31.10.15, 20:25

Muzułmanie zamordowali matkę ośmiorga dzieci. Za wiarę w Chrystusa

Muzułmanie zamordowali matkę ośmiorga dzieci, bo wraz ze swoją rodziną przeszła na chrześcijaństwo. Trzy tygodnie wcześniej zamordowali jej szwagra. Oto koraniczna miłość w praktyce.

Do tych obrzydliwych wydarzeń doszło w Ugandzie. O sprawie informuje portal "Morning Star News". 19. października w miejscowości Kalampete w regionie Kibuku na wschodzie kraju "nieznani sprawcy" zapukali do drzwi domu rodziny, która porzuciła kłamstwa islamu dla chrześcijaństwa.

Muzułmanie pytali o ojca rodziny, Georga Mwanikę. Jego żona Mamwikomba Mwanika wyjaśniła, że nie ma go w domu. Mężczyźni zagrozili, że ją zabiją. Siłą wyciągnęli ją z domu i powlekli gdzieś ze sobą. Sąsiedzi znaleźli później kobietę kilkaset metrów od jej domu. Leżała w kałuży krwi. Zmarła w drodze do szpitala.

Zaledwie trzy tygodnie wcześniej, pod koniec sierpnia, zamordowano szwagra chrześcijanki, ewangelikanina Samsona Nfunyeku. Mężczyzna zginął wracając z dyskusji z muzułmańskim uczonym.

Co istotne, Uganda nie jest krajem islamskim. W nieprawdy głoszone przez Mahometa wierzy zaledwie 11 procent mieszkanców kraju, podczas gdy Chrystusa wyznaje 85 procent. Jednak nawet taki odsetek muzułmanów wystarcza, by mieli czelność wprowadzać w życie koraniczną naukę, która nakazuje po prostu mordować.

kad

Komentarze

anonim2015.10.30 20:32
Nie ma co się dziwić że Muzułmanie mordują - przecież są niewolnikami Lucyfera i muszą słuchać bez możliwości sprzeciwu swojego demonicznego władcy. /J. 8,44) a ten wszelkich wiernych Chrystusa uważa za swoich nieprzyjaciół dla tego Bp. i X powinni zacząć prawidłowo myśleć i działać w KK zgodnie z wolą Bożą bo to oni jak pierwsi zostaną złożeni przez islamistów na ofiarę Jah-Bul-On -owi.
anonim2015.10.30 21:15
Nie chce w Polsce Islamu! Prosze Cie kochany Jezu za rodzine tej kobiety, za dzieci, aby mialy w secu pokoj, dam im prosze Jezu wiele pokoju na ten drudny czas oraz sile, i wiare... aby zostaly wierne chrzescijanstwu. Amen.
anonim2015.10.30 21:43
Islam powinien zostać prawnie zakazany w Polsce jako ideologia namawiająca do zabijania.
anonim2015.10.31 0:05
to jest religijny nazizm - mordują "podludzi", w Europie nazizm jest zabroniony,deportacja natychmiast !!!!!!!!!!!!
anonim2015.10.31 12:33
Bandziory bandziory zwyrodnialce chorzy ludzie w glowie zabojstwa gwalty i przemoc .
anonim2015.11.1 20:38
@ Krzysiek123 Chrześcijanie a już na pewno nie katolicy nie nawołują do karania apostatów śmiercią. Widać, że masz problemy ze zrozumieniem prostego tekstu... @ Joenam Co za debilny komentarz... Czy Fronda albo PIS kiedykolwiek nawoływali do fizycznej likwidacji jakiejkolwiek mniejszości religijnej, seksualnej, etnicznej czy rasowej??? Kobieta zginęła tylko dlatego, że porzuciła islam i wybrała chrześcijaństwo. W Europie takie zabójstwa także się zdarzają a radykalnych islamistów wśród uchodźców na pewno nie brakuje. Będziesz miała okazję nieść kaganek oświaty, tolerancji i wolności :P
anonim2015.11.1 22:50
@Joenam - problemy ze zrozumieniem tekstu? "Co istotne, Uganda nie jest krajem islamskim. W nieprawdy głoszone przez Mahometa wierzy zaledwie 11 procent mieszkanców kraju, podczas gdy Chrystusa wyznaje 85 procent." Przeczytaj dwa razy, a potem pomyśl, czy na pewno w Ugandzie chrześcijaństwo jest mniejszością.
anonim2015.11.1 22:58
A pożywką dla przemocy nie było przypadkiem ujadanie np. Niesiołowskiego o szczawiu i mirabelkach? Albo wyrzucanie wszelkich inicjatyw obywatelskich do kosza - bez względu na ilości podpisów? Albo liczne inne aroganckie zachowania władz przez 8 lat rządów PO? Jakież to proste myślenie: PO - to jasnogród i w ogóle szczęście dla Polski. PiS - ciemnogród, fanatycy, którzy z czasem zaczną mordować. A że nie zaczęli, to nic. I tak przemawiają "mową nienawiści" i to na pewno tylko kwestia czasu. Jakież to jednak nieszczęście - ten faszystowski PiS doszedł do władzy. Więc lepiej spakuj walizki i uciekaj, bo a nuż za dzień może dwa zapukają do ciebie fanatycy z PiS, żeby cię zamordować. Szkoda słów. Leminżeria w czystej postaci.
anonim2015.11.3 11:37
Joenam Czytanie ze zrozumieniem tekstu za trudne?????