22.07.18, 09:36zdj. screen Youtube/GK24

Makabryczny tweet na profilu Gawłowskiego! Polityk urządza... konkurs

Poseł Platformy Obywatelskiej, Stanisław Gawłowski, który niedawno opuścił areszt, nie daje o sobie zapomnieć i... szczuje na całego. Kiedy tylko pojawił się w Sejmie, zaczął grozić politykom Prawa i Sprawiedliwości, że w areszcie już na nich czekają.

Gawłowski jest bardzo aktywny również w mediach społecznościowych. Teraz ogłosił "konkurs na najbardziej wredny tłit". Jeden z użytkowników zaapelował do polityka PO, aby "miał odwagę skończyć z sobą", zamieścił również kadr z popularnej amerykańskiej kreskówki "Family Guy", na którym główny bohater, Peter Griffin próbuje się powiesić. Żeby było jasne, ten tweet jest w istocie obrzydliwy. Gawłowski jednak, zamiast zareagować w odpowiedni sposób (zgłosić post, gdzie trzeba), szczuje i łączy użytkownika Twittera z PiS... 

Cóż, ani prezes PiS, ani żaden polityk tego ugrupowania nie życzył śmierci przeciwnikom politycznym ani nie nawoływał ich do popełnienia samobójstwa, natomiast po obu stronach są fanatycy, którzy będą zamieszczać tego rodzaju wpisy. 

Partyjna koleżanka, Monika Wielichowska odpisała Gawłowskiemu: "Mam nadzieję, że tego tak nie zostawisz".

 

ajk/Twitter, Fronda.pl