13.09.15, 15:25

Oto czego nie pokazały mainstreamowe media z konwencji PiS

Stacje telewizji prorządowych, które pokazywały część konwencji Prawa i Sprawiedliwość, nie pokazały najważniejszych momentów tego wydarzenia. Nie chodzi o polityków i ich wypowiedzi, ale o zwykłych ludzi, którzy zabrali głos podczas konwencji.

 Reporterka niezalezna.pl  przygotowała materiał, który koniecznie trzeba zobaczyć. Pokazuje bowiem nie tylko polityków, ale przede wszystkim ludzi, którzy mówią o problemach zwykłych Polaków.

mod/niezalezna.pl

Komentarze

anonim2015.09.13 16:04
Odbieranie dzieci z powodu biedy powinno byc ZAKAZANE! Idiotyzmem jest, ze te pieniadze na dziecko co sie odbierze tej rodzinie, DAJE sie rodzinie zastepczej. I to wieksze pieniadze niz by wystarcyzly na pomoc tej rodzinie. To jest zwykla nieludzka nieuczciwosc. To jest krzywdzenie niewinnych ludzi... zabieranie dzieci z powodu biedy, krzywda dla tych dzieci, ich rodzicow, bliskich. Ale teraz wygra daj Boże Zjednoczona Prawica i to zostanie - ZAKAZANE! Nie bedzie zabierania dzieci ludziom bo sa biedni, ale bedzie pomoc dla tych dzieci, dla tych rodzin. Nie potrzeba na to dodatkowych srodkow, te srodki nie beda poprostu szly do rodzin zastepczych. Bede glosowac na Prawo i Sprawiedliwosc i ufam, ze w koncu w kraju bedzie lepiej. Z Bogiem.
anonim2015.09.13 16:12
Jak mozna zaproponowac by oddac dziecko : ( Jak w ogole komus sie cos takiego w glowie pojawilo i przeszlo przez usta... Poprostu rece opadaja... To jest opieka spoleczna? Prosze Cie Boże aby w tym kraju sie zmienilo, aby PiS wygrał i by nie dochodzilo do takich sytuacji. Bo to jest cierpienie niewinnych ludzi. Amen.
anonim2015.09.13 16:21
Media główne to siedlisko libertynów i lewicowców, oszustwo to ich metoda na uzyskiwaniu skromnego poparcia dla całkowicie skompromitowanej Platformy Obywatelskiej
anonim2015.09.14 0:48
To jest marksistowski bełkot i ogólniki, bardzo mi przykro.