05.03.19, 08:14zdj. Adrian Grycuk, CC BY SA 3.0, via Wikimedia Commons

Miller do Biedronia: Dinozaury wyginęły, a jaskiniowcy zostali...

"Można powiedzieć, że dinozaury wyginęły, ale jaskiniowcy zostali jak widzę"- powiedział w rozmowie z Tomaszem Lisem były premier Leszek Miller. Wypowiedź Millera w programie Lisa była reakcją na słowa Roberta Biedronia. 

Założyciel "Wiosny" niedawno zaapelował na Twitterze, aby "skończyć z dziadostwem w polskiej polityce". "Myślałem, że dinozaury wyginęły! PE to nie dom spokojnej starości! Leśne dziadki na płatnych wczasach. Mówię nie! Skończmy z dziadostwem w polskiej polityce"- tak Biedroń zareagował na informację o "jedynkach" Prawa i Sprawiedliwości na listach do Parlamentu Europejskiego. Oburzenie wokół tej wypowiedzi zjednoczyło PiS i opozycję. Nie tylko dlatego, że większość "jedynek" na listach partii rządzącej ma jednak pięćdziesiąt parę lat, a więc jest w wieku przedemerytalnym, ale również dlatego, że słowa Biedronia mogą dyskryminować starszych ludzi. 

"Jeżeli ja słyszę dowcipy o tych dinozaurach itd. Można powiedzieć, że dinozaury wyginęły, ale jaskiniowcy zostały jak widzę. Ci młodzi szybciej biegną, ale ci starsi wiedzą gdzie biec"-ocenił Miller w programie Tomasza Lisa. Były premier stwierdził, że ta wypowiedź kompromituje byłego prezydenta Słupska. 

yenn/Onet.pl, Fronda.pl

Komentarze

ignacy2019.03.5 15:07
Panie Miller jaskiniowiec Biedroń nie będzie biegł on będzie pedałował .
JR2019.03.5 12:09
Pan Biedroń jest odchylony od normy. Jeżeli jemu sprawia przyjemność wsadzanie innemu mężczyźnie w d..... ę to nie znaczy, że innym to sprawia przyjemność. Chwalić się swoim zboczeniem? Nie mieć wstydu? Wychodzić na ulicę w różnych dziwacznych przebraniach? Robić z siebie wariatów? Próbować z tymi zboczeniami wkraczać do szkół, a nawet do przedszkoli? Pan Rabiej pewnie weźmie ślub ze swoim " zboczonym kochankiem", a udzieli mu inny pewnie też odchylony od normy Trzaskowski! Czy tak ma wyglądać kończenie z dziadostwem? Panie Biedroń, Pan powinien się leczyć! Pan jest chory psychicznie. Pan nie może zapanować nad swoimi zboczeniami! Nie wstyd Panu przed rodziną, najbliższymi?
Grizzly2019.03.5 9:28
Pedałofaszyści wychodzą z umysłowo - fizjologicznego dziadostwa biedroniowego jak szydło z worka!