19.02.14, 17:54

Nowe seriale TVN Style. Transseksualiści i morderczynie

TVN Style zaprezentuje pierwszy w Polsce serial o transseksualistach. Film będzie nosił tytuł „W obcym ciele” i będzie poświęconym ludziom, których płeć psychiczna nie zgadza się z biologiczną. Głównym tematem produkcji będą losy kilku transeksualnych osób – obu płci. Będą to ludzie, którzy przygotowują się do operacji „zmiany” płci albo są już w trakcie takiego procesu.

„Seria “W obcym ciele” to produkcja niezwykle na czasie. Obecnie dużo mówi się o gender, zmianie płci i seksualności, ale nikt dotąd tego nie pokazał w telewizji” – mówiła Małgorzata Łupina z TVN Style.

Premiera cyklu o transseksualistach jest planowana na 1 marca tego roku.

Drugą kontrowersyjną produkcją kanału będzie serial „Matki za kratami”. Opowie o historiach kobiet, które odbywają kary za najcięższe zbrodnie, w tym za morderstwa. Premiera tego cyklu planowana jest na 12 kwietnia br.

pac/niezlomni.com

Komentarze

anonim2014.02.19 17:59
TVN... i wszystko jasne... Otwarcie sygnalizują kogo reprezentują...
anonim2014.02.19 18:20
no cóż jaka stacja takie programy Miszczak się stoczył na dno stary komunista
anonim2014.02.19 18:39
No cóż. Kolejny powód do nieoglądania TVN. :)
anonim2014.02.19 19:33
TVN nie jest Polską telewizją. Dlaczego zatem właściciele TVN-u demoralizują społeczeństwo Polskie.Szanujące się państwa, nie pozwalają sobie na ingerencję obcokrajowców w narodowe media.
anonim2014.02.19 19:51
Dwa interesujące programy. Pierwszy przybliżający sylwetki osób transseksualnych, czyli temat jak najbardziej na czasie i potrzebny. Drugi porusza po prostu temat budzący ogromne emocje i przez to może zyskać publiczność.
anonim2014.02.19 22:00
Kobiety, które zabijały albo coś podobne emitowane jest również na którymś z Polsatów ;) Kolejna raz kłania się zasada popytu i podaży. Nie chcecie, nie oglądajcie. Są to prywatne media nadające programy dla dobrowolnych widzów i nikt absolutnie nikt nie ma obowiązku ich oglądać.
anonim2014.02.20 7:11
To niszowa TV dla niszowej widowni, stare powiedzenie mówi nie miesza się ścieku z czystą wodą. Kto czuje się czysty niech nie ogląda tej stacji.....
anonim2014.02.20 7:13
Ponoć swego czasu pani Pierwsza Dama w tej stacji uświadamiała maluczkich jak to się spożywa bezę, bo wiadomo, iż polski motłoch takich salonowo-europejskich spraw nie ogarnia. Widać teraz, że wesoły klon TVN-u upostępawia Polaków dalej. Dopóki istnieje coś takiego jak TVN, dopóty będę uważał, iż merdiami głównego mętnego ścieku rządzi agentura Wojskowych Służb Informacyjnych, czyli konfidentów obcych mocarstw.
anonim2014.02.20 7:21
@swojski_lewak - no jak dożyjemy czasów, gdy Szwedom skończy się dolce vita, czyli życie na powojennych pracowitych pokoleń to pogadamy. Obawiam się, że wówczas tacy swojscy_lewacy zatęsknią do Kropelek.
anonim2014.02.20 7:39
Powinno być: "życie na koszt powojennych pracowitych pokoleń"
anonim2014.02.20 7:42
@Swojski_lewak: Podobnie jak Twój mózg okupuje Twoje ciało, ale na szczęście reszta członków nie jest zdrajcami i nie pozwala mu działać... . Temat transseksualistów mnie jakoś nie oburza, bo jest to stwierdzona choroba i nie ma co mówić, że każdy chory robi na tym polityczną, czy medialną karierę. Nie oglądam tej stacji i ani mnie to ziębi, ani grzeje. Gorzej, że w zwykłym TVNie sprzedają taką, a nie inną propagandę.
anonim2014.02.20 17:07
Homopropaganda, jak zwykle we francuskim TVN.
anonim2014.02.21 23:37
Łomaryjozawszedziwico, jaka propaganda... Nie no, droga Frondo, się staczacie powoli do XIX wieku - nie mówmy o problemie, to go nie będzie. Po pierwsze - programy są w telewizji prywatnej, do tego nie ma przymusu, by je oglądać, więc nie wiem, w czym widzicie problem. Jak chcecie - oglądajcie, nie chcecie - nie oglądajcie i tyle. Po drugie - są to tematy na czasie i kontrowersyjne, a media niezależnie od wszystkiego powinny takie tematy poruszać, by ludzie mogli sobie wyrobić opinię na dany temat. Po trzecie - jak tu słusznie zauważono, dlaczego larum nie podnieśliście na "Warsow Shore"? Są chyba w telewizji programy, w których pokazuje się gorsze rzeczy i je gloryfikuje, ale oczywiście trzeba się czepiać tego, co z gender i zaprzeczeniem matki - polki jest związane, bo to bardziej do Frondowego profilu pasuje... Smutne...