23.07.19, 20:45(fot. PO/EPP/CC 20)

Matka Kurka: Media i zadyma - program opozycji

Wiele osób się zastanawia, dlaczego zgrany, skompromitowany i przede wszystkim nieskuteczny scenariusz się powtarza? Minęło zaledwie 10 dni o wiekopomnego ogłoszenia programu PO, „Szóstka Schetyny” miała być długo wyczekiwaną propozycją merytoryczną największej partii opozycyjnej, ale dziś nikt o tym nie mówi. Tematem numer jeden od kilku dni jest niewinna uliczna zabawa w demokrację, której do zabaw francuskich, czy nawet niemieckiej demokracji, bardzo daleko. Stało się lub raczej zaczęło się dziać to, co było do przewidzenia i zostało opisane na długo przed odpaleniem prawdziwej kampanii opozycji.

Media i zadyma, tym będzie napędzane działania nie tylko PO, ale całej reszty walczącej o próg wyborczy i tutaj nie ma co szukać skomplikowanej wykładni, ponieważ sprawy przedstawiają się bardzo prosto. Nie Matka Kurka i Gazeta Polska, tylko sami zwolennicy PO jako jedni z pierwszych uznali ofertę programową Schetyny za dramatyczny żart i mieli rację. Było jasne, że ten stek frazesów nie przebije konkretów proponowanych i zrealizowanych przez PiS. Poza wszystkim partia rządząca zawsze ma tę przewagę, że w każdej chwili może rzucić kiełbasą wyborczą i nie musi wygłaszać długich tyrad opisujących smak przyszłej kiełbasy. Brutalnie mówiąc Schetyna nie miał szans na przebicie PiS w żadnym punkcie i ten stan jest do tego stopnia krytyczny, że gdyby jakimś cudem PO stała się partią uczciwą i faktycznie poważnie chciała zając się Polską, to i tak Polacy PO nie uwierzą.

Zlepek hasełek rzucony na alibi, był wypełnieniem formalności, chodziło o to, aby za PO i Schetyną nie biegali dziennikarze z polityczna konkurencją i nie truli pytaniami o program. Natomiast prawdziwa kampania wyborcza w wydaniu opozycji musi się opierać na zadymie kolportowanej przez media, bo to ich jedyna szansa. Tylko i wyłącznie wielka zadyma, która całkowicie skupi, a potem odwróci emocje społeczne, daje opozycji nadzieję na uzyskanie wyniku wyborczego, który zablokuje samodzielne rządy PiS. Oni po prostu nie mają wyjścia, czasu i możliwości, aby postawić na jakąś inną strategię, pozostają modły o tragedię i wielki pożar w Polsce. Jak wiemy większość po tamtej stronie to ateiści i postępowi „racjonaliści”, toteż poza jogą i buddyjskimi kontemplacjami, wszelkimi religijnymi praktykami się brzydzą. Zamiast modlitw wzięli sprawy w swoje ręce i bawią się w piromanów.

 

Na obrazku dołączonym do felietonu widzimy stare twarze KOD, świadkowie też potwierdzają obecności niejakiej Rudej, dyżurnej awanturnicy i „obrończyni konstytucji” i wielu innych „działaczy”. Całe to towarzystwo zjechało akurat do Białegostoku? Dlaczego miejsce jest takie ważne? Ano dlatego, że w Białymstoku, co i rusz mamy rozmaite „incydenty na tle…”. Nie ma chyba bardziej radykalnego miasta w Polsce, jeśli chodzi o brak akceptacji dla lewackich wynalazków. Idealne miejsce na odpalenie prowokacji, przez starych prowokatorów. Prosta robota, wystarczy wymachiwanie symbolami sekty LGBT i działa to mniej więcej tak, jakby ulicami Poznania przeszedł „Marsz równości piłkarskiej”, zorganizowany przez kibiców Legii Warszawa. Pewna rzeź! W Białymstoku do rzezi nie doszło, ale wszystko pod zadymę inicjującą kampanię wyborczą zostało przygotowane i w jakiejś część zrealizowane.

O „faszyzmie” na białostockich ulicach będzie się mówić jeszcze dwa, trzy dni, do pierwszego porwania dziecka lub „zaginięcia Iwony”. No i coś z tym opozycja będzie musiała zrobić. Co zrobi? Podłoży następny ogień, potem zadzwoni do TVN i GW. Takich akcji zobaczymy wiele i skończą się dopiero w piątek przedwyborczy o północy. „Wolne sądy” i „obrona konstytucji” zostały zastąpione tęczą sekty LGBT i to dobra widomość. Znów fatalnie dobrany materiał na rewolucję, ale mimo wszystko warto się wyposażyć w gaśnice. Po raz setny mogę powtórzyć, że Matce Kurce wolno napisać znacznie więcej niż wolno powiedzieć politykowi. Mnie się zadyma w Białymstoku „podobała”, w takim sensie, że pierwszy raz ktoś dał tak zdecydowany odpór prymitywnej formie agresji i prowokacji, opakowanej w tolerancję. Polityk musi tę sytuację wyciszyć i w efekcie odwrócić.

Antidotum na monotonną i desperacką kampanię opozycji jest tak samo nudne, jak sama kampania. Konsekwentnie przejść z pozycji atakującego na pozycję ofiary. Niech demonstrują co tydzień w całej Polsce i broń Boże nie organizować kontrdemonstracji. Gwarantuję, że po drugim, trzecim marszu, w którym nikogo nie uda się sprowokować, wrócą na ulice waginy udające symbole religijne, wrócą idioci z durszlakami na głowie i cała seria innych aktów agresji wywołanych frustracją. Wystarczy się nie wpisywać w scenariusz opozycji, aby nic z tego scenariusza nie wyszło i na szczęście prawie nikomu w PiS tego tłumaczyć nie trzeba.

Matka Kurka/kontrowersje.net


Komentarze

Luzifer2019.07.24 10:25
MatkaKurva - znowu wypluwa nic, idz sobie i nie pisz, wyladujesz u mnie w piekle, zapewniam, ze bedzie goraco.
Urszula2019.07.24 10:15
Za mafię lekową kiedy się wezmą? A może to jest sposób na pozbycie się tych uciążliwych emerytów, którzy nie pracują, kasę zgarniają i nie chcą umierać.
KAMIK2019.07.24 17:24
I znów Urszulo, lejesz jad! Jak możesz tak mówić o emerytach ! To też ludzie! Nie masz rodziców emerytów? Oni się napracowali w życiu! Przypominam ci, że emeryci swoje odpracowali, minimum 35 lat pracy! To ty pewnie nie pracujesz, jesteś 500+" , albo na kuroniówce i ci szkoda!
rozbawiony2019.07.24 8:13
Kokoszka dwoi się i troi aby wejść w 4 litery pisim KORYTO??
Realista2019.07.24 8:09
Piekne bedzie to, ze PiS w koncu bedzie musial stanac w obronie gejów, na ktorych szczuł swoj elektorat. Sytuacja wprost tragiczna;) Stanie w obronie gejów straci poparcie tryskających nienawiścią kato-nazioli. Nie stanie w obronie, straci poparcie bardziej umiarkowanej czesci elektoratu.
anonim2019.07.24 6:39
Proponuję tym Panom na zdjęciu górnym powkładać staniczki i puścić się w tany z paradnikami!
anonim2019.07.24 6:36
A mnie się wydawało, że PO to partia wspomagająca polskich przedsiębiorców. Właśnie widzimy to w Krakowie: windowanie opłat parkingowych, teraz opłaty za szyldy, podwójne opodatkowanie targowisk: płacą targowiska i dodatkowo ci, którzy handlują, czyli eliminacja płotek i swoboda działań dla rekinów, to kim wy jesteście! Trudno od zniewolonych oczekiwać, iż będą reprezentantami tych, którzy walczą choć o odrobinę wolności i różnorodności na rynku!
Urszula2019.07.24 10:17
Każdy myśli tylko jakby tu oskubać tego zwykłego zjadacza chleba. Wszyscy są po jednych pieniądzach.
KAMIK2019.07.24 17:17
Ulka ! Mów za siebie,OK! A nie za każdego ! Ja nikogo nie oskubałem! Jak kraść to wielkie miliony! A ja nie należę do POkemonów!
T2019.07.23 23:50
W Imię Jezusa Chrystusa złe duchy idźcie precz od wrogów Kościoła Katolickiego i nie wracajcie więcej!
tadek2019.07.23 23:39
Dziwi mnie bardzo, dlaczego nawet katolicy nie popieraja "Kiboli" z Bialegostoku tylko uczestnicza w Ich oczernianiu i oskarzaniu! Czy naprawde juz ten Narod zwariowal? Zboczency ktorzy obrazaja nasza najswietrza Ikone, Ktorej obrazek w kieszeni nosilo wiekszosc Polskich Zolniezy walczacych po calym swiecie i z nadzieja wznosilo modly, gdzie kazdy emigrant jako najswietsza pamiatke zabieral ze soba Jej Obraz i wieszal w exponowanym miejscu w domu[ wiem to po sobie i swoich znajomych w Australii] i w koncu w Jej obronie staneli nie zastraszeni politycy, ale zwykli Kibice, sprowokowani zreszta przez grupe zboczencow i antypolakow! Dlaczego nikt nie staje w Ich obronie? Ale kto ma bronic, skoro nawet glowa Kosciola w Polsce jest przeciw nim? Swoja droga, czego mozna oczekiwac od pana Polaka, ktorego Babcia nosila nazwisko Rozenberg?
Realista2019.07.24 8:11
Czy ty przypadkiem sam nie obrażasz „najswietrzej Ikony”?:)
JanP2019.07.24 8:25
Bandyta, to bandyta i nieważne, kim jest. Może nim być kibol ale także proboszcz, czy gej, Żołnierz wyklęty i żołnierz przeklęty. Ateista lub katolik. Bandytyzm trzeba tępić i wypalać gorącym żelazem. Gdybyś od takiego "patrioty" oberwał cegłówką, to inaczej byś śpiewał.
marianek2019.07.23 23:33
fronda i gw to prawie to sam to też żydzi , a żyd jak wiadomo zawsze atakuje Rosję to jest reguła w 99%, TU UDAJE KATOLA A TAM LEWAKA Rosja Putina coraz bardziej homofobiczna http://wyborcza.pl/1,75399,17942476,_Gejow_trzeba_leczyc_i_scigac___czyli_Rosja_Putina.html *UWAGA takie parady w Rosji rozgromili komuniści z partii jakiejś tam, tak tak dziadki po 60-80lat z parti komunistycznej przepędzili LGBT .
marianek2019.07.23 22:57
PiS zobowiązał się na forum UE chronić Lgbt i pozwalać na głoszenie ideologii gender.. https://www.ekspedyt.org/2019/06/16/pis-zobowiazal-sie-na-forum-ue-chronic-lgbt-i-pozwalac-na-gloszenie-ideologii-gender/ WSZYSTKO W TEMACIE żydki z frondy https://www.pch24.pl/kompromitacja-dobrej-zmiany--slowacja-przeciw-genderowej-konwencji--a-polska-bierna,67245,i.html
Alojzy Cedzidło 2019.07.23 23:23
Coś mi się widzi panie ,,marianku " ,że Pan do końca sprawy nie przetrawił . PiS nigdy nie zobowiązał się na żadnym forum do ochrony żadnej nacji , grupy itp.ZOBOWIĄZAŁ SIĘ DO R Ó W N E G O traktowania WSZYSTKICH POLAKÓW w tym i pedałów . Dla pedofili ,po udowodnieniu, ma już gotowe cele Wiem , wiem , co myślisz pisać . Księża .... Tak ......?
twitter: @PromocjaPWS2019.07.23 22:16
Nie głosujcie na opozycję, na PSL też. Opozycja jest za zw. partn - Stefaniak z PSL też jest za, podobnie jak Kalinowski - sam to zresztą Kalinowski pow. w studiu RMF FM. Podobnie Paweł Kukiz - on tez pop. te zw., choć dobrze wie, że dziś sprawy typu inf. o stanie zdrowia partnera w szpitalu nie jest problemem, a kwestie dziedziczenia można rozw. umową cywilną u notariusza. Zresztą, sam poseł Brejza mówił, że kierownictwo PSL jest liberalne.
poPO=szambo i dno2019.07.23 22:07
złodzieje z poPO bedziecie siedzieć!! - kwestia czasu!!! a jesli chcecie siedziec z pedłami prosze bardzo !!! ale na utrzymanie w ciupie musicie zapracowac, a to co UKRADLIŚCIE Polsce odbierzemy co do grosza!!!
Chorzepa2019.07.23 21:24
Program Matki Kurki: Jątrzyć, Smędzić, Trollować.
Alojzy Cedzidło2019.07.23 23:11
A nie przyszło Wam geniusze ,do tych waszych ,, mądrych " czaszek ,że Matka Kurka pisze prawdę ? Podpowiem za darmochę . Toć to widać od dawna gołym okiem ,,PRAWDA was z nóg ze złości zwala .
JR2019.07.24 7:11
To są ludzie, którzy mają wykonywać zadania totalnych. To są też sami totalni. Tylko to im pozostało, ale nadzieja to matka głupich.
matis892019.07.23 21:19
Ale czemu sodomici siedzieli jak myszy pod miotłą za czasów 8 lat PO, partii najbardziej prosodomskiej po 89. A teraz robią swoj wygłupy, włazą ludziom na głowę ze swoją seksualnością i łóżkiem, przez co tylko wzmacniają PIS szokując Polaków swoją oblesnością, wyuzdaniem i antypolskością. To nie jest działanie żeby coś ugrać, jadą po bandzie że jak nie wypali teraz to już nigdy więcej i to będzie wina samych sodomitów że tak idiotycznie działali w Polsce. A przecież mieli całe 8 lat PO sprzyjającego im czasu jak nigdy po 89 i wcześniej. 8 lat PO, najlepszego w historii czasu dla sodomitów, ale wtedy w Polsce sodomitów nie było jakoś, a teraz z zagranicy się zjeżdzają robiąc sztuczny ten sam tłum.
KAMIK 2019.07.24 1:33
Dlatego, że swoim wtedy nie chcieli przeszkadzać!
anonim2019.07.23 21:11
Program Partii Kaczyńskiego programem Narodu...
Alojzy Cedzidło2019.07.23 23:01
Noooo . Bez jaj , panie,,dzielnicowy " ,Bez jaj . . Szybko się Pan nawrócił Ks. Lemański czy ks . Sowa udzielił Panu rozgrzeszenia , O pokutę nie pytam bo to pewno tajemnica spowiedzi . Ja to bym kazał Panu drajsztyfty żębami z deski wyciągać za te pierdoły które Pan wypisywał . Życzę wytrwania w nawróceniu . Do PiS- na razie pana nie zgłoszę ..
JR2019.07.24 7:05
To cynizm, a nie żadne nawrócenie. No chyba, że mu ta mucha wygryzła część mózgu odpowiedzialnego za te idiotyczne wpisy. Cóż takiemu można mądrego odpisać. Głupi nigdy nie będzie sobie zdawał sprawy z tego, że jest głupi. Dzielnicowy taki jest. Ja odczytałem dobrze Pana intencje, ale czy dzielnicowy zrobi to podobnie??? Mam obawy.
KAMIK2019.07.24 17:12
JR! A wiesz kto jest pod tym nickiem? Niedawno chwalił się swoimi nickami, jakich używa! To nasz słynny Lesio Keller,andrzejhahn3, kalinka, dzielnicowy, JPIII, Młot...,Daria Danilczyk, Poliamorysta, ...dumny dej, i wiele innych !
GNIDA KOSZERNA2019.07.24 5:54
a ty chciales zydzie program zydokomuny
polak2019.07.24 14:48
dzielnicowego-- matka --ciężko pracowała pod latarniami w sowieckim sajuzie więc ten skur,,,,,n tak tutaj pir........oli
edi2019.07.23 20:54
Zbigniew Ziobro nie ma wątpliwości, że Platforma Obywatelska zbratana ze środowiskiem LGBT szykuje „pełzający zamach na wartości Polaków, a nade wszystko na wolność w obszarze sumienia i wychowania dzieci, które gwarantuje konstytucja”. „Tolerancja ma działać tylko w jedną stronę? Nie toleruje sprzeciwu, gdy są łamane sumienia i naruszane uczucia religijne osób wierzących. To zakłamanie, sprytnie ukrywane pod płaszczykiem wolności i tolerancji. Pachnie wręcz skłonnościami totalitarnymi. Jest praktykowane przy użyciu przymusu ekonomicznego, o czym świadczy przypadek pracownika Ikei. Dlatego trzeba wykorzystać dostępne narzędzia, a więc Kodeks karny i Kodeks pracy. Dlatego zleciłem śledztwo. Nie może być tak, że łamie je dysponująca nawet największym kapitałem zagraniczna korporacja” – tak Prokurator Generalny skomentował sytuację zwolnionego za przekonania pracownika Ikei. Zbigniew Ziobro mówił też na temat wsparcia jakiego środowisku LGBT udzieliła Platforma Obywatelska z Grzegorzem Schetyną na czele. Jego zdaniem, batalia o sumienia toczy się dzisiaj na poziomie dużych miast: Gdańska czy Warszawy. „Na ulicach rządzonej przez PO Warszawy, podczas tzw. parady równości, są obrażane uczucia katolików. Przejawia się nachalnym wpychaniem do szkół w stolicy pseudoedukacji seksualnej dla kilkulatków” – zaznacza. Jego zdaniem tak otwarta i nachalna promocja antywartości ma znamiona chrystianofobii. „To, co wspiera Platforma Obywatelska, to chrystianofobia i nietolerancja. Platforma podsyca pełzający zamach na wartości Polaków, a nade wszystko na wolność w obszarze sumienia i wychowania dzieci, które gwarantuje konstytucja” – przekonuje. Read more: http://www.pch24.pl/zbigniew-ziobro--po-wspiera-chrystianofobie-i-nietolerancje-oraz-podsyca-ideologiczny-zamach,69670,i.html#ixzz5uUGqUeu7
ebe ebe2019.07.23 21:02
edi - uważaj, bo za chwilę zostaniesz sam - i możesz zostac "kozłem" ofiarnym. Dzisiaj - w sposób widoczny dla każdego - KOŚCIÓŁ, FRONDA i PiS - podwinęły ogony. Dlaczego? Może opr z USA, może z UE a może z badań socjologicznych tak wychodzi????
JR2019.07.24 6:51
Nie zostanie sam! Nikt nie podwinął ogonów. Nie strasz człowieku. Jest grupa zboczeńców wykorzystywana i finansowana, wcale nie taka duża. Dużo robią szumu wokół siebie, ubierają się w te dziwaczne stroje, robią z siebie wariatów i tym tylko mogą zaimponować!!! Swoim zboczeniem. Do nich przyłączają się różne elementy, też i zza granicy. Ludzie nie dadzą się tym wariatom omanić. Człowieku, każdy ma swój rozum tylko chowa go dla siebie. Jest grupa prowokatorów, też pewnie nie za darmo, pod kontrolą i za wiedzą totalnych, robią zadymy i to wszystko! Świadczy to o tym, że opozycja jest też zerem, bo chwytać się takich metod? Liczyć na poparcie wyborców w taki idiotyczny sposób???! Przecież nikt logicznie rozumujący nie będzie kierował armii na rozgonienie takich spędów. Inna sprawa, że ci wariaci sieją zgorszenie wśród dzieci, młodzieży, a także wśród normalnych ludzi. Nie wiedzą, że to odnosi odwrotny skutek! Dajmy sobie z tym spokój. Niech sobie i nago chodzą. Zajmijmy się swoimi problemami. Oddanie głosu w wyborach na ludzi uczciwych będzie najlepszą reakcją.
KAMIK 2019.07.24 1:30
Edi ! Nie patrz na ich durne wpisy! Napisałeś bardzo mądrze! Zauważ, że im więcej mamy czerwonych łapek , tym bardziej mamy rację ! Patrz, obskoczyły cię łapki na CZERWONO, jak złe duchy! Ale dla nas: " IM TU GORZEJ, TYM LEPIEJ W REALU "! Tak trzymaj! Nie damy się. Im tylko klikanie już zostało! Tyle ich !Już niedługo !
JR2019.07.24 6:56
Napisałem podobnie wyżej. Nie będę się powtarzał, bo ta grupa zboczeńców i prowokatorów nie zasługuje nawet na splunięcie. Popieram Twoją wypowiedź!!!
KAMIK2019.07.24 16:59
JA TEŻ ZADZAM SIĘ ZUPEŁNIE Z TWOIM WPISEM! TAK TRZYMAJMY DO KONCA!! CZYTAŁEM NIEDAWNO, ŻE OSWAJAJĄ NAS POMAŁU Z HOMOADOPCJĄ! NIEDOCZEKANIE ICH! TO NIE W POLSCE! Mówi się "...po moim trupie..." !!!!!
KAMIK2019.07.24 17:04
Powyższa wypowiedź była Czarzastego!
edi2019.07.23 20:51
George Soros, amerykański miliarder (urodzony na Węgrzech), od kilkudziesięciu lat usiłuje wprowadzić w życie teorie swojego mistrza Karla Poppera i stworzyć »społeczeństwo otwarte«. Ideałem Sorosa jest likwidacja państw narodowych, wymieszanie społeczeństw, żeby już nikt nie był przekonany o swojej tożsamości, ideologia gender i LGBT, nieograniczony napływ imigrantów do Europy, prymat praw jednostki (np. aborcja, eutanazja, legalizacja marihuany) nad ogólnie akceptowanymi od lat przez społeczeństwo normami. Wydał ponad 32 mld dol. Na działalność licznie przez siebie zakładanych fundacji i organizacji pozarządowych. Od lat próbuje wpływać na politykę w rożnych regionach, nie mając ku temu politycznego mandatu” – czytamy na łamach „Sieci”. Jakubowska przypomina, że „także w Polsce działa kilkanaście organizacji, których powiązania z Sorosem są całkiem jawne lub niejako ukryte.
polak2019.07.24 14:52
na zdięciu jak wyżej to trójca JUHOWA--zrobić obraz i będzie się sprzedawał jak obrazy - Kossaka