30.01.16, 11:00

Niesiołowski chce sojuszu PO i Nowoczesnej

Połączenie Platformy z Nowoczesną? Coraz częściej słychać głosy popierające ten pomysł. Kolejny pochodzi od Stefana Niesiołowskiego. 

Polityk Platformy Obywatelskiej Stefan Niesiołowski uważa, że jego partia musi połączyć się z formacją Ryszarda Petru, bo tylko w ten sposób może stawić czoła Prawu i Sprawiedliwości.  

"Ten sojusz mógłby odsunąć PiS od władzy i uwolnić Polskę od koszmaru" – powiedział polityk w rozmowie z "Super Expressem".

Według nieoficjalnych informacji Super Expressu, w szeregach Platformy Obywatelskiej pojawił się pomysł połączenia sił z partią .Nowoczesna. To właśnie dążeniu do takiego rozwiązania ma służyć spotkanie nowego szefa PO Grzegorza Schetyny z Ryszardem Petru.

Jednym ze zwolenników połączenia PO z .Nowoczesną jest Stefan Niesiołowski, który w rozmowie z tabloidem przyznał, że jego formacja jest w trudnej sytuacji.  

"Popełniliśmy serię koszmarnych błędów, choćby taki, że Ewa Kopacz nie została szefem klubu PO. Jeśli Petru wymaże z polityki PiS, Kaczyńskiego, to poprę Petru. To wszystko może skończyć się połączeniem Nowoczesnej z PO. Tylko wtedy uwolnilibyśmy Polskę od złych rządów PiS i Kaczyńskiego" – ocenił Niesiołowski.

ds/telewizjarepublika.pl

Komentarze

anonim2016.01.30 11:12
Czyżby sam Niesiołowski miał rządzić w tej połączonej wielkiej i ideowej partii złożonej przez PO i partii Nowoczesna PO tj.Balcerowicza i Petru
anonim2016.01.30 11:43
Bardzo bym chciał, aby była narzeczona Niesiołowskiego zgodziła się udzielić wywiadu w deratyzowanej obecnie z jego podobnych szczurów telewizyjnej "Jedynce" (i by puszczono to zaraz po Wiadomościach), jak ją i jego przyjaciół Stefek potraktował przy pierwszym przesłuchaniu przez SB. Szybko by się sam i swoją butę schował odtąd do jakiejś szczurzej nory i nie pokazywał ludziom na oczy. Tylko w III RP, w tym synonimie złodziejstwa i kłamstwa takie kreatury mogą bezczelnie łby podnosić.
anonim2016.01.30 12:12
................"Ten sojusz mógłby odsunąć PiS od władzy i uwolnić Polskę od koszmaru" ................................. Hm, wiedziałem dużo o Niesiole ale nie, że jest masochistą. Żeby tak na własne życzenia prosić o uwolnienie siebie samego od siebie samego
anonim2016.01.30 12:14
Jacek - ja podejrzewam, że jego taktyka była by kopią Bolkowej
anonim2016.01.30 12:14
Errata - Jack, sorrki, zrobiłem z ciebie Jacka
anonim2016.01.30 12:37
@CaminoCanis - nie obrażę się, zwłaszcza że moi rodzice już wcześniej, na chrzcie zrobili ze mnie Jacka;-) Niesiołowski, "Bolek" i inni kapusie donoszący na swoich kolegów i koleżanki mogą funkcjonować tylko w środowisku im sprzyjającym, a więc gdzie szerzy się smród kłamstwa i zdziczenia obyczajowego, podobnie jak karaluchy dobrze się czują w śmietnikach.
anonim2016.01.30 12:44
Poparcie Niesiołowskiego to jak pocałunek śmierci w sycylijskiej Cosa Nostra i neapolitańskiej Camorra. My też mieliśmy nasze mafie. Jedną z pierwszych była Mafia Pruszkowska, a po niej schedę przejęła mafia PO/PSL. W Polsce operuje bank PKO SA, który nie jest ani polskim, ani włoskim tylko bankiem mafijnym, specjalizujący się w niszczeniu polskich przedsiębiorstw. Tam Capo di tutti capi jest były premier Jan Krzysztof Bielecki.
anonim2016.01.30 12:55
Patrząc na Niesiołowskiego można się zadumać czy wśród obowiązków nałożonych na posłów nie powinny być też okresowe badania psychiatryczne.
anonim2016.01.30 16:25
Świetne zdjęcie :) aż się uśmiechnąłem. Dla takich chwil warto tu zaglądać :)
anonim2016.01.30 19:01
@der jak każdy zwolennik, oportunista z PO jesteś za Niesiołem sory Niesiołowskim, nie dziwie się, zawsze błyszczał na tle innych polityków z PO
anonim2016.01.30 20:35
Niesiołowski, to niezły fantasta. Zapomniał, że to nie z powodu E. Kopacz doszło do rozpierduchy w PO i pojawienie się Nowoczesnej.pl R. Petru.