28.06.21, 14:40Fot. via Wikipedia, CC 0

,,Maryjo, Matko nasza, udziel łaski nawrócenia wszystkim, którzy walczą z Bogiem!''

Komentarze

rebeliant2021.06.30 20:52
No i już mają grunt pod potępianie ludzi tutejszych, że otrzymali łaskę, a ja podeptali i dlatego zostaną przez Boga precz wygnani.
Polak2021.06.29 6:33
Tylko którym bogiem? Jak źle odmówicie zaklęcie to żydówka udzieli łaski nawrócenia na wiarę w Eris i to dalej będzie problem dla waszej sekty.
" nie-Polaku"..? GŁUPCZE!..Nie kpij z siebie!2021.06.29 19:50
Aż taki jesteś głupi?... Tyle razy ci powtarzamy, a oprócz tego jest Biblia przetłumaczona na 1500 Języków i Dialektów...! To wystarczy żeby wiedzieć, że: " JEST JEDEN BÓG STWORZYCIEL NIEBA I ZIEMI.."! NIE MA INNEJ OPCJI!... Możesz sobie mieć jakiegoś tam "bożka" ! Twoja sprawa!...Ale Lechu nie rób do końca z siebie głupszego niż"ustawa przewiduje "!
No i wydało się, Lechu Keller!!!2021.06.29 20:11
Widać jak bardzo cię boli nawet wspomnienie o Maryi!... Jest tak bardzo umoczony w swoich pedofilskich grzechach, że nie możesz wytrzymać! ... No i prawidłowo!... Niech cię gryzie sumienie i płacz dzieci, które skrzywdziłeś...! A ten twój wpis już nieraz powtarzałeś!.. Znany jest!... Za grosz nie umiesz się maskować!...A to, że Maryja jest Żydówką to wcale nam nie przeszkadza!. Każdy ma jakiś kraj pochodzenia! TO TY POWINIENEŚ WSTYDZIĆ SIĘ,... ŻE JESTEŚ ŻYDEM I PRZYNOSISZ WSTYD DLA SWOICH KRAJAN!
Sylwia2021.06.29 0:17
https://swiatzwierzat.pl/trwa-festiwal-psiego-miesa-w-chinskim-yulin-aktywisci-odkryli-ubojnie-w-eh-27062021?fbclid=IwAR3Alg8Uh7zWwdSlis36pNorOqf9pzAFYS-rdUkeJSH1uUJR5KcXZSpPX7w
Do walczących z Bogiem!2021.06.28 23:11
Otóż weźcie pod uwagę jedną chociażby rzecz!... W swoim zaślepieniu, nie widzicie, .... ŻE IM BARDZIEJ LEJECIE NIENAWIŚĆ NA BOGA i KK", ... TYM BARDZIEJ UTWIERDZACIE NAS W PRZEKONANIU, .... ŻE TO CO ROBIMY... JEST PRAWDZIWIE BOŻE. .... TO NAS JESZCZE BARDZIEJ JEDNOCZY!... PAN BÓG Z KAŻDEGO ZŁA UMIE WYPROWADZIĆ DOBRO! Przez 2 tys lat z BOGIEM nikt nie wygrał i nie wygra!... Proste, prawda! Próżne wasze wysiłki!
"antychryście"! Precz szatanie w ogień piekielny !2021.06.28 22:47
KRÓLUJ-- NAM--- CHRYSTE,-- ZAWSZE I--- WSZĘDZIE...! AMEN! --- Nikt i nic nie odłączy nas od BOGA ! ... Wybij to sobie na zawsze żałosny człowieczku ze swojej głowiny! Przecież wiadomo, że to ty, opętany Lechu, to piszesz!... Nie ma tu więcej takich jak ty bluźnierców, ... którzy by tak sobie szkodzili...!
Antychryst2021.06.28 21:32
Czyli wszystkim którzy jak trafią do nieba wywierają nacisk na bramy nieba - żeby ci co z drugiej strony podchodzą do bram nieba - często bliscy tych w niebie - nie spadł na nich żaden ogień i mogli bezpiecznie wchodzić do nieba, które wcale nie jest dobrym miejscem.
Do wątpiących i bluźnierców na Boga!2021.06.28 20:43
Wiedzcie o tym , że: "... PAN BÓG NIE POZWOLI ...Z SIEBIE SZYDZIĆ"...! podaję źródło /Gal-6,8/. Pan Jezus mówi:"... Gdy obraża się Wiarę i ciebie osoba - skończona-- , to bądź dwukrotnie dumny z tego, wiedząc że wówczas słusznie tak czynisz !"... W życiu przyjdzie za wszystko zapłacić! Za każdy zły czyn, za słowo...!"..... Widać więc, że ci zboczeńcy podnoszą głupi jazgot, tak bardzo boją się Maryi ...! Demon wie, że już są jego czasy policzone! To Maryja go pokona! .... Ich pusty krzyk oznacza tylko i wyłącznie ICH NIEMOC! ... To głownie do ciebie wielonickowcu Lechu Keller - krzywdzicielu dzieci.
Cytuję słowa aktora: Pierra Brosnana!2021.06.28 20:14
"...MODLITWA POMAGA MI BYĆ OJCEM, AKTOREM I MĘŻCZYZNĄ. MUSZĘ MIEĆ, NA CZYM MÓGŁBYM SIĘ OPRZEĆ.-- DLA MNIE TO JEST: BÓG, JEZUS, MARYJA,...MOJE KATOLICKIE WYCHOWANIE I WIARA!".... Piękne wyznanie Wiary! Nie wstydzi się Wiary Katolickiej!
Z Bogiem2021.06.28 18:36
nikt nie walczy. Tak uważają ci, którzy ze swoimi czynami chowają się za Bogiem, nie przyjmują na siebie odpowiedzialności za swoje czyny. Dzieci też się chowają za spódnicę mamy gdy coś zbroją ale są tacy co nigdy nie dorastają.
Jana2021.06.28 15:19
Baju,baju będziesz w raju....
fcuk piss2021.06.28 15:14
niech udzieli laski morderca z katolickich obozow koncetracyjnych w kanadzie
Czy Maryja mówi po polsku?2021.06.28 15:12
Tomasz Wandas, Fronda: Matka Boża w Piśmie Świętym jawi się jako osoba cicha i pokorna. Czy oznacza to, że była pozbawiona charakteru? o. Placyd Koń OFM: Zgadza się, że czyjaś cichość może być znakiem braku charakteru, ale nie jest tak, że wszystkie osoby „ciche” są pozbawione charakteru. Jeśli chodzi o Matkę Pana, to Jej cichość i pokora świadczą o Jej charakterze, zgodnie ze słowami proroka: „W ciszy i ufności leży wasza siła”. Co mogłoby ewentualnie świadczyć o tym, że Maryja charakter miała i że była silną kobieta? Musimy pamiętać, że nikt nie jest święty, silny, mądry itd. sam z siebie. Matka naszego Pana nie jest tu wyjątkiem, a raczej najlepszym przykładem tej obowiązującej uniwersalnej zasady. Bo przecież jest pełna łaski. A jeśli tak, to znaczy, że wszelkie Jej obdarowanie, wszystkie Jej dary naturalne i nadprzyrodzone, są dziełem Bożego obdarowania. Ale to pokazuje także, że Maryja była otwarta na to Boże obdarowanie. Żadnego daru, żadnej łaski nie przypisywała sobie, ale we wszystkim widziała Dawcę i była Mu za to wdzięczna, czego szczególny wyraz widzimy w Jej Magnificat. Dlatego możemy powiedzieć, że Maryja jest niczym sam z siebie, ale jest wielka dzięki Bożej łasce, z którą tak owocnie współpracowała. Gdzie widać charakter Maryi i Jej siłę? Pewnie najbardziej w tych biblijnych scenach opisanych na kartach Ewangelii, które wyznaczają początek i koniec ziemskiego życia Jezusa. Zwiastowanie anielskie objawia przede wszystkim Jej wyjątkową pokorę. Słowa anioła są Jej pochwałą i ogromnym wywyższeniem. Ale one powodują Jej zakłopotanie. Tak reaguje człowiek, który jest dogłębnie pokorny. Kiedy anioł mówi Jej, że porodzi Syna, który będzie Synem Najwyższego, odpowiada pytaniem: „Jakże się stanie, skoro nie znam męża?”. Jej słowa mają sens, jeśli zobaczymy w nich świadectwo Jej ślubu czystości z natchnienia Ducha Świętego złożonego Bogu, któremu chce być wierna. Jej pragnienie wierności Bogu jest decydujące. I to świadczy o sile jej charakteru. Zaś największej próby doświadczyła pod krzyżem, na którym umierał Jej Syn. To, co wtedy przeżyła, trudno sobie wyobrazić. Tym bardziej niemożliwe jest wyrazić to słowami.
cd2021.06.28 15:14
Od kiedy została Wniebowzięta regularnie pokazuje się ludziom. Po co? Czy objawienie Jezusa nie jest wystarczające? Objawienia Maryi nie są tym samym, czym było objawienie Jezusa. Objawienie Jezusa, które zostało zakończone wraz ze śmiercią ostatniego z apostołów, jest Objawieniem Publicznym. Temu Objawieniu jesteśmy winni posłuszeństwo wiary. Natomiast wszystkie objawienia maryjne, a także wszystkie późniejsze prywatne objawienia Jezusa, np. św. Siostrze Faustynie, są objawieniami prywatnymi, które do Objawienia Publicznego nic nowego nie dodają, a raczej przypominają pewne jego elementy. W ciągu ostatnich 200 lat możemy zaobserwować zwiększoną częstotliwość objawień maryjnych, z czym nie mieliśmy do czynienia wcześniej. Może się tu pojawić pytanie: Dlaczego? Jaki mają one cel? Każda odpowiedź będzie tylko pewną spekulacją czy próbą. Osobiście przekonuje mnie ta odpowiedź, którą daje św. Ludwig Maria Grignion de Montfort. Otóż mówi on, że podobnie jak pierwsze przyjście Jezusa dokonało się przez Maryję, tak też dokona się i drugie. Zatem objawienia Maryi, których najważniejszymi elementami jest przecież wezwanie do pokuty i modlitwy, mają za zadanie przygotować ludzkość na drugie i ostateczne przyjście Pana. W Gietrzwałdzie Maryja miała mówić po polsku. Czy zatem zna ona każdy język? Czy jest to sygnał dla ludzkości, że w niebie będziemy mówić we własnym języku? Szaweł pod Damaszkiem usłyszał Jezusa, który mówił do niego w jęz. hebrajskim (lub aramejskim). „Jestem Niepokalane Poczęcie” powiedziała Maryja do Bernadetty w używanym przez nią dialekcie. Zaś do dwóch widzących dziewczynek w Gietrzwałdzie Maryja mówiła po polsku. Czy Maryja zna każdy język? Niewątpliwie. Matka Pana żyje obecnie w innej rzeczywistości. Święci w niebie nie podlegają tym ograniczeniom, którym my, żyjący na ziemi, jesteśmy poddani. Dlatego za przyzwoleniem Boga lub na Jego polecenie mogą się z nami kontaktować i porozumiewać w zrozumiałym dla nas języku. Zresztą nie może być tak, żeby Królowa Polski nie znała języka polskiego. Ale chociaż jestem patriotą, to nie sądzę, że w niebie będziemy rozmawiać po polsku. W jakim więc? „Po anielsku”, nie mylić z angielskim! Tak to sobie wyobrażam, że będziemy porozumieć się przekazując bezpośrednio myśli, bez konieczności ubierania ich w słowa w jakimkolwiek ludzkim języku. Będzie to komunikacja pozbawiona nieporozumień, które tu na tym padole, są niestety, czymś codziennym. Dziękuję za rozmowę.
Tak ! Maryja mówi po polsku!2021.06.28 23:17
W Gietrzwałdzie Maryja przemówiła do dzieci po polsku... Wystarczy przeczytać kawałek artykułu na ten temat i się nie ośmieszać do reszty! ".... DLA BOGA BOWIEM NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH"! Najwyższy czas, abyś wbił to sobie do głowy i nie powtarzał w kółko tego samego głupstwa!... Za co ci w końcu, trollu płacą!
Kto walczy z Bogiem?2021.06.28 15:08
Wam się coś w główkach po... Jak można walczyć z Bogiem Wszechmogącym? To jest tak samo mądre jak stwierdzenie, że trzeba bronić Boga. Nawet Szatan drży przed Bogiem, no ale nasi biskupi i księża nie. Zachowują się jakby Boga nie było.
JPIII2021.06.28 15:08
My się nawrócimy gdy powie kto jest ojcem bękarta i pedała chrystka jezuska. Bo już nikt nie uwierzy, że dając doopy staremu pedophilowi bogu, ten może być ojcem bydlaka jezuska chrystuska. Ten choooj jest za stary aby być ojcem czegokolwiek. Swoją drogą, jak ta qooorwa maryśka mogła się rozkraczyć przed takim starym pedophilem. Najpewniej on ją gwałcił i to nie raz.
Do JP III ! ...Chcesz się nawrócić???2021.06.28 21:05
LECHU kELLER!.. KTO CI W TO UWIERZY!?... KŁAMIESZ! ... Nie pisz:"my"! Jesteś tu JEDEN, w bardzo wielu nickach! Doskonale wiem, że nie raz pisałeś kim jesteś! ... Jeden z twoich nicków to "...ateista dumny gej"! W innych wpisach piszesz, że jesteś żydowskim ateistą ... itd...itd...! Mogę ci przytoczyć twoje wpisy, jeszcze dużo gorsze!. Mam je zapisane! Dobrze wiesz, że twoje pedalstwo jest strasznym grzechem przeciw naturze /Mdr14,26/. Biblia mówi:" Biada wam krzywdziciele i gorszyciele dzieci"!--- Przez ten jeden grzech zniszczyłem Sodomę i Gomorę!" Nikczemniku, PRZESIĄKŁEŚ NIENAWIŚCIĄ DO KK! ! ... Stałeś się niewolnikiem swoich żądz!
Po 11 ...2021.06.28 15:05
,,Maryjo, Matko nasza, udziel łaski nawrócenia wszystkim, którzy walczą z Bogiem!'' --- tu trzeba wyjaśnić katolikom. Walka z polskim KK nie jest walką z Bogiem. Przeciwnie, to walka o Boga. O Dobro, Prawdę, Tolerancję, Miłość i Piękno. Boże wspomóż nas w walce z diabłem.
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.06.28 14:59
DZIŚ--- rozpoczyna się odmawianie Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Polsce, z udziałem wiernych.
MaxFiend2021.06.28 14:57
Prośba bez sensu. Powinno być: "udziel łaski wiary" i nie byłoby problemów z "wszystkimi, którzy walczą z Bogiem". Ale syndrom oblężonej twierdzy łatwiej wmówić prostaczkom, no nie?
Anonim2021.06.28 14:55
Pedofile to nie Bóg, chociaż kto go tam wie...
robaczek2021.06.28 14:54
;] ................................ jak słodko ;] .........................no sypie sie sypie!!!! ............ cyrk katoli ;] ............................... PRZEMIJACIE
marny "robaku":!2021.06.28 22:58
A jednak to prawda, Lechu Keller!... Ty nie umiesz napisać normalnych słów! ... Przecież widać co napisałeś!? Taki jak ty "robak" to nawet nie wart kopnięcia...! Prawda? ... Wiesz sam o tym! ... Pisałeś niedawno, że próbujesz jakoś tu zaistnieć!?...Ale ci się nie udaje ! ... To nie ten Portal!... MYLISZ ADRESY !