25.12.19, 19:32

Na Podlasiu sprofanowano kaplicę Matki Bożej

We wsi Gołąbek na Podlasiu (gmina Łuków) zdewastowano kapliczkę Matki Bożej. Rozbito szyby w oknach, wyrwano drzwi, figurę rzucono na środek ulicy. Zniszczono krzyż.

 

"Ktoś w nocy doszczętnie zdewastował naszą kapliczkę. Nawet nie oszczędzili Krzyża, który niesiony jest podczas wyprowadzania zmarłych. Widok był przerażający" - powiedziała pani Elżbieta z Gołąbek, cytowana przez portal Podlasie24.pl.

"Rama z wiszącego na ścianie obrazu Pana Jezusa, została połamana a zgniecione płótno mieszkańcy wsi znaleźli w śmietniku, Krzyż został połamany, dewocjonalia wyrzucone do śmietnika" - podaje cytowany portal.

Jak podała policja, we wsi została zniszczona także inna drewniana kapliczka. Funkcjonariusze prowadzą obecnie postępowanie i szukają świadkó zdarzenia.

bsw/podlasie24.pl

Komentarze

wacula2019.12.26 15:43
a kto szuka drogi do Boga w niebie dlaczego mu złożyczycie jego rzecz nie wasza. Wy chcecie żyć bez BOGA wasza rzecz PO CO ! NISZCZYCIE-kk a wybór zbierania chrustu grzechów na ogień wieczny wasz w piekle gdzie diabeł go wam podpali WYSZYDZAJĄC BOGA gdzie się tylko da razem z wami
precz2019.12.26 14:34
Lewactwo trzeba zniszczyć!!!to lewactwo pewnie zrobiło
celnik2019.12.26 10:41
Serdeczne pozdrowienia dla strażnika wolności słowa i dobrych obyczajów na tyl dziwnym forum, ktory chyba solidnie pochlał w święta i nie jest w stanie ogarnąć lewackich wpisów obrażających uczucia religijne Polaków!!!!!
ja2019.12.26 9:44
Podczas PRL ciągle u nas w mieście władza niszczyła kapliczki które miały 300 lat, ale ludzi i tak ciągle odbudowywali, krzyż który postawili nocą został podpalony a ludzi i tak stawiali nowy. Bo kapliczka nie jest ważna , ale ważne jest to co w ludziach , więc postawi się nową bo to co w ludziach trzeba ocalić przed zniszczeniem.
Jan Radziszewski2019.12.26 4:56
Andrzejku żydzie + nn. - matka żyda Antychrysta Antonio Tajanianiego /syna Bp i hebrajskiej zakonnicy) - jest nią bo to przeklęty związek diabelski
Jan Radziszewski2019.12.26 4:48
Andrzejku żydzie + nn. - Koran to jedna z wielu wypocin żydowskiego "Talmudu" po to zmanipulowana przez Mahometa aby i potomki Abrahama z tzw. bocznych linii tj poza Jakubem - Izraelem także trafiły do piekła jak żydzi którzy wybrali cezara z piekła /J 19,15) zw Czerwonym Smokiem /Ap 12,3 nn)
Jan Radziszewski2019.12.26 4:21
Andrzejku żydzie to nie żyd trwa w Prawdzie tylko Katolik bo gdyby żydzi uwierzyli Adonai Jezusowi Chrystusowi toby nie wybrali stworzenie cezara z PIEKŁA Lucyfera # Nie mamy króla, tylko cezara " /J 19,15) tylko Mesjasza Pańskiego Baranka Bożego który gładzi grzechy świata tj. "Słowo Wcielone" J 1,1nn) prolog. ... a swoi go NIE przyjęli J 11,15)
Jan Radziszewski2019.12.26 3:59
Andrzejku żydzie gdy NMP była żydówką to nie nazywałbyś ją damą z syfilisem bo jest Lechitką Miriam "pokojem jestem" - bo przecież żyd Władimir Ilicz Lenin zaraził się syfilisem u żydowskich prostytutek tak iż zamiast szarych komórek w głowie była zielona galareta - stąd te jego wypociny pisane pod wpływem żydowskiego cezara /J 19,15) tj Lucyfera władcę piekła /Iz 14,12-15 Sura 113,1) o czym pisze drugi idiota komunista K Marks „Ja chcę się zemścić na tym, który panuje nad nami”, „młoda dusza, niegdyś wierna Bogu, skierowana została do piekła”. Marks nienawidził nawet pojęcia Boga. Był zdecydowany „wypędzić Boga kopniakiem”. W jednym z wierszy tak pisze „Tak więc Bóg wydarł mi moje wszystko, w nieszczęściach, ciosach losu. Te wszystkie jego światy, rozwiały się bez powrotu. I nie zostaje mi nic do tej pory, jak tylko zemsta. Chcę sobie zbudować tron na wysokościach. Jego szczyt będzie lodowaty i gigantyczny. Jego wałem ochronnym będzie obłąkańczy strach, jako szczyt najczarniejszej agonii. A kto podniesie na ów tron swój zdrowy wzrok, odwróci się od niego blady i milczący jak śmierć. Wpadnie w pazury ślepej, dreszczem przejmującej śmiertelności, aby jego szczęście znalazło grób”. Poemacie „Le Menestrel” tak się wypowiada: „Wyziewy piekielne pochodzą od mego mózgu. I napełniają go aż ja staję się szalony. Aż moje serce staje się zupełnie zmienione. Patrz na tę szpadę. Książe ciemności sprzedał mi ją”. A w dramacie „Qulanem” anagram Emanuela (Bóg z nami) tak mówi: „On uderza pałeczką i daje mi znak, a ja, z coraz większą pewnością tańczę taniec śmierci. I oto są także Qulanem! Qulanem! To słowo rozbrzmiewa jak śmierć, po czym przedłuża się aż do wygaśnięcia. Zatrzymaj się! Ja go trzymam! I oto wznosi się wtedy z mego umysłu. Jasne, jak powietrze, spojone, jak moje kości. Lecz ja mam siłę gnieść was moimi ramionami i miażdżyć was (ludzkość), z siłą huraganu, podczas gdy nam wspólnie otwiera się przepaść rozwarta w ciemnościach. Zatoniecie aż do głębin. A ja pójdę z wami śmiejąc się”.
Katolik 12019.12.25 22:19
Jak można tak profanować słowami Maryję? Ona jest Tą której boi się szatan Jest po Bogu Najpotężniejsza
andrzejhahn32019.12.26 0:32
mayjka nie zawsze dziewica to zwykla ku...................rwa
Jan Radziszewski2019.12.26 4:28
matka żyda Antychrysta Antonio Tajani /syna Bp i hebrajskiej zakonnicy) - jest nią bo to przeklęty związek diabelski
annaanna2019.12.25 22:16
dlaczego Frondo pozwalasz na takie obsceniczne komentarze?My wiemy.ze tacy zaslepieni nienawiscia do wszystkiego co ma zwiazek z kosciolem ludzier istnieja.Nie musisz nam tymi komentarzami o nich przypominac
andrzejhahn32019.12.26 0:35
albowiem flondra jak i ta zdzi.....ra maryjka to jedno wielkie kure...............stwo
Alojzy Cedzidło2019.12.26 16:18
A z Allachem tez byś tak ,,mówił " ,,hahnięty trzy razy "? No dobra , żartowałem. A Ty od razu pełno w gaciach.Ej geroje , geroje ....Tylko Erdogan może Was rozumu nauczyć . Pewno i szacunku do drugiego człowieka też.
anonim2019.12.26 21:35
A co powiesz po śmierci, jeśli okaże się że to Islam cały czas był tą jedyną prawdziwą religią?
Ryszard Olejniczak2019.12.25 22:08
Człowieczeństwo nie jest przymusowe. Można się go wyrzec. Pan Bóg stworzył nas wolnymi.ale Jezus Chrystus takich, którzy czynią zło dla samego zła, z własnej nieprzymuszonej woli, nazwał wieprzami (nie rzucaj pereł między wieprze). Pozostają homo sapiens, ale nie są ludźmi. To co się stało w gminie Łuków i większość powyższych wpisów są tego praktycznym dowodem.
katolik2019.12.25 21:40
I trzeba dodac ,ze takie chamskie profanujące Maryję wypowiedzi, nie mają nic wspólnego z wolnoscią słowa
Alojzy Cedzidło2019.12.25 23:24
Oczywiście . , zę z wolnością słowa wspólnego nic nie mają . Tylko panie ,,Katoliku " trzeba wziąć pod uwagę ,,klimat ' w jakim w Polsce żyjemy . Klimat , co tu ukrywać , ,,napłynął " do nas ., przy wybitnej pomocy naszych totalnych. A totalnych ktoś wybrał .Kto bezstronnie oglądą np . TVP .TVN , Polsat , Republikę. O TV Trwam nie wspomnę ( bezstronnie) , to nigdy nie twierdzi ,że PiS może wszystko . Ostatnie komedie z Sądami , najlepiej o tym świadczą . Dla utwierdzenia przekonania ,że totalni maja swobodę, polecam oglądnięcie audycji ,,Minęła *8 , 20 .itp. Tam kultura , a raczej jej brak najlepiej jest pokazana . Reasumując . Trochę jest w naszych rękach .
KatarzynaC2019.12.25 21:31
Proszę administratorów o likwidowanie tak wulgarnych postów.
Alojzy Cedzidło2019.12.25 23:00
Hi hi hi hi hi ,..Proszę administratorów ( .....) . Pęknę ze śmiechu . Toć oni mają , przez siebie opracowany REGULAMIN , który dokładnie wymienia jakie powinny być ,,komentarze " I co ? I nico . Inne portale jakoś starają bardziej czy mniej skutecznie chamstwo likwidować . Na Frondę przenieśli się dawne brygady Onetu . I mamy co mamy A komentarze . Po kiego licha istnieją , skoro 90% w treści , kulturę i temat artykułów mają głęboko w nosie..
Naczelny2019.12.25 23:30
Powiedział Piotrowski, jeden z największych wielonickowych troli tutaj :D
Alojzy Cedzidło2019.12.26 0:11
Znowu mnie ,,Naczelny " po zejściu z drzewa .zauważył Darwin miał rację .Ewolucja idzie u totalnych do przodu. Tylko skąd u niego ta mania "Piotrowskiego " Za wcześnie wg Darwina .
Naczelny2019.12.26 0:35
Piotrowski, znów bełkoczesz, starych frondziarzy nie oszukasz.
Alojzy Cedzidło2019.12.26 15:49
Nie powiedział , tylko NAPISAŁ. Czy prawdę ? No to poczytaj sobie panie ,,Naczelny " wpis hahniętego trzy razu" z godziny 0.31 .Na tym etapie swojej ewolucyjnej drodze powinien pan już właściwie ten wpis ocenić . Jak nie , to Darwin nie miał racji . Zejście z drzewa nic nie dało.
andrzejhahn32019.12.26 0:31
bez takich jak ja fronda by nie miala popytu......te frondowskie nieuki powinny jeszcze mi placic
Alojzy Cedzidło2019.12.26 16:08
No to jest nas dwóch . Tez tak myślę ,że Fronda została dla Was stworzona . Nie wiem tylko z jakiego powodu ,przyczyny. No bo tak . Macie kapitalne pole do wypróżniania odbytnicy . Może też jest druga przyczyna . Litość . To takie lekarstwo jak APAP na ból Tu Fronda zamiast Tworek . A zapłata . Ja bym na Waszym miejscu podziękował Matce Boskiej za Fronde ,która się podjęła darmowego leczenia . Bo gdyby to było u Erdogana , to on , Erdogan, zapewnił by Wam wikt i opierunek . Z mieszkaniem. Radzę modlitwę do klapy Wałęsy . Jego klapa upilowałan Go a i sympatyków balamuci.
Barbara2019.12.27 13:23
Administracja usuwa tylko prawdę. Widać takie wpisy dla nich są odpowiednie.
katolik2019.12.25 21:29
DLACZEGO FRONDA DOPUSZCZA WPISY TYPÓW KTÓRE EWIDENTNIE PROFANUJĄ IMIĘ MATKI BOŻEJ> OKAZUJE SIĘ ŻE JUŻ DŁUŻEJ NIE MA SENSU WŁĄCZAĆ SIĘ W DYSKUSJĘ < JEŻELI JEST TOLERANCJA DLA SZATAŃSKIEGO CHAMSTWA< PONIŻAJĄCEGO MATKĘ BOŻĄ
Alojzy Cedzidło2019.12.25 22:45
No właśnie . ,,Dlaczego Fronda dopuszcza (....) piszesz . Pytanie zasadnicze . Chciałbym usłyszeć , poczytać odpowiedz . A najbardziej marzę o ,,służbowej" W tej chwili jest to jedyny portal bezpieczny na którym bezkarnie można obrażać każdego . Co najgorsze to te ,,artykuły ' , pozornie katolickie , prawicowe sprawiają wrażenie jak kości rzucone głodnym pieskom. Ma to jednak i zaletę . Pokazuje ,,bohaterstwo ,odwagę piesków . Tu nikt kija na nich nie podniesie . Ale jak wspomnę o np Islamie , to u nich już pełne gacie. takie to BOHATERSTWO . Kapliczki nie zniszczyli innowiercy , To nasi ,,odważmi " . Pewno i na bani.
Naczelny2019.12.25 23:28
Piotrwsoki, jak widże, znów strugasz idiotę.
Alojzy Cedzidło2019.12.26 0:01
Tak myślisz ,,naczelny " po zejściu z drzewa ? A wiesz ,ze to ,ze mnie zauważyłeś to dla mnie KOMPLEMENT . dzięki . Niech Cię jutro owsem posypią . O ile wiesz co to znaczy . Przyjm jeszcze od idioty życzenia . Szczęśliwego Nowego Roku . Tylko się nie spij w Sylwestra .
Jan Radziszewski2019.12.25 21:26
Andrzejku + inni podobni mu w rozumowaniu Duraku Nie zbawisz się poza Kościołem Rzymsko Katolickim - a więc czekają cię Radości Piekielne słynnego Raju Mahometa gdzie dziewicze hurysy piekielne tj. diabły umilają na łożach wiecznej śmierci żydom i podobnie głupim jak oni Muzułmanom wieczne umieranie !!!
AVI2019.12.25 21:18
Szatan działa, a w Święto Bożego Narodzenia ze szczególną zaciekłością nakręca tych, do których ma dostęp. Jego nieszczęsne ofiary są też obecne w komentarzach na tym portalu i bluzgają nienawiścią. Miłosierny Panie Boże, przebacz zniewagi, nie opuszczaj tych, co Ciebie kochają, a bluźniercom i nienawistnikom pomóż się nawrócić.
Alojzy Cedzidło2019.12.25 23:55
Dołączam do prośby do Boga w dniu tak ważnym dla nas katolików. Chociaż Bozia zostawiła nam wolna wolę Sami się w piekło pakujemy . Bozia jest litościwa . Przykład : Wałęsa z Matka Boska w klapie . I nic . Nawet Nobla dostał.Myślę tak prywatnie ,że jest to dla nas katolików próba . Tak już było za Nerona .
Jan Radziszewski2019.12.25 21:15
Andrzejku + inni podobni mu w rozumowaniu głupi duraku co może będziesz żył wiecznie poza Panem Bogiem w Trójcy św Jedynym , tzn niezależnie od Pana Boga samoistnie ? I co może nie staniesz na Sądzie Chrystusowym? + Nawet wasz podobnie głupi jak ty żydowski cezar Lucyfer /J 19,15 Iz 14,12-15 Sura 113,1/ nie istnieje w własnej przestrzeni życia wiecznego, tj. niezależnie od Pana Boga samoistnie Natura anielska nie jest do tego zdolna, nie ma mocy sprawczej Boga, bo istnieje w Bogu, a nie poza Bogiem, jako niezależna od Boga, w swojej własnej przestrzeni życia wiecznego. Żyje w Bogu, dla Boga i z Woli Boga.+ i to ten Diabeł wiecznie w PIEKLE karze swoich podobnie jak on bezbożnych żydków, co nie mają tj nie trwają w Bojaźni Bożej + dlatego Diabeł ich zwodzi kusząc do bezsensownej bezbożności . Tak jak Bóg zrodził Mądrość, Prawdę, Słowo. Nie może zrodzić - sam z siebie, tzn. bez Boga, bez Łaski Ducha św. Ducha Mądrości i Prawdy: sprawiedliwości, mądrości, prawdy i miłości, zaistnieć w prawdzie, mądrości, sprawiedliwości i miłości Boga, i nie tylko - nie potrafi również trwać, istnieć w tej mądrości, prawdzie, miłości, sprawiedliwości Boga - bo bez Boga, Ducha Prawdy - rodzi Pychę, kłamstwo o sobie samym i zrodzona w sobie samym – Pycha, czyni go nieposłusznym Bogu. Zaślepia, na Prawdę, Dobro, Sprawiedliwość, Miłość Boga i buntuje przeciwko Bogu. Dlatego też dzieli się wewnętrznie w Intelekcie Rozumnym i Woli i rodzi Kłamstwo o swej wielkości wobec Boga, nie rodzi - Dobra, prawdziwej Prawdy i Mądrości w sobie i nie trwa w Prawdzie Bożej. Bo ta powstaje w „Pokorze” tj. w uznaniu swej nicości wobec Boga, Bojaźni i w Miłości Boga.
Alojzy Cedzidło2019.12.25 23:46
Ja bym ich panie Janie nie nawracał . Nikła szansa na ich chrzest czy powrót do kościoła Dopiero po śmierci będą katolikami Będzie pogrzeb katolicki . będzie ksiądz np. Sowa lub Lemański , którzy sprofanują wodę święconą i pokropią ich ,,,;...hmmmm zwłoki . ......
andrzejhahn32019.12.26 0:28
a kto was katoli nawroci................jak nie ja
Jan Radziszewski2019.12.26 4:09
to nie żyd trwa w Prawdzie tylko Katolik bo gdyby żydzi uwierzyli Adonai Jezusowi Chrystusowi toby nie wybrali stworzenie cezara z PIEKŁA Lucyfera # Nie mamy króla, tylko cezara " /J 19,15) tylko Mesjasza Pańskiego Baranka Bożego "Słowo Wcielone" J 1,1nn)
Herod2019.12.25 21:14
Maryśka to była koszarowa laska. Lubiła rzymskie koszary.
ROXANA2019.12.27 21:02
Pięknie odszczekasz w ogromnym cierpieniu profanacje, mogę cię o tym zapewnić
piotr2019.12.25 20:48
Napewno nie Polacy.Na podlasiu roi sie od rezunow.Tam trzeba szukac sprawce
Józef Stalin2019.12.25 20:40
Widzę, że przejawiacie rewolucyjną czujność, towarzysze andrzejhahn3 i Stalker.
Maryla2019.12.25 23:19
Tak? ,ale jakoś dziwnie widzisz ? Kellerze ! Bo ja widzę i wiem, że ty JózefieStalinie, ...hahnie, i stalkerze, jesteś jedną osobą ! Tylko w różnych nickach ! Na odległośc jedziesz głupotą !
Alojzy Cedzidło2019.12.25 23:39
Kto to był Józef Wisjanorowicz Stalin , to ja wiem . Wie to też dużo Polaków Tylko pani ,,Marylo " . Coś mi tu nie pasi . Ten ,, Józuś" to chyba taki ,,aluzyjny " Stalinek , przypominający nam a i ,,hahniętemu i Stalkerowi ,że temu prawdziwemu Stalinowi to oni , bardziej niz Polsce służą . Mój wpis nie wyklucza pani racji . Farma ma różne formy walki z Polską .
Marek2019.12.25 20:25
SATANIŚCI RÓŻNEJ MAŚCI. MOŻE NAWET JACYŚ POLITYCY
2019.12.25 20:46
Ale za to policja…
🦇2019.12.25 20:14
"Czynienia dobra nie jest najważniejsze, najważniejsze jest nieczynienie zła". Jarosław Paradowski
bezlitosny internauta2019.12.25 20:14
„Pilnie się wystrzegajcie abyście nie postąpili niegodziwie i nie uczynili sobie rzeźby przedstawiającej podobiznę mężczyzny lub kobiety, podobiznę jakiegokolwiek zwierzęcia, które jest na ziemi, podobiznę jakiegokolwiek ptaka, latającego pod niebem, podobiznę czegokolwiek, co pełza po ziemi, podobiznę ryby, która jest w wodach – pod ziemią. Gdy podniesiesz oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, i wszystkie zastępy niebios, obyś nie pozwolił się zwieść, nie oddawał im pokłonu i nie służył, bo Pan, Bóg twój, przydzielił je wszystkim narodom pod niebem.”
ROXANA2019.12.27 21:00
A co tu cytujesz błaźnie stary testament, dokształć się maciołku, bo żal cię czytać
bezlitosny internauta2019.12.28 12:05
Cytuję dziesięcioro przykazań. Już was nie obowiązuje? I przestań udawać kobietę stary dewiancie, bo to jest żenujące.
Grizzly2019.12.25 19:59
andrzejhahn3 Żebyś z tej nienawiści nie zdechł psychopato POpier....!
andrzejhahn32019.12.25 20:19
na pewno zdechna................bankowo ale wpierw nim zdechna do ostatniej sekundy mego zycia bede wam katolom cierniem w oku
andrzejhahn32019.12.25 20:21
SRAM NA WASZ JEBA.......NY kosciol .................SRAM NA WAS kATOLE..........GARDZE WAMI CHYBA NAWET SAM NIE WIEM JAK BARDZO
Grizzly2019.12.25 21:01
Won, psycholu!
andrzejhahn32019.12.26 0:26
SRAM NA WAS katole
taro2019.12.25 19:53
szatan szaleje, do swych niecnych czynow zawsze znajdzie polglupkow,a nawet z akademickim wyksztalceniem.
2019.12.25 19:56
To czas popracować nad interpunkcją, nie?
taro2019.12.25 22:14
a mialem ci zyczyc zdrowych, blogoslawionych swiat,ale jak widze to na razie wystarczy ci jak powiem tylko ,,smacznego,, bys sie nie udlawil przy jedzeniu.
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.25 19:43
Najwyraźniej Bóg tak chciał...
ROXANA2019.12.27 20:59
Ale kretyn z ciebie, szatan tak chciał głąbie
Wyborca pys2019.12.25 19:41
Nawet tam już ludzie mają dość ideologii katolickiej i klerykałów?
Japa2019.12.25 22:27
Następny ,,odważny ' . Tylko spytam dlaczego nie krytykuje np. islamu a już u tyłka jak sznurek na ziemi jak płachta . Ze strachu .
andrzejhahn32019.12.25 19:40
SRAM NA JEBA.........NY PIER..DOLONY ZBRODNICZY kosciol katolicki
Jan Radziszewski2019.12.25 21:25
Duraku Nie zbawisz się poza Kościołem Rzymsko Katolickim - a więc czekają cię Radości Piekielne słynnego Raju Mahometa gdzie dziewicze hurysy piekielne tj. diabły umilają na łożach wiecznej śmierci żydom i podobnie głupim jak oni Muzułmanom wieczne umieranie !!!
Japa2019.12.25 22:23
Oto ,,bohater " totalny . Obraża człowieka , wiarę , kiedy nic mu nie grozi . Ale zaraz pokażę Wam jaki to ,,geroj" . Zapytam go : a czemu nie SRASZ po islamie ? Tylko zapytałem ,Sprawdzcie teraz jego gacie . Pełno na samą myśl.
anonim2019.12.25 22:27
Bo Islam jest prawdziwą religią?
Jan Radziszewski2019.12.26 4:42
Koran to jedna z wielu wypocin żydowskiego "Talmudu" po to zmanipulowana aby i potomki Abrahama z tzw. bocznych linii tj poza Jakubem - Izraelem także trafiły do piekła jak żydzi którzy wybrali cezara z piekła /J 19,15) zw Czerwonym Smokiem /Ap 12,3 nn)
andrzejhahn32019.12.26 0:23
sram na wsaz pierdo.lony kosciol katolicki
wer2019.12.26 7:43
Zobaczymy jak będziesz szczekal na lozu śmierci,gdy zobaczysz co czeka cię śmieciu ,po tamtej stronie.W latach 50-tych zatwardziali komuniści,wyli o księdza na lozu śmierci gdy zobaczyli przed śmiercią diabla.Pozostali pacjenci potwierdzili,ze to tez widzieli
andrzejhahn32019.12.25 19:40
a gdyby tak sprofanowano wizerunek pierwszej lepszej prostytutki to tez byscie o tym pisali
Japa2019.12.25 20:28
My nie , ale tacy jak ,,hahnięty " i to nie raz . był by pierwszy ze skarga w Brukseli .Bo u Was latarnia to świątynia , a święta, to dama z syfilisem /.
andrzejhahn32019.12.26 0:22
nie inaczej........dama z syfilisem to ta wasza dajka maryjka nie zawsze dziewica
Jan Radziszewski2019.12.26 3:54
żydzie gdy NMP była żydówką to nie nazywałbyś damą z syfilisem bo jest Lechitką Miriam "pokojem jestem" - bo przecież żyd Władimir Ilicz Lenin zaraził się syfilisem u żydowskich prostytutek tak iż zamiast szarych komórek w głowie była zielona galareta - stąd te jego wypociny pisane pod wpływem żydowskiego cezara /J 19,15) tj Lucyfera władcę piekła /Iz 14,12-15 Sura 113,1) o czym pisze drugi idiota komunista K Marks „Ja chcę się zemścić na tym, który panuje nad nami”, „młoda dusza, niegdyś wierna Bogu, skierowana została do piekła”. Marks nienawidził nawet pojęcia Boga. Był zdecydowany „wypędzić Boga kopniakiem”. W jednym z wierszy tak pisze „Tak więc Bóg wydarł mi moje wszystko, w nieszczęściach, ciosach losu. Te wszystkie jego światy, rozwiały się bez powrotu. I nie zostaje mi nic do tej pory, jak tylko zemsta. Chcę sobie zbudować tron na wysokościach. Jego szczyt będzie lodowaty i gigantyczny. Jego wałem ochronnym będzie obłąkańczy strach, jako szczyt najczarniejszej agonii. A kto podniesie na ów tron swój zdrowy wzrok, odwróci się od niego blady i milczący jak śmierć. Wpadnie w pazury ślepej, dreszczem przejmującej śmiertelności, aby jego szczęście znalazło grób”. Poemacie „Le Menestrel” tak się wypowiada: „Wyziewy piekielne pochodzą od mego mózgu. I napełniają go aż ja staję się szalony. Aż moje serce staje się zupełnie zmienione. Patrz na tę szpadę. Książe ciemności sprzedał mi ją”. A w dramacie „Qulanem” anagram Emanuela (Bóg z nami) tak mówi: „On uderza pałeczką i daje mi znak, a ja, z coraz większą pewnością tańczę taniec śmierci. I oto są także Qulanem! Qulanem! To słowo rozbrzmiewa jak śmierć, po czym przedłuża się aż do wygaśnięcia. Zatrzymaj się! Ja go trzymam! I oto wznosi się wtedy z mego umysłu. Jasne, jak powietrze, spojone, jak moje kości. Lecz ja mam siłę gnieść was moimi ramionami i miażdżyć was (ludzkość), z siłą huraganu, podczas gdy nam wspólnie otwiera się przepaść rozwarta w ciemnościach. Zatoniecie aż do głębin. A ja pójdę z wami śmiejąc się”.
Estera2019.12.27 18:17
ALEŻ PORÓWNANIE !
andrzejhahn32019.12.25 19:39
poganskie figurki.............. tylko je profanowac
ktoś tam2019.12.25 20:16
Ach Ty noachito... Już było sporo takich co na łożu śmierci wołali o miłosierdzie do Tego, którego wizerunki nazywali "pogańskimi figurkami". I prosili o wstawiennictwo Tej, której wizerunkami też pomiatali. Nie jesteś nieśmiertelny, czyż nie? To ile czasu Ci zostało? Nawet tego nie wiesz... znafco wieczności.
anonim2019.12.26 8:32
"Już było sporo takich co na łożu śmierci wołali o miłosierdzie do Tego". Taa... Słyszałem, głównie od kleru i ludzi bez namysłu powtarzających tę bzdurę.
ROXANA2019.12.27 20:58
Na szczęście odszczekasz każde bluźnierstwo i to w ogromnym cierpieniu, mogę ci przyrzec
andrzejhahn32019.12.25 19:38
to niby co.....sprofanowano...................kobiete lekkich obyczajow ta co co zdradzila swojego meza i to z trzema na raz albowiem byla bardzo goscinna w kroczu..............dajka to dajka
Jan Radziszewski2019.12.25 21:13
głupi duraku co może będziesz żył wiecznie poza Panem Bogiem w Trójcy św Jedynym , tzn niezależnie od Pana Boga samoistnie ? I co może nie staniesz na Sądzie Chrystusowym? + Nawet wasz podobnie głupi jak ty żydowski cezar Lucyfer /J 19,15 Iz 14,12-15 Sura 113,1/ nie istnieje w własnej przestrzeni życia wiecznego, tj. niezależnie od Pana Boga samoistnie Natura anielska nie jest do tego zdolna, nie ma mocy sprawczej Boga, bo istnieje w Bogu, a nie poza Bogiem, jako niezależna od Boga, w swojej własnej przestrzeni życia wiecznego. Żyje w Bogu, dla Boga i z Woli Boga.+ i to ten Diabeł wiecznie w PIEKLE karze swoich podobnie jak on bezbożnych żydków, co nie mają tj nie trwają w Bojaźni Bożej + dlatego Diabeł ich zwodzi kusząc do bezsensownej bezbożności . Tak jak Bóg zrodził Mądrość, Prawdę, Słowo. Nie może zrodzić - sam z siebie, tzn. bez Boga, bez Łaski Ducha św. Ducha Mądrości i Prawdy: sprawiedliwości, mądrości, prawdy i miłości, zaistnieć w prawdzie, mądrości, sprawiedliwości i miłości Boga, i nie tylko - nie potrafi również trwać, istnieć w tej mądrości, prawdzie, miłości, sprawiedliwości Boga - bo bez Boga, Ducha Prawdy - rodzi Pychę, kłamstwo o sobie samym i zrodzona w sobie samym – Pycha, czyni go nieposłusznym Bogu. Zaślepia, na Prawdę, Dobro, Sprawiedliwość, Miłość Boga i buntuje przeciwko Bogu. Dlatego też dzieli się wewnętrznie w Intelekcie Rozumnym i Woli i rodzi Kłamstwo o swej wielkości wobec Boga, nie rodzi - Dobra, prawdziwej Prawdy i Mądrości w sobie i nie trwa w Prawdzie Bożej. Bo ta powstaje w „Pokorze” tj. w uznaniu swej nicości wobec Boga, Bojaźni i w Miłości Boga.
anonim2019.12.25 22:26
Dogmat o Trójcy to kłamstwo.
Maryla2019.12.25 23:10
DOGMAT O TRÓJCY JEST ŚWIĘTA PRAWDĄ! A TY JESTEŚ JEDNYM WIELKIM KŁAMSTWEM I WIELKĄ POMYŁKĄ ŻYCIOWĄ TWOICH RODZICÓW ! NIE MÓWILI CI TEGO ???
jozef2019.12.26 10:56
Ale wy macie zryte berety.
marek2019.12.26 9:37
Zamilcz idioto !
Ewa2019.12.26 10:28
Jaki ten andrzejhahn3 jest głupi. Skąd się biorą takie przykurcze?
jozef2019.12.26 10:58
Niczym się od niego nie różnisz, on chyba jest mądrzejszy. A nawet nie chyba tylko na pewno.
dragon2019.12.26 13:04
Nie wstyd ci tak publicznie o swojej matce pisać?