17.09.19, 09:05Fot. via Pixabay, CC 0

Atakują księdza za słowa prawdy o LGBT

Szokujące informacje z Krosna. Ksiądz w jednym z tamtejszych liceów w trakcie lekcji religii powiedział kilka słów prawdy m.in. na temat ruchów LGBT. Teraz dyrektor szkoły wzywa księdza do… zmiany zdania.

Ksiądz w trakcie lekcji religii stwierdził między innymi, że osoby transseksualne potrzebują pomocy psychiatry, mówił też o sekciarstwie ruchów LGBT. Przestrzegał też przed ideologią gender, która jest częścią „eksperymentów prowadzonych na dzieciach”. Teraz presję wywierają na księdza lewackie środowiska.

Sprawą zainteresował się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Przedstawiciel tej organizacji zaatakował lekcje religii w szkole mówiąc, że to „pseudonaukowe bzdury”. Ksiądz miał zaś stosować... „ideologiczną nowomowę”.

Tymczasem w obronie księdza stanął Dyrektor Wydziału Nauki Katolickiej z przemyskiej kurii podkreślając, że ten „solidnie wywiązał się ze swoich obowiązków, również programowych”.

tag/polsatnews.pl,pch24.pl

Komentarze

Marek2019.09.18 15:48
Brawoo ksiądz... Zboczenia trzeba nazywać po imieniu
Michal2019.09.18 15:14
No właśnie, trzeba się modlić za tych ludzi. Polecam też świetny film, co o LGBT+ i Genderystach by powiedział Jezus: https://youtu.be/A2klTfzyf-w?t=468 Z Panem Bogiem!
katolik2019.09.17 14:46
Wyznawcy Po PSL SLD WIOSNA NOWOCZESNA nie macie punktu zaczepienia dla chorej szatańskiej bredni szerzonej przez po psl sld wiosna nowoczesna ,więc czepiacie się Boga i profanujecie Matkę Bożą,bo szatan wam tak każe,ale możecie co najwyżej sobie poskakać z jednej patologii w drugą.Najlepiej jak przyczepicie się do Islamu,bo powinniście walczyć na polach ,gdzie to nieosiągalnle dla was i być wiernym temu co mówi Po PSL SLD WIOSNA NOWOCZESNA .Odwagi,ale nie stać was na krzewienie swojej przebierańczej psychozy w Islamie, bo jesteście tchórze,a katolicy gdzieś w świecie oddają życie za JEZUSA CHRYSTUSA
katolik2019.09.17 14:30
widać że szatan bardzo bardzo atakuje!! Ale koniec końców zostanie poskromiony!!
Justyna S2019.09.17 13:30
Przypominam, że osoby transseksualne rzeczywiście potrzebują pomocy psychiatry by dostać opinię, że żadne zaburzenie psychiczne nie wpływa na ich tożsamość płciową, w przypadku innych zaburzeń stosuje się diagnozę krzyżową by wykluczyć wpływ zaburzenia na poczucie tożsamości płciowej. Tak stanowi obecne wiedza medyczna w tym temacie, więc to nie są słowa "prawdy" a słowa "kłamstwa"
Czlowiek a nie robot2019.09.17 16:02
Czyli - otrzymują opinię że nie mają zaburzenia psychcznego aby potwierdzić że jednak mają zaburzenia psychiczne pod postacią zaburzeń tożsamosci płciowej (tzw. gender dysphoria). Ciekawe
Justyna S2019.09.17 17:51
No tak to obecnie działa. W obecnym systemie klasyfikacji ICD pod symbolem F64.0 istnieje transseksualizm, zaklasyfikowane jjest jako zaburzenie, wyłacznie w celu umożliwienie korekty płci, bo zdrowych ludzi nie wolno leczyć więc coś trzeba zdiagnozować. Psychiatra jest potrzeby by wykluczyć wpływ takich zaburzeń jak tożsamości wielorakie, psychozy, schizofrenia na poczucie płci. Dotego diagnozuje jeszcze osobny psycholog i seksuolog, przy prawnej korecie w sądzie bada jeszcze raz biegły sądowy seksuolog
leszczyna2019.09.17 19:47
Widać, że klasyfikacja ICD jest robiona tak, by zaspokoić czyjeś oczekiwania, a dokładniej te, które się akceptuje jako zgodne z czymś, co się uzgodniło w oparciu o coś, po coś itd. Ciekawe, czy jest sklasyfikowana jako jednostka chorobowa kolejna zmiana płci, bo pacjent nie odnalazł się w tej nowej. Oglądałam amerykański program o nawet kilkukrotnym zmienianiu płci i nie był to przyjemny program: kilka dramatów ludzkich z odpowiednimi diagnozami w tle, za które odpowiedni specjaliści wzięli pieniądze, a pozostał okaleczony człowiek.
Justyna S2019.09.18 8:03
Norma ICD-10 to norma którą stosujemy od lat, nie tylko w psychiatrii ale we wszystkich dziedzinach medycyny, kardiologia itp. Rozumiem, że wytyczne dotyczące innych chorób są cacy, natomiast wykreślenie homoseksualizmu i transseksualizmu z zaburzeń (ICD-11 dopiero jest wdrażana) jest nie cacy, bo tak się wam podoba. Zgadza się, są przypadki powrotów z korekty płci, nie mniej przyczyna jest różna. Może to być ostracyzm społeczny (osoby trans a w szczególności trans kobiety atakowane są za swój wygląd zewnętrzny, bo zaczeły kuracje hormonami zbyt późno.), czasem może to być błędna diagnoza, zdarza się że homoseksualiści pchają się w "zmianę płci", żeby być heteroseksualni. Czasem zdarza się że komuś się po prostu "odwidzi", są to natomiast sytuacje rzadkie.
leszczyna2019.09.18 14:09
Skoro podjęłaś temat homoseksualizmu, którego ja nie miałam na myśli i zarzucasz "nam", że to nie cacy, bo się nam nie podoba, to z dostępnych na ten temat informacji wynika, że działanie amerykańskich psychiatrów czy WHO wynikało z działań aktywistów gejowskich oraz przekonania, że wykreślenie ze spisu chorób da zainteresowanym lepszą pozycję społeczną. Równocześnie WHO potwierdza istnienie szeregu zaburzeń psychicznych współistniejących z homoseksualizmem, samo zjawisko podstawowe uznając za prawidłowe. Ale cel społeczno-ideologiczny dominuje. Zatem przesłanki niemerytoryczne były rozstrzygające. Dla mnie obojętne jest, co WHO twierdzi na temat homoseksualizmu. Jest on niezgodny z płciowym dymorfizmem człowieka, a czy nazywa się go nieheteronormą, chorobą, dewiacją czy orientacją - prawidłowy nie jest.
Ewa B.2019.09.17 16:11
Jakie źródło taka prawda.
anonim2019.09.17 13:28
Poparcie dla odważnego kapłana, który głosi prawdę. Tak trzymać.
anonim2019.09.17 12:50
.a czy POwiedział, że pederastom z czasem puszczają zwieracze odbytu przez używanie anus-a do celów jemu nieprzynależnych? .........
Shame on you Fronda2019.09.17 12:40
Więcej takich księży a w końcu przylgnie do całego tego zacofanego środowiska łatka "debil"
anonim2019.09.17 13:29
debilem to jesteś ty
katolik2019.09.17 13:47
ja dodam to JUH
Celestyn2019.09.17 12:32
Trzeba spróbować stanąć do obrony tradycyjnej rodziny. Jak długo będzie jeszcze warto być w UE aprobując afirmacje dewiacji dla korzyści ekonomicznych by w końcu nakłonić rządzących do zrobienia porządku w kraju z narzucaniem się tęczowych w przestrzeni publicznej..... Ta zaraza dotarła do nas z Zachodu siłą Ekonomii i kultem Pieniądza.
Zephyr2019.09.17 11:56
Polacy to mądry i cierpliwy naród. Ale przyjdzie taki moment, kiedy nie zdzierżą tej manipulacji i kłamstwa serwowanego nam na codzień przez tych wszystkich LGBT. Kaczyński ostatnio dobrze powiedział: tolerancja - tak, afirmacja - nie.I nie będziemy się godzić na to, żeby zamykać nam usta, bo wolność słowa ma być tylko dla lewaków. Jeżeli król jest nagi, to trzeba to mówić, ba, nawet ma się taki obowiązek.
katolik2019.09.17 11:55
Wyznawcy Po PSL SLD WIOSNA NOWPOCZESNA nie tylko głosując (a więc nikt nie będzie wiedział),ale w codziennym życiu przyznawajcie się publicznie ze głosicie poglądy PO PSL SLD WIOSNA NOWOCZESNA o dewiacji ,zboczeniu,deprawacji społeczeństwa,a i powinniście się stosownie do poglądów LGBT ubierać,czy jak wolicie przebierać,PRoszę się nie wstydzić ,to żadna hańba mieć zboczone poglądy ,jesteście wolni,ale niestety zniewoleni przez szatana i PO
katolik2019.09.17 13:46
jeszcze raz przepraszam normalny Polaków ,ale moj kacapski łeb robi takie rzeczy, że nie wiem jak mam przepraszać NORMALNYCH ludzi
Jezus Chrystus2019.09.17 11:44
Spalę w piekle homofobów żywcem.
Stachu2019.09.17 11:37
Jestem homo-fobem, nie dlatego, że nie lubię tych ludzi, ale dlatego, że ich część aktywistów, tych którzy jeżdżą autobusami głównie z Warszawy po miastach organizując tzw. marsze równości, przyczepili się do mojej wiary i pemanentnie ją beszczeszczą, profanują i nas obrażają. Te świry nie chcą żadnej tolerancji, lecz dominacji nad normalnymi ludźmi. Nigdy nie zgodzę się na to żeby być rownym z tą tęczową zarazą maszerującą w marszach LGBT, a także pedofilami czy zoofilami. Dla mnie oni są równi jedynie w wielkości żołądka, co jest jasnym, że potrzebują tyle samo żarcia co ja – i nic więcej! Różnica zasadnicza między mną a nimi jest taka, że ja jestem normalny, a oni są zboczeńcami !!!
Człowiek a nie robot2019.09.17 16:00
"Homofobia" to dosłownie "lęk przed ludźmi", nawet definicja tego słowa jest kłamliwa, jak całe to środowisko. Ja jestem raczej "homoseksualistowersem" bo brzydzę się nimi, a nie boję.
Jezus Chrystus2019.09.17 11:30
Przygotuję w piekle specjalny kocioł dla tego księdza.
gosc2019.09.17 12:20
mocno bluznisz czlowieku, kiedys umrzesz i bedziesz musial za to odpowiedziec
Matka Polka2019.09.17 14:56
Lepiej się nawróć człowieku. Szacun dla Księdza!
katolik2019.09.17 11:22
Mohery rozumieją,że skoro wyznawcy PO PSL SLD WIOSNA NOWOCZESNA utożsamiają się z szatańską filozofią ich życia( bo na własną ich nie stać),to znaczy że w swoim życiu też prezentują zachowania ukrywania się i przebierania w masochistyczne maski,jak te z obrazków LGBT,kobiety stają się maskotkami ,a dzieciakom pokazują zachowania homoniewiadomo na żywo.,jako niańki zatrudniają zniewieściałych mężczyzn i kobiety umalowane na styl szatana,?Czy to nie dewiacja ,dlaczego ludzie którzy tez tak myśleli siedzą w więzieniu,a PO PSL SLD WIOSNA NOWOCZESNA mogą podżegać do zboczenia społeczeństwa.Co z tym prawem.Szkoda pieniędzy polskiego podatnika,aby PO PSL WIOSNA SLD NOWOCZESNA były w sejmie,niech to zgrupowanie ludzi na siebie zarobi i swoje rodziny,a nie szerząc patologie chce jak nieroby,by na nich robili ci którzy są posłuszni ich zaburzonej ,sterowanej szatanem psychice
katolik2019.09.17 10:11
Episkopat może by wreszcie wezwał do powszechnego Różańca,bo szatan będzie atakował bardziej,chyba że mu na tym w sumie nie zależy.Kazania nie wystarczą.Może jak mówią,trzeba też wreszcie odprawić nad Polską egzorcyzm i oddac Polskę Jezusowi Chrystusowi w Intonizacji,Szkoda że nie ma dynamizmu w działaniu!!!przeciwko złu,szatanowi!!!
katolik2019.09.17 10:06
Ci którzy są z Po psl sls wiosna nowoczesna i obrażają Księdza niech jak prawdziwy facet odpowiedzą sobie na pytanie kim sa i jakie jest ich ciało i umysł,Ale podejrzewam że nie stać ich na to ,bo niestety są mięczakami poddającymi się temu co głosi Po psl sld wiosna nowoczesna, a nie pradziwym facetem,Prawdziwy facet ma godnośc faceta i honor Polaka,a ich jnie stać na to ,aby użyć swojego rozumu.Ale z drugiej strony jak iego rozumu mają użyć skoro są zniewoleni przez szatana,więc są tylko niewolnikami szatana i sługami Po
katolik2019.09.17 13:44
jestem tylko wielkim JUHEM i będę pisał od rzeczy ,ale cóż moja matka to suka więc nie wiem kto mi przekazał te debilskie i kretyńskie geny wstyd mi za me słowa,ale zawsze juh, czyli ja zostanie juhem
***2019.09.17 19:54
Weź tak po prostu...stul pysk!.
ja2019.09.17 9:55
Jeżeli dotyka cię zło, cierpienie, choroba, krzyż który wydaje się nie do udźwignięcia... Sama modlitwa choć bardzo ważna, konieczna, może nie wystarczyć. Trzeba uciec się do postu jako walki duchowej , najlepiej o chlebie i wodzie. Trudne to jest, ale jest to walka o pokonanie siebie,również swojego egoizmu , całkowite zawierzenie siebie, swojego życia Bogu. W mistyce chrześcijańskiej jest to też walka z demonami, szatanem, który ryczy i krąży jak lew kogo by pożreć.[Szatan jest osobowym złem]. Taką naukę daje Jezus Chrystus, jego Apostołowie, to jest praktyka i doświadczenie życia ludzi wierzących katolików. To jest moc ludzi wierzących dla siebie i dla wsparcia innych wierzących w potrzebie.. To środek bardzo silnej walki duchowej.
Lublinianka2019.09.17 9:48
Diabeł zawsze atakuje tych, którzy mieszają mu szyki - św. Ojciec Pio, proboszcz z Ars Jan Maria Vianney i inni święci często byli przez niego nękani i bici, bo swoją posługą Bogu i modlitwami wydzierali dusze grzeszników z jego szponów. Odwagi księże, Bóg jest z tobą w tych chwilach próby!!!😊😊😊
XXX2019.09.17 9:44
Odsyłam na joemonster.pl , tam można przeczytać wypociny tego xsiedza
Marian2019.09.17 9:41
ksiądz powiedział to co myśli 80% społeczeństwa. Zło należy nazywać po imieniu. Nie atakuje ludzi którzy są dotknięci tym nieszczęściem ale piętnuje samo ideologię i jej propagowanie.
Prawda2019.09.17 9:39
Zemsta rodzi wojnę i śmierć. Przebaczenie niesie Pokój, uwolnienie, uzdrowienie. Chrystus Wodzem, Chrystus Królem, Chrystus Władcą nam!
Prawda2019.09.17 9:39
gender to satanizm i niszczy całe społeczeństwo
Lennon2019.09.17 9:36
LGBT to rodzaj choroby, podobnie zresztą jak schizofreniczne wierzenie w niewidzialnych przyjaciół, czy panów. Przecież wierzenie w duchy to chyba też jest choroba?
Krystyna2019.09.17 23:31
Lenonku! O jakie ci duchy chodzi ? Te co cię we snie straszą !? Bo Pan jezus, czy Maryja , to osoby historyczne! Istniały przecież ! Jak wielu innych ! Nie rżnij głupa ! OK?
Ewa B.2019.09.17 9:32
Obojętność na pogrążanie się całych społeczeństw w nieszczęściu sodomii jest MOWĄ NIENAWIŚCI. Z tej obojętności na zatracanie się coraz większej ilości ludzi będziemy rozliczeni. "Gdzie jest twój brat ?" Kapłan nazywający grzech grzechem wykonuje swój obowiązek. Brawo Ksiądz !
***2019.09.17 19:52
Masz całkowitą rację, a ilość łapek w dół mówi nam, że masz po stokroć rację.
Ewa B.2019.09.18 8:29
Dzięki, pozdrawiam.
katolik2019.09.17 9:29
Ksieże proszę się absolutnie nie uginać,najwżej tchórze Księdza zwolnią ,ale trzeba im pokazać,że jest się gościem ,człowiekiem honoru wiary,prawdziwym męzczyzną a nie jak PO PSL SLD WIOSNA NOWOCZESNA społeczno -moralno-politycznym dnem ,które opowiada się za masochistycznymi zachowaniami,deprawacj,ą,po prostu są społeczną gnidą i złodziejami Polski
Ewa B.2019.09.17 9:26
Zły wie, że czasu ma coraz mniej, dlatego agresji jest coraz więcej. Piekło jest strasznym miejscem, jego mieszkańcy są straszni, ich los jest przerażający. Nikt, naprawdę nikt, nie powinien tam trafić. Brawo Ksiądz ! Jeśli Wy przestaniecie głosić Prawdę, kamienie wołać będą.
katolik2019.09.17 9:24
Ksiądz się nie boi i niech się nie boi ,Prawda Jezusa Chrystusa,prz[pominanie sodomii o przykazaniach jest Jego świętym prawem i obowiązkiem Dyrektor jest słabym człowiekiem ,bez charakteru,a Ksiądz niech będzie Bogiem silny.nie musi się bac tych ,co ciało chcą zabić,ale ducha nie zabiją,Szczęśc Boże.
H!2019.09.17 9:23
Nooo - solidnie wywiązywał się z obowiązków: krzewienia dyskryminacji, siania nienawiści - czyli katolickiej "miłości bliźniego".
Wiesław Kaloryfer2019.09.17 9:45
Aż mi się przypomniało: https://www.youtube.com/watch?v=A2klTfzyf-w
Halina z Kombrachcic2019.09.17 15:48
Jeżeli miłość bliźniego polega tylko na poklepywaniu go po tyłku, a mówienie prawdy ma być tylko tym, co chcesz sam usłyszeć, to chyba nie zaszedłeś w życiu zbyt daleko.
alex2019.09.17 9:23
bo pedal to pedal a cale to lbgt to choroba zaburzenia osobowosci i leczyc to psychiatrycznie a jak leczenie nie przyniesie skutkow to robic to co z Trynkiewiczem dla bezpieczenstwa.milego dnia
2019.09.17 9:29
https://natemat.pl/284631,kaczynski-o-kobietach-i-mezczyznach-lekarka-odpowiada-na-slowa-prezesa-pis
tomasz2019.09.17 11:43
Ksiądz ma rację trzeba mówić prawdę o środowisku LGBT. To środowisko to terroryści i degeneraci zdziczenie moralne. Które nie ma nic wspólnego z małżeństwem . Małżeństwo to kobieta i mężczyzna żadne inne . Jeśli ci zboczeńcy mają inne zdanie to ich problem . Natomiast prawda jest taka że rodzina to kobieta z mężczyzną. LGBT to rozsiewanie HIV i AIDS jeśli będziemy to tolerować to będzie tragedia. Dlatego trzeba popierać tych którzy mówią prawdę o zezwierzęceniu a tu mam osoby które nie chcą LGBT. Mam nadzieję że przeczytacie i dojdziecie do tych samych wniosków.