28.10.15, 08:55

Kukiz obraża... i się obraża

Widać, że Paweł Kukiz jest osobą emocjonalną i dość porywczą. Tym razem zdenerwował sie na dziennikarkę, która zbagatelizowała prawdziwy powód, dla którego ruch Kukiz'15 nie otrzyma subwencji budżetowej.

- Kukiz obraził dziennikarkę na swoim profilu na Facebooku, po czym swój wpis usunął - informuje portal natemat.pl

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że ruch Pawła Kukiza nie otrzyma subwencji z budżetu państwa, ponieważ w ten sposób chce postawić się "kradzieży pieniędzy obywateli" przez partie polityczne. Chodziło o uwiarygodnienie ugrupowania.

Dziennikarka portalu interia, Krystyna Opozda napisała artykuł, z którego, według Kukiza, nie wynika że jego ugrupowanie świadomie zrezygnowało z budżetowych subwencji, tylko że jest „nierozgarnięte”. To przez "nierozgarnięcie" Ruchu Kukiza, ugrupowanie to miałoby nie otrzymać środków na finansowanie działalności.

Paweł Kukiz w mało taktowny sposób podzielił się ze swoimi fanami na Facebooku opinią na temat niewiedzy dziennikarki.
Chwilę po umieszczeniu powyższego wpisu na Facebooku, Kukiz post usunął. Internauci go wychwycili i rozpowszechnili.

bp/natemat.pl

Komentarze

anonim2015.10.28 9:09
To jest chamskie.Ktoś kto używa chamskich słów jest chamem.Panem cham bywa.Bywa.
anonim2015.10.28 9:20
Dziwne jest to, że wszyscy dostają pieniądze a dobrowolna organizacja społeczna o określonym programie politycznym, mająca na celu jego realizację poprzez zdobycie i sprawowanie władzy lub wywieranie na nią wpływu nie. Czy Kukiz15 nie spełnia wszystkich warunków aby nie otrzymali dotacji. Czy definicja Partia polityczna ma jakąś moc prawną, nawet gdy mówią ze nie są partią a wobec prawa są, bo reprezentują polskich obywateli w parlamencie. https://pl.wikipedia.org/wiki/Partia_polityczna Definicja Partia polityczna ("partia" od łac. pars, część) – dobrowolna organizacja społeczna o określonym programie politycznym, mająca na celu jego realizację poprzez zdobycie i sprawowanie władzy lub wywieranie na nią wpływu.
anonim2015.10.28 9:50
Rewelacyjnie pokazał szmatce jak działa prawo Kalego.
anonim2015.10.28 10:14
"może odnieść wrażenie, że ci od Kukiza jacyś tacy nierozgarnięci" No cóż, panie Kukiz. Od dawna odnoszę wrażenie, że nie tylko "ci od Kukiza" są nierozgarnięci, ale że przede wszystkim sam pan taki jesteś. Dlatego na pana nie głosowałam i głosować nie będę.
anonim2015.10.28 10:50
Niech politycy i dziennikarza zostawią Kukiza w spokoju. On jest trybunem ludowym a nie politykiem. Reaguje, myśli i mówi jak wolny człowiek. To jemu zawdzięczamy, że został obalony najgorszy rząd polski od czasów Targowicy.
anonim2015.10.28 10:56
Dobrze kobita napisała. Nie dostaniecie ani złotówki bo nie jesteście partią a nie dla tego, że Ty Pawełku nie chcesz, nawet gdybyś chciał to i tak nie dostaniesz.
anonim2015.10.28 12:35
Kukiz jest człowiekiem porywczym,nie ma żadnego programu,nadaje się na scenę, ale nie do polityki, może wiele dobrych działań PiSu popsuć. Przed wyborami na prezydenta oglądałam kilka programów gdzie rozmawia z ludźmi. Na prowokacyjne pytanie obraził studenta. Pamiętajmy, że jest alkoholikiem. Akurat wiem coś na ten temat, bo jeżdżę na rekolekcje dla AA. Niestety niepicie alkoholu to jeszcze nie zmiana. Widać wg mnie że pan Paweł Kukiz jest niestabilny emocjonalnie. W taki sposób nie będzie działał dobrze. Ale czas pokaże czy mam rację, czy nie. Oby nie.
anonim2015.10.28 12:41
Wpis rzeczywiście obraźliwy. Przypomniało mi się jak Rafał Ziemkiewicz mówił o Kukizie, że nie wie czego chce, że jest niezdecydowany. Pisywał do magazynu "Do rzeczy" i robił sceny jak kapryśna baba, dzwoniąc do redakcji i zrywając umowę, po czym dzwonił, żeby się wycofać z poprzednich słów. Nie wróży to dobrze dla Polski.
anonim2015.10.28 13:58
"Kukiz dla Fronda.pl: Za PiS będziemy stać murem!"
anonim2015.10.28 21:51
Owszem, Kukiz ma rację- robiąc literówkę pokazał kretynce że stosowanie sztuczek dziennikarskich i przekłamań może odbić się rykoszetem.
anonim2015.11.2 13:45
Kukiz walczy z partiokracją - rejestrując Ruch Kukiz'15 stałby się tym z czym walczy ludzie zrozumcie tu chodzi o NASZE pieniądze i idee JOW'ów to normalne, że się człowiek zdenerwował zarzucając mu "nierozgarnięcie" zrobił to w nieelegancki sposób ale ta dziennikarka sama sobie na to zasłużyła oczerniając ten ruch.