01.04.21, 16:41fot. yt/the school of life

Lewicowy filozof Michel Foucault oskarżony o homoseksualną pedofilię

Światowe media informują, że francuski pisarz i filozof Guy Sorman w wywiadzie prasowym dla „The Sunday Time” oskarżył francuskiego nieżyjącego lewicowego filozofa Michela Foucaulta o to, że ten był homoseksualnym pedofilem, który wykorzystywał seksualnie małych chłopców w Algierii.

Guy Sorman, kiedy odwiedził w 1969 roku Michela Foucaulta w mieście Sidi Bou Said w Tunezji, był świadkiem jak lewicowy filozof, mieszkający w tym mieście płacił małym chłopcom za seks. W wywiadzie dla brytyjskiego dziennika Sorman stwierdził, że „Małe dzieci biegły za Foucaultem, mówiąc, a co ze mną? Weź mnie, weź mnie. […] Miały osiem, dziewięć, dziesięć lat”. Foucault umawiał się nocą z małymi chłopcami na cmentarzu i tam na nagrobkach gwałcił opłaconych chłopców. Pedofilskie skłonności lewicowego filozofa były znane wielu osobom. Sorman wypowiadając się do mediów, stwierdził, że pedofilia lewicowego filozofa nie przekreśla jego dokonań na polu naukowym.

Z doniesień prasowych można się dowiedzieć, że Michel Foucault „w 1977 roku petycję, której celem było zalegalizowanie stosunków seksualnych z dziećmi w wieku od 13 lat”.

Zmarły na AIDS w 1984 roku Michel Foucault według Wikipedii był „zazwyczaj łączony z poststrukturalizmem i postmodernizmem, sam odżegnywał się od tych afiliacji, podkreślając przede wszystkim wpływ filozofii Nietzschego na swoją pracę naukową. [...] Swe zainteresowania badawcze kierował w stronę krytycznej analizy instytucji społecznych, takich jak psychiatria, system penitencjarny czy seksualność – dostrzegał w nich nierozerwalną nić łączącą wiedzę z władzą”.

Oskarżany o homoseksualną pedofilię filozof nie tylko miał lewicowe poglądy, ale i „w 1950 roku wstąpił [...] do Francuskiej Partii Komunistycznej i był jej członkiem do 1953”. Partię tę opuścił, gdy jej władze nie chciały się odciąć od stalinizmu.

Lewicowy filozof oskarżany o pedofilię miał też związki z Polską. Według Wikipedii „w latach 1958–1959 był dyrektorem Centrum Francuskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Pobyt w Polsce pogłębił jego rozczarowanie ideologią partii komunistycznej. Warszawę musiał opuścić nagle w wyniku prowokacji na tle seksualnym (Służba Bezpieczeństwa sprowokowała intrygę, wykorzystując homoseksualizm Foucaulta)”. „Na początku lat 80. Foucault aktywnie zaangażował się w pomoc dla Polski. Po wprowadzeniu stanu wojennego opublikował wraz z Pierre’em Bourdieu list protestacyjny Les rendez-vous manqués w Liberation, a następnie brał udział w wielu inicjatywach, mających na celu wspieranie polskiej opozycji. W 1982 r. Foucault przyjechał do Polski z konwojem żywności i pomocą medyczną zorganizowanym przez Lekarzy Świata, wyrażając poparcie dla ruchu społecznego „Solidarność”.

Foucault miał okazję bezkarnie gwałcić arabskich chłopców, bo „w latach 1966–1968 był profesorem filozofii w Tunisie – był tam świadkiem buntu studentów, z którym sympatyzował, ściągając na siebie niechęć władz. W 1968 roku objął stanowisko organizatora Wydziału Filozoficznego na powołanym właśnie do życia w wyniku wydarzeń majowych Uniwersytecie w Vincennes”.

 

Jan Bodakowski

Komentarze

katolicka kretynizacja polski PL2021.04.8 20:26
Nadal i z coraz większym przekonaniem uważam, że moim duchowym idolem jest… Adolf Hitler. Sam się zdumiałem, ale to fakt! A to ze względu na jego ważne słowa, które wypowiedział na naradzie dowódców w przededniu podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow. Przecież ja (i moje wierne klony, jazgoczące kundelki szatana) nie robimy od lat na tym forum niczego innego! Zniszczyć Polskę! Zniszczyć Kościół! Zacytuję Hitlera: "Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. […] Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo. Bądźcie bez litości, bądźcie brutalni". Piękne, prawda? Jemu nie udało się Messerschmittami i Tygrysami, ale nam się uda aborcją i LGBT!!!
Anonim2021.04.2 8:30
To kapiszon - katolickiej korporacji nic nie przebije bo to atomowa bomba jest
PO sterczących2021.04.2 15:06
uszach poznaję Eskimosa.
6969692021.04.4 13:37
Przypomnę tobie (i wszystkim), W latach 2005-2015 było skazanych za czyny pedofilskie 6 tys. osób, w tej liczbie było 27 Księży (0.45%). Obecnie w zakładach karnych przebywa 868 pedofili, w tym dwie osoby duchowne (0.23%).
6969692021.04.4 13:40
To też jest piękne: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/505622-pedofilowi-dziecko-na-wychowanie-oddam
prawy2021.04.2 8:27
dla takich tylko stryczek ,tak dla przykładu!!!!! i opamietania opetanych przez ZŁO !!!!
TREGUL2021.04.2 7:31
To teraz wymyślili nowe płcie.
Anonim2021.04.2 1:08
Musiał być masonem. Pomysł seksu na grobach zmarłych zaczerpnął z pruskiej loży masońskiej, której to najwyżsi członkowie uprawiali seks na grobach najsławniejszych junkrów pruskich. Wierząc że dusze tych ich wielkich ludzi będą się inkarnować w nowych spłodzonych ludzi. Ale ten pedał wyznaczył nowe niedoścignione standardy obrzydliwości i ludzkiego upadku. Plugawił swoim pedofilskim seksem groby zmarłych i gwałcił dzieci. Człowiek upadły niewiele różni się od szatana. A nawet pod względem homoseksualnych obrzydliwości go przewyższa. Jezus objawił świętym, że grzech homoseksualny jest tak obrzydliwy w oczach istot wiecznego świata, że nawet demony nie mogą na niego patrzeć, choć do niego kuszą.
Anonim2021.04.1 22:44
Amputować jaja wszystkim pedofilom, nieważne czy ksiądz, czy polityk, czy mecenas czy dziennikarz! Amputować jaja, publicznie, na rynku miasta. A później oczywiście do pierdla
czekista2021.04.1 23:51
To juz lepiej poodcinac pracia.
man.of.Stagira2021.04.1 22:39
Sama ewolucja stygmatyzuje homoerotyzm. Człowiek może zdradzać ALE tylko zgodnie z ewolucją. Oto hipokryzja. Nic tego nie przebije. NIKT nie słyszał o wydziedziczonych, tych z nieprawego łoża, bękartach pochodzących ze słynnych r o d ó w homoseksualistów w całej kilka milionów lat liczącej historii ludzkości. . Takiego –RODOWEGO- materiału genetycznego e w o l u c j a nie udostępnia a wręcz wyklucza go z obiegu. Z punktu widzenia ewolucji gatunku ludzkiego nie było wobec tego czegoś takiego jak 'zdrada gejowska'. Zdradzać biologicznie mogli i mogą j e d y n i e hetero-normatywni, czyli prawdziwie seksualni w swych związkach. ‘Sex’ (scil. płeć) jest pojęciem relacyjnym stąd ‘związek’ dwóch osób fizjologicznie pod jego względem jednakowych NIE może być uznany za seksualny w pełnym słowa znaczeniu. Dlatego nie-normatywni NIE są prawdziwie seksualni w swoich związkach, s ą niezupełni o r a z nierzeczywiści jako partnerzy seksualni (1- a personal disability).
man.of.Stagira2021.04.1 22:37
Jeśli pełnia ‘kultury’ (gbtqrwizm) znajduje swój wyraz w publicznym obnażaniu narządów (Faqira welcome) i czynnościach fizjologicznych na swoim niewolniku (Europa strefą qrwistowską), to gbtqrwizm jest najwyższą ‘kulturalną’ formą niewolnictwa w dziejach ludzkości i celem Unii Europejskiej. –man.of.Stagira //
man.of.Stagira2021.04.1 22:36
ZATEM mamy u źródeł tej IDEOLOGII samej Arcy-Zoboczonych pseudo-filozofów którzy sprzedawali swoje DEWIACJE jako poglądy naukowe! // Sowieci też sprzedawali marksizm jako światopogląd naukowy. Jakoś nie widzę nic naukowego w obalaniu stereotypu jedynie po to żeby dać upust swojej dewiacji. // Któż jest lepszym ekspertem od dewiacji niż dewiant?
6969692021.04.4 13:46
Przecież podstawą idei leninowskich było propagowanie dewiacji! Wszelkiej maści komuniści, postanowili bowiem, stworzyć całkiem nowego człowieka, chcąc udowodnić, że jesteśmy silniejsi od natury - to byli, są i będą głupcy. Niebezpieczni głupcy!!!
man.of.Stagira2021.04.1 21:47
Jeżeli każdy kolonializm jest ‘kulturowy’, to każdy rasizm jest ‘kulturalny’ (Die Bildung). Jeżeli, jednak, każdy rasizm jest ‘kulturalny’ to posiadanie niewolnika seksualnego płci własnej w związku LGBTQetc jest jakąś PEŁNIĄ treści właściwych takiej ‘kultury’, jej ‘duchem’. –man.of.Stagira //
A2021.04.1 21:34
pff, zwykły piatek wieczor na plebani
man.of.Stagira2021.04.1 21:09
I pomyśleć, że polscy gay people mogli przez ostatnie kilkadziesiąt lat spokojnie funkcjonować. U mnie na osiedlu było kilka takich 'środowisk' jako, że duża anonimowość, stolica, nikogo to ni grzeje, ni ziębi. Tymczasem, zachciało się Państwu POLITYKI. // Polityka, moi drodzy parafianie kościoła Szatana, to czerwone paznokcie. Czerwone od WASZEJ krwi. Pamiętajcie, ostrzegałem w 2019, w 2020 i ostrzegam dzisiaj. To się źle dla was skończy moi mili nie-heteronormatywni parafianie..
A2021.04.1 21:33
lol, czubek
Chcecie zboczeńcy wojny?2021.04.1 21:05
będziecie ją mieć. Obstawiliście frajerzy złą kartę i zapłacicie za to latami cierpienia +
man.of.Stagira2021.04.1 21:02
Podpowiem Wam. // Ten SQRVYSYN uzasadniał przez całe życie jedną tezę. // Jaką?.. Podpowiem jedynie, że teza SAMA obala jego własną teorię jako n a u k o w ą.
man.of.Stagira2021.04.1 20:57
Czy ten NAUKOWIEC od obmacywania nieletnich to...jakąś TEZĘ naukową postawił i się nią w historii zapisał jako ten który to właśnie uzasadnił? // Poza tezą, że stawianie granic DEWIACJI nie jest czymś właściwym // Jakieś propozycje?..hę?.. // Jaką tezę obronił?...ten SQRWYSYN?
man.of.Stagira2021.04.1 20:54
ZATEM mamy u źródeł tej IDEOLOGII samej Arcy-Zoboczonych pseudo-filozofów którzy sprzedawali swoje DEWIACJE jako poglądy naukowe! // Sowieci też sprzedawali marksizm jako światopogląd naukowy. Jakoś nie widzę nic naukowego w obalaniu stereotypu jedynie po to żeby dać upust swojej dewiacji. // Któż jest lepszym ekspertem od dewiacji niż dewiant?
man.of.Stagira2021.04.1 20:50
ZAISTE, naukowo on penetrował cielesność młodocianych dzieci, dziewcząt i chłopców.// NAUKOWO ponieważ zajmował się seksualnością zatem był wytrawnym DEGENERATEM. // Zaiste..
AAAtomek, hello my jews motherfuckers!2021.04.1 20:19
Happy Passover kikes! - - - - Not infected with the Covid yet? Be patient: All good things come to those who wait. Meanwhile, I hope you choke on matzo ball.
AAAtomek2021.04.1 20:12
"W Watykanie nie można już legalnie uprawiać seksu z 12-latkami. Wprowadzona restrukturyzacja kodeksu karnego obowiązującego na terenie Stolicy Apostolskiej podnosi wiek przyzwolenia na czynności seksualne do 18 lat. Zmiany zainicjował papież Franciszek. Od lipca seks jest legalny tylko z osobami powyżej 18 roku życia Fot. TONY GENTILE REUTERS Zlikwidowany anachronizm prawny miał swoje źródła końcu lat 20. XX wieku, kiedy Watykan i państwo włoskie podpisali Traktaty Laterańskie. Stolica Apostolska przyjęła wtedy kodeks karny obowiązujący we Włoszech, który uznawał seks z 12-letnią osobą za legalny, pod warunkiem wyrażenia przez nią zgody. Aż do lipca tego roku przepis nie został uaktualniony." ___________ https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14580582,W_Watykanie_seks_z_12_latkami_juz_nielegalny.html
AAAtomek2021.04.1 20:13
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14580582,W_Watykanie_seks_z_12_latkami_juz_nielegalny.html
niewierzacy ateusz2021.04.1 19:54
"pedofilia lewicowego filozofa nie przekreśla jego dokonań na polu naukowym" jakby facet zajmował się chemią , fizyką lub matematyką to by nie przekreślała , ale krytyczna analiza instytucji społecznych to jest pitu pitu przykładowo co innego Turing, miał skłonności jakie miał , ale matematyk był
man.of.Stagira2021.04.1 19:14
Gdy człowiek gębą sra, A tyłkiem podpatruje obroty gwiazd i mgławic dalekich spirale,// Gdy mu muzyczka skądiś gra, A on gdzieś przy powale wydusza miliony pluskwich gniazd, // Gdy beznadziejność dusi jak ohyda i śmierdząca zmora, Gdy człowiek sobie siebie widzi jako cuchnącego własnym sosem, ach, potwora -// Może to wszystko przejdzie, ach, a może nie, W każdym razie to jest wszystko bardzo fe. A do tego napisane nie krwią a gównem, bardzo źle. // Ja nie chcę tego, nie, nie, nie! // Tak sobie wyobrażam Kielce, symbol, jako szczyt ohydy, I jako jakieś Paramount najgorszej małomiasteczkowej b r z y d y. // Witkacy
man.of.Stagira2021.04.1 19:13
Ho, ho, ho...Toż Jego 'niezwykły dorobek' to UKOCHANY temat analiz 'ukochanej' przez nas wszystkich intelektualnej bryndzy zwanej studiami gender i całej plejady WYBITNYCH Umysłów samej naczelnej wierchuszki literatury gender z naszą Uwielbioną Wielebną JUDITH BUTLER która przecież, gdyby nie prawacki Kierkegard, prawacki Heidegger, prawacki Hegel i konserwatywny Freud i Arendt zostałaby z tym PEDOFILNYM pseudo-analitykiem filisterstwa zdegenerowanej Europy Foucault SAM na SAM! Tak, tak proszę szanownej Widowni! Jedynie PRAWACCY filozofowie w filozoficznym portfolio Mrs Butler (kimkolwiek sama jest) RATUJĄ jej intelektualną CNOTĘ teraz! ...Ha, ha, dobre sobie...
Grizzly2021.04.1 18:25
Lewactwo to choroba psychiczna i patologia!
KOSTEK2021.04.1 17:57
Komunistyczne służby specjalne to szambo, ale za akcję-prowokację i wypędzenie z Polski francuskiego mędrka-pedofila, chłopakom z SB należą się brawa.
Bodakowszczak2021.04.1 17:22
A u was niegraw linczujut.
abc2021.04.1 17:15
Marek Kwiek (red.), Nie pytajcie mnie kim jestem... Michael Foucault dzisiaj, Poznań 1998 -------Tomasz Steifer, Maciej Kassner i Mikołaj Ratajczak, Neoliberalny zamach na naukę, krytykapolityczna.pl, 4.04.2017: Gowin dostał na talerzu trzy neoliberalne projekty uzasadniające drastyczne i nieprzemyślane reformy polskiej nauki i szkolnictwa wyższego. Reformy proponowane przez zespoły [Marka] Kwieka, Radwana i Izdebskiego można określić mianem »planu Balcerowicza dla nauki i szkolnictwa wyższego«. Receptą na wszystkie bolączki polskiej nauki mają być rynek, konkurencja, menedżerskie zarządzanie, elastyczne zatrudnienie i współpraca z biznesem. Te neoliberalne zaklęcia powtarzane są jak mantra. Uczelnia nie jest tym samym, co prywatna korporacja i nie może być w taki sam sposób zarządzana. Nie przypadkiem uczelniana polityka polega często na poszukiwaniu kompromisu uwzględniającego interesy różnych wydziałów i środowisk tworzących wspólnotę akademicką. To właśnie szeroki zakres niezależności wydziałów, instytutów i katedr ostatecznie gwarantuje zachowanie wolności dociekań naukowych i pluralizmu tradycji badawczych. Bolączką polskiego szkolnictwa wyższego nie jest wcale nadmiar demokracji, tylko jej niedostatek spowodowany utrzymywaniem się na uczelniach quasi-feudalnych stosunków.
Konfederata2021.04.1 17:14
Ugroza wielka.
Nie dla ciebie USA gudłaju!2021.04.1 16:48
Możesz gudłaju Lechu Keller-Krawczyk na zawsze zapomnieć o USA! . . . . . Możesz gudłaju Lechu Keller-Krawczyk na zawsze zapomnieć o USA! . . . . . Możesz gudłaju Lechu Keller-Krawczyk na zawsze zapomnieć o USA! . . . . . Możesz gudłaju Lechu Keller-Krawczyk na zawsze zapomnieć o USA! . . . . . Możesz gudłaju Lechu Keller-Krawczyk na zawsze zapomnieć o USA! . . . . . Możesz gudłaju Lechu Keller-Krawczyk na zawsze zapomnieć o USA! . . . . .
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.1 16:45
Przypomina to historię arcypedofila wesołowskiego ubogacającego wiarą katolicką, dzieci na Dominikanie...
6969692021.04.4 13:52
A ja ci przypomnę historię arcypedofila Polańskiego (tego marnego reżyserzyny), Który do dziś nie ma wstydu za swe wyczyny