14.11.14, 18:12Matka z kraty. Terror sexedu w Niemczech (fot. sxc hu)

Matka za kraty. Terror sexedu w Niemczech

„Matka dziewięciorga dzieci może trafić do więzienia za odmowę wysłania swoich pociech na zajęcia edukacji seksualnej. W Niemczech taka odmowa jest nielegalna” – podaje portal pch24.pl.

Według tego serwisu 24 października policja interweniowała w domu kobiety, która nie posłała dzieci na edukację seksualną. Nie zatrzymano jej, bo karmiła piersią. Funkcjonariusze mieli jednak powiadomić prokuraturę, która jest zdecydowana wyegzekwować decyzję sądu. A to może oznaczać, że kobieta trafi do więzienia.

Cytowany portal nie podaje żadnego źródła tych informacji ani szczegółów. Jeżeli informacja ta jest prawdziwa, to jedynie potwierdza długą już niemiecką praktykę wtrącania rodziców do aresztu za nieposyłanie na edukację seksualną. Obszerny opis tych niebywałych nadużyć mogą Państwo przeczytać tutaj

JAK NIEMCY DEPRAWUJĄ SWOJE DZIECI

bjad

Komentarze

anonim2014.11.14 18:25
Naród Niemiecki jest narodem głupim, Społeczeństwo pozwoliło sobie narzucić sposób wychowania dzieci przez urzędników państwowych. Niemcy ze swojej historii nie wyciągnęli wniosków. Wówczas ideologia nazistowska wychowywała dzieci, obecnie ideologia gender to samo robi. Bądźmy mądrzy przed szkodą i wyciągajmy słuszne wnioski. Urzędnicy mają służyć narodowi a nie podporządkowywać sobie naród.
anonim2014.11.14 18:27
Tak wygląda państwo "opiekuńcze". Urzędnicy państwowi "opiekują" się dziećmi, żeby uczyły się programu przygotowanego przez państwowe Ministerstwo Oświaty. Polacy niestety swoimi głosami również w większości głosują na partie, które są popierają państwo "opiekuńcze", więc za jakiś czas i u nas rodzice będą trafiać do więzienia, za to, że nie chcą korzystać z "uroków" państwa "opiekuńczego". Zresztą juz były w Polsce przypadki odbierania dzieci rodzicom z byle powodu.
anonim2014.11.14 18:41
Nie ma w Szkoplandzie jeszcze partii a'la KNP, co by to wp...anie się w rodzinę ukróciła?
anonim2014.11.14 18:42
villain - a dla czego ma sie zabezpieczac? Dzieci sa darem od Boga, a Panstwo powinno wspierac rodziny wielodzietne a nie niszczyc.
anonim2014.11.14 18:42
Chrześcijanin ma obowiązek odrzucać każdą formę deprawacji, nawet za cenę życia.
anonim2014.11.14 18:47
@villain A kto powiedział, że te dzieci są niechciane
anonim2014.11.14 18:53
villain, jak masz coś przeciwko dzieciom to sobie zrób sterylizację czy jakiś inny postępowy wynalazek ale innym do prokreacji się nie wtrącaj. Właśnie z takich powodów jak opisane państwo zabrania posiadać obywatelom broni palnej. Normalny obywatel gdyby przyszedł sługus okupanta zabrać mu dziecko chwycił by za broń i intruz wyjechałby w worku z dziurą w środku czoła. I tak powinno być w świecie normalnych ludzi.
anonim2014.11.14 19:00
ciekawe, więźniowie sumienia występują zwykle w państwach totalitarnych np radykalnie islamskich ,Niemcy wyraźnie do nich dołączyły HAŃBA
anonim2014.11.14 19:24
"Cytowany portal nie podaje żadnego źródła tych informacji ani szczegółów." To może by tak najpierw sprawdzić, a dopiero potem pisać.
anonim2014.11.14 19:53
@villain "A jak widać sama jest niedouczona seksualnie i nie wie jak się zabezpieczać przed niechcianą ciąża,świadczy o tym 9-cioro dzieci które spłodziła!" Stary, kupa śmiechu :) Akurat Niemcy to powinni jej ręce całować za tyle dzieci a nie do pierdla wsadzać. Nasi zachodni sąsiedzi starzeją się naprawdę bardzo szybko, tam nie będzie miał kto robić na tych staruszków, bo A - rdzenni obywatele tego kraju redukują się sami i B - muzułmanie, którzy mnożą się jak króliki i w d*pie mają sex-edukację, nie palą się do jakieś sensownej roboty, gdyż wolą m.in. życie na socjalu.
anonim2014.11.14 20:23
Nie wiem jak można prawnie prześladować rodzinę. Niemcy wolą rozbijać rodziny niż pozwolić wychowywać rodzicom dzieci zgodnie ze swoim sumieniem. Widać, że z nimi jest coś nie tak.
anonim2014.11.14 20:42
@Anna Maria Po pierwsze nie "dla" tylko "na". Nie moja droga, nie w domu starców a w gospodarce. Między innymi dlatego Niemcy szukają w Polsce dobrych inżynierów. Bo to jest tak, że to kapitał ludzki wyrabia PKB a nie krasnoludki :) Turków w Niemczech przybywa, ale się nie asymilują lub robią to opornie, niektórzy to nawet w trzecim pokoleniu mają problemy z poprawnym niemieckim, mieszkałem trochę w Berlinie niedaleko Kreuzbergu to wiem. Choć władze próbują ich aktywizować, to wciąż są problemy. W związku z tym, zazwyczaj są zostawiani w spokoju, bo wiadomo, muzułmanie, "goście" choć w trzecim pokoleniu, do tego do bardziej zdecydowanych działań mają związane ręce (przeszłość, nieciekawa historia lat 30-stych, etc). Z tego tureccy imigranci korzystają na potęgę i nie da się ich tak po prostu wydalić z powrotem do Turcji. No i jeszcze porozumienia z lat 60-ątych pomiędzy RFN a Turcją. Niemiecka gospodarka jest rozwinięta, ale przyrost naturalny leży, z kolei gastarbajterzy głównie muzułmańscy jak już wspomniałem nie palą się do pracy, mają dobrze i bez niej. Dlatego wcześniej czy później nastąpi załamanie w niemieckiej gospodarce.
anonim2014.11.14 20:55
PS: @Anna Maria "moze jeszcze w domu starców?" Oczywiście, że w niemieckich domach starów nie pracują muzułmanie. W niemieckich domach starów pracują Polacy, Polki w popularnej ostatnio specjalizacji "opiekunki osób starszych".
anonim2014.11.14 22:02
Socjalizm.
anonim2014.11.15 1:11
Na 100% było inaczej. Matka odmówiła udziału dziecka w zajęciach lekcyjnych, mogło to być "Wychowanie seksualne", bo w niektórych landach jest taki przedmiot. Zostało to potraktowanie jako uchylanie się od obowiązku szkolnego, została wymierzona grzywna, kobieta nie zapłaciła i karę finansową zamieniono jej na ileś tam dni (jest dzienna stawka) więzienia. Oczywiście to prawo jest głupie, bo jeżeli jest to samotna matka, to trzeba będzie przez ten czas zaopiekować się dziećmi, a to są koszty. Poza tym - Jugendamt może spowodować odebranie jej dzieci, maleństwo nadaje się do adopcji, a na niemowlaki jest tutaj duży popyt. Natomiast jeżeli jest tam ojciec rodziny, to informacja jest bzdurna, bo ewentualną grzywnę wymierzono by mężczyźnie.
anonim2014.11.15 1:22
RodrigoSanz napisał: "Oczywiście, że w niemieckich domach starów nie pracują muzułmanie. W niemieckich domach starów pracują Polacy, Polki w popularnej ostatnio specjalizacji "opiekunki osób starszych"." *** 1. Oczywiście, że w tutejszych Domach Starców pracują muzułmanki, jeżeli nie ma ich zbyt wiele, to tylko dlatego, iż nauka na zdobycie tego zawodu jest nie łatwa. Z powyższego powodu jest tam również niewiele Polek, głównie Niemki tam pracują - zresztą tam są bardzo dobre zarobki i o tę pracę wcale nie jest łatwo. 2. Opiekunki do osób starszych, to Polki właśnie i inne kobiety z byłych demoludów. Nikt z mieszkających tutaj na stałe tego rodzaju pracy się nie podejmie - trzeba być dyspozycyjnym 24 godz./doba, zarobek to 900-1000 Eu, plus pokój i wyżywienie. Opłaci się to tylko komuś, kto pieniądze przelicza po wartości bankowej. Praca jest bardzo ciężka, bo podopieczni, to najczęściej osoby z demencją starczą.
anonim2014.11.15 5:37
@Anna Maria Piszesz rzeczy słuszne ale nie bardzo je rozumiesz. Piszesz o "zbyt rozwiniętych prawach socjalnych". To prawda .Piszesz o tym ,że Europa przegra z powodu "kiepskiej konkurencyjności"?Też prawda.Jak więc ,mając choćby szczątkową wiedzę o ekonomii możesz twierdzić ,że owe zbyt rozwinięte prawa socjalne nie są przyczyną załamywania się gospodarki Europy skoro jako przyczynę widzisz kiepską konkurencyjność?Nie widzisz związku między jednym a drugim?Tam gdzie wyższe koszty(np.: z powodu drenowania budżetu socjalem) tam mniejsza konkurencyjność. Piszesz o muzułmanach(a więc o imigrantach i o dzieciach imigrantów),że "odprowadzane przez nich podatki to promil promila dochodow budzetowych i tak pzoostanie". To prawda.Mało tego :ta grupa społeczna w sporym procencie była,jest i pozostanie beneficjentami "zbyt rozwiniętych prawach socjalnych". A jednocześnie twierdzisz ,że imigranci nie są przyczyną załamywania się gospodarki Europy.Nie widzisz związku miedzy jednym a drugim?Tam gdzie jakaś stale rosnąca grupa społeczna uchyla się przed płaceniem podatków jednocześnie konsumując socjal spada konkurencyjność obciążonej tym gospodarki. Generalnie:masz rację: "Zalamanie nastapi w calej Europie [...] z powodu kipskiej konkurencyjnosci europejskich firm[...]" ale wbrew temu co piszesz jednymi z wielu przyczyn będą i "zbyt rozwinięte prawa socjalne" i imigranci.
anonim2014.11.15 7:05
szwaby to mają hitlerowskie gówno we łbach
anonim2014.11.15 8:25
"szwaby to mają hitlerowskie gówno we łbach" @ufam, człowieku, bardzo nieładnie pisać w ten sposób o innych. Jeśli to co piszesz wynika z Twojej chorej nienawiści to pohamuj ją, nienawiść wypala rozum, nienawiść wypala serce i miłość do ludzi, a tym samym do Boga. Nie można być dobrym chrześcijaninem mając nienawiść do innych, wiele razy przypominał o tym Jezus.
anonim2014.11.15 9:07
@Lubiniak Przypominam: "Szwab" to tak samo jakby powiedzieć u nas "Ślężanin","Prus","Kaszub" itp. Natomiast w kontekście "hitlerowskiego gówna" określenie "szwab" jest jak najbardziej zrozumiałe.Czy ktoś jest chrześcijaninem czy ateistą wiedząc czym było to hitlerowskie gówno (szczególnie w Polsce) i wiedząc skąd przyszło pisząc "szwab" (czyli nazywając Niemców nazwą jednego z plemion germańskich) być może nie jest delikatny ale na pewno daleko tu od nienawiści wypalającej rozum. Ja bym powiedział tak: Współczesne Niemcy są krajem w którym widać wyraźnie to co Feliks Koneczny nazywa cywilizacją bizantyjską (zacytuje zgrabne zdanko z wiki:Zdaniem Konecznego cywilizacja bizantyńska ma dziś znaczny i negatywny wpływ na większość państw zachodnich, co wyraża się min. w: rozbudowie [...] prawa ograniczającego coraz więcej dziedzin życia[...].) Nazizm był ekstremalnym przykładem tego co w cywilizacji bizantyjskiej najgorsze.Niemcy nie rezygnują całkowicie z tego co kształtowało ich kulturę i państwowość w pierwszej połowie XX wieku. Jugendamty działają bez przerwy,władza stara się upaństwowić dzieci(to chyba miał na myśli "ufam" pisząc o 'hitlerowskim gównie"). Te tendencje totalizacji państwa obecne były i u nazistów i są w Niemczech teraz. Pasi?Może teraz pomyślisz zamiast skupiać się na formie.