05.01.15, 07:53Ewa Kopacz (fot. YouTube)

Pani premier ma chyba jeszcze ten biały fartuch z 2007 roku?

Wojna z lekarzami, Arłukowicz się miota, tumani, przestrasza, pacjenci w czarnej dziurze.... ależ w czym problem?

Pani Premier Ewa Kopacz ma jeszcze chyba ten biały fartuch z 2007?

Ubrana w ten fartuch, ze słuchawkami u szyi, w 2007 tak znakomicie ujmowała się za lekarzami podczas rządów Kaczyńskiego, tak pięknie potrafiła z nimi wynegocjować porozumienie wyborcze.

Jakże świetnie się wtedy prezentowała przyszła pani minister, marszałek, a potem premier!

Jak się rewelacyjnie prezentował razem z panią Kopacz Donald Tusk! Ten akurat bez fartucha, w garniturze.

Jaka piękna była wtedy cała Platforma, nowoczesna, zatroskana, rozmawiająca i z pacjentami i z lekarzami. Koncyliacyjna, sprawna, skuteczna...

To było jedno z tych wydarzeń, dzięki którym Platforma wygrała wybory.

A teraz nic, tylko ten ponury, jak czarna, gradowa noc listopadowa, Arłukowicz.

A Pani premier wzniośle milczy.

Owszem, śpiewał Okudżawa, że w milczeniu jest sens, jest dobro w milczeniu, ale śpiewał to na premierach, a nie o premierach.

Pani Premier! Proszę wykrochmalić fartuch, założyć słuchawki – i śmiało do lekarzy!

Janusz Wojciechowski/Salon24.pl

Komentarze

anonim2015.01.5 8:11
Dr. śmierć przepadła, gdzieś się schowała, pewnie zamknęła się w domu na wypadek wojny. Wstrętne kłamliwe babsko lepiej niech się nie pokazuje, jej widok to obraza dla ludzi.
anonim2015.01.5 8:19
@arbiter jesteś chamem to po pierwsze. Kopaczowa na Smoleńsku już się nauczyła, że można łgać w żywe oczy. Ludzie pokroju Kopaczowej, Sikorskiego itp. są skompromitowani oraz zupełnie jałowi moralnie. Do tego oszuści. Widzą kopaczy ziemi na metr gdzie nikt nie wbił naszwet szpadla w ziemię, drugi pepla o propozycjach Putina a za kilka godzin ma amnezję i okazuje się, że nic nie pamięta. Także kolego - chamie - jedź pod parlament i ujadaj na złodziei a Pana Wojciechowskiego zostaw w spokoju.
anonim2015.01.5 9:50
2007 - był rokiem wielkich nadziei. Nawet ja głosowałem na PO, a oni sobie po prostu z nas zadrwili. Własne plany naprawy Rzeczypospolitej, podpisane przez blisko milion Polaków przepuścili przez niszczarkę na naszych oczach. Zaczęła się bezprecedensowa jak dotąd w naszej historii kampania prania mózgów, kłamstw, złodziejstw, afer i zbrodni z zamordowaniem prezydenta włącznie. Hańba im.
anonim2015.01.5 10:17
Ach, ach, jakimże to sprzymierzeńcami lekarzy byli Platformersi, jakże sobie z dziubków pili, jedno ciało-jeden głos. Taaa, ale to było podczas fashystowskich rządów Kaczyńskich. Tera wicie sie zmieniło! Premiera Kopaczowa zasłabła, a Arłukowicz zapomniał jak to gromił rząd gdy należał do niejakiej SLD. Kupa śmiechu. Bez wstydu jesteście, żałośni politykierzy z PO! Pokażcie znów film pt. Hofman w Madrycie, zaraz będzie lepiej, lekarze wrócą do gabinetów a kolejki znikną. Miernoty, bez klasy, wiedzy i pomysłu.
anonim2015.01.5 10:19
@Lart - no i po co gadasz z chamem? I tak nie zrozumie więc szkoda czasu.
anonim2015.01.5 11:42
Biały fartuch i krew na rękach a na ryju botoks to cała pani premier