30.12.18, 16:50fot. CE Photo Uwe Aranas via Wikipedia

Nauczycielka z Kielc mówi prawdę o LGBT. Reakcja?

Nauczycielka biologii z IV liceum w Kielcach napisała w mediach społecznościowych kilka słów prawdy na temat dewiacji seksualnych.

,,Ani homoseksualizm ani biseksualizm nie są niczym normalnym i jest to rodzaj zaburzenia psychicznego a nawet zboczenia. Jakiekolwiek propagowanie tych zachowań, marsze równości czy nie daj Boże chęć adoptowania dzieci przez takie pary powinna być szeroko negowana i zabraniana!'' - stwierdziła.

Trudno się z tym nie zgodzić. Że homo- i biseksualizm to dewiacje, wie każdy, choć niektórzy twierdzą, że jest inaczej. Cóż, mamy wolność słowa - są na świecie zwolennicy teorii o płaskiej ziemi, są i tacy, którzy stosunki między osobami tej samej płci mają za ,,normalne''. Przytłaczająca większość ludzi wie, że to oczywisty absurd.

Problem zaczyna się wtedy, gdy seksualni odpowiednicy ,,płaskoziemców'' zaczynają narzucać swoje chore teorie reszcie społeczeństwa. Do takich prób doszło właśnie przy okazji wpisu kieleckiej nauczycielki.

Uczniowie z liceum, w którym naucza p. Sabat, zgłosili się do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Po pierwsze nie wiemy, na jakiej podstawie. Czy krytyka dewiacji seksualnych ma coś wspólnego z ludzkimi rasami bądź z innymi krajami? Raczej nie, ale dla lewicowców to przecież bez znaczenia. Wiadomo: każdy pogląd niezgodny z doktryną neomarksistowskiego liberalizmu jest ,,faszyzmem'' i kropka, nie ma więc różnicy, jakż to ,,Ośrodek'' tropienia ,,faszystów'' się nim zajmie.

Ośrodek ,,zainterweniował'' i uzyskał oświadczenie dyrekcji liceum. ,,Wypowiedź godzi w dobro, społeczny status i godność wykonywanego zawodu nauczyciela (...) Jako nauczyciele uczymy tolerancji i szacunku dla każdego człowieka. Uważamy, że wolność słowa to prawo do wypowiadania własnych opinii, ale w granicach prawa innych ludzi" - stwierdziła dyrekcja.

Niestety, to przykład kompletnego zepsucia. W jaki sposób narusza ,,granice praw innych ludzi'' nazywanie bieli bielą? Czy wkrótce w trosce o dobre samopoczucie osób, dajmy na to, urodzonych bez rąk i nóg, będziemy twierdzić, że są tak samo zdrowe jak te, które posiadają wszystkie kończyny?

Osoby wchodzące w kontakty seksualne z przedstawicielami tej samej płci, przyjmijcie do wiadomości: wasze zachowania seksualne nie są normalne. I nie próbujcie nam wmawiać, że są. Robicie z siebie tylko pośmiewisko...

bb