02.07.21, 21:36Fot. screenshot - YouTube (WilnotekaLT)

Łukaszenka zamyka granicę z Ukrainą. Oskarża też Polskę

Aleksandr Łukaszenka oświadczył dziś, że nakazał całkowicie zamknąć granicę z Ukrainą. Powodem ma być rzekome przemycanie broni. W czasie wystąpienia Łukaszenki nie zabrakło też oskarżeń pod adresem Polski.

Informując o zamknięciu granicy z Ukrainą Łukaszenka stwierdził, że na Białorusi istnieją „uśpione komórki terrorystyczne”, w co zaangażowana ma być Polska, Stany Zjednoczone, Niemcy, Ukraina i Litwa.

- „Ich cel to siłowa zmiana władzy w dzień X. Oni sami na razie nie wiedzą, kiedy nastąpi ten dzień X. Trzeba do niego doprowadzić nasze społeczeństwo”

- przekonywał.

kak/PAP

Komentarze

Anonim2021.07.3 13:06
Widać czemu się tak dobrze dogadywał z PiSdzielcami - też wszędzie widzi wrogów.😁😁😁
mr. on2021.07.3 10:20
No proszę. Jeszcze nie tak dawno Polacy i Białorusini nie byli wrogami. Wystarczy, że za politykę wzięli się nasi Umiłowani Przywódcy z PiS i już mamy kolejnego wroga. Wroga JAWNEGO co jest o tyle lepsze, że nie udaje przyjaźni jak wrogowie NIEJAWNI - Niemcy, Ukraińcy no i nasi Najmilsi Bracia Starsi , którzy już dawno upatrzyli sobie Polskę na nową ojczyznę i robią wszystko aby ten cel osiągnąć. Ciekawe z kim następnym się skłócimy - to jest nie my - zwykli obywatele - tylko nasi Umiłowani Przywódcy. Tyle państw w koło.
Maciej Piwowar2021.07.3 9:25
Dlaczego mam wrażenie ,ze Łukaszenko mówi PRAWDĘ??????????USA+ NATO chcą tzw ,,przysłowiową pętle" założyć Rosji.Ale to NIE REALNE.Bo kto--kol-wiek będzie Rządził w Rosji ,szybciej URZĄDZI Europie--NATO ARMAGEDON,niż oda Białą--Ruś.
NWO2021.07.3 9:03
nie udało się przejąc Białorusi to pisowsko-frondowskie żydostwo wyje, jak oni mogą tak żyć bez bezrobocia, jak oni mogą mieć fabrykę traktorów jak taką w Polsce zażydzone solidaruchy zniszczyły i zlikwidowali, jak oni mogą mieć elektrownie atomową w realu bo najlepsze pieniądze robi się od 10 lat szukając miejsca na taką w Polsce, jak to oni mogą mieć fabrykę największych ciężarówek na świecie bo przecież mogli by to oddać zachodnim koncernom jak to zrobiły zażydzone solidaruchy w Polsce, aj waj, co za bandyta Łukaszenka,
bankster2021.07.3 9:13
należy dodać, że banki są białoruskie a żydowskie a tego antysemityzmu żaden bankster nie podaruje dlatego poszczuto na Białoruś największego psa Polskę, która dla swojego żydowskiego właściciela zrobi wszystko, ich wierny sługa PIS własne guano zeżrą aby tylko ich żydowski pan był zadowolony
magda2021.07.3 3:42
Zapomnieliście dodać zwozi samolotami islamskich uchodźców i puszcze pod granice Litwy i Łotwy pod Polska pewnie tez