31.05.16, 17:00

Monika Olejnik wyleciała z Radia ZET!

Monika Olejnik odchodzi z Radia Zet, którego była głosem od 15 lat, prowadząc „Gościa Radia ZET” i audycję niedzielną „7 Dzień Tygodnia”. Jej miejsce w rozgłośni zajmie Konrad Piasecki, który z końcem sierpnia pożegna się z RMF FM - podaje "Fakt".

"Chcemy wnieść nową energię i spojrzenie do formuły programów społeczno-politycznych, zachowując charakterystyczną dla stacji dociekliwość i neutralność w przedstawianiu kluczowych dla Polaków tematów. Mamy nadzieję, że zmiany te spełnią oczekiwania naszych aktualnych i przyszłych słuchaczy" - powiedział redaktor naczelny Radia ZET Jarosław Paszkowski.

Pierwotnie Olejnik miała dalej współpracować z Radiem ZET i prowadzić program "7 Dzień Tygodnia", na co się jednak nie zgodziła.
"W imieniu Zespołu Radia ZET i całej Grupy dziękuję Monice Olejnik za 15 lat współpracy, olbrzymi wkład w rozwój rozgłośni i zaangażowanie w budowanie jej renomy i pozycji rynkowej. Życzymy Monice dalszych sukcesów w działalności dziennikarskiej" - mówił z kolei Andrzej Matuszyński, prezes zarządu Eurozet.

kad/fakt.pl