17.01.22, 11:01Fot. Screenshot You Tube MEiN

Minister Czarnek: Chcemy zatrzymać pochód lewackiej rewolucji w szkołach

„Jeżeli nie będzie dostępu do dzieci i młodzieży, to nie będzie można nimi manipulować. Dlatego taki krzyk i taka wrzawa” – powiedział o zatwierdzonej w minionym tygodniu przez Sejm nowelizacji prawa oświatowego, minister edukacji i nauki prof. Przemysław Czarnek.

„Nowelizacja daje realne narzędzie kuratorowi oświaty, jako organowi nadzoru pedagogicznemu nad tym, co się dzieje w szkole, żeby sprzeciwić się wejściu do szkoły organizacji, która przedstawia dzieciom i młodzieży treści demoralizujące. Takie rzeczy zdarzały się w wielkich miastach, takich jak Warszawa, Poznań czy Gdańsk. Chcemy to powstrzymać na tym etapie, żeby się nie rozpowszechniało w całej Polsce” – stwierdził w poranku rozgłośni katolickich „Siódma9” prof. Czarnek.

„To jest wrzawa organizacji lewackich, lewicowo-liberalnych, neomarksistowskich, które dokonały pochodu rewolucyjnego na wielu uczelniach wyższych, w wielu instytucjach kultury i nie do końca udało im się to w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Chcemy więc ten pochód zatrzymać” – skonstatował minister edukacji.

 

ren/Siódma9.pl

Komentarze

Moly2022.01.19 4:37
Zawracanie kijem Wisly. Jesli p.Czarnek mysli ze przekieruje dzieci z Teczowych Piatkow na lekcje religii, to niech pomysli dwa razy. NIGDY, przenigdy sie to nie stanie. On przyspiszy tylko liberalizacje i laicyzacje w szkole. Co jest dobre dlugofalowo , ale niestety bedzie mialo ofiary na dzisiaj. Facet nie ma charyzmy, nie ma polotu. NIc. PS. Zauwazylam ze przestal wstawiac swoje fotki o otoczeniu roznych swietych.HMMMM
MłodziPolacyMasowoObśmiewająKatoPierdy2022.01.17 21:34
Temu wychowanemu pod sutanną przez wuja księdza sKULwysynowi Czarnkowi udało by się ogłupić młodych Polaków ideologią kato-kołtunizmu, gdyby szkoły były jezuickie. Są jednak świeckie, więc brednie o pambuku, bozi, jezuśku i latających janiołkach po prostu już u dzisiejszych przedszkolaków budzą szczery, dziecięcy śmiech.
gumowa kaczka2022.01.17 21:14
dlatego dobrym krokiem będzie ograniczenie edukacji niewieściej do 4 klas szkoły powszechnej
6969692022.01.17 20:08
Dla was "felki, filipy, po 11..., anonimy itp. : https://niezalezna.pl/426449-prezydent-inowroclawia-uslyszal-zarzuty-ryszard-b-oskarzony-o-przekroczenie-uprawnien
Pet2022.01.18 9:14
Dwie pisówy nawywijały a czepiają się Brejzy. Doinformujcie się, towarzyszu.
Felek2022.01.17 19:36
Do dzieła Czarnek, nie mogę się doczekać jak twoja indoktrynacja katolicka obróci się przeciwko tobie i strzeli cię z wielkiego, obślizgłego ogona, w pysk. W erze internetu, powszechengo dostępu do wiedzy i przemian kulturowych na świecie; minstrant Czarnek chce wtłaczać młodzieży 16 wieczne cnoty niewieście. Powodzenia towarzyszu. Zobacz sobie statystyki- ile dzieci w Polsce już ochoczo biegnie na lekcje religii i siada proboszczowi na kolanie.
6969692022.01.17 20:25
Nauka religii powinna być obowiązkowa, aby młodzież miała dostęp do szerokiego spektrum poglądów, aby móc wyrobić sobie samodzielnie zdanie, co jest fałszem a co prawdą. Do tych dziedzin nie należy ideologia lgb., Kilka lat temu, mężczyznę, który twierdzi , że jest kobietą, uznano by natychmiast za niepoczytalnego (myśli wytwórcze).
JJ2022.01.17 21:01
Rozumiem, że masz na myśli KAŻDĄ religię w takim razie? Jakieś religioznawstwo jako nowy przedmiot? Popieram.
odp2022.01.17 18:40
BRAWO MINISTER CZARNEK! Więcej takich ludzi nam trzeba. Przecz z neokomunistycznmym ścierwem!
sant2022.01.17 19:48
A po co to wyzywanie? Dajesz świadectwo swojego prymitywizmu.
6969692022.01.17 20:29
Niestety, o komuchach nie można mówić inaczej. Tylu ludzi wymordowali, zadręczyli, zagłodzili, poniżyli - nie ma gorszego od nich ścierwa!
Karenin2022.01.17 18:19
Jeszcze zatrzymajcie pochód lewackiej pandemii to będzie git.
A kto2022.01.17 18:18
zatrzyma pochód katotaliba Czarnka? Nikogo nie wolno zmuszać do jakichkolwiek praktyk religijnych, jeśli ktoś nie chce chodzić na lekcję religii, to nie musi. Nie ma czegoś takiego jak wypisywanie dzieci z religii. Kto je zapisał? Rodzice, czy proboszcz? A mówią, że talibowie są skrajni religijni fanatycy. Czarnek bije ich na głowę pospołu z kurator Nowak i Jędraszewskim.
fred2022.01.17 19:53
Przypominam, że naukę religii w szkołach wprowadził super demokratyczny Tadeusz Mazowiecki razem z ministrem edukacji Henrykiem Samsonowiczem (obaj Unia Demokratyczna). Ja nie jestem jej zwolennikiem, chociaż nie jestem przeciw Kościołowi.
psubrat2022.01.17 17:23
Profesor Przemysław Czarnek to wyjątkowy skarb. Ma niebywałą odporność psychiczną i odwagę przeciwstawienia się lewackiej nawale i napaści. Mimo nieustannych kłamstw, zniesławień i pomówień ze wszystkich prawie stron. Nawet ze strony niektórych zawistnych koleżanek z PiS.
goran2022.01.17 17:13
W dzisiejszych czasach niemal do każdego zdarzenia, każdej przykrej trudności wzywa się psychologa i zapewnia się >psychologiczną opiekę<. Psycholog stał się absolutnie niezbędną podpórką w codziennym życiu. Zdechł kotek - pomoc psychologiczna, tata zabronił telewizora przed egzaminem - pomoc psychologiczna, kłótnia z jedną z przyjaciółek - konieczna pomoc psychologiczna. Psychologowie w takiej sytuacji kwitną jak pączusie w maśle. A tu w sprawie podstawowej dla zdrowia psychicznego jednostki i dla jej życia, czyli konieczności j e d n o z n a c z n e g o samookreślenia się seksualnego młodych ludzi wchodzących w życie - głuche milczenie psychologów. Zdaje się, że część psychologów nawet zaprzedała się jak niegdyś sowieccy psychiatrzy i bierze udział w genderowym praniu mózgu.
Anonim2022.01.17 16:33
Jedyną szkodliwą ideologią, którą trzeba wywalić ze szkół jest ideologia katolicka. Prędzej czy później pozbędziemy się jej.
ff2022.01.17 14:26
ta już to widzę, a uczelnie pedagogiczne dalej kształcą w duchu LGBT (polecam przejrzeć literaturę w oparciu którą kształci się przyszłych nauczycieli)
Anonim2022.01.17 14:12
Wystarczy wywalić czarnka i ideologie znikną ze szkół.
YORK2022.01.17 13:00
Bardzo słusznie.
barbos2022.01.17 12:57
To niebywały skandal, że ŚRODOWISKO PSYCHOLOGÓW i PSYCHIATRÓW MILCZY w SPRAWIE GENDER i LGBT oraz poważnych zagrożeń z ich strony dla zdrowia psychicznego młodzieży. Ich tchórzliwe milczenie jest równoznaczne ze sprzeniewierzeniem się etyce zawodu. Psychologowie doskonale wiedzą, że dorastanie i kształtowanie się tożsamości młodzieży zawsze było trudnym i złożonym procesem, czasami prowadzącym nawet do poważnych zaburzeń. Problem uświadomienia własnej biologii i płciowości oraz wynikających z tego zachowań jest podstawową częścią tożsamości każdego młodego człowieka. Nie może być młody człowiek być jednocześnie i dziewczyną, i chłopakiem i obojnakiem. Bo prowadzi to do zniszczenia psychicznego młodej osoby. Mamy potworne skutki tego milczenia psychologów – ogromny wzrost przypadków depresji i samobójstw. Mamy masowe wycofywanie się młodzieży z życia.
Adeptus2022.01.17 13:36
To niebywały skandal, że środowisko psychologów i psychiatrów wciąż w znacznej mierze milczy w sprawie straszenia opętaniami i okultyzmem oraz egzorcyzmów. Każdy psycholog czy psychiatra, który w swoich diagnozach bierze pod uwagę możliwość opętania przez demona czy współpracuje z egzorcystami, powinien natychmiast zostać pozbawiony wszelkich tytułów naukowych. Mój blog: adeptusrpg.wordpress.com . Moja gra tekstowa nawiązująca do Biblii: https://adeptusrpg.wordpress.com/2021/11/26/ocalaly-gra-paragrafowa/
emil2022.01.17 14:35
Prawdopodobnie egzorcyści i egzorcyzmy to zaledwie jeden promil, albo jeszcze mniej, zabójczego oddziaływania gender i LGBT na nieukształtowana, labilną psychikę szkolnej młodzieży. W dodatku egzorcyzmy nie są przymusowe, w odróżnieniu od gender.
Adeptus2022.01.17 14:51
"W dodatku egzorcyzmy nie są przymusowe" Co?! Skąd ten pomysł? Ciężko podać konkretne statystyki, bo wiadomo, że egzorcyzmy nie są w żaden sposób dokumentowane (ale to już wina samych egzorcystów), ale w wielu przypadkach egzorcyzmy to forma znęcania się wezwanego przez rodzinę egzorcysty nad osobą chorą psychicznie lub nad dzieckiem (i bywa, że powodem egzoznęcania są właśnie skłonności homoseksualne). Poza tym - przecież to sami egzorcyści opowiadają, jak to opętani z nimi walczą z "nienaturalną siłą" - co jest dość dobitnym znakiem sprzeciwu pacjenta ;) Mój blog: adeptusrpg.wordpress.com . Moja gra tekstowa nawiązująca do Biblii: https://adeptusrpg.wordpress.com/2021/11/26/ocalaly-gra-paragrafowa/
kilian2022.01.17 15:37
W dodatku egzorcyzmy nie są pierwszym wyborem. Po egzorcyzmy zgłaszają się ludzie, gdy w żaden sposób nie jest im w stanie pomóc psycholog i psychiatra. Chyba że zamknięcie do końca życia w wariatkowie na obezwładniających lekach. Nie znam się na problemie egzorcyzmów, nic nie wiem o ich skuteczności, ale na przykład autoagresja i duże zagrożenie dla zdrowia i życia być może skłaniają właśnie do tego środka.
Adeptus2022.01.17 15:54
Teoretycznie egzorcyzmy powinny być po konsultacji z lekarzem, ale księża obchodzą tę normę, zamiast egzorcyzmu stosując "modlitwę o uwolnienie". A wielu księży wprost z pogardą wypowiada się o psychologii i psychiatrii, za to, że próbują szukać medycznych przyczyn, a to przecież jest opętanie przez demona i koniec - poczytaj sobie wypowiedzi Glasa czy Posackiego. Zresztą, wśród psychologów i psychiatrów jest pełno chrześcijańskich oszołomów, którzy posyłają ludzi na egzorcyzmy nie dlatego, że nauka nie jest w stanie pacjentom pomóc skuteczniej od szamańskich rytuałów, tylko dlatego, że te oszołomy sobie tak ubzdurały i teraz wykonują świętą misję - dla nich egzorcyzmy jak najbardziej są "pierwszym wyborem". Też kiedyś jako katolik wierzyłem w ten mit "egzorcyzmy są przeprowadzane tylko po dogłębnym badaniu psychiatrycznym". Ale to taki sam mit, jak to, że cuda są poddawane skrupulatnym badaniom wykluczającym przyczyny naturalne. Mój blog: adeptusrpg.wordpress.com . Moja gra tekstowa nawiązująca do Biblii: https://adeptusrpg.wordpress.com/2021/11/26/ocalaly-gra-paragrafowa/
6969692022.01.17 20:13
łżesz, łżesz i jeszcze raz łżesz (jesteś od posła B. i jego tatusia ?: https://niezalezna.pl/426449-prezydent-inowroclawia-uslyszal-zarzuty-ryszard-b-oskarzony-o-przekroczenie-uprawnien). Egzorcyzm odbywa się po jednoznacznym wykluczeniu choroby psychicznej - to podstawowy standard (kłamco!).
Z dziejów pislandii...2022.01.17 12:55
W 2020 roku w Polsce ponad 800 najmłodszych Polaków targnęło się na własne życie. Mimo tak strasznych liczb, rząd zdecydował się zrezygnować z finansowania telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży, który często był dla młodych jedynym miejscem, w którym mogli liczyć na pomoc...
matis892022.01.17 12:48
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
Adeptus2022.01.17 14:23
Nie dość, że wspiera szczepienie i zastosowanie informatyki w rozwoju gospodarczym, to jeszcze wspiera Antychrysta przeciwko chrystusowi... Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że warto głosowac na PiS ;) Mój blog: adeptusrpg.wordpress.com . Moja gra tekstowa nawiązująca do Biblii: https://adeptusrpg.wordpress.com/2021/11/26/ocalaly-gra-paragrafowa/
matis892022.01.17 16:12
Hehe to czemu nie dałeś mi plusa ? Lewuski od dawna stajecie w obronie PISu przed katolikami, tylko wciąż jesteście w tym nieśmiali :)))
jake2022.01.17 12:13
Najpierw proszę powstrzymać szczepienia mRNA dzieci i młodzieży w szkołach, a dopiero wtedy zająć się innymi ideologiami. Bo tak to wygląda na ściemę i jazdę po bandzie.
Tego we Frondzie nie ma.2022.01.17 12:09
Rząd PiS zarabiał na prawach do emisji CO2. Ale pieniądze były przejadane. To ETS, europejski System Handlu Emisjami odpowiada za wzrost cen energii elektrycznej w ostatnim czasie – przekonuje rząd. Z tym, że ten sam rząd zarobił na ETS w ostatnich latach 60,2 mld złotych. Połowa tych pieniędzy została przejedzona.
pije po 13 tej .2022.01.17 11:50
Dlaczego naukę religii przeniesiono z Kościoła do budynków szkolnych gdzie stała się ona profanacją wiary przodków naszych zwłaszcza że zawiaduje tą szkołą gostek o KULawym wykształceniu .
Dam2022.01.17 11:50
Rząd schował stronę "Liczy się Polska". Promował 770 mld zł, których nie mamy "Z internetu zniknęła rządowa strona akcji "Liczy się Polska", która promowała sukces negocjacyjny premiera i "770 mld zł dla Polski" z unijnego budżetu. Adres liczysiepolska.gov.pl został zastąpiony zaślepką." PIS - partia miernot popierana przez miernoty
Skrzypek na dachu2022.01.17 11:36
PiS tylko udaje poboznych uczciwych patriotow ale naprawde tez jest na uslugach globalistow banksterow .
Skrzypek na dachu2022.01.17 11:34
Pan Minister Czarnek do wiezienia bo zastrzyk Pfajzera jest eksperymentalna biotokjsyna mRNA retrowirusowa i nie wolno to podawac dzieciom bo nie chroni przed niczym ale niszczy zdrowym ludziom odpornosc i powoduje powazne i nieodwracalne skutki uboczne .
Anonim2022.01.17 11:25
Główny powód wprowadzenie "lex Czarnek" to umożliwianie swobodnego działania w szkołach pewnej pedofilskiej organizacji, której funkcjonariusze już dziś maja wsparcie rządu i prokuratury. Zgadnijcie, jaka to organizacja???😁😁😁
Nina C.2022.01.17 11:25
Partie lewicy są to dzieci dawnych aparatczyków z Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej działającej pod wodzą sowietów w PRL. Te resortowe bachory mają tak ukształtowany tok myślenia jak ich rodzice i dziadkowie. W Polsce nie było rozliczenia tej komunistycznej zarazy, przez zmowę komunistów z rządem Bolka Wałęsy i przez gruba kreskę Mazowieckiego. Ta komunistyczna spuścizna sieje teraz zamęt w Polsce i chce by było jak za rządów ich rodziców, gdzie oni mieli wszystko, a pracownicy ochłapy.
Anonim2022.01.17 11:20
Tak księża jak i lewaki chcą mieć dostęp do tyłków młodych chłopców stąd taka walka o szkołę. Przez myśl im nie przejdzie żeby szkoły sprywatyzować i wreszcie znieść przymus szkolny!
Skrzypek na dachu2022.01.17 11:41
Bardzo dobry komentarz Anonimciu . Prywatne szkoly , gdzie rodzice maja nadzor to dobry pomysl .
Adeptus2022.01.17 11:15
Prawidłowo, szkoda tylko, że walcząc z lewacką ideologią pragnie powrócić do równie bzdurnej i szkodliwej ideologii chrześcijańskiej. Niestety, ale po człowieku, który publicznie wychwala egzorcystę, nie można się spodziewać wiele dobrego - zwłaszcza w dziedzinie edukacji (chyba drugą dziedziną, w której miłośnik egzorcyzmów mógłby narobić podobnych szkód, byłaby ochrona zdrowia). Mój blog: adeptusrpg.wordpress.com . Moja gra tekstowa nawiązująca do Biblii: https://adeptusrpg.wordpress.com/2021/11/26/ocalaly-gra-paragrafowa/
Gaja Kodek2022.01.17 11:13
Słusznie, tylko katecheci na lekcjach religii mają mieć prawo do manipulowania dziećmi i młodzieżą.
6969692022.01.17 20:17
Wy chcielibyście, żeby to prawo (do manipulacji), pozostało w wyłącznej gestii: nauczycieli chemii, biologii, fizyki, matematyki etc., mimo, że te dziedziny "wiedzy", dziwnie często zmieniają zdanie w wielu kwestiach, w odróżnieniu od wszystkich religii...
Anonim2022.01.17 11:05
OOO! Sukces! Prostacki kmiot tym razem ogolił swój tępy ryj...😁😁😁
Anonim2022.01.17 11:17
Gratuluję zakupu lustra - za ciężką pracę na frondzie należało ci się.
Anonim2022.01.17 11:32
Z pracy na frondzie mam tylko głęboką satysfakcję i ubaw z gamoniowatych PiSdzielców...😁😁😁
6969692022.01.17 20:20
Z pisania na frondzie mam tylko głęboką satysfakcję i ubaw z gamoniowatych antypisowskich, żenujących prymitywów.😁Nawiasem mówiąc- dobrze , że przyznałeś, że pisanie swoich bredni, uskuteczniasz za pieniądze!