pat2019.08.4 20:10
Mało, że durny gej, to jeszcze potłuczony.
pat2019.08.4 20:50
Przepraszam wszystkich mam schizofrenie i pisze se sam do siebie, że jestem gejem i potłuczonym. Za dużo piwa z żabki
pat2019.08.5 11:24
Schizofrenia to pikuś przy twoim debilizmie- durny geju. Próbuj dalej.
PO szuka dojnych krów2019.08.4 16:54
Przyjdzie czas że rozprawimy sie ze zbokami wszelakiej maści raz na zawsze.
drab2019.08.4 16:07
Pis to lewica wola pałować Polaków niż pedałów konwencji stambulskiej zmuszającej nas do genderyzacji kraju nadal nie wycofali
Foster2019.08.4 14:41
Boję się, że nawoływanie do nienawiści przeciwko osobom LGBT (tzw. zarazie) doprowadzi do rozruchów społecznych.
marc2019.08.4 14:12
No spoko. LGBT narzuca pewne ujemne interpretacje rzeczywistosci, ktorych NORMALNI LUDZIE [non-LGBT] nie akceptuja. Ale to tez nie jest tak, ze kiedykolwiek beda w stanie zdominowac Polske. Katole, obudzciez sie - Was jest pierdyliardy, a tych andrzejkow to mozna liczyc w tysiacacach. Jak to ma Wam niby zaszkodzic? nie siejcie bzdurnej paniki, bo przez takie zachowanie sami wygladacie jak ostatnie dzbany i panikarze, a nie jak inteligentni ludzie. Tak? TAK.
az2019.08.4 14:37
Katolicy nie ulegają panice i nie w tym jest rzecz. Sami dewianci wiedzą, że nigdy nie będą większością, więc robią wszystko, aby narzucić większości kaganiec, zastraszyć ją i sprawić, że zostanie jej odebrane prawo do wygłaszania normalnych poglądów wobec, nie bójmy się tego nazwać, zboczeń! Ostatnio usuwane są strony, nagrania i wpisy osób wypowiadających się nt. LGBT – dzieje się tak obecnie na niespotykaną do tej pory skalę na słynnym You Tube – banuje się nawet komentarze pod filmami. Wmawia się nam wszystkim, że to my jesteśmy nienormalni, że historia stoi po stronie ideologii LGBT. Nieustannie powtarza się, że homoseksualistów jest w społeczeństwie więcej niż ludzi normalnych. W ten sposób chce się nas sterroryzować. Jeśli pozwolimy na to, jeśli będziemy milczeć to przegramy wszystko - naszą godność, nasze człowieczeństwo, chrześcijaństwo i Polskę. Zamiast tego będziemy zmuszeni do przyklaskiwania ich obrzydliwej, sodomickiej bajce. To tak jak w starym przysłowiu: Dasz komuś palec, to weźmie całą dłoń. Dasz dłoń, to weźmie całą rękę. Dasz rękę, to cię całego zje. Zaczyna się od rzekomej walki o tolerancję. Potem domaganie się tolerancji przeradza się w domaganie się akceptacji. Potem Ci, którzy sprzeciwiają się ruchowi LGBT są atakowani i pacyfikowani. W końcu okazuje się, że został wprowadzony całkowicie nowy system, który w sensie prawnym i ideologicznym jest tak naprawdę „nowoczesną odmianą” systemu komunistycznego. Różnica polega na tym, że nie trzeba oddawać czci czerwonej fladze z sierpem i młotem, tylko fladze tęczowej. Katolicy są świadomi tego, że realizacja żądań lobby LGBT+ musi doprowadzić do potężnego kryzysu społecznego. Dlatego też moralnym obowiązkiem Kościoła jest ochrona obywateli przed propagowaniem grzechu i stojących za nim groźnych ideologii.
some man2019.08.4 14:03
Dewiacja nigdy nie zostanie zaspokojona, to jest jak z apetytem, rośnie w miarę jedzenia. Tak samo jest ze zboczeńcami. Ciągle będzie im mało, mało, mało... rodzi się w tych ludziach Bestia, która docelowo sprowadza śmierć, śmierć serca, śmierć duszy choć łudzi obietnicą szczęścia. Zawsze będą chcieli więcej. To jest już widoczne na zachodzie Europy, czy legalizacja związków, adopcja dzieci zaspokoiła apetyt LGBT? Skąd. Tego rodzaju apetyt oparty na dewiacji nigdy nie zostanie zaspokojony. To jest odwieczny konflikt pomiędzy dobrem a złem, który obecnie w taki sposób mocno się nam rozlał w świecie. Czy chcemy czy nie, musimy z tym walczyć. Nie akceptować, nie głaskać po "pupciach" tylko walczyć. To jedyna skuteczna droga.
edi2019.08.4 13:24
PROTEST!!! Jestem ojcem czwórki dzieci i jako rodzic NIE WYRAŻAM ZGODY NA JAKIEKOLWIEK ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ KOGOKOLWIEK W DUCHU IDEOLOGII GENDER/LGBT - zbliżenie się do moich dzieci z przekazem ideologii gender, nauczania masturbacji oraz innych działań tego typu BĘDĘ TRAKTOWAŁ JAKO AKT PEDOFILSKI I BĘDĘ TEN FAKT ZGŁASZAŁ DO PROKURATURY !!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 13:43
Dzieci to trzeba przed tobą chronić zboku nawet twoje własne.
mno2019.08.4 14:13
Pełna zgoda :) Zachęcam do lektury artykułu pt.: "Nie dyskutować, ale bezwzględnie tępić „tęczową zarazę”. https://www.kontrowersje.net/nie_dyskutowa_ale_bezwzgl_dnie_t_pi_t_czow_zaraz
JPIII2019.08.4 12:59
Lepszy tęczowy niż pedophili..
www2019.08.4 18:13
Zgłoś pedofila prokuraturze. JPIII ma wiadomości o popełnieniu pedofilii, ale nie zgłasza tego. Nie zgłasza, bo pomaga tuszować pedofilię.
Majestic2019.08.4 18:16
W lgbt kontakty z nieletnimi miejsce mają i nie dostrzegasz problemu.
Diabeł2019.08.4 12:37
Kościelna czarna zaraza
nikt2019.08.4 11:39
Katolicyzm głosi PRAWDĘ a żyje kłamstwem . Porównanie LGBT z Komunizmem jest pozytywne na korzyść tych pierwszych . Gorszym dla nich byłoby porównanie z pełnym fałszu Katolicyzmem . Komuna nie złamała wszystkich swoich głoszonych haseł . A były to " wolność , równość , braterstwo " . Złamała tylko to pierwsze . Dwóm następnym pozostała wierna . Katolicyzm głosił hasła " Bóg , Jezus " . Nie dochował wierności ani Bogu , ani Jezusowi .
Mikołaj 2019.08.4 10:47
Bardzo dobrze ks. Zieliński mówi !. Uleganie im prowadzi eskalacji żądań tego zapowietrzonego gremium , aż do do takiego stanu jak był za czasów Lota . Tam nawet nie pomogła propozycja Lota , aby agresywni zboczeńcy zabawili się z jego córkami lecz chcieli zgwałcić gości Lota . Im dalej zabrnie te wykolejona ideologia , tym trudniej będzie ją powstrzymać i opanować !.
bogdanus2019.08.4 10:43
Dyskusja o LGBT zaszkodzi LGBT, dlaczego; Po pierwsze uświadomi i zgłębi temat u laików i obojętnych. Po drugie, większość społeczeństwa ma dzieci, wnuki i gdy uświadomią sobie co chcą z ich dziećmi zrobić, to ich krew zaleje. Po trzecie, niektórzy słyszą i do końca nie wierzą, że LGBT chce uczyć dzieci masturbacji. Podobny proces zwycięstwa LGBT nastąpił na zachodzie, przez milczenie i lęk, dlatego trzeba mówić jak najwięcej.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 10:43
Zaoranie Zielińskiego i jemu podobnych bydlaków: https://www.fronda.pl/forum/odezwa-wiernych-swieckich-do-duchownych-w-sprawie-eskalacji-konfliktu-z-osobami-lgbt,95709.html
pat2019.08.4 16:27
Jest niedziela, chazarze zboczony. I myj ryj chociaż raz w tygodniu, bo cuchniesz w przestrzeni publicznej całej Polski.
AntyZerro2019.08.4 18:28
Pat to że Ty rączek nie myjesz to nie znaczy, że każdy tak robi. Dorośnij w końcu
pat2019.08.4 19:12
To, co ten gad wypuszcza ze swojego wnętrza w przestrzeń publiczną, jest dowodem zgnilizny, jego dusza jest trupem, na którym żeruje wszelkie robactwo. On cuchnie na odległość, czy ty też ?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.5 9:45
jeżeli cokolwiek ci cuchnie to jest to wyłącznie wina twojego nieumytego duupska, huuja, ryja bądź łapsk
pat2019.08.5 11:19
Gadzia natura, trup duchowy, zło wcielone- ale póki żyjesz, możesz się nawrócić. Czas ucieka, wieczność czeka.
Luzifer2019.08.4 10:24
kazde takie wywody z ust takiego prymitywnego klechy ciesza. Bo nie zdaja sobie sprawy, ze ta cala nienawiscia, pycha, calym podburzaniem i zlem, nie majacym nic wspolnego z tym co glosil Jezus, powoduja, ze odwracanie sie od kosciola nastepuje szybciej. Madry ksiadz by takich rzeczy nie mowil. Glupi klecha tak. Dziekuje glupim klechom.
aspiring educationalist2019.08.4 10:23
Propagowana przez Kościół homofobia to antysemityzm w nowych szatach. Czarna legenda o "uczeniu masturbacji dzieci w szkołach przez homoseksualistów" to nowe wcielenie czarnej legendy o "porywaniu dzieci na macę przez Żydów" wcześniej również aktywnie propagowanej przez Kościół. (obraz wiszący w jednej z katedr na południowym wschodzie Polski) Nie interesuję się gejami, nie jestem gejem, nie chodzę na ich parady. W moim profilu na FB i Twitterze nie ma żadnej wzmianki o gejach. "Po stronie bitych" opowiadam się wyłącznie w takich miejscach jak Fronda. Zastanówcie się dlaczego, frondelki.
Polak2019.08.4 9:40
Precz z homoterroryzmem!!!! Precz z propagowaniem patologicznej ideologii gender przez homosiów!!!! Precz z nadzwyczajną ochroną obscenicznych pedalskich burd ulicznych przez polską policję. !!!!!! Precz z brutalnym atakami policji na kontrmanifestantów patriotów!!!!
az2019.08.4 13:16
Zachęcam do lektury artykułu pt.: "Nie dyskutować, ale bezwzględnie tępić „tęczową zarazę”. https://www.kontrowersje.net/nie_dyskutowa_ale_bezwzgl_dnie_t_pi_t_czow_zaraz
pijackiej zarazy nie widzą2019.08.4 9:14
Jak można tak łży w żywe oczy kiedy prawdziwego problemu nie widzicie: Kobieta urodziła dziecko w trakcie libacji. Sąsiadów obudził krzyk Ojciec 11-miesięcznej dziewczynki, która wypadła z balkonu jednego z bloków w Kielcach, usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. W chwili zdarzenia mężczyzna miał 1,8 promila alkoholu w organizmie
Katolik2019.08.4 7:48
https://www.youtube.com/watch?v=M9nae58k31Y
Katolik2019.08.4 7:47
https://www.maszwplyw.pl/stop-nienawisci-wobec-chrzescijan-w-polsce-,95,k.html
klops2019.08.4 7:19
Uleganie sekcie katolickiej doprowadzi do czarnego totalitaryzmu.
Daniel K2019.08.4 4:21
Dzeń dobry. Jako ateista mam do katolików pytanie. Jeden z waszych hierarchów, autorytet moralny, nazwał pewną mniejszość Polaków zarazą. Wiadomo co się robi z zarazą- unicestwia się ją, zabija żeby nie zarażała więcej. Moje pytanie brzmi: Czy katolik ma prawo, np. gdy ma zły humor wziąć bejsbola i iść sobie zakatować takiego Polaka, a później w imię dobrze spełnionego obowiązku iść do kościoła przyjąć PanaBoga? Pytam, bo moje empatyczne sumienie ateisty zabrania mi nazywać kogokolwiek zarazą, bo to odbiera mu przyrodzoną godność. Pozdrawiam.
Endriu2019.08.4 8:03
Zarazą jest LGBT a nie ludzie , to są zarażeni.
Suweren2019.08.4 10:05
Już pomijając inne kwestie, to takie rozróżnienie nigdzie nie jest wprowadzane. Przeciwnie, stawia się mniej lub bardziej wprost znak równości między ideologią/ruchem, a ludźmi, ktorych dotyczy. Rozróżnienie pojawia się jedynie tam, gdzie trzeba czymś przykryć, usprawiedliwić słowa ePiSkopatu, czy wsześniejsze PiSu.
Endriu2019.08.4 10:42
Lecz ono istnieje , kwestia jest tego rodzaju za czym idziemy - za jakim pomysłem na organizację życia w skali makro.
Krzyżak2019.08.4 10:15
Zakon Krzyżacki Najświętszej Maryi Panny który rozpowszechnił chrześcijaństwo w Europie nawracał mieczem z tego wniosek że katolik może
az2019.08.4 13:44
Ateista i katolik zanim coś oceni powinien wysłuchać całą wypowiedź abp. Jędraszewskiego – i wynika z niej jedno: NIE ma tam potępienia LUDZI. Jest jedynie potępienie ideologii LGBT i wynikającej z niej błędnej i zarazem obłędnej koncepcji człowieka. Jeśli ktoś mówi, że jest inaczej, to mówiąc najdelikatniej mija się z prawdą. Arcybiskup gromi GRZECH, nie potępia grzesznika. Działa tak, jak Kościół postępował od zawsze. Oto cała wypowiedź: https://youtu.be/BV7Cu0psZp4?t=255 Abp Jędraszewski ukazuje przekształcenia marksizmu w tę postać neomarksizmu, którą jest gender – i nie jest w tym oryginalny. Czynią to także m.in. Gabriele Kuby, Margarite Peeters - konserwatyści amerykańscy, także polscy krytycy tej ideologii. Niezależnie czy jest się zdeklarowanym ateistą czy katolikiem - czy można nie widzieć ewolucji od marksizmu do genderyzmu? Proszę sięgnąć do słów Engelsa o archetypie ucisku społecznego jakim jest klasyczne małżeństwo, jeśli spojrzymy na bolszewickie ataki na małżeństwo, na prokreację, na komunistyczne popychanie kobiety do przymusowej pracy zarobkowej i zobaczymy choćby to, co głosi Konwencja Stambulska. Jeśli porównamy postulaty marksistowskiego wyzwolenia z alienacji i neobolszewickie frazesy o wyzwalaniu mniejszości seksualnych, to... nie można nie widzieć tego, ci się dzieje Lewica wylewając teraz pomyje na Arcybiskupa chce wywrzeć odpowiednie wrażenie na episkopacie, aby ze strony Kościoła nie padały nigdy krytyczne wypowiedzi pod adresem lewicy. Po prostu, próbuje się Kościołowi zamknąć usta - to jest prawdziwy cel nowej lewicy, czy też obozu lewicowego i liberalnego. Oni wiedzą, że pacyfikując Kościół pacyfikują też Polskę i Polaków. Również pozdrawiam
www2019.08.4 18:19
"Wiadomo co się robi z zarazą- unicestwia się ją, zabija żeby nie zarażała więcej" - a to już twoje fantazjowanie. Arcybiskup nie mówił nic o zabijaniu. Wcześniej Kościół walczył z czerwoną zarazą, walczył na różne sposoby, ale nie zabijaniem. "Czy katolik ma prawo, np. gdy ma zły humor wziąć bejsbola i iść sobie zakatować takiego Polaka, a później w imię dobrze spełnionego obowiązku iść do kościoła przyjąć PanaBoga?" - głupie pytanie. Przeczytaj sobie obowiązki katolika określone przez Kościół, to się przekonasz, czy jest tam coś o bejsbolach.
Daniel K2019.08.4 19:36
www Na temat zarazy nie fantazjuję. Przykłady: Lokalny- gdy na moim ogródku warzywnym pojawia się np. zaraza ziemniaczana szybko usuwam warzywa zarażone żeby nie przeniosły zarazy na watzywa zdrowe, unicestwiam je; - na pozimie globalnym- gdy w europie szalała zaraza " szalonych krów" spalono tysiące pogłowia chorego bydła w celu ochrony zdrowych krów; - na poziomie historycznym- Hitler tuż przed wojną wysyłał niemieckich gejów do obozów koncentracyjnych w ramach czyszczenia rasy nordyckiej z zarazy homoseksualizmu (dotyczyło to też m.in. niepełnosprawnych) Więc nie, nie fantazjuję, określenie kogoś zarazą, jednoznacznie określa sposób rozwiązamia problemu. Unicestwienie. Zabicie.
www2019.08.4 22:59
Rzeczywiście, nie fantazjujesz. To raczej bredzenie. Twoje przykłady nikogo nie interesują. Jeśli zarzucasz coś Kościołowi, to przytocz Kościelne prawa, a nie jakieś twoje debilne pseudoanalogie do twojego ogródka. :) Ja znam jednego Daniela, co robi wszystkim pałę. W takim razie ty też robisz.
Daniel K2019.08.5 6:04
www Ja przedstawiłem konkretne argumenty. A Ty mnie obraziłeś. Dlaczego? Czy tak powinien odpowiadać katolik? Ja nikogo w swoich wypowiedziach nie obrażam. Pozdrawiam
Moly2019.08.4 2:28
Poddanie sie jakiejkowiek dyktaturze prowadzi do zniewolenia. I Polacy powoli sie budza ze snu...
Magda2019.08.3 23:29
LGBT jest organizacją agresywnych zboczeńców, która postawiła sobie za cel dezorganizację ładu moralnego tego świata. Za pieniądze sponsorów związanych ze strukturami lewackimi, pod płaszczykiem tolerancji, metodycznie niszczy fundamenty wartości uniwersalnych. Rzeczywiście da się dostrzec analogię do pełzającego marksizmu - protoplaście faszyzmu i komunizmu do działań LGBT. Tak, tęczową zarazę należy wytępić, dopóki nie będzie za późno.
M.2019.08.4 2:26
Ulzylas sobie, suko? O wartosciach uniwersalnych nawet sie nie wypowiadaj, bo po twoim "wpisie" widac, ze mialas problemy z ukoñczeniem SP.
Marian2019.08.4 13:20
Ty sie tez niczym szczegolnym nie wyrozniasz
Daniel K2019.08.4 4:28
Magda: "Tęczową zarazę należy wytępić". Rozumiem że katolicy teraz powinni zacząć bezkarnie zabijać tych ludzi? O to Ci chodzi?
Marian2019.08.4 13:21
Wlasnie to ma Magda na mysli ,ja tez
M.2019.08.4 13:32
Typowe radykalne kato-gówno. NA mszy juz byles?
az2019.08.4 13:15
Magdo - pełna zgoda :) Zachęcam do lektury artykułu pt.: "Nie dyskutować, ale bezwzględnie tępić „tęczową zarazę”. https://www.kontrowersje.net/nie_dyskutowa_ale_bezwzgl_dnie_t_pi_t_czow_zaraz
Jarek2019.08.4 14:24
Nie popieram LGBT, ale nie popieram też szowinizmu, który się tutaj szerzy. Może pora na refleksję: "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata." albo to: „Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem”. SS i Wermacht, też mieli czyścić świat z zarazy, żydowskiej i gejowskiej, czy wszystkie osoby, które spalili i zamordowali były żydami i gejami? I też robili to w imię Boga "GOTT MIT UNS", a papież Pius XI im błogosławił. Do czego, to doprowadziło?
az2019.08.4 16:12
@Jarek - Mylisz się... Pius XI potępił Hitlera jeszcze przed wybuchem II WŚ w 1937 roku pisząc encyklikę „Mit brennender Sorge” – czyli „Z palącą troską”. Oczywiście, żaden katolik nie jest uprawniony do sądzenia – osąd przynależy Najświętszemu Bogu. Jednak mamy prawo i obowiązek do oceny i do nazywania grzechu grzechem – bez tego człowiek zbłądzi. I prawdą jest też, że wszyscy jesteśmy grzesznikami – jednak mamy drogowskaz jakim jest Dekalog i Słowo Boże - i dzięki temu mamy prawo do obrony wartości chrześcijańskich. Trzeba mówić o grzechu. Kościół ma wskazywać azymut moralny jego wiernym. Ma mówić, co jest dobre, a co złe. To nie jest dzielenie - to jest wyznaczanie kierunków. Sam nasz Pan Jezus Chrystus, stojąc przed Sanhedrynem, nie nadstawiał drugiego policzka, ale chcąc ratować duszę tego, który zadał mu cios zapytał: „Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?” (J 18, 23). Natomiast badania historyków wskazują, że Hitler był gejem i cała elita III Rzeszy była homoseksualna. Röhm, twórca potęgi nazistów, SA, i jego oficerowie to byli geje. Hitler ich zamordował, bo za dużo wiedzieli. To była konkurencja między „partiami” gejów. Co nie znaczy, że „zwykłe” osoby nieheteronormatywne nie były brutalnie prześladowane i mordowane przez nazistów. Były mordowane– i to jest godne największego potępienia! Żeby ratować osoby homoseksualne przed śmiercią fizyczną i duchową musimy twardo stać na straży PRAWDY! Geje zachowują się podobnie jak narkomani, dlatego zrównywanie ich zachowań z normą to tak, jakbyśmy zaczęli tłumaczyć, że narkomani to są super ludzie i że bycie narkomanem lub niebycie narkomanem jest tyle samo warte. Trzeba więc podawać fakty o narkomanach, tak samo jak trzeba podawać fakty o gejach, żeby bronić ludzi przed tym mega kłamstwem, a samych homoseksualistów przed tragiczną śmiercią! pozdrawiam ….
Jarek2019.08.4 18:25
Masz rację, nie Pius XI, a Pius XII. Rozumiem, że należy grzech nazywać grzechem, ale nie jątrzyć jednych na drugich. Użycie słowa "zaraza" było dalece niestosowne i szkodliwe, zwłaszcza, że ten hierarcha już jednym stwierdzeniem zaszkodził KK. Używanie takich słów jest pożywką dla skrajnej opcji, których entuzjastów tutaj nie brakuje i którzy już myślą, że są mieczem w ręku Boga i opuszczają się nadużyć. Ja osobiście uważam, że księża mają bardzo mały poziom empatii, owszem, mają coś w stylu empatii wyuczonej w seminarium (bo muszą mieć). Ja zawsze się zastanawiam, co bym zrobił gdyby moje dziecko było homoseksualne. Znam kilka osób, które są takie, ale nie okazują tego, bo się boją, tworzą pseudo związki hetero. Z racji uprawianych zawodów cieszą się poważaniem nawet takich osób, którzy tu na tym portalu chętnie by ich spalili.
az2019.08.4 22:48
@Jarek - To co wypisują niektórzy na tej stronie jest bardzo przygnębiające, ponieważ świadczy jak bardzo mają zdeprawowane dusze. Dla mnie to jest wielka tragedia! Co do homilii abp. Jędraszewskiego to myślę, że warto wysłuchać jej z uwagą i to w całości. Z pewnością wynika z niej jedno: NIE ma tam potępienia LUDZI. Oto cała wypowiedź hierarchy: https://youtu.be/BV7Cu0psZp4?t=255 Jest w tych słowach jedynie potępienie ideologii LGBT i wynikającej z niej błędnej i zarazem obłędnej koncepcji człowieka. I właśnie Arcybiskup gromi grzech, nie potępia grzesznika. Działa tak, jak Kościół postępował od zawsze. Papież Franciszek powiedział, że „gender to kolonizacja ideologiczna, która zagraża całemu społeczeństwu” i nazwał to również „światową wojną przeciwko małżeństwu”. Uważam, że jest najwyższy czas, żeby w końcu hierarchowie KK powiedzieli tej ideologii non possumus! Milczenie, relatywizowanie tego zjawiska tylko ośmiela drugą stronę do coraz większej agresji. I nie chodzi tutaj tylko o osoby LGBT, które są niestety wyłącznie narzędziem w rękach ideologów. Chodzi o ich mocodawców, którzy już od latach 30-tych ubiegłego wieku, krok po kroku wdrażają swoje szatańskie plany w życie. Temat jest bardzo poważny i za mało tutaj miejsca, żeby się rozwinąć. Proszę tylko zauważyć jak chytrze neomarksiści (do przeprowadzenia tej swojej globalnej rewolucji) skonstruowali sztuczny język wyrażający się w takich „pojęciach” i sformułowaniach jak np. różnorodność seksualna, prawo do orientacji seksualnej, autonomia seksualna, zdrowie i prawa seksualne, zdrowie i prawa reprodukcyjne, dyskryminacja płci, zrównoważony rozwój, różne formy rodziny, gender,...itd. Tym językiem przenoszona jest wewnętrznie sprzeczna, sztuczna etyka – anty etyka, która miesza dobro ze złem i tym sposobem niszczy sens oraz wewnętrzną spójność prawa, niszczy prawo jako prawo. Ta sztuczna etyka wyraża się w takich sformułowaniach jak prawo wyboru, prawo do bezpieczniej aborcji, zapłodnienie in vitro, prawo do przyjemności, wolna miłość, jakość życia, uwrażliwienie na problemy płci, różnorodność seksualna, bezpieczny seks... dobrowolna antykoncepcja chirurgiczna... I to jest czysta, szatańska pułapka ubrana w okrągłe słowa i fałszywe miłosierdzie, z którą żaden katolik nie może mieć nic wspólnego. Paradoksalnie pierwszymi ofiarami tej ideologii są same osoby deklarujące się jako homoseksualne.
az2019.08.4 22:59
@Jarek - zachęcam do wysłuchania ks.prof. Tadeusza Guza. Niezwykłe wystąpienie: https://youtu.be/qVYp9FqgQ_M?t=13 Oto fragment: „Pseudo apostołowie spod znaku gender, chcą nas uczyć miłości. Jakież to żenujące. Jakież to zakłamane, aby od upadłych duchów, jako autorów tej ideologii, o istocie nienawiści, uczyć wszystkich Polaków miłości. Umiłowana Warszawo! Umiłowana Polsko! Nie wierz, że diabeł może kogokolwiek nauczyć miłości. Skoro ona nawet sam siebie nienawidzi i najchętniej co by diabeł chciał uczynić, to zabić siebie, żeby po jego diabelskim istnieniu nic, nawet ślad w skale nie pozostał. Przecież jego korzeniem, naturą i wiekuistym celem jest opcja nienawiści. Gdyby diabeł kiedykolwiek zrezygnował z drogi nienawiści, przestałby w jednym oka mgnieniu bytować jako szatan. Ale on nigdy nie chce czegoś innego jak tylko nienawiści. Umiłowana Warszawo i umiłowana Polsko! Miłości prawdziwej i świętej, zdolnej do poświęceń i ofiar. Miłości twórczej i wielkiej, miłości do Boga, człowieka i świata – uczy nas Chrystus Pan – jako objawienie pełni Miłości Stwórczej i Odkupieńczej. Ukrzyżowany Jezus uczy nas również, że jako Syn Boży wraz z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym, zaplanował w Swoim Domu Bożym, nasze ciała, wraz z gigantycznym bogactwem komórek, organów, z emocjami, uczuciami i wszelkimi doznaniami cielesnymi, które powinny być Świątyniami Ducha Świętego, w których mieszka w stanie łaski Wszechobecny Pan Bóg. To też było treścią modlitwy Pańskiej na Krzyżu w słowach: Boże Mój, Boże Mój, czemuś Mnie opuścił? Dlaczego toczy się aż tak wielki spór o ludzkie ciało? – głównie pomiędzy Bogiem Stwórcą a szatanem, który potępia całe Boże dzieło stworzenia, zbawienia i również potępia cud Boży ciała ludzkiego i wszelkiej materii. Chodzi o to, że w Niebie możemy istnieć w pełni, a nie tylko duchowo lecz także cieleśnie. Nie wystarczy starogreckie uświęcenie ducha, a kwestię ciała można zmarginalizować, bo ono i tak nie jest godne wieczności. Katolicka nauka o człowieku przypomina nam, że troska o ducha jest wprawdzie priorytetową ale że i ciała nie można zaniedbać z tej racji, ze ono także będzie istnieć w wieczności. Ani sam duch i dusza ludzka, ani też samo ciało ludzkie nie wejdą do Królestwa Pana Boga, lecz człowiek prawy i boży stara się o uświęcenie jednego i drugiego – a do tego potrzebna jest katolicka moralność i katolickie wychowanie....
Jarek2019.08.5 8:51
@ az W dalszym ciągu drążysz temat LGBT, wypowiedziałem się chyba jasno. Wysłuchałem kazania (bo to nie była homilia, trudno nazwać to wyjaśnianiem fragmentów Pisma Św. przytoczonych danego dnia w ramach liturgii czytań. LGBT jest dla polskiego KK tematem zastępczym, który odciąga uwagę od problemu pedofilii i homoseksualizmu w KK. Natomiast dla partii rządzącej jest drogą do wygrania wyborów. Jędraszewski (przepraszam, ale dla mnie to nie abp.) Wygłaszając słowa o współczuciu dla sprawcy grzechu pedofilii i mówiąc, że skazanie wysokiej rangi duchownego za pedofilię jest atakiem na kościół. Czy 5 warunków dobrej spowiedzi obowiązuje tylko "plebs"? Co z warunkiem "Zadość uczynienie Panu Bogu i Bliźniemu"? Czy kilka "zdrowasiek" lub odprawienie mszy za ofiarę grzechu załatwia ten warunek? Rozwodnikom zabraniają przyjmowania Komunii Św, a taki ksiądz pedofil, rozgrzeszony przez kolegę, nie zważa na wypowiadane przez siebie słowa: "Panie Jezu Chryste, * niech przyjęcie Ciała i Krwi Twojej * nie ściągnie na mnie wyroku potępienia, * lecz dzięki Twemu miłosierdziu niech mnie chroni * oraz skutecznie leczy moją duszę i ciało." Jakie księża i hierarchowie pokazują wzorce? Słowa, to słowa. "Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!" Jakże to pasuje do tego kazania.
az2019.08.5 17:14
@Jarek – cz.1- Nie znam takich słów abp.Jędraszewskiego o których wspominasz, cytuję: „Wygłaszając słowa o współczuciu dla sprawcy grzechu pedofilii i mówiąc, że skazanie wysokiej rangi duchownego za pedofilię jest atakiem na kościół”. Chętnie posłucham / przeczytam, tylko wskaż mi źródło. Mam zasadniczo inne zdanie jeśli chodzi o osobę Arcybiskupa. Co do grzechu pedofilii, to jest on największą hańbą dla kapłana. Nie można takich czynów zamiatać pod dywan, ponieważ skutki są tragiczne co wyraźnie widać choćby po Irlandii … Przyszły mi na myśl słowa Matki Bożej zapisane 8 czerwca 1944 roku w pozycji pt. „Cierpienie dla Jezusa”. http://jednoczmysie.pl/wp-content/uploads/2013/02/OBJAWIENIA-Z-%C5%BBYCIA-JEZUSA-I-MARYI.pdf Fragment: „Biada - a powiedział to Jezus – biada kapłanom, którzy tracą swój apostolski zapał! Ale biada także temu, kto się uważa upoważniony do gardzenia nimi. Oni bowiem konsekrują i rozdzielają Chleb Prawdziwy, który z Nieba zstępuje. A ten kontakt czyni ich konsekrowanymi – tak, jak kielich jest konsekrowany – nawet jeśli świętymi nie są. Odpowiedzą za to przed Bogiem. Wy tylko szanujcie ich jako kapłanów i nie zajmujcie się niczym innym. Nie bądźcie bardziej nieugięci od waszego Pana, Jezusa, który - na ich rozkaz – opuszcza Niebo i zstępuje, by Go podnosiły ich ręce. Uczcie się od Niego. A jeśli są ślepi, jeśli są głusi, jeśli mają sparaliżowane dusze i chore myśli, jeśli są pokryci trądem grzechów, jeśli są zbytnio skłóceni z własną misją, jeśli są Łazarzami w grobie, zawołajcie Jezusa, aby ich uzdrowił i wskrzesił. Wzywajcie Go waszymi modlitwami i cierpieniem, o dusze-ofiary. Zbawić jedną duszę to swojej duszy zapewnić Niebo. A zbawić jedną duszę kapłańską znaczy zbawić wielką liczbę dusz, bo każdy święty kapłan jest siecią, która ciągnie dusze do Boga. Zbawić kapłana, czyli uświęcić – ponownie uświęcić –to utworzyć tę mistyczną sieć. Każda jej zdobycz to światło, które się dołącza do waszej wiecznej korony.”
az2019.08.5 17:15
@Jarek – cz.2 - Nie rozumiem natomiast porównania, którym się posłużyłeś, a mianowicie cytuję: „Rozwodnikom zabraniają przyjmowania Komunii Św, a taki ksiądz pedofil…” Otóż św.Paweł wyraźnie przestrzega i ta przestroga dotyczy KAŻDEGO grzechu śmiertelnego, a takim przecież jest pedofilia: „Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej. Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało [Pańskie], wyrok sobie spożywa i pije” (1 Kor 11, 27) – i tutaj nie ma od wieków żadnych zmian. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, bo ostatnie wydarzenia w polskim Kościele nie napawają optymizmem. Jednak warto sobie uświadomić, że Kościół przechodzi obecnie potężne oczyszczenie, o czym czytamy m.innymi w Katechizmie: „KKK 675 - Przed przyjściem Chrystusa Kościół ma przejść przez końcową próbę, która zachwieje wiarą wielu wierzących. Prześladowanie, które towarzyszy jego pielgrzymce przez ziemię odsłoni "tajemnicę bezbożności" pod postacią oszukańczej religii, dającej ludziom pozorne rozwiązanie ich problemów za cenę odstępstwa od prawdy. Największym oszustwem religijnym jest oszustwo Antychrysta, czyli oszustwo pseudomesjanizmu, w którym człowiek uwielbia samego siebie zamiast Boga i Jego Mesjasza, który przyszedł w ciele. I Matka Boża z wielką troską pouczała ks.Stefano Gobbi, co ten zapisał w „Do kapłanów umiłowanych synów Matki Bożej”, rozdział: „Znaki oczyszczenia”. „Kościół jest również prześladowany od wewnątrz, przede wszystkim przez te swoje dzieci, które poszły na kompromis z jego przeciwnikiem. Udało mu się zwieść nawet niektórych Pasterzy. Wśród nich znajdują się tacy, którzy świadomie biorą udział w podstępnym planie prześladowania Mego Kościoła od wewnątrz. Moi najmilsi synowie muszą przejść próbę. Polega ona na tym, że będą czasami krępowani, wykluczani poza nawias, prześladowani przez niektórych współbraci, podczas gdy niewierni będą mieć szerokie i łatwe pole do działania. Również dla was, synowie najmilsi, przygotowują się takie same godziny cierpienia, jakie przeżył Mój Syn Jezus: godziny Getsemani, w czasie których doświadczał On wewnętrznej agonii porzucenia, zdrady i zaparcia się przez swoich... Skoro po takiej drodze przeszedł Mistrz, musicie i wy, Jego wierni uczniowie, przejść tę drogę, kiedy oczyszczenie dla całego Kościoła stanie się boleśniejsze”. Życzę nam obojgu wytrwałości… Błogosławię …
Jarek2019.08.5 19:31
Bóg zapłać za życzenia. Nawzajem. Przyda się, ale przez to co się dzieje, i co tu czytam, na niby poświęconym portalu, to zaczynam mieć poważny kryzys wiary.
az2019.08.5 22:16
To smutne co piszesz. Myślę, że zawsze warto szukać przede wszystkim relacji z Tym, który miłuje nas w sposób doskonały i wieczny. Natomiast co do Frondy, to często nie jest wiarygodna, dlatego szkoda zaśmiecać sobie serce, zwłaszcza komentarzami. Osobiście jestem cały czas na mojej drodze nawrócenia i wciąż otwiera się przede mną tak oszałamiająca droga ku Niemu, ku tej Wiecznej Miłości, że nie jestem tego w stanie wyrazić. I dzięki mojej świętej, katolickiej i apostolskiej wierze wiem jedno - jesteś umiłowanym synem Wielkiego Boga, jedynym w całych dziejach ludzkości, zaplanowanym przez Stwórcę już w Wieczności. Nie było, nie ma i nie będzie takiej osoby jak Ty i bez Ciebie Bóg nie wyobraża sobie wieczności! Cokolwiek byś nie zrobił i jak bardzo daleko oddaliłbyś się od Boga, to On nie przestanie Cię kochać. On kocha nas także wtedy, gdy nie rozumiemy Jego miłości, gdy buntujemy się wobec Niego, gdy nie wierzymy w Jego miłość, a nawet wtedy, gdy z premedytacją Jego miłość odrzucamy czy z nią wręcz walczymy. Bóg nigdy nie wycofa swej miłości do człowieka - to najważniejsza cecha Bożej miłości. Wszystko na tej Ziemi jest zawodne poza tym jednym faktem, że Ty i każdy z nas, w żadnej sytuacji, nie przestaniemy być kochanymi przez Boga! To najistotniejsza wiadomość, jaką chrześcijaństwo kieruje do wszystkich ludzi tej Ziemi. Bóg kocha Ciebie i mnie bez żadnej naszej zasługi. Kocha nas dlatego, że kocha, dlatego, że nie „potrafi” inaczej 😊 Nie wiem dlaczego piszesz, że „zaczynam mieć poważny kryzys wiary”? Czas jest trudny – to prawda. Na naszych oczach następuje jakby „oddzielenie ziaren od plew”, ale to się musi dokonać. Trzeba przede wszystkim mocno przylgnąć do Jezusa i Jego Najświętszej Matki i wtedy damy radę. Kapłani też się gubią w tym chaosie, co niestety skutkuje tym, że nieuformowane osoby „wyskakują” z łodzi jaką jest Kościół. Nie wiem o Tobie nic, ale może ku pokrzepieniu serca zachęcam do obejrzenia „Proroctwa”, gdzie znani, charyzmatyczni kapłani i nie tylko (w oparciu o Pismo Św.) wyjaśniają znaki czasu. Oto link: https://youtu.be/2p2WWQkKzso Jest taka niezwykła, męska wspólnota „Wojownicy Maryi” i na koniec dedykuję Ci minutowy filmik pt. „Kropla wobec fali zła”: https://youtu.be/DnKn-6MgADg Sursum corda ! Z Panem Bogiem +++
Magda do "M", "Daniel K", "Jarek"2019.08.4 20:51
Nie zrozumieliście biskupa Jędraszewskiego, nie rozumiecie mojego komentarza. "Tęczowa zaraza" jest jest zniewoleniem, chorobą, agresywnym wirusem. Ja nie namawiam do indoktrynacji zainfekowanych, ja nawołuję do likwidacji źródeł zarazy. Alkoholik również reaguje agresywnym oburzeniem, kiedy odbiera się mu alkohol.
Jarek2019.08.5 9:43
Przeczytaj uważnie co napisałaś. "zaraza, wirus, zainfekowani" - tyle się mówiło (bo już przestało) o języku nienawiści - sama go używasz. Nasze społeczeństwo jest mocno spolaryzowane, a takie słowa to dolewanie oliwy do ognia. Małymi kroczkami posuwamy się do tego, że kiedyś zostanie przekroczona cienka granica, kiedy jeden obóz ludzi będzie bił innych, którzy im nie pasują, już tak się dzieje (Białystok) Będą bić nie tylko przynależących do LGBT, ale innego koloru skóry, ubierających się inaczej, mających kolorowe fryzury - każdy pretekst będzie dobry. Co rozumiesz przez likwidację źródła zarazy - skoro jak sama napisałaś zainfekowani są ludzie. Bardzo Cię proszę napisz, co wg Ciebie trzeba zrobić. Trochę to trąci ideologią faszyzmu III Rzeszy. Ale proszę napisz, chętnie przeczytam.
Wojtek2019.08.3 23:11
Czemu ten ksiądz bezkarnie może się wypowiadać na tematy polityczne. Kiedy ks. Sowa to robi, czy ks. Boniecki, czy ks. Lemański to jest skandal, ale kiedy to robi notorycznie ks. Zieliński nikt nie podnosi głosu. To jest tak samo skandaliczne jak działalność polityczna tego księdza. Podwójne standardy, bo ten mówi poprawnie politycznie a tamci nie.
Smieszne2019.08.3 23:01
Smieszne, jak latwo jest ludziom obrzucac Boga blotem, i nastepnie zastanawiac sie, ze swiat zmienia sie w pieklo.. Smieszne, jak latwo wierzymy w to, co jest w prasie i telewizji, ale podwazamy wszystko, co jest w Pismie Swietym. Smieszne, jak kazdy chce isc do nieba, pod warunkiem, ze nie bedzie musial wierzyc, myslec, mówic czy robic cokolwiek, co nakazuje Biblia. Smieszne, jak ktos, kto powiada "Ja wierze w Boga", wciaz idzie za Szatanem, który, nawiasem mówiac, równiez "wierzy" w Boga. Smieszne, jak szybko jestesmy gotowi oskarzac, ale nie byc oskarzanymi. Smieszne, kiedy mozesz wyslac tysiace "kawalów" poprzez e-mail, i one rozprzestrzeniaja sie jak pozar lasu, ale kiedy zaczniesz slac wiadomosci o Bogu, ludzie zastanawiaja sie dwa razy, zanim podziela sie nimi z innymi.Smieszne, kiedy niemoralnosc, brutalnosc, wulgarnosc i nieprzyzwoitosc lataja wolne w cyberprzestrzeni, ale publiczne dyskusje o Bogu sa zakazywane w szkolach i miejscach pracy. Smieszne, kiedy ktos moze byc podnioslym, naboznym chrzescijaninem w niedziele, i niewidocznym chrzescijaninem przez reszte tygodnia. Wesolo ci? Smiejesz sie? Smieszne, jak kiedy bedziesz chcial wyslac ten post innym, nie wyslesz tego do wielu, poniewaz nie jestes pewien, w co oni wierza, lub - co sobie o tobie pomysla, kiedy im to wyslesz. Smieszne, jak moge byc bardziej przejety tym, co inni o mnie pomysla, niz tym, co pomysli o mnie Bóg. Czy myslisz? Przekaz dalej powyzsze przemyslenia jesli uwazasz, ze sa wazne. Jesli nie - wyrzuc je. Nikt przeciez nie bedzie tego wiedzial. Na pewno! Ale jesli wyrzucisz te mysli, nie siedz i nie narzekaj, w jakim zlym stanie jest swiat..... Ja wyslalem ten tekst wszystkim na mej liscie. Ludzkie serca sa dzisiaj bardziej czule z powodu wydarzen, które mialy miejsce ostatnio w Polsce. Spróbujmy to zmienic. "Przyjaciele, to cisi aniolowie, którzy pomagaja nam stanac na nogach, kiedy nasze skrzydla maja klopoty z przypomnieniem sobie, jak sie fruwa."
Życzę Ci zdrowia2019.08.3 23:30
Gościu idz do psychiatry bo jeszcze zrobisz coś głupiego
Smieszne2019.08.4 13:50
Nie respektujesz zasad wolnych ludzi, wolnosci slowa, podstawowych zasad kultury wypowiedzi, nie stosujesz zasad samoograniczenia, zagubiles prawdziwy sens pojecia wolnosci, pelzajaca u stóp Twoich ustrojowych panów.
abcd2019.08.3 22:27
Homoseksualizm jest zupełnie inny niż heteroseksualizm. Heteroseksualizm opisuje sposób w jaki wszystkie istoty ludzkie są zaprojektowane – do funkcjonowania jako kompatybilni partnerzy przeciwnych płci. Homoseksualizm mógłby być uważany za równoważny jedynie wtedy, gdyby był umocowany w podobnym fizjologicznym projekcie. Nawet gdy osoba angażuje się w czyny homoseksualne, to w niezmienny i właściwy sobie sposób pozostaje ona osobą heteroseksualną, bowiem nadal może płodzić lub rodzić dzieci w zgodzie z tym pierwotnym projektem. Orientacja seksualna jest tylko modelem teoretycznym, który pozwala udawać, że seksualność jest subiektywnym stanem umysłu, a nie obiektywną rzeczywistością fizyczną. Dlatego małżeństwo jest zamknięte i niedostępne dla homoseksualistów. Jest to instytucja przeznaczona do ochrony i wzmacniania rodziny, która jest podstawowym elementem prokreacyjnego i heteroseksualnego projektu, w którym wszyscy uczestniczymy. (Scott Lively, Redeeming the Rainbow) http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
ZerrO2019.08.3 22:37
Bzdury! Znam wielu homoseksualistów żonatych i dzieciatych.
ZERR02019.08.5 4:03
Nie ma takich. Jesli sa żonaci - to znaczy że sa biseksualni... a tak poza wszystkim - won z mojego nicka
zypcio2019.08.4 0:39
Czemu uważasz, że Twój model "projektu" i teorie "natury" są prawdziwe? Czy przypadkiem nie zdaje Ci się, że poznałeś zamysły Boga? Jedyne słowo w całej Biblii odróżdniające takie obcowanie z "naturalnym" to dodanie w Prawie Mojżeszowym słów "jest to obrzydliwość". Powtórzonych potem w przypadku spożycia wieprzowiny np. Ja wiem, że obcowanie pozamałżeńskie to grzech. Ja wiem, że publiczna rozpusta jest zachętą do grzechu. Ja wiem, że o "prawie naturalnym" nauczali Ojcowie Kościoła. Definicje tego "prawa" są obszerniejsze już chyba niż Biblia (w ilości słów), a św. Tomasz wywiódł z tego np., że spędzanie ciąży do 4 - tego mca nie jest niczym złym. Wiem, że wzięło się to z filozofii Greckiej. Nie wiem, czemu ta filozofia wraz z jej systemem logicznym została uznana za Boskie prawo. Wiem, że ilekroć dodaje się choćby jedno słowo do nauki Chrystusa, a szczególnie definiując co złe, zaczyna się nakręcać spirala grzechów, która kończy się najgorszymi tragediami. Nazywanie jakichkolwiek poglądów o stworzeniu prawem to uznawanie się za równych Bogu. Zajmijmy się wreszcie własnymi sumieniami. Bo nikt z nas nie jest bez grzechu. I prośmy Go o zmiłowanie, bo tylko On jest dobry i zna nasze dusze.
abcd2019.08.4 10:10
(do "zypcio"): Zabierz się do nauki nim coś napiszesz. "Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący ze sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego." 1 Kor 6:9–10 Królestwo Boże nie jest dla homoseksualistów. To co ty nazywasz moim projektem, to nie jest mój projekt - to projekt Boga, na który możesz codziennie patrzeć i go podziwiać.
zypcio2019.08.3 22:08
Czy mógłbym prosić o podparcie takiej tezy Słowem Bożym? Czy nie stoi to w wyraźnej sprzeczności z Mt 5, 21 - 26, Mt 5, 38 - 48, Mt 7, 1 -6? Proszę, nie posądzajcie mnie o złośliwość. Ja po prostu nie potrafię zrozumieć tego typu wypowiedzi. Czy argument, że nie można pozwolić się zakrzyczeć przystoi w obliczu Jego Ofiary? No nijak nie potrafię...
Oloo2019.08.3 21:56
Chory człowiek z nienawiści ,za nic ma nauki Jezusa.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.3 21:52
My polskie geje przepraszamy katolików za sianie nienawiści, za klamliwe wpisy i cały ten bajzel, jesteśmy słabi nie mamy siły zerwać z tym nałogiem. Przepraszam osobiście Abp. Jędraszewskiego więcej nie będę 😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪
Tomek2019.08.3 21:55
A powiedz polski geju czemu ty tu siedzisz. Bo widzisz ja nie w ogóle nie włażę na portale lewicowe, gejowskie i inne. Nawet by mi to do głowy nie przyszło. Więc po co Ty się tak tu męczysz w nieswoim środowisku?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.3 21:58
Sam nie wiem chciałem się uwolnić od tego nałogu i nici nie mam siły, a może jest dla mnie deska ratunku?
Tomek2019.08.3 22:01
Ano jest. Mało tego - im kto więcej grzeszył ten ma większe prawo do Bożego Miłosierdzia. Tak więc po prawdzie Ciebie Bóg miłuje bardziej niż takich co mniej od Ciebie grzeszą. To jak mam kocha bardziej chore dziecko. Ta sama zasada. Pan Jezus nie przyszedł do zdrowych ale do tych, którzy się źle mają, jak wiemy.
xx2019.08.3 22:26
Ja pierrdlę. Jeden kretyn podszywa się pod różne nicki a wy to łykacie. No ręce opadają.
Tomek2019.08.4 8:09
Kolego, a czy to że ktoś się podszywa, to coś zmienia w kwestii tej, iż Pan Bóg czeka z utęsknieniem na każdego z nas, abyśmy się nawrócili? Ja wiem, że on sobie żartuje ale co z tego? Przynajmniej nie bluzga.
anonim2019.08.3 23:13
Bo to żaden gej tylko fronda pisze by mieć czytelników myśle
Jezus Chrystus2019.08.3 22:10
W imieniu wszystkich katolików najmocniej przepraszam wszystkich gejów za kłamcę Zielińskiego oraz faszystę Jędraszewskiego
Tomek2019.08.3 21:48
Nie piszcie tęczowy, bo oni ten piękny symbol ukradli i sprofanowali. Ich flaga ma kolor kału!
M.2019.08.4 2:24
Tak jak krzyz tego waszego Jezusa? Tez taki brazowy... Pewnie od gó*na apostolów, których posuwal...
www2019.08.4 18:09
Przedstaw dowody, że posuwał, skoro mówisz, że jesteś pewien.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.3 21:33
Zieliński nie schlebiaj sobie nic od ciebie nie chcę patykiem bym cię nie tknął. Za stary i obleśny jesteś.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.3 21:56
Nie używaj mojego nicku nikły przebierańcu! A kto by ciebie chciał dotknąć ob leśny spaslaku ważysz 108kg Mowilem ci ze masz iść na bieżnie A paznokcie 💅 wymalowales 😂
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.3 21:59
Używaj teraz sposrotem andrzejhaha3 💅😜🤣🚳🐩
Polak2019.08.4 12:25
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje gównolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie wlewają ci do d.py dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język, którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
okkO2019.08.3 21:09
LGBT nie chce nic od księży poza jednym: ŻEBY SIĘ ODCZEPILI delikatnie mówiąc.
anonim2019.08.4 11:52
Tak ?
bea2019.08.4 21:47
lgbt walczy z KK
okkO2019.08.4 21:59
To KK walczy z LGBT.
Polak2019.08.3 21:06
Serdeczne dzięki Księdzu za słowa prawdy o tych dziwolągach homoterrorystach? Czy zdrowy psychicznie człowiek lata po mieście goły lub prawie goły z idiotycznymi hasłami, urządza burdy, bezcześci symbole religine i patriotyczne i wszystko to jest bezkarne pod osłoną władz RP i policji.? Czy to nie jest paranoja?Jakich praw zboczeńcy nie mają? Dlaczego policja ochrania burdy w wykonaniu dewiantów seksualnych, koderastów, ubywateli, a bez serca i kultury i bardzo agresywnie - z gazem, sikawami, pałami i kulami gumowymi traktuje prawdziwych patriotów? Czy to nie szopka w wykonaniu policji? Jak długo ten cyrk będzie jeszcze trwał? Precz z homoterrroryzmem i bezkarnym szydzeniem homosi z naszych symboli religijnych i patriotycznych.
T2019.08.3 21:05
W Imię Jezusa Chrystusa złe duchy idźcie precz od ludzi którzy chcą zniszczyć Kościół Katolicki i nie wracajcie więcej!
Czarny mag2019.08.4 0:10
W to trzeba włączyć czarną magię by te demony antykatolickie wytępić hokus pokus, hokus pokus księga najczarniejszej czarnej magi włącz sie
Tak naucał Jezus?2019.08.4 9:32
No to będziemy ich bić. Peedały panicznie boją się bicia, jak już wiedzieli że dostaną od nas wpieerdol, że jest to już nieuchronne, to błagali nas na kolanach żeby nie bić i po twarzy bo pewnie chcą być piękne cioty, a ja od razu im kopa w ryj. Peedały, lewactwo bardzo boi się bicia, już tyle razy to sprawdziłem. Jest ich 20, a ja jestem sam i mówię do nich wypieerdalać stąd kurvvy, szmaty zboczone. Jeden się postawił i inni już się najeżyli, ale jak zayeebałem z dyni temu pierwszemu i nos jemu wpadł do gardła, zalał się natychmiast juchą i leżał jak zabity, to reszta się posrała ze strachu, dostali paraliżu. Ja powiem lepiej życzę tej tęczowej zarazie aby znalazł się odważny i likwidowali to tak, jak Niemcy likwidowali Żydów. Zboczeńcy pamiętajcie Auschwitz Birkenait ciągle istnieje, i wy tam będziecie gnić.
www2019.08.3 20:54
Zobaczmy jak ograniczeni umysłowo są LGBT-owcy. Przecież to co mówił arcybiskup Jędraszewski, czyli określenie LGBT zarazą, w żaden sposób nie odbiegało znaczeniowo od tego, co jest napisane o stosunkach homoseksualnych w Piśmie świętym. Krytyka stosunków homoseksualnych jest tam aż nadto wyraźnie wyartykuowana. Dlaczego więc LGBT nie zaskarży do sądu, albo może od razu do Trybunału w Strasburgu, całego Pisma świętego? Przecież wiadomo, co w nim jest. Każdy może go sobie otworzyć i poczytać fragmenty, które według nomenklatury LGBT aż "zieją nienawiścią". Czy to nie niebezpieczne? Dlaczego LGBT nie zaskarży całego chrześcijaństwa, jako ideologii promującej społeczną nienawiść? Przecież wiadomo, jak o stosunkach homoseksualnych wypowiada się Pismo święte. Czy Biedronie dopiero po usłyszeniu słowa arcybiskupa, budzą się z intelektualnego niedowładu? Czy nie powinni dysponować choćby minimalną wiedzą o chrześcijaństwie? Może powinni potraktować sprawę całościowo i zaatakować swojego wroga już w jego mateczniku?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.3 22:19
Oczywiście z faszyzmem w biblii należy zrobić porządek bo jak widać faszystowska książeczka = faszystowski biskup czerpiący z niej inspiracje.
www2019.08.3 22:38
Należy zrobić? To dlaczego nie robisz? Biblia jest jednoznacznie przeciwna sodomii, ale pederaści jakoś jej nie atakują. Atakują tylko poszczególne osoby, jak na przykład arcybiskupa, chociaż nie powiedział on przecież żadnej, podkreślam żadnej nowości, ani nie był bardziej kontrowersyjny niż sama Biblia. Wygląda na to, że uprawianie sodomii przytępia umysł na tyle mocno, że nie jest się w stanie dostrzec ewidentnych zależności. Dopiero krzyknięcie pederaście jakiejś oczywistości prawie do ucha, pozwala mu na minimalną reakcję intelektualną. :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 9:03
Biblia i katechizm są od dawna poddawane krytyce przeciwko propagowanemu tam faszyzmowi oraz "wartościom" całkowicie sprzecznym wobec praw człowieka i etyki humanizmu. Próba uniewinniania u usprawiedliwiania zdegenerowanego biskupa przy użyciu argumentów "nic nowego nie powiedział, nie był bardziej kontrowersyjny" to bolszewicka metoda homofobicznie zaczadzonych psychopatów takich jak www. Sodomia i pederastia w ogóle nie dotyczy LGBT, na co wskazują nawet definicje SJPWN ale to już było kretynowi tłumaczone nie raz. Kretyn nadal nie rozumie, na co pozostaje akt wzruszenia ramionami z politowaniem. Wzruszające są również notoryczne przyśpiewki "czemu nie robisz", "zgłoś do prokuratury" itd. Chory umysłowo próbuje robić sobie z dyskutantów swoje sekretarki, co jest również godne politowania.
www2019.08.4 9:52
No więc pederasta poinformował, co jest dla niego wzruszające. Ziew. Akurat nikogo to nie interesuje. Interesujące jest ciągle to, dlaczego nie pederasta nie zaskarży do sądu Biblii, skoro twierdzi, że należy to zrobić? No dlaczego? Bo jeśli np pederasta dyma swojego kolesia, a koleś na HIV, to można założyć, że pederasta wie, że należy ubrać gumę, żeby HIVa nie złapać. No i w tym wypadku pederasta robi to, co należy, czyli wciąga na penisa gumę. A tutaj mamy inny przypadek. Bo mimo tego, że rzekomo należy zaskarżyć Biblię, to pederasta jakoś nie robi tego, co mówi, że zrobić należy. Coś nieboraka powstrzymuje. Pisze, pisze i pisze, że należy, ale nic nie robi. W czym problem pederasto? :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 10:27
Nie wiem czemu chory umysłowo przemyca swoje obsesje seksualne hivy? Mnie to nie interesuje. Zwyrodnialec ubzdurał sobie, że należy zaskarżyć biblię do sądu. To jest sprawa urojeń homofoba tylko i wyłącznie. Natomiast problem propagandy faszyzmu w ideologii katolicyzmu należy rozwiązać systemowo. O tym, że robię wystarczająco wiele świadczą wściekłe ataki psychopaty www. A tutaj zaoranie sodomii/pederastii w ustach wściekłego homofoba www: "Niektórzy w debacie rzucają w kierunku osób LGBT terminem sodomici i przywołują grzechy wołające o pomstę do nieba, zapominając jednak o tym, że przecież grzechem Sodomy było złamanie świętego prawa gościnności poprzez mordowanie i gwałty na przybyszach, o czym wspomina samo Pismo Święte, a przypominają egzegeci - nie zaś homoseksualizm. Zarówno w Ewangeliach synoptycznych Łukasza i Mateusza, Chrystus mówiąc o karze dla miast, które nie przyjmują Jego uczniów przywołuje Sodomę i Gomorę jako miasta, którym będzie lżej z powodów ich grzechów niż tamtym. Z reszty Jego mowy wnioskować możemy, że przywołuje je ze względu na tożsamość grzechu." https://www.fronda.pl/forum/odezwa-wiernych-swieckich-do-duchownych-w-sprawie-eskalacji-konfliktu-z-osobami-lgbt,95709.html
www2019.08.4 10:50
Ach, www ubzdurał sobie? :) Ależ to przecież pederaści skarżą ponoć do sądu abpa Jędraszewskiego, bo nazwał ich zarazą. Dlaczegóż więc, chcąc być konsekwentnymi, nie zaskarżą Biblii do sądu, która to Biblia jednym głosem mówi to samo, co Jego Eminencja? To samo, to chyba mało powiedziane. Biblia jest o wiele dosadniejsza w ocenie pederastii i innych zboczeń. Zobaczmy: "Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się..." (Kpł 18:22) " ...Wyprowadź męża, który przekroczył próg twego domu, chcemy z nim obcować. Człowiek ów, gospodarz domu, wyszedłszy do nich rzekł im: Nie, bracia moi, proszę was, nie czyńcie tego zła, albowiem człowiek ten wszedł od mego domu, nie popełniajcie tego bezeceństwa" (Sdz 19:22) Biblia mówi więc, że stosunki homoseksualne to obrzydliwość, która plugawi oraz, że to bezeceństwo. Oczywiście, podobnych ocen stosunków homoseksualnych jest w Biblii więcej. To zapewne dosadniejsze zwroty niż "zaraza" użyta przez abpa Jędraszewskiego. Cóż więc poczną pederaści, jeśli papież pewnego razu otworzy Biblię i przeczyta im, że ich postępowanie to plugastwo? Czy pederastyczne ptasie móżdżki dopiero wtedy zorientują się, że Biblia surowiej ocenia ich, niż arcybiskup? Dlaczego już dziś, nie odgrażają się, że Biblia znajdzie się na ławie oskarżonych?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 10:58
Niech psychopata ma sam do siebie pretensje, że nie potrafi odróżnić pozwania książki od pozwania typa za publiczne propagowanie faszyzmu. Psychopata próbuje się wić jak piskorz fragmentami, które nie mają nic wspólnego z bajką o Sodomii. Ta jako taka potępia złamanie prawa do gościnności, w żadnej mierze samą homoseksualność. Psychopata www cały czas zarzuca więc swoim niehetero dyskutantom, że są dla niego niegościnni, a w rozumieniu słownika języka polskiego zarzuca zoofilię. Innym razem próbuje wmówić, że geje to starożytni Grecy, którzy są nauczycielami życia dla dojrzewających nastolatków. Tzn, że psychopata www uważa, że para dwóch dorosłych facetów w tym samym wieku jest de facto parą jednego dorosłego faceta i nastolatka. Samozaorania www ciąg dalszy, zobaczymy co dalej z tej farsy wyniknie :)
www2019.08.4 16:02
Nie potrafię odróżnić? No niech będzie. To nie potrafiąc odróżniać, będę sobie w międzyczasie cytował Biblię: "Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się..." (Kpł 18:22) Brrr, obrzydliwość ta pederastia. Zaraza. :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 17:30
Tam nie ma słowa o pederastii, nie dotyczy również fragmentów o Sodomii. Znów kretyn www się popisał próbą manipulacji... a miał dać dowód, że sodomia = homoseksualizm. Nadal czekam z utęsknieniem. Poza tym przytoczony fragment jest durny - to jasne, że facet z facetem nie będzie współżyć jak facet z kobietą. Jest to technicznie niewykonalne cóż durnota katosekciarskiej egzegezy nie zna granic :)
www2019.08.4 20:08
Kto miał dać dowód, że sodomia to homoseksualizm?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 20:57
ty, bo cały czas twierdzisz, że geje = sodomici. Twierdzisz niedorzecznie, bo nie pokrywa się to z historyjką o Sodomie w biblii. Pytany o argumentację wijesz się jak piskorz, uciekasz od odpowiedzi i sadzisz cytaty z zupełnie innych fragmentów twojej ulubionej bajki, której jeszcze nie udało ci się przeczytać ze zrozumieniem. A nie udało ci się, bo jesteś kretynem.
www2019.08.4 21:48
Gdzie i kiedy zobowiązałem się, dać dowód, że sodomia to homoseksualizm? Miejsce i data.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.5 9:43
Zobowiązałeś się idioto ciągłym wciskaniem kitu, że bajka o sodomii dotyczy homo.
Jery2019.08.4 10:15
To jest właśnie przykład jak geje nie używają rozumu. Chcą szukać faszyzmu w tekstach które mają 2000 lat.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 10:41
W ST są jeszcze większe barbarzyństwa, o których się nawet Hitlerowi nie śniło. Obie zbrodnicze ideologie. Chrześcijaństwo w wykonaniu katoli to kalka faszyzmu.
Jery2019.08.4 19:15
W ST są akurat geje i jak zwykle ponieśli karę za swoje obrzydliwości.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 20:54
Jest też znacznie więcej hetero, którzy ponieśli karę za swoje obrzydliwości. Ale to w gejów uderzacie cytatami.
Jery2019.08.5 5:42
Cytaty nie są po to by kogoś uderzać ale ostrzegać. Pismo święte mówi że każdy poniesie zapłatę za uczynki w ciele. Bez względu czy jest hetero czy homo.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.5 9:39
No ale to dotyczy tylko katoli. Poza tym nie cytujecie obrzydliwych fragmentów "pisma świętego" wymierzając je wobec waszych hetero znajomych żyjących konkubinatach, związkach nieformalnych itd. Czynicie to z lubością wyłącznie wobec gejów, którzy w większości mają w nosie jakiekolwiek religie ich to nie dotyczy.
Jery2019.08.5 12:32
Cytujemy każdemu a zwłaszcza katolikom którzy udają katolików. Gejom też trzeba tłumaczyć te oczywistości. Stawka jest wysoka. To życie wieczne. Co z tego że teraz przez kilka czy kilkadziesiąt lat pohasam sobie jak mogę cierpieć wiecznie? Zdaje sobie sprawę ze dla kogoś niewierzącego jest to fantasy.
pisie mistrzowie intelektu2019.08.4 9:16
Kobieta urodziła dziecko w trakcie libacji. Sąsiadów obudził krzyk Ojciec 11-miesięcznej dziewczynki, która wypadła z balkonu jednego z bloków w Kielcach, usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. W chwili zdarzenia mężczyzna miał 1,8 promila alkoholu w organizmie
IZA2019.08.3 20:43
Kolejny debil. Był kiedyś na Marszu Równości? Gdzie on tam widział nagich ludzi , obscenicznie zachowujących się? Nikt nie mówi, że związek mężczyzny i kobiety jest zły, czy, że rodzinę należy zniszczyć. To kolejne urojenia klechów. LGBT chce równości małżeńskiej. R-Ó-W-N-O-Ś-C-I, nie przywilejów. Nie chce wartościowania związków na lepsze i gorsze.
M.2019.08.3 20:58
Daj spokój - nie zrozumieja. Cierpia na pomrocznosc jasna :=)
www2019.08.3 21:00
Naoglądaj się http://www.zombietime.com/up_your_alley_2015/ https://www.alamy.it/foto-immagine-gay-ragazzo-con-dildo-gay-pride-marzo-new-york-48987738.html https://www.reddit.com/r/metacanada/comments/6s2pfa/pride_vancouver_speaking_of_socks/
Roman2019.08.5 14:27
up_your_alley_2015 "Every year the city of San Francisco hosts a free, open-to-the-public street festival called Up Your Alley for the gay BDSM (bondage, discipline and sadomasochism) " "Każdego roku w San Francisco odbywa się bezpłatny, otwarty dla publiczności festiwal uliczny Up Your Alley dla gejowskiego BDSM (niewola, dyscyplina i sadomasochizm). " To nie jest parada równości LGBT.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.3 22:10
Czy mogę się z Tobą umówić? Kocham cię izuniu🐩ty mój pieseczku
Malgozata2019.08.4 10:19
Ludzie o "odmiennej orientacji seksualnej" nigdy ni beda rowni bo sa chorzy i potrzebuja pomocy. Wkrotce Chrystus powroci i zrobi porzadek na tym wstretnym swiecie co juz dawno jest zgnily tak bardzo ze mozna tylko wymiotowac jak sie wyjdzie na ulice.
twitter: @PromocjaPWS2019.08.3 20:41
Teoretyczne podstawy stygmatyzacji kultury, zwalczania przeciwnika ideowego i wyk. mniejszości seksualnych w teorii krytycznej. Pojęcie osobowości autorytarnej, skali F i manipulacji marksistów/lewicy polegającej na utożsamianiu postawy konserw. z faszyzmem. historiasztuki com pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.html#4 historiasztuki com pl/strony/021-06-00-ANTYKULTURA-PODSTAWY-STYGMATYZACJA.html
Jazzz2019.08.4 12:14
Na czym polega sukces naprawdę małej grupki krzykliwych aktywistów LGBT ? SĄ BARDZO DOBRZE ZORGANIZOWANI. Dlatego koniecznie trzeba się organizować. Zwróćcie uwagę że wielu aktywistów jeździ od miasta do miasta, są obecni na wielu marszach. Katolicy teoretycznie powinni być o wiele lepiej zorganizowani. Ale chyba ludziom się nie chce. Czekaja aż porządek sam się zrobi, albo rząd to za nich zrobi. A stare przysłowie mówi że aby zło mogło się swobodnie rozprzestrzeniać, wystarczy żeby przyzwoici ludzie nic nie robili. Obudzimy się kiedyś w strasznym świecie rządzonym przez homofaszystów.
już nie katolik 2019.08.3 20:37
Tak czytam te wypowiedzi i czytam i w sumię to się cieszę. Cieszę się że młodzi Polacy najszybciej w europie się laicyzują i odchodzą od kościoła. Cieszę się że dorośli Polacy także unikają tej strasznej organizacji. Cieszę się że kościół nie jest już chroniony tanu i otwarcie mówi się o problemie masowych gwałtów na dzieciach. Cieszę się że także zaczyna się mówić i zbrodniczej historii kościoła i o tym jak kościół wiele razy niszczył Polskę. Dlatego cieszę się, bo to co tu widzimy, to ostatnie spazmy trupa.
M.2019.08.3 20:57
Zapomniales dodac najwazniejszego - cieszymy sie, ze coraz mnie osób daje na tace :)
www2019.08.4 10:29
Tak działa diabeł. Podsuwa ludziom refleksję, że niedawanie na tacę, czyli niedzielenie się tym, co się posiada z innymi, ma wartość. Otóż nie ma to wartości, a wartość ma tylko odruch w kierunku drugiego człowieka. Głupi człowiek cieszy się, że powodowany chciwością posiada coraz więcej, zapominając, że do trumny nie zabierze ani jednej z tych rzeczy. Nie zauważa przy tym, że zostaje sam, bo buduje sobie świat przeciwników, wrogów i braku Boga.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 11:09
Są lepsze cele na wydatkowanie pieniędzy niż rzucanie na tacę darmozjadowi propagandziście katosekty głoszącej nienawiść i faszyzm. Np. akcje charytatywne dla chorych dzieci, schroniska dla zwięrząt. Kampania Przeciw Homofobii, Fundacja Wolność od Religii. Jest w czym wybierać i nie trzeba dawać katofaszystom z czarnej zarazy.
Maciek Arczyński2019.08.4 20:06
Jak tam rozum w odbytnicy? Jeszcze się nie zaczął a już się skończył... Ktoś Cię zmusza do dawania na tacę? Przypominam Ci śmiertelniku - ile Ci to jeszcze wiosenek zostało? - że w Sodomie i Gomorze też podobnie kpili z rzeczy świętych. No kpili... i pokpili. Taaa... jeszcze chwila i będziemy świadkami Bożej aktualizacji rozwiązania sodomskiego 2.0... Kpij dalej, wolno Ci... Do czasu.
M.2019.08.4 13:30
Ale ja dziele sie z innymi. Ale nie z czarna mafia. Sa inne fundacje - Wielka Orkiestra Swiatecznej Pomocy, Fundacja TVN, UNICEF, Czerwony KRzyz a nawet jesli sie uprzec to Caritas...
www2019.08.4 18:07
Jeśli Kościół katolicki to dla ciebie mafia, to zgłoś go prokuraturze. Tak długo jak tego nie zgłaszasz, wspierasz czarną mafię.
anonim2019.08.4 11:07
A to taca tak was boli ,hihi ,zazdrośnik z Ciebie .
jan2019.08.3 21:26
kościół " umiera" od dwóch tysięcy lat:) Ciebie spokojnie przeżyje. Martw się o siebie
Topek2019.08.3 22:48
Można być katolikiem i szanować prawdziwe wartości chrześcijańskie choc ja nim nie jestem ale poczytaj książki ksiedza Kaczkowskiego
Smieszne2019.08.3 22:49
Smieszne, jak latwo jest ludziom obrzucac Boga blotem, i nastepnie zastanawiac sie, ze swiat zmienia sie w pieklo.. Smieszne, jak latwo wierzymy w to, co jest w prasie i telewizji, ale podwazamy wszystko, co jest w Pismie Swietym. Smieszne, jak kazdy chce isc do nieba, pod warunkiem, ze nie bedzie musial wierzyc, myslec, mówic czy robic cokolwiek, co nakazuje Biblia. Smieszne, jak ktos, kto powiada "Ja wierze w Boga", wciaz idzie za Szatanem, który, nawiasem mówiac, równiez "wierzy" w Boga. Smieszne, jak szybko jestesmy gotowi oskarzac, ale nie byc oskarzanymi. Smieszne, kiedy mozesz wyslac tysiace "kawalów" poprzez e-mail, i one rozprzestrzeniaja sie jak pozar lasu, ale kiedy zaczniesz slac wiadomosci o Bogu, ludzie zastanawiaja sie dwa razy, zanim podziela sie nimi z innymi.Smieszne, kiedy niemoralnosc, brutalnosc, wulgarnosc i nieprzyzwoitosc lataja wolne w cyberprzestrzeni, ale publiczne dyskusje o Bogu sa zakazywane w szkolach i miejscach pracy. Smieszne, kiedy ktos moze byc podnioslym, naboznym chrzescijaninem w niedziele, i niewidocznym chrzescijaninem przez reszte tygodnia. Wesolo ci? Smiejesz sie? Smieszne, jak kiedy bedziesz chcial wyslac ten post innym, nie wyslesz tego do wielu, poniewaz nie jestes pewien, w co oni wierza, lub - co sobie o tobie pomysla, kiedy im to wyslesz. Smieszne, jak moge byc bardziej przejety tym, co inni o mnie pomysla, niz tym, co pomysli o mnie Bóg. Czy myslisz? Przekaz dalej powyzsze przemyslenia jesli uwazasz, ze sa wazne. Jesli nie - wyrzuc je. Nikt przeciez nie bedzie tego wiedzial. Na pewno! Ale jesli wyrzucisz te mysli, nie siedz i nie narzekaj, w jakim zlym stanie jest swiat..... Ja wyslalem ten tekst wszystkim na mej liscie. Ludzkie serca sa dzisiaj bardziej czule z powodu wydarzen, które mialy miejsce ostatnio w Polsce. Spróbujmy to zmienic. "Przyjaciele, to cisi aniolowie, którzy pomagaja nam stanac na nogach, kiedy nasze skrzydla maja klopoty z przypomnieniem sobie, jak sie fruwa."
Topek2019.08.3 23:03
Ja Pie....e tyle napisałeś a g...o z tego rozumiem
Krzysiek2019.08.4 15:52
Bo zamiast mózgu masz właśnie gówno. To jest tekst dla tych, co maja chociaż śladowe myślenie.
Kiedyś katolik2019.08.4 7:42
Wiesz w czym problem? Opisujesz świat z perspektywy katolickiej ideologii. Większość ludzi to nie katolicy, więc nie postrzegają tak świata. Pozdrawiam
az2019.08.3 23:14
"...zbuduję Kościół Mój, a bramy piekielne go nie przemogą" (Mt 16, 18) "Jeżeli bowiem od ludzi pochodzi ta myśl czy sprawa, rozpadnie się, a jeżeli rzeczywiście od Boga pochodzi, nie potraficie ich zniszczyć i może się czasem okazać, że walczycie z Bogiem" (Dz 5, 38-39) "Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. Stanie się to przez takich, którzy obłudnie kłamią, mają własne sumienie napiętnowane"(1 Tym 4,1-2) "Nie łudźcie się: Bóg nie dozwoli z siebie szydzić. A co człowiek sieje, to i żąć będzie: kto sieje w ciele swoim, jako plon ciała zbierze zagładę; kto sieje w duchu, jako plon ducha zbierze życie wieczne"(Ga 6, 7-8)
bezduszny Mnich2019.08.3 23:30
Moje dzieci nie chodzą do kościoła i nie zamierzam ich tam posyłać
julu2019.08.4 8:33
Za kilkadziesiąt lat-Moje dzieci dały mnie do przytułku twierdzą że nie ma Boga więc nie ma zasad a starym dziadem nie będą się zajmować. Starszy syn nawet chciał poddać mnie eutanazji
\305\233mierdz\304\205ce skarpety Maryi2019.08.4 7:08
Polskiemu KK marzy się powrót komunizmu i za wszelką cenę szuka wroga podobnego do niego by wróciły czasy kiedy kościoły były wypełnione tak jak wówczas. Ale to se ne vrati!!!
Jazzz2019.08.4 11:41
O problemie gwałtów na dzieciach oraz o zorganizowanej pedofilii trzeba koniecznie mówić. Trzeba zbadać z jakich środowisk pochodzą pedofile, bo jak pokazały statystyki ataki na księży to przykrywka. Są środowiska z których pochodzi wielokrotnie więcej pedofilów niż z kleru. I to jest skrzętnie ukrywane. Ciekawostka jest że homoseksualiści a już osobliwie ideologowie LGBT nie chcą się odciąć od pedofilii, histerycznie wręcz bronią projektów seksualizacji dzieci. Fakty coś nam mówią.