24.04.20, 08:30Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Marek Suski: Gowin chyba trochę się pogubił

Te ruchy dla mnie są niezrozumiałe. Można powiedzieć, że chyba pan poseł trochę się pogubił” – mówił o Jarosławie Gowinie Marek Suski.

W rozmowie na antenie Radia Plus wskazywał:

To wszystko zależy, co będzie dalej. Dzisiaj jest rzeczywiście sytuacja taka, że nasz kolega spotyka się z opozycją, z opozycją próbuje zawierać jakieś układy. To niedobrze wróży do tego, żeby tę pozycję w naszym obozie utrzymał”.

Dodał również, że Gowin sam podał się do dymisji – był wicepremierem, a dziś jest zwykłym posłem i spotyka się z opozycją wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, aby „doprowadzić do kryzysu w państwie”.

Mówiąc również o nawoływaniach opozycji w kwestii przełożenia wyborów, podkreślił:

Natomiast to, że obstrukcję robią samorządy i opozycja, to w takim razie oni przeszkadzają, rzucają kłody pod nogi, no to my będziemy przesuwać. A w sierpniu co będą robić? To samo”.

Stwierdził, że można być pewnym, że opozycja będzie wówczas próbowała obalić również ów drugi termin, gdyby do tego doszło.

dam/300polityka.pl,Fronda.pl

Komentarze

Walter2020.04.24 15:51
Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję, na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Krytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał 2 mld zł z budżetu państwa przeznaczyć na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Chce zmusić Polaków do głosowania w czasie pandemii koronawirusa, nawet kosztem zdrowia i życia biorących udział w głosowaniu. Za kilka miesięcy pogłębi się recesja gospodarcza i nastąpi zapaść służby zdrowia, a tym samym jego szanse na reelekcję znacznie by się zmniejszyły. Czy chcecie takiego quasi-prezydenta na następne 5 lat?
Po 11, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY2020.04.24 13:01
Absolwent Pomaturalnego Studium Zawodowego Technik Teatralnych poucza doktora, no ok doktorat o KK, ale zawsze.
gienek2020.04.24 12:17
Marek Suski. Mistrz intelektu i znawca historii. Ja bym się wstydził gdybym był z regionu z którego wybrano Suskiego....
Urszula2020.04.24 17:48
Oni sie nie wstydzą. Oni są poniżej poziomu nawet takiego Suskiego. Najgłupsze wypowiedzi Suskiego: https://www.google.com/search?q=Wpadki+Suskiego&client=firefox-b-d&sxsrf=ALeKk03W6HQaAdsfRRUzqSGMWdQpkFYiqg:1587750171090&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=8avAcfodIZjrXM%253A%252C4mLbCGuqQSQS5M%252C_&vet=1&usg=AI4_-kTAdr-guNgLqHGYwrqa9LRpx7y9Pg&sa=X&ved=2ahUKEwjXicKnzoHpAhXK-qQKHQkIB7oQ9QEwA3oECAoQBw#imgrc=4FbA2sWWgtNmyM
Suweren2020.04.24 11:59
I ktoś taki jak Marek Caryca Katarzyna Suski miałby wskazać drogę Gowinowi? Nie lubię Gowina, ale bez jaj!
t2020.04.24 11:53
Pchła szachrajka
skarb2020.04.24 11:22
szkoda,ze nie POkazal coPOtrafi przed wyborami widocznie ma z nimi POdrodze a POniewaz nadeszly czasy BARDZO CIEZKIE I ODPOWIEDZIALNE DLA RZADZACYCH ma nadzieje ,ze PiS NIE UDZWIGNIE CIEZARU ODPOWIEDZIALNOSCI I PRZYLACZYL DO SWOICH,O CZYM CHCE Z NIMI ROZMAWIAC JAK ZJEDNOCZONA TOTALNA POSTKOMUNA CHCE JEDNEGO KLESKI POLSKI I PiS.MAM NADZIEJE,ZE WIEKSZOSC SPOLECZENSTWA OBUDZI SIE MIMO BRAKU CZASU NA SEN I DOKSZTALCENIE O POwstalych kolaborantach z obcymi,POLACY JAK JEDEN MAZ DO WYBOROW BO BEDZIE JESZCZE GORZEJ JAK BYLO JEZELI PRAWY CZLOWIEK NIE ZWYCIEZY!!!!!!
man.of.Stagira2020.04.24 11:10
DLA niezorientowanych których mogłoby to OBCHODZIĆ WSZYSTKIE KOMENTARZE z moim NIK dzisiaj (poza tym dementi )–to fałszywki. . tyle
Urszula2020.04.24 9:33
Suski, jak ja lubię twoją pucołowatą, stale uśmiechniętą twarz chłopka roztropka. Ciebie nie można nie lubić. Kiedy gadasz głupoty, a najczęściej gadasz głupoty, jestem wzruszona. Gdyby wszyscy w PiS byli tacy sympatyczni to jakoś zniosłabym tego Katrzińskiego. :D
man.of.Stagira2020.04.24 9:30
Nie macie jeszcze dosyć? Nie macie ochoty rzucić tego wszystkiego? Nie czujecie wściekłości, beznadziei i wewnętrznej niemocy? Jak zgodnie z prawem, zatrzymać PiSowski walec, który działa bezprawnie? Nie wiem, qrfa nie wiem!
Urszula2020.04.24 9:35
Nic nie jest wieczne - cierpliwości i oni popłyną. Wierzę, że nie wszyscy w PiS to świnie i podli ludzie i w końcu powiedzą dość.
głupia opozycja totalna generuje głupote rządu2020.04.24 8:54
Natomiast zapowiedź regulowania naszego życia w przyszłości i to nawet tej dość odległej, nie za pomocą ustaw, tylko rozporządzeń poszczególnych ministrów, zwłaszcza ministra zdrowi, budzi grozę. Łukasz Szumowski zapowiedział obowiązek używania maseczek przez co najmniej dwa lata - ale kto mu dał taką moc prawodawczą? Nikt. Człowiek bez umocowania, zafiksowany na kwestii rozwiązania jednego problemu i nie potrafiący wkomponować zastosowanych środków w cały system społeczno - gospodarczy, ma swoją arbitralną decyzją rozstrzygać o życiu milionów. Tego nie da się obronić na żadnej płaszczyźnie. Szczerze mówiąc jestem bliski opuszczenia tramwaju "dobra zmiana" na przystanku "pandemia"." kelkeszos https://www.salon24.pl/newsroom/1038925,ekspert-who-ostrzega-wloski-rzad-za-wczesnie-na-zlagodzenie-restrykcji#comment-18332163
anonim2020.04.24 8:51
I jakoś nie przypuszczam, by Pan Gowin i Pan Tusk mieli zostać przyjaciółmi, a Judaszy polscy wyborcy nie lubią, tak że niech wszyscy patrzą końca!
Piotr Nowak2020.04.24 8:48
Co się staöo z 20 % zwolenników PO i Kidawy – ich kandydatki na prezydenta ? Czyżby zniknęli ze wstydu ? Nie wierzę, bo ci ludzie nie mają wstydu za grosz. Patrzę jeszcze raz na sondaż: Kidawa 4 %, a Biedroń 5 % - no to na Biedronia nie przeskoczyli. Taka armia pomocników: Tusk, Butka, Giertych, Lis, Kurski, Miller, Lewandowski, Thun, Czażasty, Cimoszewicz, Sikorski, a nawet niesiołowski – i nic ?! Czyżby zwątpili, zawiedli się ? Ale czym ? Czy ogólny program Kidawy o tym, że słońce będzie świeciło, woda w rzekach będzie płynąć i będzie zielono – to h-u-j ?! To niech te cepy – miłośnicy PO wyjdą na pole i zobaczą co to jest susza ! Czy tym PO-myleńcom przestało się podobać, że wszędzie będzie zielono ?! Sami nie wiedzą czego chcą ! Czyżby całe to stado lemingów poszło w morze – ku samozagładzie ? Tak czy owak PIS-iory, zrobiliśmy dobrą robotę wytykając i pokazując ich kłamstwa, fatalne błędy, ich głupotę, a w końcu opętanie i nienawiść . Brawo ! Jeśśli zrobimy to samo za 3 lata podczas wyborów parlamentarnych, to odsuniemy tych zboczeńców politychnych z życia publicznego !!!
Stachu2020.04.24 8:47
Polacy, czy nie sądzicie, że już najwyższy czas, aby totalną opozycję traktować jak kabaret polityczny ?! Przecież takie parodie kabaretowe jak: - woda się zbiera, a potem odpływa do Bałtyku, - gdyby natura chciała, to by sobie mierzeję przekapała, - nie przyjmiecie ciapatych, to musicie liczyś się z konsekwencjami, bo takie są zasady w UE, - kopertnik łapówkarz mówi, że koperty są zabójcze, - po co nam CPK skoro mamy lotnisko w Berlinie, - kłamcie, bo kłamstwo powtarzanie wiele razy staje się prawdą, - UE nie miała jeszcze prezydenta z koperty, - dojenie krów to znęcanie się nad zwierzętami, - małpie nie daje się brzytwy, - wszystko co robiło PO było dobre, a co robi PIS jest złe. Śmiech to zdrowie !!! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=364783657225335&id=135868886783481&refsrc=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2FPolitycznePatologie%2Fvideos%2F364783657225335%2F&_rdr
Suweren2020.04.24 12:01
Kabaret to będzie latem, jak sobie będziecie ogródki podlewać i herbatę robić na wodzie z Bałtyku, którą sobie ściągniecie tym kanałem przez mierzeję.
stan2020.04.24 15:16
Oho, jesteś lepszy niż Bronek, on wiedział, że "woda płynie z góry i wpada do największej rzeki, do Bałtyku".
Stachu2020.04.24 8:46
Panie Gowin, coś pan narobił ?! Ryczę już drugi tydzień, bo byłem pewny, że pan tak honorowo, a dzisiaj pan mówisz, żeś pan podał się do dymisji w proteście przeciwko sobie ! A myśmy cały czas myśleli. że pan jesteś mądrzejszy niż te beztalęcia z PO ! Aleś nas pan nabrał i nabił w bambuko ?! Nie jest panu wstyd ?! Mimo to przesyłamy panu na pocieszenie protest song !!! https://www.youtube.com/watch?v=wTjLZwpmufw
anonim2020.04.24 8:46
Przez rok to nawet stajnię Augiasza można wysprzątać!
anonim2020.04.24 8:44
Proszę tylko stawiać sprawę jasno, chodzi o to, abyśmy dokładnie wiedzieli kto sieje wiatr, aby to on zbierał burzę!