20.05.15, 19:05fot. LifeNews.com

Ma zespół Downa i jest modelką

Madeline Stuart miała problemy z wagą. Tak bardzo jednak chciała zostać modelką, że zaczęła tańczyć i pływać. Została też cheerleaderką. Jej matka, Roseanne Stuart, mówi: „Nadszedł już czas, by osoby z zespołem Downa mogły być postrzegane jako sexy i piękne. Powinny być podziwiane”.

Reseanne Stuard podkreśliła, że dzisiejsze społeczeństwo znacznie bardziej akceptuje osoby z zespołem Downa niż wtedy, kiedy urodziła swoją córkę: „18 lat temu wszystko było zupełnie inne. Pamiętam, że kiedy wiozłam ją maleńką w wózku miny ludzi wyrażały jedno: ona nie powinna tu być. Nawet lekarze przekonywali, że ona nigdy niczego w swoim życiu nie osiągnie. Dziś to się zmienia. Ludzie są bardziej wyrozumiali i tolerancyjni”.

Roseanne wyjaśnia, że ​​jej córka, mimo niepełnosprawności, stała się pewną siebie osobą. A jej matka przypomina jej o tym na każdym kroku. „Nie pozwalam nikomu krytykować mojej córki. Codziennie jej powtarzam, że jest niesamowita, inteligentna i piękna. Chcę, żeby i inni dostrzegli jej piękno wewnętrzne i zewnętrzne. Ludzie muszą zobaczyć, jak ona błyszczy, jak jej osobowość po prostu wybucha”.

To nie jest prawda, że osoby z zespołem Downa nic nie mogą robić – przekonuje matka nastoletniej modelki. „Oni po prostu zrobią to w swoim własnym tempie. Trzeba dać im tylko szansę, a efekty przejdą najśmielsze oczekiwania”.

MT/LifeNews.com 

Komentarze

anonim2015.05.20 20:33
@Max49 Na wczesnym stadium zarodkowym to może być w przyszłości całkiem możliwe.
anonim2015.05.20 21:21
Przecież wszyscy jesteśmy w jakiś sposób niepełnosprawni... Szczególnie moralnie.
anonim2015.05.21 5:52
Coś przerażającego jest w dziewczynie i matce. Te pewne siebie nasze celebrytki też się co rusz rozbierają. Dziękuję za taką pewność siebie.
anonim2015.05.21 8:57
ble
anonim2015.05.21 9:39
@AnitaF - nie ma w tym niczego dziwnego, że w obecnych czasach słowo seks jest wciskane wszędzie. Według niektórych "postępowców" i Polska jest sexy.