11.09.14, 09:43Mariusz Dzierżawski (fot.Telewizja Republika)

Mariusz Dzierżawski dla Fronda.pl: Czas położyć tamę seksualizacji dzieci

Oczekujemy od rządzących, by dostosowali się do oczekiwań swoich wyborców, którzy domagają się tego, aby nowelizacja Kodeksu Karnego została wprowadzona. Wyniki sondażu przeprowadzonego na zlecenie Fundacji Pro - Prawo do Życia pokazują, że 90 proc. ankietowanych Polaków popiera projekt Inicjatywy Ustawodawczej „Stop pedofilii”. Przyznam, że nie spodziewałem się tak dobrego wyniku.

Czas położyć tamę seksualizacji dzieci, a jak wiemy, są zamiary wprowadzania jej w naszym kraju na znacznie większą skalę.

Wytyczne WHO na temat “Standardów edukacji seksualnej w Europie” zawierają elementy, które w bezpośrednio przyczyniają się do deprawacji dzieci. Jest tam np. zachęta do masturbacji już od przedszkola, instruktaż posługiwania się antykoncepcją od 6. roku życia, zachęta do zachowań homoseksualnych i innych dziwnych eksperymentów z własną płcią. Z interpretacji niektórych zapisów może wynikać, że pedofilia nie jest niczym złym. Nigdzie niej jest to ujęte wprost, ale sugeruje to np. zapis, że jeśli seks jest dobrowolny, to znaczy, że jest dobry. Jeśli pedofil uwiedzie dziecko, to zgodnie z tą definicją bezpiecznego i przyjemnego seksu, wszystko jest w porządku.

Not.ed

Komentarze

anonim2014.09.11 11:56
@airwolf Dzierżawski mówi prawdę, wystarczy umiejętność czytania (ze zrozumieniem), Pan jej nie posiada panie Airwolf i kłamie w żywe oczy. To Pan jesteś jak Goebbels.
anonim2014.09.11 11:57
oczywiście chodzi o zapisane w wytycznych WHO standardy edukacji seksualnej
anonim2014.09.11 12:21
90%..... Ależ ja mam pecha, bo mi trudno trafić na tą większość. Instruktaż antykoncepcji dla 6-latków? Może dla noworodków? Ludzie, zrozumcie. Zdrowo myślący człowiek czytając takie banialuki nigdy więcej nie weźmie na poważnie Waszych słów. Następnym razem z założenia wyrzuci wszystko go kosza.
anonim2014.09.11 14:40
Chcecie zaprzestania seksualizacji dzieci? Prosze bardzo. Zdejmijcie bilbordy na ktorych nagie panie reklamuja blachodachowke. Playboye i inne CKMy niech beda w sklepach pod lada na zadanie.
anonim2014.09.11 19:44
@Spas12 [...] miec bron i w razie potrzeby eliminowac [...] Kiedy mysle o moich corkach to prawie sie zgadzam ale ... zeby tak do ksiezy strzelac ... pomiajajac emocje lepiej zeby sie pedofilami zajmowaly sady i siedzieli w wiezieniu.
anonim2014.09.11 19:49
@pawel.nn Niby tak ale ... rodzice maja prawo do wychowania dzieci tak jak kosciol wymysli a nie jak oni (owieczki czy tez barany boze ) uwazaja za sluszne. Choc juz bez zlosliwosci to niewzykle wazna sprawa zeby edukowac seksulanie dzieci ADEKWATNIE do ich wieku i rozwoju. Ja na prawde nie moge zrozumiec ze ktos kto NIBY jest przeciw pedofilii nie chce edukowac dzieci aby wiedzialy czego nie wolno robic doroslemu jak maja sie zachowac. Czy na prawde tylu jest ksiezy pedofilii ???
anonim2014.09.12 8:04
A w Poznaniu na pikiecie Pro - Prawo do Życia 5 osób - takie macie poparcie społeczne