14.06.19, 13:13Zdj. Twitter/Lech Wałęsa (edytowane)

Lech Wałęsa 'stracił głowę' dla Konstytucji? Uff, to tylko gipsowa podobizna!

Były prezydent Lech Wałęsa relacjonuje obszernie w mediach społecznościowych każdy swój wyjazd. Nie stroni od zdjęć z rodakami. Jedna z najnowszych fotografii jest jednak wyjątkowo "ciekawa". 

"Spotkanie w drodze"- tak opisane jest zdjęcie byłego prezydenta z młodym człowiekiem, który trzyma w rękach... głowę Lecha Wałęsy. Chodzi oczywiście o gipsową głowę. Co ciekawe, prawdziwy Wałęsa stoi obok. W nieodłącznej koszulce z napisem "Konstytucja", z przypiętym wizerunkiem Matki Boskiej. 

Można zatem powiedzieć, że ta fotografia mówi wszystko o Lechu Wałęsie i jego miłości do samego siebie. Wygląda również cokolwiek surrealistycznie i komicznie. 

atk/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

Samobij2019.06.15 14:31
Wałęsa jest już ważny tylko dla samego siebie. I tyle pozostaje z fałszywie stworzonej legendy.
Zkrak2019.06.14 23:39
Łeb jak wypisz wymaluj Stalina! Tylko że Stalin był bardziej inteligentny od BOLKA, nigdy nie dał się ograć a Bolek jak to Bolek, Bolkiem pozostanie nawet z Noblem...
PAULINA2019.06.14 22:15
MORDECHAJ! ZAWSZE TWÓJ NICK, KOJARZY MI SIE Z TWOIM RODAKIEM, ANIELEWICZEM! BYŁ ON PRZYWÓDCĄ POWSTANIA ŻYDÓW W GETCIE WARSZAWSKIM! W moim mieście jest też ulica, nazwana jego nazwiskiem! U nas Niemcy zrobili też getto żydowskie! Niestety! Dużo wymordowali, resztę wysłali do obozów koncentraccyjnych. Znam to z opowieści jeszcze żyjących i z dokumentów! P.s. Wałesa dla nas był kimś ważnym, dopóki nie wiedzieliśmy, kim był naprawdę! Ale teraz został tylko "Bolek" ! Niestety, przynosi nam swoim zachowaniem wstyd ! Zartujesz, a czego mamy się go bać, czasami komentuje się tylko jego głupoty! Ot, i wszystko???
anonim2019.06.14 16:46
szkoda pisania na temat tego faceta calkowity ABDERYTA
mordechaj2019.06.14 13:47
Lech Wałęsa musi być kimś bardzo ważnym dla PiS i muszą czuć się bardzo zagrożeni z jego strony, że poświęcają mu tyle czasu i hejtu.
Marysia2019.06.14 13:58
Nie zauważyłam aby PIS zajmował się Wałęsą, to Wałęsa ciągle opluwa braci Kaczyńskich, nawet temu który nie żyje czyli Lechowi nie daruje. I to jest różnica w klasie i inteligencji człowieka, jak widać- tu brak klasy, inteligencji a spotkania z kosmitami swoje zrobiły.
mordechaj2019.06.14 17:49
Tylko dzięki Lechowi Wałęsie bracia Kaczyńscy zrobili karierę polityczną. Nie mogą tego darować Lechowi Wałęsie jego obecni przyjaciele z dawnej Unii Wolności :) Ostatnio tez Jarosław Kaczyński nie może darować Lechowi Wałęsie, że tylko dzięki niemu zaistniał w polityce :))) Wszyscy nie mogą darować czegoś Lechowi Wałęsie :)))))))))))))))
Marysia2019.06.14 18:49
Jarosław Kaczyński jest szefem partii która wygrała kolejne wybory, polityk ceniony na całym świecie, wykształcony, a kim jest L.Wałęsa dzisiaj? małym,zawistnym człowieczkiem ,ośmieszającym się codziennie, mającym kontakty z kosmitami i Boga z nowego laptopa.Odeszli w porę od L.Wałęsy po jego dogadaniu się z komuchami, i dobrze zrobili, karierę robili wcześniej, są wykształceni i od zawsze cenieni.A dziś Wałęsa brata się z Kwaśniewskim i Balcerowiczem których obalył "Wałęsa oszukał całe moje pokolenie,Bóg go rozliczy bo tu na ziemi nie ma dla niego sprawiedliwości.Tam go dopadnie.
JR2019.06.15 5:00
Zgadzam się z Pani mądrą oceną, ale są i tacy jak choćby internauta mordechaj, którzy nie są w stanie tego pojąć.
100 % racji2019.06.14 13:41
A może by tak sprzedawać jako przyciski do ... ?