07.01.14, 18:04Donald Tusk (fot. Wikimedia)

Mariusz Dzierżawski do premiera Donalda Tuska: Został Pan uznany Herodem roku 2013

Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro - Prawo do Życia oficjalnie poinformował premiera Donalda Tuska o "wyróżnieniu", jakie otrzymał on w plebiscycie "Herody 2013".

"Szanowny Pan Donald Tusk,
Prezes Rady Ministrów

Szanowny Panie!

Zawiadamiam, że w plebiscycie Internetowym został Pan uznany za „Heroda roku 2013". W plebiscycie wzięło udział 4440 internautów, a Pańską kandydaturę poparło 2278 z nich.

Mamy nadzieję, że ten niechlubny tytuł skłoni Pana do zmiany bezlitosnej postawy wobec dzieci z Zespołem Downa, które, na skutek Pańskich działań, nadal można zabijać do 6. miesiąca ciąży.

Jednocześnie informuję, że „Krwawy Srebrnik" , przysługujący „Herodowi roku 2013" prześlemy na wskazany przez Pana adres.

Z należnymi wyrazami
Mariusz Dzierżawski
Sekretarz Plebiscytu

MBW/Stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2014.01.7 18:45
GENIALNE!!!!! Donald Herod Tfffusk! WYBORNE!!!
anonim2014.01.7 18:48
pies - Kaczyński jest "prawicowy".
anonim2014.01.7 19:38
"W istocie tytuł Wielki w przypadku Heroda jest wyjątkowo zasłużony, przeszedł bowiem do historii nie tylko jako genialny budowniczy, przebiegły polityk i przyjaciel cesarzy rzymskich. Dzięki jego długim rządom ówczesna Palestyna dokonała cywilizacyjnego skoku. Tylko pozostałe po jego niezwykłych dokonaniach ruiny zdumiewają nie tylko rozmachem, ale i genialnymi wprost rozwiązaniami architektonicznymi." Stanisław Obirek
anonim2014.01.8 0:43
@Tonia oooooooo! To bratkowska też zakazuje sobie antykoncepcji?No bo to ona w wigilię chciała zabić dziecko.Jak doszlo do zapłodnienia u wyedukowanej ze wszystkich stron wielbicielki antykoncepcji? A wszystkie ciężarne feministki,ktore na znak poparcia bratkowskiej postanowiły(radośnie)urządzić rzeź niewiniątek( czyli SWOICH WŁASNYCH DZIECI!!!)też nie znały antykoncepcji? piszesz: W rzeczywistości Herodami są ci faryzeusze, co nie dopuszczają do edukacji seksualnej w szkołach i zakazują antykoncepcj. Ci faryzeusze to ludzie ,którzy chcą uczyć młodych ludzi być pięknymi,czystymi a przede wszystkim wolnymi ludźmi. A nie klientami pornobiznesu,którzy nauczą się na lekcji masturbować,a później o niczym innym nie będą w stanie myśleć. Czy wiesz o tym ,że można być pięknym człowiekiem i żyć w czystości? Nie ma większej wolności. Wtedy nie trzeba nikogo zabijać
anonim2014.01.8 6:17
Oprócz Heroda powinien dostać jeszcze tytuł Szkodnika 2013. Czego nie dotknął to zapsuł.
anonim2014.01.8 7:00
Kolejny porcja śmiechu z rana xD Tusk człowiek który wreszcie mógłby zliberalizować prawo aborcyjne, a bronił się przed tym stopami i kolanami został Herodem.
anonim2014.01.8 8:49
@Wrog z Papieru: o jakim prawie aborcyjnym piszesz? o prawie do zabijania?? O jakiej obronie kolanami piszesz? Przecież Tusk wprowadził DYSCYPLINĘ partyjną w głosowaniu nad zakazem aborcji! Pijany jesteś albo tępy matoł!