25.05.16, 09:44Elijah Wood (fot. Twitter)

MOCNE! Elijah Wood - filmowy Frodo o pedofilii w Hollywood

Elijah Wood, aktor znany na świecie przede wszystkim z roli Frodo we „Władcy Pierścieni”, ujawnił w wywiadzie dla „Sunday Times”, że w filmowym mieście od lat istnieje „zorganizowana pedofilia”, której nikt nie przeciwdziała. – Ofiary nie potrafią mówić tak głośno jak wpływowi ludzie – powiedział aktor.

W wywiadzie dla „The Sunday Times” aktor stwierdził, że w Hollywood za przyzwoleniem wpływowych ludzi wykorzystuje się seksualnie młodszych aktorów. Według niego jest tak od lat i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.

Sam w wieku 8 lat zetknął się z filmowym światem. "Jak mówi, tylko dzięki przemyślanym działaniom jego matki, nie spotkało go to, co innych aktorów. Mama zabraniała mu chodzić na imprezy branżowe, gdzie najczęściej pojawiały się niemoralne propozycje i dochodziło do nadużyć w stosunku do niepełnoletnich. – Dla niej ważniejsze było wychowanie mnie na porządnego człowieka, niż przyspieszanie mojej kariery – wyznał.

Corey Feldman, inny znany aktor, który swoją karierę rozpoczynał w latach 80-tych opowiedział w 2012 roku w jednym z brytyjskich tabloidów, że kiedy miał 14-15 lat był otoczony przez zboczeńców.

Aktor przypomniał również w wywiadzie sprawę dziennikarza BBC, Jimmiego Savila, który przez dekady gwałcił gości swojego programu za milczącym przyzwoleniem otaczających go ludzi. Świat dowiedział się o jego perwersjach dopiero po jego śmierci.

W Hollywood panuje szatan, trzeba zacząć ewangelizować to środowisko!

mko/fakt

<<< Bądź bezczelny, chciej życia na 100%! >>>


<<<  Poznaj miłosierdzie od najbardziej praktycznej strony POLECAMY! >>>