24.09.19, 18:51

Liroy oskarża Korwina. ,,On poparłby Rosję''

Piotr ,,Liroy'' Marzec oskarża Janusza Korwin-Mikkego o gotowość do zdrady Polski na rzecz Rosji. - Dla mnie nie ma miejsca w tym towarzystwie - mówi o swoim odejściu z Konfederacji.


,,Liroy'' powiedział, że rozmawiał kiedyś z Korwinem-Mikke o Lilii Możeczkowej, Rosjance, która startowała do PE z list Konfederacji; Możeczkowa otwarcie popierała ,,separatystów'' w Donbasie oraz bojówki Nocnych Wilków. Jak mówi Liroy, Korwin-Mikke zawzięcie bronił obecności Możeczkowej na listach.

I na tym nie koniec.

 

"Zadaliśmy ciekawe pytanie. Zaczęliśmy rozmawiać na temat współpracy Polski z Rosją. Gdyby był taki konflikt, Polska-Rosja. I ty, w tych wydumanych swoich rzeczach, gdyby Rosja miała stanowisko, że cię popiera, a Polska byłaby [że nie], to kogo byś poparł?

- Rosję - odparł Korwin.

"Słowo. To powiedział przy nas wszystkich. Dla mnie nie ma miejsca w takim towarzystwie. Wcześniej były takie różne akcje przeciwko nam, że my z Rosjanami i tak dalej. Ja w to nigdy nie wierzyłem. Ale jak usłyszałem to, co mówi Korwin, przy wszystkich... Jednocześnie chroniąc panią, która ewidentnie nie powinna być nigdy na tych listach... i broniąc zajęcia Krymu i tak dalej, bo tego nie ukrywa. Ja zostałem inaczej wychowany. To się nie mieści w moim światopoglądzie. Ja się oceniam jako patriota" - powiedział.

Tak... Od ilu już lat portal Fronda.pl ostrzega przed rozmaitego rodzaju ruskimi agentami, poputczikami kremlowskiego reżimu... 

Komentarze

Dejman2019.10.7 21:53
To są manipulacje czy prawda? bo jeżeli tak, to na kogo głosować ? nie chciał bym się obudzić kiedyś w reżimie Rosyjskim jeżeli to jest prawda, bo wybory idą pełną parą.
katolik2019.09.24 21:57
Mądrzy i silni Polacy głosują na PIS!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 23:49
🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂 🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂
Zbyszko z Bogdańca2019.09.24 21:29
Stąd z 65mjd zrobiło się 300 mjd. roszczeń żydowskich w ramach roszczeń z 447. Ponieważ Pan Naczelnik Państwa (podaje za Wikiliks) obiecał w trakcie rozmowy z ambasadorem US, zapłatę 20% kwoty.
Janusz2019.09.24 20:54
Najlepiej w Priwislinskim kraju było za Cara !
Janusz2019.09.24 20:52
Każdy Rosjanin i zagraniczny agent Rosji w razie konfliktu zawsze stanie PO jej stronie ...
Konfederacja Targowicka2019.09.24 20:50
My chcemy Cara !
Agnieszka2019.09.24 19:56
Czym innym jest mówienie o ruskich xyz wobec takiego Korwina z powodu umieszczania na liście wielbicielki Putina czy wypowiedzi prorosyjskich i działań jego samego a czym innym jest to co prożydowska propaganda na prawicy uprawiała i uprawia czyli: określanie w ten sposób m.in.Liroya, gdy był w konfederacji z powodu bycia w jednej organizacji z tym popaprańcem i wieloletnim pasożytem na naszych podatkach - Korwinem. Nie mówiąc już o podłości nurtu na rzekomej prawicy (jakby dozorowanej przez żydowską gangsterkę), w którym określeniem "ruski troll", "ruska onuca" obrywali odważni patrioci za obronę Polski przed grabieżą żydowskiej gangsterki w oparciu o ustawę 447. Nie usprawiedliwicie takich podłych działań jak je podejmowaliście używając teraz sobie jako zasłony tego, co Liroy słusznie powiedział o Korwinie.
Cogito ergo sum2019.09.24 19:46
Może Korwin to matrioszka albo mają na niego gigantyczne haki.
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci 2019.09.24 19:25
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZEBRANE DLA "MIKOŁAJA" ???
252019.09.24 19:10
ciekawe czy razem z tym przyglupem jakubiakiem nie dostalicie zgody na probe rozwalenia konfederacji od srodka , jak idzie wam wspolpraca z godek ,cZy juz sie z nia pozarliscie
Zych ze Zgorzelic2019.09.24 19:09
Proponuję, aby polski kontrwywiad prześwietlił kierownictwa wszystkich partii politycznych pod kątem infiltracji przez obce służby wywiadowcze. Chciałbym się przekonać w jakim stopniu przywódcy wiodących stronnictw politycznych w Polsce są poddawani działaniom obcej agentury wpływu (niemieckiej, francuskiej, rosyjskiej, amerykańskiej, brytyjskiej, izraelskiej...). Kto podsuwa prezydentowi Dudzie pomysły o strategicznym sojuszu Polski i Izraela? Kto dąży do zaangażowania Polski w konflikt z Iranem? Kto stręczy "zoologiczną" nienawiść do Rosji wbrew polskim interesom handlowym? Kto wpycha Polskę w jednostronny, bezalternatywny sojusz i czy w przypadku porozumienia USA i Rosji, Polska nie stanie się ofiarą tego "dealu"? Czy przywódcy Polski mają jakiś plan "B", na wypadek militarnej klęski USA w ewentualnym konflikcie zbrojnym? Czy jako sojusznik będziemy w tym przypadku państwem zwycięskim czy przegranym? Uprzedzając hejt propisowskich trolli, zaznaczam, że nie jestem miłośnikiem Rosji ale dostrzegam potrzebę ułożenia poprawnych z nią relacji (z innymi państwami zresztą też).
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 18:54
Złe wieści dla homofobicznie zaburzonych. Największy wzrost poparcia dla małżeństw homo wśród Polaków ---> Opublikowane dziś badanie Eurobarometru na temat dyskryminacji pokazuje, że 76 procent Europejczyków zgadza się, że osoby homoseksualne lub biseksualne powinny mieć takie same prawa jak heteroseksualiści - powiedziała w poniedziałek unijna komisarz ds. sprawiedliwości i równości płci Viera Jourova, przedstawiając wyniki unijnego badania, pierwszego od 2019 roku w tej sprawie. Dla Polski ten odsetek to 49 procent. Nad Wisłą akceptacja dla równych praw mniejszości seksualnych postępuje szybko. Wzrosła aż o 12 punktów procentowych w stosunku do 2015 roku. https://www.tvn24.pl/eurobarometr-polacy-bardziej-otwarci-niz-4-lata-temu-w-kwestii-praw-mniejszosci-seksualnych,971736,s.html
Patriota 2019.09.24 21:31
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje śmierdząco - brązolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie pompują ci od tylca dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język,którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 18:54
🅽🅸🅴 ś🆆🅸🆁🆄🅹 🅽🅸🅴 🅶ł🅾🆂🆄🅹 🅽🅰 🅿🅸🆂