23.10.14, 18:41Myślała, że po prostu boli ją brzuch.Okazało się, że... (fot. Facebook)

Myślała, że po prostu boli ją brzuch. Okazało się, że...

Małżeństwo z Iowa sądziło, że nigdy nie będzie mieć dzieci. U męża lekarze stwierdzili bowiem już dawno bezpłodność ze względu na przebyty nowotwór. Dlatego Misty Beaty nie zwróciła uwagi, gdy zaczął ją boleć brzuch. Sądziła, że to po prostu jakieś zwykłe problemy gastryczne. W końcu stały się tak dotkliwe, że kobieta pojechała do szpitala. A tam okazało się, że jest w 9. miesiącu ciąży! Zaledwie kilkanaście godzin później na świat przyszedł chłopiec.

„Nie przybrałam na wadze, nie miałam nudności, nie czułam się rano źle. Nie było tego wszystkiego, co zwykle występuje w czasie ciąży” – wyjaśnia kobieta.

Gdy pojechała wraz z mężem do szpitala natychmiast okazało się, że kobieta jest w ciąży – i wkrótce będzie rodzić. Bóle, które odczuwała, były po prostu skurczami przedporodowymi. W dwanaście godzin po przyjeździe do szpitala na świat przyszedł ponad 2-kilogramowy chłopiec.

Mówiąc krótko: Boga nie ma nic niemożliwego!

pac/lifenews

Komentarze

anonim2014.10.23 18:44
To wcale częsty przypadek, mało wód, małe dziecko. Istna Kinder-Niespodzianka.
anonim2014.10.23 18:49
ja nie rozumiem jak to możliwe, żeby przez 9 miesięcy nie wiedzieć - brak okresu chociażby. A poza tym jak czuła ruchy dziecka to co myślała, że to co?
anonim2014.10.23 19:24
Brak edukacji seksualnej się kłania. Dobrze że przez własną ignorancję i głupotę nie stracili tego dziecka.
anonim2014.10.23 19:54
@kasia_feministka Znam przypadek LEKARKi, która w podobny sposób zaczęła rodzić. Jak to możliwe? 1. Są kobiety, które całą ciążę mają regularne plamienia, czy wręcz krwawienia w czasie, kiedy normalnie powinny mieć miesiączkę. To przypadki rzadkie, ale są 2. U kobiet ze znaczną nadwagą ruchy dziecka mogą być słabiej wyczuwalne i mylone np. z lekkimi bólami brzucha.
anonim2014.10.23 22:55
Listonosz?...
anonim2014.10.24 4:51
Wiem, że wymowa artykułu kieruje na cośinnego, ale mam jedną myśl- albo udaje, że nie wiedziała albo jest totaną kretynką. "Nie przyprałam na wadze" - dziecko waży parę kg + waga wód płodowych+łożysko+ powiększona macica. No proszę...xd Ni miała okresu przez 9 miesięcy - nie zastanowił ją ten fakt? Dziecko kopie tak silnie, że czasem ból po kopcięciu aż 'paraliżuje' - myślała,że obiad jej się układa? Nie wspominając o szeregu innych dolegliwości. Nie można poprostu nie czuć , że jest się w ciąży, na ltość! xD
anonim2014.10.24 6:18
W ostatnim zdaniu brakuje przecinka. Powinno być: "Mówiąc krótko: Boga nie ma, nic niemożliwego!"