11.07.19, 15:00(fot. screen)

,,Transseksualny'' 5-letni Bartek to oszustwo LGBT?! Prokurator potrzebny od ZARAZ!

Lewica opublikowała film promujący LGBT i atakujący Zofię Klepacką i Kościół, przy okazji zbierając na rzekomą pomoc dla 5-letniej Zosi, która twierdzi, że jest Bartkiem. Sprawa od początku wydawała się być niejasna.

Jeszcze kilka dni temu celem zbiórki w popularnym serwisie internetowym było uzyskanie 50 000 zł. Internauci szybko osiągnęli tę kwotę, więc próg został podniesiony do 70 000 zł. "Pomóżmy tej rodzinie przetrwać wakacje i znaleźć nowe bezpieczne przedszkole od września."  - brzmi opis. 

Jednak nie tylko treść filmu pełnego manipulacji powinna budzić niepokój. Jak się okazuje na początku czerwca portal haloursynow.pl w artykule pt: "Zosia pilnie potrzebuje pomocy. Czy Ursynów wesprze 5-latkę?" pisał o pomocy dla dziecka z autyzmem. 

- Samotna mama dwóch małych córeczek z końcem czerwca trafi na ulicę. Dumę już dawno musiała schować do kieszeni, bo w walce o zdrowie i byt swoich dzieci, matka jest skłonna zrobić wszystko. Teraz liczy na sąsiadów z Ursynowa, którzy już nie raz pokazali, że potrafią pomóc. - pisał potal haloursynow.pl

- U młodszej córki stwierdzono autyzm i zaburzenia osobowości. Dorotę diagnostyka i terapia kosztowały nie tylko wszystkie oszczędności, ale też utratę pracy. Z końcem miesiąca kończy jej się umowa najmu mieszkania, a pieniędzy na kolejne po prostu nie ma... - czytamy

Zosia nie poznała swojego ojca. Mężczyzna zniknął jeszcze przed porodem. Mama 5 - letniej Zosi znalazła pomoc u ojców Dominikanów. 

Nie możemy jeździć komunikacją, staram się nie chodzić do dużych sklepów, bo powodują napady złości, płaczu. Zosia bardzo źle reaguje na hałas. Pani doktor widzi też opóźnienie w rozwoju, które jest do nadrobienia, ale jest potrzebna intensywna terapia –opowiadała Dorota, mama Zosi.

Kobieta wystosowała również apel za pomocą portalu, by pomóc jej autystycznej córce. 

- Zosia jest jak piękny motyl, któremu życie chce podciąć skrzydła. Dlatego proszę państwa o pomoc. Inaczej sama tego nie udźwignę. Wierzę, że się uda! Dobro powraca! – czytamy

Ciekawy komentarz umieściła Fundacja Zdrowia Psychicznego In Via, która pomagała rodzinie: 

- W związku z licznymi pytaniami o pomoc którą Fundacja In Via prowadziła na rzecz 5-letniej autystycznej dziewczynki Zosi i po wyemitowaniu reportażu o "Bartku LGBT" zebrane pieniądze ze sprzedaży losów, zbiórki do puszek, wpłat darczyńców zostały przekazane pani Dorocie na dalsze leczenie i rehabilitacje dziecka. Wyemitowanie reportażu, który w naszej ocenie jest tendencyjny, nieprofesjonalny, atakujący panią Klepacką, Kościół katolicki - który jako pierwszy wspomagał Zosię - jest dla nas trudne. Dziecko /pani Dorota zostali wykorzystani do ideologii LGBT - czytamy

 

Sprawę ujawniła Magdalena Korzekwa - Kaliszuk, psycholog i prawnik. 

 

 

 

 

Przerażający jest fakt, jak łatwo ludzie ulegają manipulacji środowiska LGBT. Smutne, że wszystko kosztem chorego dziecka. 

 

Portal Fronda.pl

Komentarze

Ewa2020.06.28 21:09
Co to w ogóle za pytanie: kim chcesz być? Kim jesteś? Możesz sobie chcieć ale płeć już masz. Od samiuśkiego momentu zapłodnienia.
gruxier2019.08.18 9:53
Udzielamy prawdziwych pożyczek dla firm i osób fizycznych. Możesz ubiegać się o kwotę do 100 000 USD jako osoba fizyczna i 1 000 000 USD jako podmiot lub firma współpracująca. Nasze usługi są oryginalne i dobrze udokumentowane do celów prawnych. Kontakt e-mail: [email protected] Skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz pożyczki.
Tomasz2019.07.19 15:27
Nikt nie zwraca uwagi na ważny fakt. Otóż płeć dziecka została zaraz po urodzeniu nadana przez lekarza. Wygląda na to, że dziecko urodziło się dwupłciowe i zostało brutalnie potraktowane nożem przez lekarza. Najpierw padło pytanie: ma być chłopiec czy dziewczynka? W takich sprawach decyzję zawsze podejmuje rodzić. TO mamusia zdecydowała, że lekarz się pomylił i ona za to odpowiada. Takich wyborów dokonuje się znacznie później, kiedy dziecko już samo identyfikuje się z którąkolwiek płcią.
Barbara2019.07.17 10:39
Niestety, nie każda, która urodziła, staje się matką. Sprytna "mamusia", choć krótkowzroczna, a dziecko zapłaci...
Krystyna Paw2019.07.12 19:12
Przeczytajcie lepiej wywiad z matką, a nie łykacie co wam fronda daje
edi2019.07.12 10:20
BREDNIE I KŁAMSTWA O ORIENTACJACH - znałem homoseksualistę który stał się homo bo go systematycznie gwałcił drugi, trzeci itd, homo - potem się zestarzał nikt go już nie chciał i musiał płacić chłopakom żeby mu dobrze zrobili - PIĘKNA PRZYSZŁOŚĆ - TOTALNA TRAGEDIA ZNIEWOLONEGO CZŁOWIEKA - NIE MIAŁ ŻADNEJ ORIENTACJI A ZNIEWOLIŁ SIĘ I ZOSTAŁ HOMO, BO ZOSTAŁ WCIĄGNIĘTY W TAKĄ JUŻ ZNIEWOLONĄ SPOŁECZNOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!
Gabriel2019.07.12 16:22
30 Lot wyszedł z Soaru i zamieszkał wraz z dwiema swymi córkami w górach, gdyż bał się pozostawać w tym mieście. A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze, 31 rzekła starsza do młodszej: «Ojciec nasz wprawdzie już stary, ale nie ma w tej okolicy mężczyzny, który by przyszedł do nas na sposób wszystkim właściwy. 32 Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego». 33 Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała. 34 Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: «Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego». 35 Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. 36 I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca. 37 Starsza, urodziwszy potem syna, dała mu imię Moab. Ten był praojcem dzisiejszych Moabitów. 38 Młodsza również urodziła syna i nazwała go Ben-Ammi. Ten zaś stał się praojcem dzisiejszych Ammonitów. Jak widać córki Lota dostały od Boga nagrodę - stały się matkami bogobojnego narodu. Gratuluję!
MJ2019.07.12 8:03
Współczuję tym, którzy dają się nabierać na tęczowe kłamstwa.
Gabriel2019.07.12 16:21
30 Lot wyszedł z Soaru i zamieszkał wraz z dwiema swymi córkami w górach, gdyż bał się pozostawać w tym mieście. A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze, 31 rzekła starsza do młodszej: «Ojciec nasz wprawdzie już stary, ale nie ma w tej okolicy mężczyzny, który by przyszedł do nas na sposób wszystkim właściwy. 32 Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego». 33 Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała. 34 Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: «Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego». 35 Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. 36 I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca. 37 Starsza, urodziwszy potem syna, dała mu imię Moab. Ten był praojcem dzisiejszych Moabitów. 38 Młodsza również urodziła syna i nazwała go Ben-Ammi. Ten zaś stał się praojcem dzisiejszych Ammonitów. Jakieś wieści w sprawie kary dla córek Lota? Słowo Boże nie wspomina o karze w tym wypadku.
andrzejhahn32019.07.12 6:56
Powiedz drogie dziecko czy chcesz być osłem czy zebrą a może malpą? Tak mamusiu chce być tatusiem...
Gabriel2019.07.12 16:19
30 Lot wyszedł z Soaru i zamieszkał wraz z dwiema swymi córkami w górach, gdyż bał się pozostawać w tym mieście. A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze, 31 rzekła starsza do młodszej: «Ojciec nasz wprawdzie już stary, ale nie ma w tej okolicy mężczyzny, który by przyszedł do nas na sposób wszystkim właściwy. 32 Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego». 33 Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała. 34 Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: «Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego». 35 Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. 36 I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca. 37 Starsza, urodziwszy potem syna, dała mu imię Moab. Ten był praojcem dzisiejszych Moabitów. 38 Młodsza również urodziła syna i nazwała go Ben-Ammi. Ten zaś stał się praojcem dzisiejszych Ammonitów. Jak widać w Słowie Bożym córki zostały matkami i w nagrodę stały się protoplastami całego narodu. Jakoś Bóg ich wszystkich ani nie spalił ani do piekła nie wtrącił, więc wyluzuj chłopie.
Ja2019.07.11 22:35
Fronda zachowuje się równie podle, co ci ludzie. Czy jeden wariat na marszu niepodległości krzyczący faszystowskie hasła jest oznaką, tego, że w tym marszu idą sami faszyści i antysemici. Nie jest. Sami tego bronicie od wielu lat. Czy jedna chora akcja, na której ktoś podły próbuje robić interesy dowodzi, że środowiska lewicowe wykorzystują do takich akcji dzieci? Nie. Oczywiście zaraz ktoś się odezwie, że dzieci idą w marszach równości, ale tak samo katolicy zabierają dzieci na procesje np. kościelne i mówią im, że istnieje Jezus Chrystus. Religia również jest formą ideologii. I tak naprawdę dziecko nie powinno trafić ani w to, a nie w to miejsce. Powinno zamiast tego mieć dostęp do rzetelnej wiedzy np. z zakresu religioznawstwa i uczyć się o wielu odmianach religii - od Chrystusa przez Islam, Buddyzm, a skończywszy na kościołach amerykańskich wierzących w kosmitów. Dzięki temu, kiedy będzie dorosłe samo podejmie wybór czy chce w coś wierzyć, czy nie i jeśli tak to w co. Podobnie jak z kwestiami politycznymi i ideologicznymi. Dziecko powinno jedynie dostać medyczną i naukową wiedzę do ręki np. na temat orientacji seksualnych.
vvv2019.07.12 1:07
cyt.:"Dziecko powinno jedynie dostać medyczną i naukową wiedzę do ręki np. na temat orientacji seksualnych." - tiaaa.. ... z naciskiem na takie "orientacje seksualne" jak zoofilia, nekrofilia, dendrofilia itd. i z zaznaczeniem, że kiedyś nauka uznawała to za zboczenia seksualne a dziś ta sama "nauka" uważa, że to tylko "orientacje". Jak mieć wybór - to na całego.
Justyna S2019.07.12 7:11
albo takie zboczenia jak gynephilia albo androphilia, to dopiero jest jazda i oni tego chcą!
Polak2019.07.12 8:21
A także hemofilia i homofobia :DDD
Ja2019.07.12 22:50
WHO uznaje dwie orientacje: homoseksualną i heteroseksualną. Zoofilia nie jest orientacją, więc nie opowiadać bzdur - jest ona traktowana jako zboczenie. Nauka się zmienia, tak jak medycyna czy fizyka idą do przodu. Dziecko powinno mieć dostęp do aktualnej wiedzy medycznej. Nie ideologii.
AB2019.07.12 9:33
Religia nie jest formą ideologii, powinieneś się douczyć. I nie chodzi tu o sprawę intelektu i wybór w sklepie z różnymi produktami. Wiara jest najważniejsza dla wielu ludzi, podobnie jak więź z Chrystusem. Nic nie wiesz na ten temat i bredzisz jak ślepy o kolorach. A rodzice mają prawo przekazać dzieciom swoją wiarę, podobnie jak przekazują im inne wartości - na tym polega wychowanie dziecka. Dewianci usiłują oczywiście wiarę w Chrystusa zniszczyć, umieszczając na fenetronach macicę, jak widzieliśmy na paradzie LGBT. Niszczą w ten sposób tylko samych siebie i swoje dzieci. Człowiek to nie tylko i nie przede wszystkim macica i fallus, tylko prymitywni barbarzyńcy kiedyś w to wierzyli, a współcześni prymitywni barbarzyńcy to powtarzają, degenerując i niszcząc człowieka.
Ja2019.07.12 22:48
Wielu naukowców nauk społecznych traktuje religię jako ideologię. Dziecko jest wolnym człowiek, a nie własnością rodziców, ci nie powinni mu wpajać żadnej konkretnej ideologii poza obowiązującymi normami społecznymi. Dziecko ma prawo wyboru i o ile można je uczyć o różnych religiach, tak wychowywanie w jednej konkretnej i zabieranie go na obrzędy jest już złem. Dziecko nie umie podjąć decyzji czy chce być chrzczone czy nie i tą decyzję powinno podejmować dopiero jako dorosły człowiek.
violencja2019.07.11 21:10
Najbardziej przerażają mnie walki dorosłych z dorosłymi kosztem dzieci.To takie parszywe gierki . Widać to tutaj w tym przypadku , ale także /nagminne/pomiędzy skłóconymi rodzicami.Był tutaj niedawno tekst na frondzie o zagubionym chłopczyku...też z tej serii . Dorośli nie mogą wyrosnąć ze swego egoizmu.I to przeraża.
Alojzy Cedzidło2019.07.11 21:09
Coś mi się widzi ,że nasi ,,uczeni w piśmie komentatorzy " nie zauważyli w artykule tematu zasadniczego .:WYKORZYSTYWANIA CZUŁYCH NA LUDZKIE NIESZCZĘŚCIE LUDZI .I tak się zastanawiam gdzie szukać winnych lub ,,pomocników " w cwaniactwie . Dam przykład . Niejaki ,,POLAK ATEISTA DUMNY GEJ " nie tak zaś dawno zamieszczał na tych forach przez dłuższy czas ,apel o datki dla biednego dziecka Michasia , u którego odkryto normalnego człowieka , czyli geja . Temat strony daleki był od sprawy poruszanej przez ,,Dumnego" Fronda wlepiała ,,reklame " na bierząco . Nie wdając się w dochodzenie czy ,,Dumny " pisał prawdę czy tez robił sobie jaja z pogrzebu . Fronda zamieszczając takie ,,reklamy " czy apele o pomoc uczestniczyła w jednym albo drugim. W artykule ostatnie zdanie brzmi ,,Przerażający jest fakt , jak ludzie(..........).To co ? Jak ,,szanowana Fronda wlepia takie teksty ,,Dumnego " to mam nie wierzyć , i kasą nie rzucić?
AB2019.07.12 9:09
To prawda. Nie wiem dlaczego moderator na takie rzeczy nie reaguje.
Ukasz2019.07.11 20:57
To jest tak chore i bzdurne, że szkoda byłoby pisać o tym komentarz. Zdumiewające, że tym lewicowym terrorystom udaje kogoś przekonać do tych bzdur.
Gabriel2019.07.12 16:26
30 Lot wyszedł z Soaru i zamieszkał wraz z dwiema swymi córkami w górach, gdyż bał się pozostawać w tym mieście. A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze, 31 rzekła starsza do młodszej: «Ojciec nasz wprawdzie już stary, ale nie ma w tej okolicy mężczyzny, który by przyszedł do nas na sposób wszystkim właściwy. 32 Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego». 33 Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała. 34 Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: «Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego». 35 Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. 36 I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca. 37 Starsza, urodziwszy potem syna, dała mu imię Moab. Ten był praojcem dzisiejszych Moabitów. 38 Młodsza również urodziła syna i nazwała go Ben-Ammi. Ten zaś stał się praojcem dzisiejszych Ammonitów.
Jestem w Kościele2019.07.11 20:55
- Ty chcesz być wielbłądem czy jeleniem? - Wielbłądem
Cogito ergo sum2019.07.11 18:04
Rewolucja homoseksualna na kłamstwie stoi podobnie jak bolszewicka
Zerr02019.07.11 16:59
Sprawa od początku wydawała się wyjątkowo jasna. Ktoś dla swoich brudnych celów robi z dzieciaka wariata.
z bródna2019.07.11 16:20
Nie "lewica" a Polacy. Polacy opublikowali, a Fronda od kilku dni reklamuje. To już trzeci artykuł na ten temat. Dowiedziałem się o całej sprawie z Frondy. Myślę że nie tylko ja.
anonim2019.07.11 16:11
zboki, biedronie, jażdżewskie, środy i inni popaprańcy pytają dzieci : czy chcesz byc może prosiaczkiem ? Tak - odpowiada dziecko. Należy zatem przegłosować nową płeć: prosiaczek. A później knurek, następnie pedałek,pierdzioszek, itd.
Ziutek2019.07.11 15:46
A tymczasem czaskowski z naszej kasy na pierdoły wydaje bańkę, by jego pupil z drugim pupilem po plaży latali z tyłkami na wierzchu i to w centrum W-wy, to wam lewaki nie przeszkadza?
Ubawiony2019.07.11 15:34
Teczowi hitlerowcy juz tak maja. Kiedy uroczystosci ku czci Ernsta Rohma?
Michał Pasierb 2019.07.11 15:25
Stwierdzono autyzm.Medycyna od dawna zajmuje się takimi przypadkami.Nikt nie słyszał,żeby okaleczanie dziecka było metodą leczenia autyzmu. Czy teraz środowiska LGBTQ+ wykorzystując zagubioną kobietę i jej córeczkę oraz ich trudną sytuację materialną chcą uczynić z chorego , nieświadomego dziecka oręż do walki ideologicznej??Nie używam żadnych inwektyw to i w tym wypadku nie będę....Fakty mówią same za siebie...
Maria Blaszczyk2019.07.11 16:23
Ale nikt nikogo nie okalecza. Spokojnie. Sama mam wątpliwości co do tak jednoznacznego diagnozowania tego dziecka - nie wątpię, że w tej chwili utożsamia się z płcią męską, zgadzam się z tym, że nie należy z tym dyskutować i przemoc ze strony przedszkola jest zupełnie zbędna - nikomu nic nie ubędzie, jeśli będzie się zwracał do tego dziecka tak, jak ono o to prosi. Natomiast na ostateczne rozstrzygnięcia jest w moim przekonaniu za wcześnie. Trzeba będzie obserwować, jak to dziecko będzie funkcjonować w kolejnych fazach życia. Ale nikt go nie okalecza przecież. W jaki niby sposób? Zaś medycyna autyzmem to się nie bardzo zajmuje. Niby jak?
Zerr02019.07.11 19:54
Jak to nikomu nie ubędzie? Zosi ubędzie, przy odrobinie pecha zostanie okaleczona, może już w wieku 14 lat. NB zrobienie z mózgu jajecznicy to tez okaleczenie. Zosia z niczym sie nie utożsamia. Zosi wmawiaja różne głupoty, a ona jak to dziecko, daje sobie wmówić. Myśli ze to zabawa, niestety nie jest tak.
Maria Blaszczyk2019.07.11 20:31
To dziecko samo stwierdziło, że jest chłopcem. I niby czemu twierdzisz, że sie nie utożsamia albo że jej wmówiono? Byłeś przy tym? A żeby w ogóle rozpocząć tranzycję, człowiek musi być dorosły. Czasem, niektórzy uważają, że jej odwracalne części można zacząć po ukończeniu 17 lat. Wiec nie opowiadaj głupot.
Zerr02019.07.11 21:33
Nieprawda. Najmłodsza okaleczona dziewczynka miała 14 lat, chłopiec 12. Poza tym - "terapie" hormonalne równiez sa NIEODWRACALNE. Dokładnie tak samo jak mięśniak szprycuje sie teściem na siłowni - nigdy nie będzie taki jak wcześnej. Poza tym - wieloletnie pranie mózgu równiez nieodwracalnie demoluje psychikę. Poza tym - skąd wiesz, że stwierdzenie dziecka jest wiarygodne? Skąd w ogóle zmiennopłciowcy wiedzą, jak to jest być inna płcią? Skąd mają takie informacje? Nie mają. To są wyłącznie zwidy i haluny. Dokładnie tak samo jak w przypadku (opisywanym jeszcze za PRLu w czasopiśmie "ekspres reporterów") pierwszego chyba zalegalizowanego transa. Otóż, jak sam wyznał, mamusia chciała miec córeczkę i konsekwentnie ubierała go w sukienki. A dziecko jak to dziecko, wchodzi w rolę zapewniająca akceptacje rodzica.
Justyna S2019.07.12 6:42
a ty skąd wiesz że jesteś facetem? jak to jest czuć się facetem? Czy nie mając członka tracąc go w wypadku czułbyś się inaczej? skąd pewność, że płeć jest warunkowana przez genitalia, skoro tak to nie działa w przypadku obojnactwa?
Zerr02019.07.12 7:55
Stąd pewność, że inna struktura mózgu męskiego formuje się z tych samych powodów dla których formuje się ciało męskie. Geny, hormony i takie tam dooperele. Mózg męski pracuje po prostu w inny sposób, ale uprzedzając głupie pytania przypomnę, że nie jest możliwe stwierdzenie płci mózgu na podstawie jego wyglądu. Nie da się stwierdzić "oto mózg transa". To że ci wytną macicę nie spowoduje że będziesz się czuła obojnakiem, tylko że będziesz sie czuła podle. Zosia nie ejst hermafrodytą, a zreszta takie przypadki najczęściej nie maja problemu z samookreśleniem. Nie zmienia im się od przypadku do przypadku.
Justyna S2019.07.12 8:10
więc dla czego stwierdzasz jak pracuje mózg tego dziecka? dzieciak sam siebie określił, ciąża to skomplikowany proces hormonalny, genetyka nie decyduje o płci, bo są osoby o męskiej genetyce z kobiecymi narządami. To oddziaływanie hormonów w życiu płodowym a w szczególności jego zaburzenia powodują rozwijanie się homoseksualizmu, transseksualizmu i interseksualizmu.
Zerr02019.07.12 8:23
Genetyka absolutnie decyduje. Nawet jeśli "coś" wyłączyło pracę chromosomu Y, to tez "genetyka". Dlaczego stwierdzam? Bo na 99% tak jest. Mózg o strukturze płci przeciwnej zdaża się, ale że tak powiem, bardzo rzadko. PS. dobrze prawisz, "zaburzenia powodują rozwijanie się homoseksualizmu". Czyli homoseks jest choroba o podłożu hormonalnym lub jej powikłaniem. Po części racja.
Maria Blaszczyk2019.07.12 13:26
No nie. Da się stwierdzić, że mózg jest "bardziej żeński" lub "bardziej męski". To jest absolutnie możliwe, choć niepotrzebne, bo nie w tym leży problem. I tak przecież tego nie zmienimy. To tak jak z tą absurdalną uwagą powyżej o autyzmie - medycyna nic na autyzm nie może, tak jak na "żeńskość" lub "męskość" mózgu. Wszystko co możemy, to dostosować całą resztę do mózgu. A czemu z powodu wycięcia macicy ktoś miałby się czuć podle? Poza sytuacją, że chciałby jeszcze mieć dzieci... Tak zaczęłam myśleć o zyskach z takiej operacji - przecież nikt tego nie robi bez powodu, co oczywiście sprzyja czuciu się podle, no bo nie jest fajnie być chorym; ale samo usunięcie??? skutki uboczne są wręcz cudowne.
Polak2019.07.12 8:11
Chromosomy, Justysiu.
Maria Blaszczyk2019.07.12 21:18
No więc nie. Chromosomy nie decydują o płci. To częsty błąd. Ale jako osoba doświadczona w rodzeniu dzieci, spieszę wyjaśnić. Jak rodzi się dziecko, to położna nie wysyła próbki krwi czy czego tam, by ustalić genotyp. Położna rzuca okiem na krocze noworodka i mówi "gratuluję, chłopiec" albo "gratuluję, dziewczynka". Serio. Jest to metoda o sporej skutecznośći, więc się jej trzyuamy. Ale bywa, że nie w ten sposób postawione rozpoznanie płci nie zgadza się z genotypem. Albo z płcią na poziomie mentalnym.
Polak2019.07.12 8:18
Autyzm u tej dziewczynki, to jeden z wielu problemów zdrowotnych, Zosia ma stwierdzone zaburzenia osobowości i kto wie, czy nie jest to schizofrenia. Twoje lgbt-owskie pieprzenie jest kolejną manipulacją.
Arturo2019.07.11 15:23
Ktoś kto zna biologię płciowości wie, że nie ma takich orientacji, ani jednej ani drugiej. Jest tylko norma: mężczyzna i kobieta oraz przeciwstawny do normy patologiczny brak normy czyli dewiacja.
Ja2019.07.11 22:29
A wiesz o tym, że człowiek ma zarówno płeć biologiczną jak i płeć psychiczną. Natura czasem się niestety myli i kobieta, która rodzi się z damskimi narządami czuje się po prostu mężczyzną. I nikt nie ma prawa jej zabraniać tej płci zmienić. To jej sprawa i jej wybór. Nie krzywdzi tym nikogo.
Polak2019.07.12 7:42
Zaburzenia psychiatryczne są taką samą normą jak choroba nowotworowa. Masz prawo się nie leczyć.
Zerr02019.07.12 9:07
Alez krzywdzi. A może tak: sekta LGBT krzywdzi. Płeć nie jest kwestią 'wyboru', czucia czy chciejstwa tylko FAKTÓW.
Ja2019.07.12 22:45
Fakt medyczny jest taki, że mamy płeć biologiczną i fizyczną. Nauka już dawno to potwierdziła, I ta druga nie zawsze jest taka jak pierwsza.
Ewa2019.07.11 15:14
Za samo zadawanie 5-letniemu dziecku, które jest dziewczynką, pytania, czy chce być dziewczynką czy chłopcem, powinno się trafiać za kratki. Dziecko rodzi się z określoną płcią i obowiązkiem rodziców jest je w tym kierunku wychowywać , jaki nadała mu natura. Każde inne działanie, w tym poddawanie w wątpliwość jego płci, jest manipulacją i przestępstwem. Równie dobrze można by dziecku zadać pytanie, czy chce być psem, a jeśli potwierdzi, kupić budę , kazać chodzić na czworakach i szczekać.
Ja2019.07.11 22:28
Jest ktoś jest osobą transseksualną, to żadne wychowanie, nawet najbardziej tradycyjne, najbardziej ukierunkowane na utwierdzanie go w tym, że jest np. chłopcem tego nie zmieni. Są tacy ludzie i też mają prawo do swojego życia i swojego szczęścia. Dane pokazują, że ukrywanie tego czy brak możliwości zmiany płci doprowadza do depresji oraz samobójstw. Dorosły człowiek powinien móc decydować o sobie, zwłaszcza, że nikomu nie robi krzywdy w taki sposób. Procedura prawna z pozywaniem własnych rodziców jest chora. Natomiast nikt nie pozwoliłby na zmianę płci w przypadku małego dziecka, wymagane są dziesiątki opinii psychologów, czy taka osoba faktycznie ma potrzebę zmiany płci. Natomiast dziecko, które jest "małym dorosłym" i które należy wychowywać poprzez pokazywanie mu świata i wyjaśnianie różnych zjawisk, z którym należy rozmawiać i któremu należy tłumaczyć np. "dlaczego nie wolno czegoś zrobić", a nie po prostu zabraniam z czasem musi nauczyć się też tego, że na świecie są różne orientacje seksualne, które z medycznego punktu widzenia nie są chorobą. Że na świecie żyją zarówno ludzie o różnych kolorach skóry, jak i tacy, którzy żyją w związkach partnerskich czy tacy którzy zmieli swoją płeć.
Polak2019.07.12 7:38
Już dawno takich bzdur nie czytałem. Dzieci łatwo ulegają manipulacji, ale żeby dorośli? Totalna katastrofa społeczna :/
Gabriel2019.07.12 16:32
Zobaczcie jak ulegacie manipulacji. Słowo Boże nie zająknęło się nawet o karze dla dwóch sióstr, które w nagrodę za spryt zostały matkami narodów: 30 Lot wyszedł z Soaru i zamieszkał wraz z dwiema swymi córkami w górach, gdyż bał się pozostawać w tym mieście. A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze, 31 rzekła starsza do młodszej: «Ojciec nasz wprawdzie już stary, ale nie ma w tej okolicy mężczyzny, który by przyszedł do nas na sposób wszystkim właściwy. 32 Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego». 33 Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała. 34 Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: «Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego». 35 Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. 36 I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca. 37 Starsza, urodziwszy potem syna, dała mu imię Moab. Ten był praojcem dzisiejszych Moabitów. 38 Młodsza również urodziła syna i nazwała go Ben-Ammi. Ten zaś stał się praojcem dzisiejszych Ammonitów.
Zerr02019.07.12 8:03
Co za zbrodniczy bełkot. JEDYNYM sposobem aby stwierdzić 'płeć mózgu' jest analiza jego pracy pod tomografem pet. Tego badania sie praktycznie nie robi, tylko czasem w ośrodkach akademickich. Badania pokazują, że nagłaśnianie spray i pouczanie dzieci że może sa kim innym, powoduje 25-krotny wzrost liczby chorych osobników i co za tym idzie, taki sam wzrost liczby samobójstw z tego powodu. Macie krew na rękach.
Gabriel2019.07.12 16:33
Chciałem tylko przypomnieć, że dzieci to czytają. A z tego, co się orientuję, to córki Lota do piekła nie poszły - wręcz przeciwnie. 30 Lot wyszedł z Soaru i zamieszkał wraz z dwiema swymi córkami w górach, gdyż bał się pozostawać w tym mieście. A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze, 31 rzekła starsza do młodszej: «Ojciec nasz wprawdzie już stary, ale nie ma w tej okolicy mężczyzny, który by przyszedł do nas na sposób wszystkim właściwy. 32 Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego». 33 Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała. 34 Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: «Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego». 35 Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. 36 I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca. 37 Starsza, urodziwszy potem syna, dała mu imię Moab. Ten był praojcem dzisiejszych Moabitów. 38 Młodsza również urodziła syna i nazwała go Ben-Ammi. Ten zaś stał się praojcem dzisiejszych Ammonitów.
Ewa2019.07.12 8:53
Bełkot lewackich dewiantów, którzy, podobnie, jak pedofile , powinni mieć całkowity zakaz zbliżania się do dzieci i zakaz pełnienia zawodów, które mają cokolwiek wspólnego z dziećmi.
Gabriel2019.07.12 16:30
Czy Słowo Boże mówi w tym wypadku o dewiacji? Nie ma wzmianki o karze dla sióstr, które stały się matkami dwóch narodów. 30 Lot wyszedł z Soaru i zamieszkał wraz z dwiema swymi córkami w górach, gdyż bał się pozostawać w tym mieście. A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze, 31 rzekła starsza do młodszej: «Ojciec nasz wprawdzie już stary, ale nie ma w tej okolicy mężczyzny, który by przyszedł do nas na sposób wszystkim właściwy. 32 Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego». 33 Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała. 34 Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: «Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego». 35 Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. 36 I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca. 37 Starsza, urodziwszy potem syna, dała mu imię Moab. Ten był praojcem dzisiejszych Moabitów. 38 Młodsza również urodziła syna i nazwała go Ben-Ammi. Ten zaś stał się praojcem dzisiejszych Ammonitów.
AB2019.07.12 9:04
Chory jest współczesny świat i tacy ludzie, którzy z płci zrobili fetysz. Nawet zwierzęta mają jeszcze inne zainteresowania niż płeć. Ale dla bogatych, prymitywnych ludzi, gdy został wyeliminowany głód, została tylko jeszcze troska o to, co mają między nogami. Świetnie oddała to manifestacja LGBT - macica jako przedmiot religijnej czci.
Gabriel2019.07.12 16:34
Nie wiem jak chory jest współczesny świat, ale córki Lota dostały nagrodę w postaci zostania matkami dwóch narodów. Tak to jest napisane w Słowie Bożym: 30 Lot wyszedł z Soaru i zamieszkał wraz z dwiema swymi córkami w górach, gdyż bał się pozostawać w tym mieście. A gdy mieszkał z dwiema swymi córkami w pieczarze, 31 rzekła starsza do młodszej: «Ojciec nasz wprawdzie już stary, ale nie ma w tej okolicy mężczyzny, który by przyszedł do nas na sposób wszystkim właściwy. 32 Chodź więc, upoimy ojca naszego winem i położymy się z nim, a tak będziemy miały potomstwo z ojca naszego». 33 Upoiły więc swego ojca winem tej samej nocy; wtedy starsza poszła i położyła się przy ojcu swoim, on zaś nawet nie wiedział ani kiedy się kładła, ani kiedy wstała. 34 Nazajutrz rzekła starsza do młodszej: «Oto ostatniej nocy ja spałam z ojcem; upójmy go winem także tej nocy i idź ty, i śpij z nim, abyśmy obie miały potomstwo z ojca naszego». 35 Upoiły więc i tej nocy ojca swego winem i poszła młodsza i położyła się przy nim; a on nawet nie wiedział, kiedy się kładła i kiedy wstała. 36 I tak obie córki Lota stały się brzemienne za sprawą swego ojca. 37 Starsza, urodziwszy potem syna, dała mu imię Moab. Ten był praojcem dzisiejszych Moabitów. 38 Młodsza również urodziła syna i nazwała go Ben-Ammi. Ten zaś stał się praojcem dzisiejszych Ammonitów.
Polak2019.07.12 7:39
Dla każdego normalnego człowieka, to oczywista oczywistość.