17.08.19, 11:54

Mariusz Błaszczak: Polska jest dziś bezpieczna!

Polska może się rozwijać, kiedy będzie bezpieczna, dziś jest bezpieczna, ale trzeba patrzeć w perspektywie dłuższej - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak.

Minister Obrony Narodowej brał udział w przysiędze 300 absolwentów szkół ponadpodstawowych, elewów służby przygotowawczej.

Kierując swoje słowa do zgromadzonych, Błaszczak powiedział, że zadaniem jego, rządu i premiera Mateusza Morawieckiego "jest stwarzanie warunków do rozwoju Wojska Polskiego i do waszego osobistego rozwoju".

"Żebyście mogli nabywać umiejętności, kształtować postawy, żebyście mogli stać na straży bezpieczeństwa naszej ojczyzny" - dodał.

mor/PR24/Fronda.pl

Komentarze

M.2019.08.18 1:53
Bezpieczny kraj? A PSY z Bialegostoku i Plocka atakujace Marsz Równosci? A klechy pedofile? A ONR i frondowskie knury?
oficer LWP2019.08.17 19:13
większych bredni nie słyszałem , kiedyś w dobrym zwyczaju było, że minister obrony narodowej miał odbytą służbę wojskową i znał specyfikę wojska, po 1989 roku za chwale i dumę obrano, że ten kto nie służył w wojsku to ten większym patriotą i bohaterem, największymi działaczami opozycji i solidarności dzisiaj okazują się ci, których Jaruzelski z Kiszczakiem nawet nie raczyli internować na 1 dzień i mogli 13 grudnia spać do 10 rano niczym przez nikogo niepokojeni, największym wyczynem pana Błaszczaka jest zapewne to, że w tornistrze w czasie stanu wojennego przemycał kanapki i kredki czym wsławił się już wielką działalnością opozycyjna, dzisiejszy PIS mówi, że Polska jest bezpieczna? bronią nas już te samoloty, które będą za kilka lat, broni nas już tarcza, która będzie za kilka lat, bronią nas okręty podwodne, które spalone są w suchym doku, bronią nas haubice Krab do których trzeba podwozia sprowadzać z Korei Południowej, bronią nas obecnie F-16 , z których połowa nie lata, rosyjskie MIG29, które sami przerabiacie i ginie pilot a naprawy chcecie bez licencji robić na Ukrainie, może karabiny, które się sypią? sojusznik w sile 5 tys żołnierzy , z których 3/4 to logistyka już zapewnia nam bezpieczeństwo mimo , że ich nie ma, zaopatrzenie sojusznika, który musi dostarczać zaopatrzenie przez kilka tys kilometrów, bezpieczeństwo to panie Błaszczak to jest dobrze żyć z sąsiadami, tak kiedyś uczono w Akademii Obrony Narodowej, która miała jakiś szacunek i wartość, dzisiaj to jest akademia propagandy PIS a jej upadek to zatrudnienie tam takich propagandzistów jak Sławetny pan Targalski i Szeremietiew czołowej egzekutywy Partii Interesu Syjonu, w ramach tego bezpieczeństwa pierwsi uciekniecie z kraju tylko nie wiem przez co bo przez Zaleszczyki już nie da rady
Lennon2019.08.17 15:35
Putin to pewny gwarant? To, że mu służycie, to nie znaczy jeszcze, że narodu nie wykorzysta...
anonim2019.08.17 12:41
Panie Płaszczak! Polska będzie bezpieczna jak będzie miała nowoczesną broń i dobrze wyszkoloną armię! A jak narazie mamy po PRLowski złom i dzieciaków z WOT biegających w trampkach po lesie! Jedyny "sukces" MON to zakup trzech samolotów którymi Kuchciński z rodzinką i znajomymi urządzał sobie prywatne loty i którymi to samolotami, gdyby doszło do wojny, kaczyński ze swoją ferajną uciekałby z Polski jak Macierewicz ze Smoleńska!
kolaloka2019.08.17 12:41
Płaszczak naprałeś się zielskiem i pieprzysz jak potłuczony
Pisowiec2019.08.17 12:42
Zamilcz onuco! Trochę szacunku dla Wielmożnego Pana Ministra! Won za Don do swoich!
Pisowiec2019.08.17 12:32
Prawdę mówi Wielmożny Pan Błaszczak! Polska w sojuszu z Ameryką jest bezpieczna! Sytuacja nigdy nie była lepsza! Komu to nie pasuje? Tylko ruskim onucom jak Michalkiewicz, Korwin, Braun, Godek, Cejrowski, Gadowski i podobni. Won za Don! Do swoich.
kalinka2019.08.17 19:14
Polska miała sojusze z USA i WB i oni w ramach sojuszu i bezpieczeństwa sprzedali nas Stalinowi w Teheranie bez mrugnięcia okiem
walenty2019.08.17 12:26
ALE NA KOLANACH!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.17 12:05
Tolerujemy homoseksualistów w społeczeństwie, a tym którzy chcą zmienić swoje życie powinniśmy oferować wsparcie. Mamy jednak do czynienia z ofensywą działalności wywrotowej, która twierdzi ,że broni praw osób z problemami z własną płciowością i psychiką. Ale to jest tylko fasada, w rzeczywistości mamy do czynienia z dalszym ciagiem rewolucji marksistowskiej, która teraz przyjęła zabawną formę objazdowego cyrku płatnych aktywistów lgbt. Mimo groteskowej formy nie należy tego zjawiska w żadnym wypadku lekceważyć. Jest to etap marksistowskiego planu zniszczenia społeczeństwa opartego na wartościach cywilizacji łacińskiej, zniszczenia rodziny. W tym celu marksistowscy aktywiści lgbt chcą deprawować nasze dzieci już w wieku przedszkolnym. Wybierając PIS mamy gwarancję polityki prospołecznej i prorodzinnej i żadnych przywilejów prawnych dla tych grup lgbt, które kreowane są na nowy proletariat rewolucji marksistowskiej.
MarksistowskaIdeologiaLgbtToZaraza!!!!2019.08.17 12:04