01.05.19, 10:40

Mocne słowa prof. Krystyny Pawłowicz o atakach środowisk żydowskich na Polskę

,,Ataki na chrześcijan, na wyznawców Chrystusa i obchody tradycji lokalnych w Polsce mają na celu kolejny raz upokorzyć Polaków i ciągną wątek antysemityzmu, co już trzeba uznać za skandaliczną manipulację'' - powiedziała na antenie "Radia Maryja" prof. Krystyna Pawłowicz.

Poseł skomentowała wydarzenia ostatnich dni - pożar katedry Notre Dame, zamachy na Sri Lance, ataki środowisk lewackich i żydowskich na tradycję z Pruchnika.

"Przykrym zaskoczeniem były również różne ataki na wielowiekowe, polskie tradycje wielkanocne, odnoszące się do zdrady Judasza, potępiające nie tyle przecież osobę, co fakt zdrady, zdrady jako zła. Niektórzy polscy tropiciele antysemityzmu w polskich miastach i wsiach natychmiast donieśli do zagranicznych mediów o paleniu kukły Judasza w jednym z polskich, małych miasteczek. Określili te wielowiekowe, ludowe obrządki jako celowe palenie Żyda, a więc jako formę polskiego antysemityzmu" - powiedziała Pawłowicz.
"Polskie media opozycyjne, nienawidzące Polski, poszły w przesadną odsieczą i zaczęły nawet przekonywać, że tak naprawdę Judasz, który zdradził Pana Jezusa, to nie był Żydem. Ktoś zażartował, ze pewnie to „jakiś Janusz” z Polski. Niektórzy zaś zauważyli, że te niewiarygodne ataki na chrześcijan, na wyznawców Chrystusa i obchody tradycji lokalnych w Polsce mają na celu kolejny raz upokorzyć Polaków i ciągną wątek antysemityzmu, co już trzeba uznać za skandaliczną manipulację" - wskazała dalej.

Jej zdaniem to wszystko jest jednak zrozumiałe, trzeba wziąć pod uwagę "ogromne roszczenia amerykańskich Żydów wobec Polski i taktykę konsekwentnego przyprawiania łagodnym Polakom <<gęby>> żydowskiego oprawcy".

Jak powiedziała Pawłowicz, można dyskutować o przejawach tradycji wielkanocnych w Polsce, ale trzeba unikać "przewrażliwionej oceny".

"Idąc tą droga za antysemityzm będzie uznana scena sądu nad Jezusem i okrzyki Żydów do Piłata „ukrzyżuj go, ukrzyżuj go”. Czy nie będzie nam w krótce tego czytać i wspominać, dlatego że źle to świadczyło o ówczesnych Żydach? Jak wspomniałam, pojawiły się też groteskowe, wbrew historycznym faktom głosy, że to nie Żyd Judasz zdradził Pana Jezusa, ale ktoś pochodzący z innego narodu. Aby też nie posądzić o zdradę Żyda, choć przecież był to Żyd – Judasz, jeden z apostołów. Te próby zniechęcania nas, ośmieszania naszych zwyczajów, zawstydzania w czasie ostatnich świąt, miały wprowadzić nas w smutek i niepokój, co w jakieś części się niestety pewnie udało. Ale nie traćmy ducha" - stwierdziła dalej poseł.

bsw/RadioMaryja.pl

Komentarze

Luzifer®2019.09.11 18:26
Pawlowicz, stara nienazarta kurvo, pseudo "profesorko", wez oblej sie benzyna i zapal sie. Najpozniej suko, jak umrzesz to za to cale "katolickie milosierdzie" pochlonie cie ogien piekielny. Bedziesz sie ruro na wieki w piekle szlajala. Takie chamowate prostaczki tak wlasnie skoncza. Masz to obiecane wywloko skonczona.
wolyniak2019.05.2 12:26
pani Krysiu przyznaje 100% racje niedlugo w tym kraju antysemita bedzie ten ktory wypowie slowo,,zyd''.Paranoja ogarnela lewactwo.
Jan Radziszewski2019.05.2 12:20
Podczas całej akcji prowadzonego nad Polską ludobójstwa będą wyłączone wszystkie środki łączności – to jest telefony, radio, telewizja i Internet tak – aby nikt z konających osób nie mógł przekazać na zewnątrz informacji o tym, co się dzieje w Polsce. Ma pozostać przy życiu 5 milionów polskich rolników, aby produkcja rolna w Polsce nie została zagrożona! Zabite promieniowaniem gamma 33 miliony osób (oraz ich zwierzęta domowe) mają być bardzo szybko zakopane w dołach i rowach wykopanych przez koparki na placach i skwerach w miastach oraz zasypane ziemią spychaczami. W akcji usuwania trupów mają być przymusowo zatrudnieni mieszkańcy okolicznych wsi. Opróżnione po zmarłych właścicielach mieszkania i domy mają być zamykane i plombowane i mają być oddane do użytku przyszłym ich właścicielom, których pierwsze 3 miliony mają być szybko sprowadzone z Izraela – na c o już tam czekają!... Przelatujące nad Polską rakiety, po opróżnieniu swych pojemników z zabójczego technetu podczas zbliżania się do granic wschodnich Polski będą automatycznie zestrzeliwane przez rosyjskie antyrakiety wystrzeliwane z baz w rejonie Kaliningradu i na Białorusi... To właśnie dla ludobójców, żydo-masonów z NATO będzie podstawą do szybkiego oskarżenia na arenie międzynarodowej Rosji, że to właśnie ona zaatakowała Polskę swoimi rakietami, a obrona przeciwrakietowa NATO jedynie je zestrzeliwała!... Cokolwiek by się wtedy działo w polityce międzynarodowej – niezaprzeczalnym i nieodwracalnym faktem będzie to, że Polska i Naród Polski na zawsze znikną z mapy Świata!!! Dzieci Moje Kochane!... Polacy!... Nie dopuśćcie do tego, żeby tak się stało, bo ich naprawdę na to stać!... Oni chcą wymordować Polaków i przejąć Polskę, aby jej olbrzymie bogactwa tkwiące teraz pod ziemią mogli sprzedawać za wielkie pieniądze!... Oni zamierzają podzielić Polskę na kawałki i sprzedawać ją po kawałku na giełdach w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku... Obierzcie Pana Jezusa Chrystusa swym Królem bo On i tylko On Was obroni! Nie pozwólcie, aby Wasze i Moje Królestwo Polski zostało Wam zabrane, a Wy i Wasze dzieci byli wymordowani!... Wasza Matka – Niepokalanie Poczęta i Wniebowzięta Najświętsza Maria Panna Królowa Polski ! . .
Jan Radziszewski2019.05.2 12:18
NMP A co konkretnie ma się stać?. jeśli nie przeszkodzi pogoda, z terytorium Niemiec zostanie wystrzelonych na Polskę kilkaset rakiet (dla ironii planuje się 666) wyposażonych w wysoce radioaktywny pył o krótkim czasie połowicznego rozpadu, który ma być rozpylony nad polskimi miastami i większymi miejscowościami. Planuje się zaatakować wszystkie polskie 209 miast, mające ponad 20 tys. mieszkańców i zamieszkałe w sumie przez 23 miliony ludzi oraz dodatkowo 1000 wybranych miejscowości liczących od 2. do 20 tysięcy mieszkańców, obejmujących w sumie około 10 milionów ludzi, czyli w sumie planuje się zabić w ciągu jednej nocy 33 miliony Polaków! Jako materiał radioaktywny ma być użyty izomer metatrwały technetu-99 o okresie połowicznego rozpadu T1/2 = 6 godzin. Technet ten ma być uzyskany z mikroskopijnego – wyprodukowanego w technologii nano proszku trójtlenku molibdenu MoO3, który – tuż przed jego użyciem jako zabójczy środek promieniotwórczy – ma być poddany w reaktorze jądrowym aktywacji strumieniem neutronów, uwalnianych przy rozszczepieniu uranu-235... Rakiety, które mają zaatakować Polskę mają przelatywać na niskiej wysokości tak, aby mogły rozpylać zabójczy pył nad miastami na pasie o szerokości 1 kilometra. Trasy przelotu poszczególnych rakiet nad zamieszkałymi aglomeracjami oraz momenty otwierania i zamykania zaworów rozpylaczy pyłu radioaktywnego mają być zaprogramowane wcześniej i uruchamiane za pomocą systemu GPS. W sumie cały system ma być zaprogramowany tak, aby po jednym przelocie rakiet nad Polską z zachodu na wschód – śmiertelnie napromieniować 33 miliony ludzi!... Oczywiście, wszyscy "ważni obywatele, ci z naszych" mieszkający obecnie w polskich miastach będą w tajemnicy "poinformowani o zbliżającym się zagrożeniu" i na czas wyjadą na "urlopy za granicę" lub na "pikniki" na dwa dni w oznaczone miejsca odległe co najmniej 10 kilometrów od "opylanych" miejscowości tak, że nie będzie tam zagrożenia radioaktywnego... Pozwoli im to przetrwać całą "operację" bez uszczerbku dla zdrowia, a ich mieszkania w miastach pozostaną nie naruszone. Całe zabójcze promieniowanie radioaktywne nad Polską, ze względu na stosukowo krótki okres połowicznego rozpadu izomeru technetu-99 ma zaniknąć praktycznie już po 48 godzinach, tak że promieniowanie na skażonych miejscach już za dwa dni – w poniedziałek rano ma być 512 razy mniejsze niż w piątek w nocy podczas rozpylania, co oznacza, że można już będzie wracać do swoich domów bez zagrożenia dla zdrowia. Natomiast wszędzie tam, gdzie nieświadomi ludzie podczas prowadzenia tej straszliwej akcji ludobójstwa pozostaną w domach będą już martwi lub będą dogorywać w męczarniach. .
Jan Radziszewski2019.05.2 12:12
.Nie mają zasługi żydzi, którzy mnie ukrzyżowali, dzięki czemu dokonało się zbawienie. Tak jak nie mają zasługi żadni mordercy ni ludobójcy. - Dlaczego Panie i ludzie i nawet ksiądz mówił co by się stało gdyby żydzi nie doprowadzili do Ukrzyżowania i Odkupienia. - Zbawiciel przyszedł na świat - lecz swoi go nie przyjęli i wydali na Ukrzyżowanie. To nie zasługa, to odrzucenie. (J 19,15) Coś złego w swoim zamyśle nie jest zasługą. Skutkiem tego Bóg może pokierować tak, aby stało się zbawieniem człowieka, Ale zły czyn nie jest zasługą, a zwłaszcza zabicie Mesjasza, na którego oczekiwano od pierwszych ludzi: Adama i Ewy. W ciągu wieków Panie Jezu, w tym chyba szczególnie w naszym kraju była przychylność do żydów z powodu tego, że byli narzędziem Boga prowadzącym do Zbawienia. - To jak ludzie uważają nie ma znaczenia dla Boga. Ludzkie sądy.. Bóg kieruje się sprawiedliwością i jest doskonały. Tak jak zakazałem Kaina zabijać, tak w ten sposób dzięki wzbudzeniu pewnej przychylności dla żydów sprawiłem, że nie wytępiono ich z powierzchni ziemi, gdyż nie chcę zguby grzesznika, ale jego nawrócenia. Tak jak dzieci Adama i Ewy są skażeni grzechem pierworodnym, tak żydzi są obciążeni grzechem bogobójstwa i żaden { napisane najprawdopodobniej w rękopisie „święty kapłan”, w drugiej kolejności może być też „żadne sądy kapłana”}, ani następca Św. Piotra, nie może ich z tego zwolnić. - Ach Panie, ale to oni gnębią nas, a nie my ich. - Są ze świata i ponieważ odrzucili Boga zostaje im szatan i świat. Szatan się z tego bardzo cieszy, że ma lud, który odrzucił Chrystusa. Naturalne jest, że będzie mu pomagał. Pomagał przeciw chrześcijanom i Twojemu narodowi szczególnie.
Jan Radziszewski2019.05.2 12:10
Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata 6 VI 2018 cz 1 Polska nie jest miejscem dla Żydów Środa, 6 czerwiec 18. 03 Pisz dziecko Nie lękaj się. Zapisz Żydzi coraz bardziej panoszą się w waszym narodzie. Nie jest to miejsce dla nich. Mają swój kraj. Są inne kraje gdzie mają [się] dobrze i nie są prześladowani. Polska nie jest miejscem dla Żydów. Mają tu prawo mieszkać ci, którzy od wieków mieszkali w Polsce, ich potomkowie i tylko Ci, którzy dobrze życzą Polsce i nie uznają Izraela lub jest dla nich obojętny. Ci, którzy przyszli z Rosji podczas zaborów wysługując się często zaborcy, a jeśli nawet nie to szanując i kochając Rosję bardziej niż Polskę takiego prawa do mieszkania ( w Polsce) ich potomkowie nie mają. Nie mają prawa do mieszkania w Polsce także Żydzi z Niemiec. Nie mają prawa tym bardziej ci Żydzi, którzy nie urodzili się w Polsce niezależnie od tego jaką funkcję by w waszym kraju pełnili. Nie mają żadnego prawa do mieszkania w Polsce obywatele Izraela niezależnie od tego co by się w ich kraju i z ich krajem działo. Ja tego nie chcę, ja Bóg, lecz oni przecież Mnie zabili. I zabijają wasz naród teraz podstępnie, był czas, że jawnie, znowu będzie to niemal jawne, choć pod płaszczykiem wrogich wam potęg. Polska jest krajem starożytnym. I była takim już gdy Abraham czy jeszcze Abram wędrował ze swoimi stadami. Synagoga szatana chce zniszczyć mój umiłowany kraj ja zaś na to nie mogę pozwolić. Lecz pomagają im wasze grzechy. One też blokują wasze serca przed pełną Intronizacją wedle Mojej Woli. Poddani tak wielu wrogim siłom, jeśli jej nie będzie – zginiecie. Jeśli nawrócicie się przed ostateczną zagładą, ocalejecie, lecz czy ten kraj nie stracił dość krwi, czy nie wydał na żertwę ofiarną swych najlepszych synów i najlepsze córki? Czyż nie szkoda wam krwi dzieci waszej ojczyzny? Wasze, coraz bardziej ograniczone myślenie, temu pomaga. Niewielu jest rozsądnych w waszym narodzie. Polacy muszą być silni i zjednoczeni – jak w czasach Solidarności i jeszcze bardziej a przede wszystkim we Mnie i ze Mną, Chrystusem. - Chwała Tobie Chryste. - Pokój Tobie moje [dziecko] i pokój wszystkim Polakom ( i też na obczyźnie) dobrej woli. .
Jan Radziszewski2019.05.2 12:08
+++ Wkrótce żydów NIET i NIE BUIET Pan 13 11,2016 + co chcą wrogowie Moi, by ludzi było mniej, was „nie Żydów” ( goji ) 500 milionów (najwięcej) ziści się, tylko, że miejsca nie będzie dla nich. Ani jeden nie prześliźnie się przez oko sprawiedliwości. Ani jeden z nich nie posiądzie Ziemi. Nigdzie się nie schowa. Ani na Ziemi, ani pod Ziemią, ani w oceanie, ni pod oceanem. Ni w jaskiniach, ani nawet poza Ziemią. Zostaną zniweczone wszystkie ich dobra i to w czym pokładali nadzieję. Zginą i pójdą w ogień, jak plewy na spalenie. Będą służyć za chrust i ściółkę dla złych duchów. Zobaczą wtedy czym byli: błotem nierządnym, a dufali, że są panami świata. Kto nie chce królować wraz ze mną, nie będzie nawet królował, jak myśli, w królestwie ciemności. Im bardziej służył demonowi za życia, tym większą wzgardę okaże (on - cezar J 19,15) mu w swoim królestwie. Nawołuję i napominam. Nawołuje, napomina, prosi przede wszystkim moja Matka. Obraziliście ją i obrażacie. Nic sobie nie robicie z jej napominań, z jej łez. Będziecie wołać i prosić jej wstawiennictwa, wy którzy nią wzgardziliście, ale będzie za późno. Wy, którzy to zrobicie nie ocalicie ciał. Ocalicie jednak dusze. Nieszczęścia od was nie odejdą i nie ominą waszych domów i waszych doczesnych „powłok” na tej Ziemi. Zginiecie, ale ocalicie dusze. Mała trzódka jednak ocali i ciało i dusze i zobaczy nowe Niebo i nową Ziemię. Pan 636 Plany tego Narodu, jak również plany czarnej bestii – Masonerii, będą unicestwione, a ci, co pójdą za ułudą demona, oddani będą w szpony tego, któremu tak wiernie służyli 584 Przekląłem naród z którego się wywodzę. Z tej nacji uratują się jedynie ci, co uwierzą, że JA JESTEM. + Czyściec spotka jedynie garstka oszukanych i zwiedzionych, nie świadomych do końca swojego grzechu. - Ci z Mojego narodu, co nie przyjęli Mnie, jako Mesjasza, walczyli i nadal ze Mną walczą, ci sami wybrali swój los i to bezpowrotnie 645 -+++ Izrael wbił się w potężną pychę, nad którą nie umie zapanować. Jeszcze raz dam szansę temu narodowi, tak by uznał Mojego Boskiego Syna. Ci, którzy się nawrócą, będą ocaleni. + Ci, co pozostaną pyszni, krnąbrni, butni, sami wybrali swój wieczny los. Dzień Sprawiedliwego Gniewu Bożego usunie ich z powierzchni ziemi.
Mirek2019.05.2 9:09
Zgadzam się z tym co pisze Pani profesor Pawłowicz . Nic dodać nic ująć . Żydzi zdradzali Polskę . W 1920 roku to Żydzi , polscy obywatele przecież , powoływali komitety i z radością witali wkraczających bolszewików . W 1939 roku na terenach Wschodniej Rzeczpospolitej Żydzi masowo przechodzili na stronę wkraczającej Armii Czerwonej i często rozbrajali wycofujące się oddziały Wojska Polskiego . To Żydzi dostarczali do NKWD listy polskich rodzin na wywózki do Kazachstanu i na Syberię .
anonim2019.05.2 8:06
Jak widać, Pani Profesor, Judaszów ci u nas dostatek i to całkowicie pozbawionych wstydu i sumienia!
sum2019.05.2 7:00
Pani Pawłowicz ma rację.Szukałem w internecie dobrego zdania o żydach, niestety nie znalazłem. Dla tego trzeba stwierdzić, że Żydzi to jest coś gorszego na kuli ziemskiej, niż gangrena na ranie.
anonim2019.05.2 5:41
Dzien dobry analfabeto bsw "ażartował, ze pewnie to" ??!! "nam w krótce tego" ??!! https://pl.wiktionary.org/wiki/wkr%C3%B3tce
Andrzej z Czwy2019.05.1 21:54
Kryska to ani intelektu, ani kultury, ani ogłady, ani wiedzy, ani dobrego wychowania, a wszyscy ja znają. Swiat schodzi na psy.
Topek2019.05.1 21:33
A jak Pani wytłumaczy np jeżeli zostanie wprowadzony nowy zwyczaj palenie kukły Pawłowicz
OZ2019.05.1 20:50
Brawo Pan POSEŁ - tak trzymać - dziękujemy za odwagę i wielki PATRIOTYZM !!!
ceramik2019.05.1 19:31
A to Judasz był żydem? No to już wiemy, że musiał zdradzić, bo to plemię hucpy.
Barabasz2019.05.2 8:49
Dobrze, że Jezus był Polakiem. A nie, zaraz...
KATON2019.05.1 19:08
Brawo Pani Profesor zaodważną obronę polskiej tradycji.Faszyzm odbierał życie,żydowski szowinizm odbiera godność,człowieczeństwo i honor.Przykład:Pilecki walczył również za żydów a oni go zamordowali,to jeden z tysiąca przykładów.Na terenach pod okupacją sowiecką człową rolę w eksterminacji polaków i polskich żołnierzy pełnili żydzi.
PeterS2019.05.1 18:44
świetnie powiedziane. czekamy na te same opinie z ust rządu i tvp. żydzi usłyszeli o polskich żądaniach wobec niemiec i ot, przylecieli... wybrali zły adres,
anonim2019.05.1 18:32
Wielkie brawa Szanowna Pani profesor ,Pani przeciwnicy to ABDERYCI to nowoczesny nowotwor 21 wieku, ktorego nie da sie leczyc. Zyczliwy ARON.
Pep2019.05.1 18:30
Teraz, gdy się pojawiła Konfederacja, to nagle politycy PIS-u sobie przypomnieli, że ich obowiązkiem jest reprezentować Polaków ? Za późno.
Edi2019.05.1 15:59
Polska NIKOMU NIE BĘDZIE NIC PŁACIĆ ZA II WŚ. - a Polonia w USA już wnioskuje o wyłączenie Polski z jakichkolwiek roszczeń - POLACY RATOWALI ŻYDÓW Z NARAŻENIEM WŁASNEGO ŻYCIA BO SĄ CHRZEŚCIJANAMI KATOLIKAMI - I ZAWSZE BĘDZIEMY TAK ŻYĆ JAK NASZ PAN JEZUS CHRYSTUS - wiem że niektóry nacjom SIĘ TO W GŁOWIE NIE MIEŚCI - ALE MY POLACY TACY JESTEŚMY I JUŻ !!!
Icek2019.05.1 18:06
Pomarzyc dobra rzecz
Edi2019.05.1 15:58
2 tys. lat temu zamordowany został CZŁOWIEK_BÓG JEZUS za to że głosił PRAWDĘ. Dzisiaj atakowani są JEGO WYZNAWCY-POLACY ZA TO ŻE KOCHALI I RATOWALI WSPÓŁBRACI ŻYDÓW podczas II WŚ.
Edi2019.05.1 15:56
Kiedyś antysemitą był ten kto nienawidził Żydów - dzisiaj antysemitą jest ten kogo nienawidzą Żydzi
zygfryd2019.05.1 14:42
Fantastyczna kobieta i patriotka trafna diagnoza sytuacji i opis wydarzeń celnie trafiony dziekuję Bogu że mamy takich ludzi oddanych Ojczyźnie i walczących o prawde w tym zakłamanym szatańskim świecie.
kalinka2019.05.1 15:45
ile interpelacji poselskich zadała Morawieckiemu i Dudzie w sprawie ustawy 447 i tajnych pisowskich rozmów z żydami z USA? - 0 (zero),to jest teatr
Fed2019.05.1 13:53
Gratulacje za odwagę, Pani Krystyno, ale Prezes, Premier i Prezydent zbyt często zakładali mycki, by pójść o krok do przodu i ukrócić te żydowskie fikołki. Konfederacja pójdzie do przodu, choćby ją Sakiewicz i spółka nie wiem jak tłamsili, bo tylko ta grupa obiecuje, że pozwoli Polsce podnieść się z kolan naprawdę i strząsnąć z naszych pleców ciężar niezawinionych czynów i zobowiązań, które nam kłamliwe, niewdzięczne i grabieżcze plemię nakłada.
Maja2019.05.1 19:54
Fed, popieram gorąco ! Stawiam na POLAKÓW - PATRIOTÓW !
szmaltzownik2019.05.1 13:19
Na flea market w Jew York można kupić pięknie opakowane mydełka, czosnkiem "pachnące" zrobione na czysto żydowskim tłuszczu.
andrzejhahn32019.05.1 13:03
z niej taki profesor jak ze starej prostytutki dziewica
Niemiec2019.05.1 12:39
Wiedza o historii Polski jest zagrozona specyficzna utrata pamiecinarodowej z powodu uczenia sowieckiej wersji "historii" przez pól wiekusowieckiej wladzy nad Polska. Obecnie "nowa historia Polski" jestformowana m.in. pod wplywem jednostronnego programu uczenia ozagladzie Zydów, przy zaniedbaniu nauczania równie szczególowo oprocesie eksterminacyjnym, któremu poddany byl Naród Polski w czasiedrugiej wojny swiatowej, jak równiez o wkladzie Polaków w zwyciestwoaliantów.Dzis przedstawianie faktów i wydarzen wyrwanych z kontekstu czestostaje sie falszywa propaganda zydowskiego ruchu roszczeniowego.Znajomosc prawdziwej i niezafalszowanej historii wlasnego narodu, jestniezbednym elementem zachowania tozsamosci i rozkwitu kulturynarodowej. Dla tejze przyczyny historia nosila miano magistra vitae - cooznacza mistrzynie wiedzy o zyciu.Niestety, ludzie w Polsce, jak i w innych krajach, czesto nie znaja swejhistorii, poniewaz ogólnie ludziom wiecej zalezy na tym, zebyprzewidziec co bedzie jutro, niz martwic sie tym, co bylo wczoraj. W obecnym momencie historycznym, jezeli Naród Polski nie wie,dlaczego istnieje i jakie przedstawia soba wartosci, to jego przyszlosc jestpod znakiem zapytania .Logicznym wyjsciem z obecnego pomieszania pojec jestprzedstawienie w programie szkolnym tragedii Zydów polskich wprawdziwym kontekscie historii drugiej wojny swiatowej. Powinno to sieodbywac taktownie, a cierpienia i zaglade Zydów polskich i innychnalezy traktowac z nalezytym szacunkiem. prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Jestem w Kościele2019.05.1 12:26
GEJOWSKI ATAK NA KAPŁANA "Nawet tak wyjątkowy czas jak Święta Wielkiej Nocy jest dla środowisk LGBT okazją do odrażającej prowokacji! (...) Dziś piszę do Pana, aby powiedzieć o kolejnym wybryku zawodowych homoaktywistów. Właśnie w tak ważnym czasie przygotowań do Świąt Wielkanocnych postanowili znowu zaatakować. W Wielką Sobotę w parafii Św. Maksymiliana Kolbego w Płocku miał miejsce zaplanowany z premedytacją incydent. Dwoje działaczy LGBT pojawiło się na święceniu pokarmów z umieszczoną w koszyku kolorową flagą - symbolem politycznego ruchu homoseksualnego. W kościele próbowali wetknąć flagi w Grobie Pańskim przygotowanym tradycyjnie na dni Triduum Paschalnego. Nie spodobało im się, że w dekoracji grobu wskazano homoseksualizm jako jeden z grzechów. Tamtejszy proboszcz ks. Tadeusz Łebkowski odważnie stanął w obronie wiary i wyprosił prowokatorów z kościoła. Zdążyli oni nagrać film, na którym widać, jak prowokują kapłana i awanturują się w świątyni. O sprawie szybko napisała "Gazeta Wyborcza", która rozpoczęła szczucie na 70-letniego kapłana za to, że odważnie stanął w obronie katolickiej nauki o homoseksualiźmie. Współdziałanie lewicowych dziennikarzy i prowokatorów w płockim kościele wygląda na przemyślane i świadomie zaplanowane. To nie pierwszy taki przypadek błyskawicznego ataku lewicowych mediów na ludzi broniących się przed agresją ruchu LGBT. Widać zależność i współdziałanie homoaktywistów i zideologizowanych dziennikarzy na rzecz niszczenia dobra, prawdy i piękna. Jak zawsze w takich sytuacjach trzeba reagować szybko i zdecydowanie. Uruchomiliśmy zatem petycję poparcia dla Księdza Łebkowskiego, która trafi do proboszcza, a jej kopia jest automatycznie kierowana do kurii płockiej.. Chcemy w ten sposób wesprzeć odważnego kapłana i dać sygnał biskupowi miejsca, że wierni są wdzięczni za obronę nauczania Kościoła Katolickiego" Petycja do podpisania tutaj: http://www.twojepetycje.pl/petycje/dziekuje-proboszczowi-parafii-sw-maksymiliana-kolbego-w-plocku-za-nieuleganie-homopropagandzie/
andrzejhahn32019.05.1 14:05
jestes w zbrodniczej organizacji............w zbrodniczym kosciele katolickim czyli w poganskiej sekcie.............a tak nawiasem jakie wrazenia po poganskim swiecie wielkanoc
Robert S.2019.05.1 12:25
Wyklęty, powstań ludu ziemi! ( - ) Wyklęty, powstań ludu ziemi! ( - ) Dzień szczęścia wiecznie będzie trwał. Dzisiaj jest wasze święto, zasłużyliscie sobie na nie, budowaliście w pocie czoła kolonię bolszewicką jaką był wasz PRL. To dzięki nim, bolszewikom nie jesteście już w "pańskich" czy przykościelnych czworakach, jesteście "inteligencją". Tak przynajmniej się wam wydaje. Jeszcze nie tak dawno radośnie wymachiwaliście czerwonymi szmatami, nosiliście wielkie portrety ulubionych zbrodniarzy bolszewickich i oczekiwaliście bratniej armii sowieckiej na pomoc w walce z zaplutymi karłami burżuazyjnymi. Dzisiaj dla was "biało-czerwona" jest dla was symbolem katofaszyzmu, moheryzmu, nacjonalizmu, ciemnogrodu, dzisiaj jesteście demokratami, europejczykami i z przyzwyczajenia internacjonalistami. Ale bój to wasz jest ostatni, nikt wam już nie odśpiewa Międzynarodówki. Aleluja !
Andrzej z Czwy2019.05.1 22:01
Mnie nachodzi inna refleksja. Nadchodzi 3 maja. Pytanie - ilu biskupów stało po stronie Konstytucji 3 maja, a ilu po stronie Targowicy ? Pytanie drugie - jakie było stanowisko nuncjatury papieskiej ? Trzecie - Co doradził królowi jego brat, prymas Polski Michał Poniatowski ? Podpowiem, chodzi o Targowice.
JanP2019.05.1 11:48
Myślałem, że ta panna jest mądrzejsza ale się pomyliłem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.1 11:42
Prostaczka Pawłowicz nie-profesor, a doktor. Nie prawa konstytucyjnego, a budowlanego.
Jestem w Kościele2019.05.1 16:45
No i jeszcze na lekkiej atletyce zna się.
Zibi442019.05.1 11:29
Pani prof. No trzeba mu wybaczyć dealerów mu pozamykali, nie ma biedak co wciągać. Zobaczcie na jego oczy, jest na głodzie.
kalinka2019.05.1 11:04
wczoraj Duda podległy Izraelowi prezydent Polin bredził coś do "narodu' o jakimś tam eurokołchozie, oczekiwałem, że jako prezydent Polski (tu się zawiodłem) w orędziu do narodu powie jedno zdanie, informuję żydów z USA i Izraela , że żadnych restytucji bezspadkowego mienia pożydowskiego nigdy nie będzie, to załatwiłoby sprawę raz na zawsze ale Partia Interesu Syjonistów (PIS) woli publicznie kłamać , że nikt nic od nas nie che a potajemnie spiskować z żydami jak te pieniądze wypłacić, w prawach opartych na prawie rzymskim mienie bezspadkowe przechodzi na skarb państwa tylko żydzi ubzdurali sobie ,że w kwestii mienia jest tylko dla nich prawo talmudyczne, Pawłowicz przepięknie zagrała rolę jaka jej wyznaczyli żydzi
polak2019.05.1 11:11
głupia jestes
kalinka2019.05.1 11:17
polak z pis? dalej kłam jak oni
Stefan2019.05.1 13:09
To ty jednak facet jesteś. Piszesz "zawiodłem się". Jakie sukienki nosisz, w kratkę? A może czerwone kalinko?
kalinka2019.05.1 15:37
bystry jesteś jak woda w klozecie
Marek2019.05.2 17:25
Duda przeszedł na "judeochrześcijaństwo", jak większość PiS-u, niczego dobrego w temacie relacji z Żydami już się nie doczekamy.
Marian2019.05.1 11:03
Czy ci co wielokrotnie Polske zdradzali to tez nie zydzi.Nawet zadnego poczucie winy za zbrodnie na Polakach z okresu wojny jak tez po niej.Jeszcze odszkodowania chca.Beszczelnosc!
Matylda z Wadowic2019.05.1 11:00
panna Pawłowicz NIE JEST PROFESOREM!!!!! Proszę przestać podawać fake newsy!!!
Ix Ypsilon2019.05.1 12:05
Matyldziu coś ty taka zjeżona? Masz rację, Pawłowicz nie jest PROFESOREM, jest doktorem habilitowanym nauk prawniczych. Aby zostać doktorem i do tego habilitowanym, to też trzeba się napracować. Myślę, że za jajka i masło, tego tytułu nie otrzymała.
Albert2019.05.1 13:18
Niezależnie od tego, Pawłowicz nie jest profesorem i na tytuł profesora nie zasługuje.
magda2019.05.1 12:13
p. Balcerowicz też.
Jan Radziszewski2019.05.1 15:47
Matyldo - może nam powiesz jakie to Uniwerek skończyłaś - czy nie każdego mgr drażni że dr go nie zrobili? Pamiętaj z powodu zawiści żydzi do piekła idą na wieczne potępienie także z Wadowic
Maja2019.05.1 19:47
Oj nędzna Matyldo, pewnie Ty skończyłaś zawodówkę, albo może i nie ?
Aleksander2019.05.1 20:38
Bo profesorem był Bydłoszewski.
zmiecz2019.05.2 5:55
Poszukaj odpowiedzi na pytanie: Kogo mozemy tytulowac profesorem a pozniej zapadnij sie ze wstydu pod ziemie.
Albert2019.05.2 8:14
To poszukaj i się dowiedz, a potem komentuj. Nie odwrotnie.
to ja2019.05.1 10:53
Szkoda komentować tej pseudo katoliczce już całkiem wali
Andrzej2019.05.1 11:40
Zmień nick bo ci ego eksploduje prawdziwy katoliku.
...2019.05.1 12:45
Komu wali to wali.
Prawdziwy katolik2019.05.1 13:05
Pasuje?
Jozin z Bazin2019.05.1 10:52
Ma 1000% racji Pani Pawłowicz!!!
anonim2019.05.1 14:15
Spadaj do Bazin
Jozin z Bazin2019.05.1 17:11
co chcesz się bić ?
klop2019.05.2 9:40
On starych dziadów nie bije.
Saki faki2019.05.1 10:50
Żoliborski szabesgoj z pewnością nabierze odwagi po tej "mocnej" wypowiedzi starej raszpli.
Jozin z Bazin2019.05.1 10:57
co to jest raszpla ? wiesz ?
Saki faki2019.05.1 12:15
Twoja stara.
Jozin z Bazin2019.05.1 13:27
piszesz tłuku i nie wiesz co piszesz? a może to twoja mamusia? raszpla to pilnik durniu!!!
Polak Ateista Dumny Gej 2019.05.1 13:37
nie tylko. Bo też ryba i określenie kobiety pokroju Pawłowicz https://pl.wiktionary.org/wiki/raszpla
Wojtek Polak2019.05.1 15:06
a jakie jest określenie na Nowaka i jemu podobnych. jest tylko jedno łachudry.
Maja2019.05.1 19:45
Twoja wypowiedź saki faki jest wyjątkowo chamska ! Poziom rynsztoka !
Marek2019.05.1 10:48
Bardzo trafna diagnoza pani profesor Pawłowicz.Nie dajmy się ogłupiać i wykorzystywać wrogom i wyzyskiwaczom narodu polskiego.
Urszula2019.05.1 12:02
Skoro pozwalacie się ogłupiać i wyzyskiwać.....
Albert2019.05.1 10:48
Kryśka koło profesora nawet nie stała, nie tytułujcie jej więc w ten sposób, bo to potwarz dla prawdziwych profesorów, który sobie na ten tytuł zasłużyli.
Jozin z Bazin2019.05.1 10:55
po twoich komentarzach widać że pewnie masz ukończone przysposobienie zawodowe :D niech zgadnę, jesteś murarz? czy sprzątacz? a może kopacz rowów ;) coś tam robisz, ale pisanie ci nie wychodzi :D
Albert2019.05.1 13:15
Nie mierz ludzi swoją miarą, bo ci szybko jej zabraknie. O moje pisanie się nie martw, skupi się na swoim. Ja w odróżnieniu od ciebie nie robię błędów ortograficznych w co drugim zdaniu.
Valentynka2019.05.1 22:18
https://www.youtube.com/watch?v=YjeTAVAjKCE&feature=youtu.be
polak2019.05.1 11:09
ty cały czas przy gnoju jesteś ----gnoju
zatroskany2019.05.1 11:18
wiesz Albert tytuł i dyplom o niczym nie świadczą ... historia jest pełna takich przykładów
Szendzielarz2019.05.1 13:16
potwarzą to są środy nałęcze i hartmany
Jan Radziszewski2019.05.1 15:36
co może nie żyd się odezwał?
Zygmunt2019.05.2 0:21
Albercie masz rację pod warunkiem, że 'profesorem prawdziwym' jest np. Środa, Sadurski czy Hartmann...
zmiecz2019.05.2 5:52
Glupek jestes. Przeczytaj, nawet w internecie, kogo mozna tytulowac profesorem a pozniej zapadnij sie ze wstydu pod ziemie - prosto do piekla, proszac Opatrznosc zeby ognie piekielne zniszczyly twoje uszkodzone geny.
Albert2019.05.2 8:13
W takim razie wytłumacz nam, o krynico wiedzy wszelakiej, dlaczegóż to Kryśkę można tytułować profesorem. Pośmiejmy się wszyscy.
Mirek2019.05.2 14:55
Kolekcjoner minusów. He he :)
Marek2019.05.2 17:17
Np. dla chama Hartmana?