25.09.14, 12:13fot. YouTube

No proszę, Stefan Niesiołowski czyta Frondę!

Stefan Niesiołowski skomentował w Radiu ZET dymisję wiceministra sprawiedliwości, Michała Królikowskiego:" To co on wyprawiał już było irytujące. Zachowywał się tak, jakby nie zauważył, że PiS nie rządzi". I dodał, że cieszy go fakt odejścia Królikowskiego, który chciał "zniszczenia kompromisu aborcyjnego i obejścia bocznym wejściem". Niesiołowski mówił: "Mamy uczciwy kompromis aborcyjny i trzeba go bronić z jednej i z drugiej strony. Uważam za błąd wykorzystywanie partii opozycyjnej i poklasku w środowiskach pseudokatolickich, żeby budować sobie pozycję polityczną".

Stefan Niesiołowski poproszony w Radiu ZET o ocenę jednej z kandydatek na następczynię Królikowskiego – profesor Moniki Płatek powiedział, że „ma mniejszy temperament polityczny". - Nie bardzo wiem, dlaczego mamy chodzić od bandy do bandy. Monika Płatek jest osobą o znacznie mniejszym temperamencie politycznym, ale to jest z kolei feministka".

Na koniec mówiąc o byłym wiceministrze Królikowskim, Stefan Niesiołowski powiedział, że "Królikowski mógłby zostać z takimi poglądami publicystą Frondy". Panie Stefanie, nie głupi pomysł, dziękujemy za podpowiedź!

philo/Radio Zet

Komentarze

anonim2014.09.25 12:14
Pseudokatolik Stefan wściekły znowu charczy.
anonim2014.09.25 12:15
Co za niesiołowszczyny....
anonim2014.09.25 12:31
Właśnie! Dlaczego Niesiołek miałby nie czytać Frondy? Przecież to całkiem zabawny portal satyryczno-kabaretowy. Fronda daje ludziom mnóstwo radości i śmiechu. Ja uwielbiam wchodzić tutaj i poczytać co katolicy mają do powiedzenia. Najlepsze są komentarze prawdziwych katolików, kochających i miłujących bliźnich. W tym fronda i frondiarze są najlepsi. ;)
anonim2014.09.25 12:38
Danolo5; a komentarze "czlenów" lewackiej jaczejki podobają ci się? Fronda je toleruje chyba tylko na zasadzie demonstracji: "patrzcie, oto idiotyzmy lewackie, produkowane przez debilowatych lewaków". Nawet homoseksualny zboczeniec jest tu tolerowany. A co do miloości bliźniego, to - podobnie jak na "Onecie" - jak lewacy obrzucają błotem, to "wporzo"; ale jak katolicy i prawicowcy ostro odpowiedzą, lewacy i dewianci kwiczą, że katolicy nie mają miłości bliźniego.
anonim2014.09.25 12:42
@Mrs_Medicina i @Danilo5; jakich ludzi bawi Fronda? Chodzi o lewaków oczywiście. Was nie bawi, tylko wnerwia samym swoim istnieniem, dlatego tu jesteście i robicie bagno. Poza udowodnieniem, że lewak = prymityw, nieuk i moralne zero - niczego wam się nie udało - ani nie uda - dowieść.
anonim2014.09.25 13:05
Proszę nie żartować. Sądzę, że tak wykształcony i kompetentny człowiek jak p. minister Królikowski ma większe ambicje niż praca w portalu, który nie radzi sobie z elementarnymi zasadami poprawnej polszczyzny...
anonim2014.09.25 13:18
jeżeli to taki marny portal to co "światłe", humanistyczne lewactwo tu robi? nie lepiej wejść na temat.pl.
anonim2014.09.25 13:18
Masz rację @krzysiek; wnerwia nas idiotyzm lewacki na tym portalu i propaganda dewiacji homoseksualnej, którą tu uprawiacie (zwłaszcza ty). Myślę, że czas wyrzucenia ciebie z frondy jest bliski.
anonim2014.09.25 13:41
Ufam, iż pan Niesiołowski równie mocno będzie bronił jakiegoś "kompromisu w sprawie kary głównej" jak broni "kompromisu aborcyjnego". A tak między nami pisząc ten człowiek mnie przeraża. Przeraża mnie, iż ktoś na takim stanowisku ma tak ekstremalne, niebezpieczne poglądy.
anonim2014.09.25 14:22
@krzysiek - może to nie będzie merytoryczna odpowiedź, ale podziwiam redakcję za jej cierpliwość wobec Ciebie.
anonim2014.09.25 14:46
Osieł Niesiołowski to osobliwość zoologiczno-psychiatryczna. A Wybiórcze Gówno nadaje się jedynie na podpałkę - bo takie obszerne
anonim2014.09.25 15:15
sitwa precz z tymi POpaprańcami!!!
anonim2014.09.25 15:42
@[email protected]@[email protected] Drogi ciotowaty trollu - redakcja wywalała cię już tyle razy z tego forum, a ty wracasz jak bumerang. Kiedyś myslałem że robisz to z osobistego zaangażowania ale teraz raczej przypuszczam że na odcinek Frondy, rzuciła cię czerska lub Krytyka Polityczna i to nie za frajer. Komentatorzy z Frondy jeżeli chcecie się dowiedzieć ze: 1.Najwartościowszą i wybraną porzez Boga częścią ludzkości są homosie 2.To co sprzyja homoseksualizmowi jest naukowe a to co nie, jest tego przymiotu pozbawione 3.Bohaterscy geje byli znaczną częscią powstańców warszawskich 4.Tak czy inaczej jesteście homofobami bo czytacie Frondę 5.Najszczęśliwsze normalne rodziny wychowujące dzieci tworzą homosie. 6.U wierzących, zasłanianie się Jezusem, który na temat homosiów nie powiedział ani słowa, potęguje homofobiczny amok. 7.Jeżeli nie wierzysz że homosie to prawidłowa orientacja seksualna, jesteś sługą szatana (powyższa lista jest stale i twórczo rozwijana przez tego trolla) to wdawajcie się z nim w dyskusję i karmcie trolla. p.s. Zgodnie z moimi przewidyawaniami krzysiek vel rezolutny itd rozkręcił się tak że pełno go na Frondzie. Czyli sytuacja powtórzy się jak zwykle: erupcja zaplutej homopropagandy, potem kop od redakcji i znowu spokój na miesiąc lub dwa.
anonim2014.09.25 16:32
@Mniemanologia - Może dlatego, że część "obrońców" nie traci czasu na jałowe komentarze. Tylko siedzą zawieszeni gdzieś pomiędzy śmiechem z głupoty "atakujących" i żalem z racji ich poziomu intelektualnego?