24.06.19, 11:33(fot.youtube)

Panika Jurka Owsiaka

Jerzy Owsiak panikuje! W mediach społecznościowych podzielił się emocjonalnym wpisem, pełnym manipulacji.

- To nie będzie łatwy festiwal. Organizuje go Fundacja, która po 25 latach jego istnienia nadal musi walczyć o jego tożsamość, najwyższe standardy, oraz o jego rangę, uznaną na dzień dzisiejszy w całej Europie i na całym świecie. Jak znam życie, czeka nas po raz kolejny batalia o nieuzasadnione określenie festiwalu mianem „podwyższonego ryzyka”. - pisze Owsiak

Jak już informowaliśmy, premier Mateusz Morawiecki zdecydował, że PKP podstawi specjalne pociągi do Kostrzyna na festiwal Jerzego Owsiaka.

- Po rozmowie z Joachimem Brudzińskim i minister Elżbietą Witek, w trosce o bezpieczeństwo uczestników festiwalu w Kostrzynie nad Odrą, poleciłem ministrowi infrastruktury Andrzejowi Adamczykowi przygotowanie pociągów, które dowiozą uczestników na miejsce. Będzie on także zabezpieczony przez służby podległe MSWiA - oświadczył na Twitterze Morawiecki.

Tymczasem Owsiak histeryzuje:

"Zostaliśmy zalani Waszymi pytaniami o rozkład jazdy pociągów na tegoroczny Pol'and'Rock Festival . Nie potrafimy, pod słowem honoru, udzielić Wam na ten moment wiążącej informacji w tym temacie. Logistyka dojazdu tych pociągów dopiero się buduje, konstruuje, i mówiąc wprost – kiedy coś jest tworzone w ostatniej chwili, to nie ukrywam, może być trochę trudności. I o trudnościach właśnie chciałbym dzisiaj parę słów.

Trzy razy pomyślcie, zanim podejmiecie decyzję o przyjeździe na 25. Pol’and’rock Festival. Jako „kierownik” tej imprezy ostrzegam – będą trudności.

Trudno będzie się do nas dostać. Jeśli ktoś z Was nie ma cierpliwości do długiej jazdy pociągiem, samochodem, do stania w korkach, w upale – niech wybierze inny festiwal, inną imprezę. Jeśli komuś przeszkadza naprawdę głośna muzyka, która zewsząd dobiega na pole festiwalowe – może lepiej znaleźć inne miejsce na konsumpcję muzycznych wrażeń." - czytamy

Warto również zwrócić uwagę na to, w jaki sposób informuje o tzw. Akademii Sztuk Przepięknych, podczas których gośćmi byli zwykle ludzie związani z tzw. salonem.

- Przyjeżdżając do nas musicie uważać, bo narażacie się na ryzyko spotkań, które mogą Wam mocno poprzewracać w głowie! Akademia Sztuk Przepięknych to nie spotkania „z ciekawym człowiekiem”, ani żadne szkolne akademie. Staną przed Wami ludzie, którzy bywają w swoich opiniach, w swojej twórczości i codziennej działalności kontrowersyjnymi, a nawet przez niektórych są uważani za niebezpiecznych. Ich opinie mogą mocno nadwyrężyć Wasze poczucie stabilności i oczywistości różnych zjawisk, które nas otaczają. - pisze Owsiak

bz/Facebook

Komentarze

Wszyscy umrzemy2019.06.25 11:51
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Bardzo bym chciała, żeby śladem frondzi zorganizować bojkot PKP w czasie Woodstocku. Sama pojadę samochodem i zgarnę każdego kto będzie chciał dołączyć. A komu przeszkadza festiwal niech nie jeździ.
Jan Radziszewski2019.06.25 7:47
J.P vel DZIELNICOWY + są równi i równiejsi.. + ect. POWIEDZ SKąD TYLE KAR SPADŁO NA POLSKę OSTATNIMY CZASY -/suszy , powodzi podtopień zalania mieszkań utopień ect.) + I OBYś NIE TRAFIŁ DO PIEKŁA TEGO JEDYNEGO MIEJSCA RADOśCI WSZYSTKICH żydów, Muzułmanów Buddystów ATEISTóW I BEZBOżNIKóW Powiedz mi dlaczego gdy ludziom diabła stawiano świątynie, pagody , pomniki jak Np Buddzie Leninowi Stalinowi Mao ect - nie pisałeś że na takie koszta ich budowy nie powinni być narażeni wierzący katolicy tylko z swoich składek np słynny posąg Lenina w Krakowie Nowa huta powinien być postawiony z dobrowolnych ofiar członków PZPR /obciążonych podatkiem na PRL) a wiesz przecież że Ci poganie - Bałwochwalcy Owsiakowi z PZPR do piekła za swymi idolami idą bardzo szerokim krokiem Wł. Ilicza Lenina.
hfh2019.06.25 0:38
Małe urozmaicenie. W tym roku jeśli ktoś zaśpi, to wysiada w Auschwitz.
Janek2019.06.24 22:32
Bardzo mnie cieszy jazgot fanatyków i płatnych troli . W styczniu padnie kolejny rekord :-)
Jack Em2019.06.25 5:39
No Juras przytuli kolejny rekordowy zagubiony słoik a PiS dostanie 60 % dzięki takim kretyńskim tuskowym trollom.Taka przyszłość .
hassan2019.06.24 21:57
juras placze a jeszcze sie nawet nie zaczelo juz przed rozpoczeciem imprezy tradycyjnie winny pis gonic jurasa dziadyge jak to mowi owsiak
Mirek2019.06.24 18:26
Owsiak to marksista leninista tak został wychowany i taki już będzie . Kto się chce utytłać jak świnia w błocie to niech tam jedzie . Dzieci pod kościołami nazbierały mu kasy i teraz Juras urządza dla dorosłych świński spęd . Mam nadzieję że ktoś w końcu przyjdzie po rozum do głowy i sprawdzi finanse Jurasa i wtedy dopiero się okaże co to za firma "dobroczynna" .
J.P2019.06.24 18:54
Są sprawdzane co roku, gdyby coś bylo nie tak za tych rządów to już by siedział. Przecież tacy jak ty tylko czekają aż noga mu się powinie. A teraz gdy masz chwilę czasu sprawdź finanse ojca dyrektora, mozesz też luknąć na zeznanie podatkowe zony premiera a jak wystarczy ci czasu proponuje przeswietlic lux Veritatis
Niejestemrobotem2019.06.24 17:59
No tak, ktoś pokazuje, że można być dobrym człowiekiem poza kościołem, to go trzeba zgnoić. No przecież, wylać pomyje, zjechać, pisać kłamstwa, pomówienia, swoje urojenia. Tylko po co? Boli Was, że ludzie wpłacają na WOŚP? To nie płaćcie, nie ma obowiązku. Boli Was festiwal, to nie jedźcie. Ale po co kogoś non stop bez sensu atakować? Niech mi ktoś odpowie, tylko poważnie, czemu? Aż tak to ludzi boli, że inni się dobrze bawią? Trzeba bez sensu rzucać kłody pod nogi organizatorom? Bo co, bo mają inne podejście do kwestii światopoglądowych?
marianl2019.06.24 18:57
Ma Pan wiele racji niemniej coraz bardziej widać, że wszelkie akcje organizowane przez P Owsiaka mają coraz więcej dymu bez ognia i co najgorsze w razie jakiekolwiek niepowodzenia to będą winni ..oni... czytaj PIS.
Niejestemrobotem2019.06.24 19:42
Jeśli chodzi Panu o to, że Jurek Owsiak mocno popiera pewną opcję polityczną i sporo jego postów jest w pewien sposób elementem tej walki, to też tego żałuję. Serio, chciałbym bardzo, żeby WOŚP było czymś totalnie jednoczącym Polaków, pomaganiem i żeby festiwal kojarzył się z zabawą, ciekawymi, różnorodnymi gośćmi, przystankiem Jezus i hare kriszna, żeby był to pokaz, że Polacy to wciąż Polacy, że prawak i lewak, katol i ateista potrafią się zjednoczyć i razem robić coś dobrego, się razem bawić, niezależnie od poglądów. Niestety widzę tu antagonizmy, kolejny przejaw walki Polsko-Polskiej, no a muszę przyznać, że pewne działania Jerzego Owsiaka tylko dolewały oliwy do ognia. Ale nie zgadzam się z Panem, że najgorsze będzie obwinianie PiSu, bo PiS też nie jest tu bez winy, osobiście uważam, że zawinił dużo bardziej niż Owsiak i jeśli będzie w jakiś sposób winien problemom, to należy go za to wypunktować. P.S. Nadal będę wspierał WOŚP. P.P.S. Dziękuję Panu za kulturalną wypowiedź.
anonim2019.06.24 17:40
Słusznie. Też uważam, że lepiej wybrać się do filharmonii, niż na Pol’and’rock Festival.
Jack Em2019.06.24 17:14
Za kasę podatników finansuje się transport ćpunów na prywatną imprezę krętacza Owsiaka ... !!!??? Morawiecki jakim prawem się panoszysz.?
Zygfryd2019.06.24 16:43
Zlikwidować to gówno wraz z organizatorem .
Michał Pasierb 2019.06.24 16:37
Coś nie tak ze Złotym Melonem i Mrówką Całą ??
J.P2019.06.24 15:35
Ja tu widzę panikę frondy, że nic kontrowersyjnego bardziej nie zznalazła, a trza wysmarować jakieś oczernienie Owsiaka
Artur2019.06.24 14:01
Cały owsiakowy syf jest gratis. Tylko koszty społeczenstwa są ogromne. Dochody syf-fundacji też. Kasi orka kasi orka Kasi orka serduszko, jesteście wspaniali, stolat i zawyła duma narodu...
abc2019.06.24 13:48
Ogólnie w festiwalach nie ma nic złego. Niech sobie ludzie słuchają muzyki i dobrze się bawią. Smutne jest tylko to, że Owsiak na każdym festiwalu wciska część polityczną popierającą określoną opcję. Tym samym sam robi ze święta muzyki agitkę polityczną a to nie jest ok. Na takiej imprezie wszyscy powinni bawić się razem niezależnie od poglądów.
marianl2019.06.24 13:44
Pomnik za życia dla jego ekscelencji Jorgusia I - go !. Kto jest za ?
M2019.06.24 13:33
Gdzie w tej wypowiedzi Owsiaka jest panika i manipulacja? Pytam serio.
M2019.06.24 15:54
Kciuk w dół to potraficie dać, ale argumentu już nie? No proszę, kto by się spodziewał ;)
Niejestemrobotem2019.06.24 18:02
Jeszcze wyzywać potrafią :D
Gość 2019.06.24 12:54
Aż szkoda słów, na to jaką szmatą stała się fronda.pl.
wacula2019.06.24 12:32
Panie Jurku-kiedyś Prezydent wręczy Panu Order Orła Białego-naprawdę Pan zasłużył!! Mam nadzieję, że doczekam takiej chwili to panu postawią pomnik za dobro otrzymane i rozdane .Tak jak Jurek Owsiak, nie akceptuję i kłamców. Kłamcą jest Macierewicz, który oszukuje miliony Polaków, robiąc to tylko dla podbudowania własnej kariery politycznej. Kłamcą jest Krystyna Pawłowicz, ta z kolei dla poklasku Rydzyka z Torunia od lat opluwa Jurka Owsiaka. Krysiu, jak to by było miło z Twojej strony, gdybyś w swoim życiu zrobiła, A choć 1% z tego, co zrobił Jurek Owsiak dla ratowania innych ludzi. Nie robił tego dla poklasku publiczności. Jarosław Kaczyński, ten kłamie o każdym, kto ośmieli się stanąć w poprzek jego chorego dążenia do uzyskania władzy naczelnika i słońce europy kacz-prezesa. Kłamie, bo chce zagłuszyć świadomość o swojej części odpowiedzialności za katastrofę pod Smoleńskiem. Owsiakowi dobrzy ludzie okazują się jeszcze większymi i wspaniałymi ludźmi, ratującymi życie dzieciom w czasie Orkiestry.Wdzięczni czynią go swym idolem .Kto mówiąc o Bogu na co dzień wywołuje okazały tego dnia swoje – w najgłębszym słowa tego znaczeniu – ewangeliczne oblicze .O bardzo piękna postać polaka i wzór dzielenia się z biednymi i chorymi Owsiaka
chłopcy z Pragi2019.06.24 12:55
toż to złodziej, facet z komuchowatych układów opamiętaj się co wypisujesz!!!!!!
wacula2019.06.24 16:40
Piszesz -[toż to złodziej opamiętaj się co wypisujesz itd ]--Tak myślisz Bigos-Jaworowska, znajoma Beaty Szydło, w półtora roku zarobiła w banku Pekao 260 tys. zł. Podobne pieniądze otrzymał Michał Kaszyński, partner biznesowy męża Szydło. W banku pracują od 2017 roku, a to nie jedyne rady nadzorcze, w których zasiadają. Zarobki znajomych Beaty Szydło podsumował portal Oko.press. Jak wynika ze sprawozdań Pekao SA, za zasiadanie w radzie Bigos-Jaworowska i Kaszyński otrzymali po 90 tys. złotych wynagrodzenia w 2017 roku (od czerwca do grudnia) i po 170 tys. złotych w 2018 roku. Do końca kadencji rady, czyli do czerwca 2020, dostaną co najmniej drugie tyle. Oboje zasiadają ponadto w radach nadzorczych innych, państwowych spółek. Jaworowska zasiada w radzie spółki PL.2012+, gdzie zarabia 36 tysięcy miesięcznie. Kaszyński zasiada w radzie Uzdrowiska Krynica Żegiestów, gdzie jego zarobki mogą wynieść kilkadziesiąt tysięcy złotych.A TO JAK SIĘ NAZYWA
mc2019.06.25 18:20
Kompendium "Wielkiej Ściemy"! https://www.kontrowersje.net/kompendium_wielkiej_ciemy_13_groszy_do_puszki_24_fina_u_wo_p_i_portfela_jerzego_o
robaczek 2019.06.24 12:08
A KTO PLACI ZA OBSLUGE PAŃSTWA WYDARZEN RELIGIJNYCH?????? szach mat patokatusie ;] oj wyszlo ze msciwe zgorzkniale patusy z was ;] oj nieładnie nieładnie ;]
robaczek 2019.06.24 16:57
;] tak myslalem ;] patole katolickie ;]
Jan Radziszewski2019.06.25 7:45
robaczek vel DZIELNICOWY + są równi i równiejsi.. + ect. POWIEDZ SKąD TYLE KAR SPADŁO NA POLSKę OSTATNIMY CZASY -/suszy , powodzi podtopień zalania mieszkań utopień ect.) + I OBYś NIE TRAFIŁ DO PIEKŁA TEGO JEDYNEGO MIEJSCA RADOśCI WSZYSTKICH żydów, Muzułmanów Buddystów ATEISTóW I BEZBOżNIKóW Powiedz mi dlaczego gdy ludziom diabła stawiano świątynie, pagody , pomniki jak Np Buddzie Leninowi Stalinowi Mao ect - nie pisałeś że na takie koszta ich budowy nie powinni być narażeni wierzący katolicy tylko z swoich składek np słynny posąg Lenina w Krakowie Nowa huta powinien być postawiony z dobrowolnych ofiar członków PZPR /obciążonych podatkiem na PRL) a wiesz przecież że Ci poganie - Bałwochwalcy z PZPR do piekła za swymi idolami idą bardzo szerokim krokiem Wł. Ilicza Lenina.
Wies2019.06.24 12:04
Wejdźcie na stronę kreciolatv i przewińcie na koniec strony a zobaczycie tę "wspaniałą młodzież" pokazującą satanistyczny znak dwoma palcami.
Jahu2019.06.24 11:53
Owsiak dba o najwyższe standardy.. błoto do taplania najwyższej jakości, narkotyki najlepszej jakości, alkohol w nie ograniczonej ilości, seks tylko z gumką, gwałt lub śmierć w pociągu gratis... uświnienie i deprawacja młodych 5 gwiazdkowa.
Niejestemrobotem2019.06.24 17:54
Seks tylko z gumką to akurat dobry pomysł. Chyba, że ktoś planuje ciążę i ma stałego, pewnego partnera. Ja wiem, że prawdziwi katole, to zawsze bez gumki, a później potajemna aborcja, a jeszcze później protest przeciwko aborcji, no ale, to tylko oni tak mają. Jeśli masz jakiekolwiek dowody, że Owsiak dostarcza narkotyki, to zgłoś do prokuratury. Serio. A jak nie to nie pomawiaj. Gwałt lub śmierć w pociągu... Tia, co jeszcze wymyślisz? Może zostań pisarzem? Uświnienie i deprawacja... No tak, no przecież, bo tylko w Kostrzynie w całej Polsce można kupić alkohol i słuchać muzyki, a przystanek Jezus nigdy na Woodstoku nie zagościł... Oh, wait.
mb2019.06.25 11:35
5 zgonów na „Przystanku Woodstock”: https://www.kontrowersje.net/5_zgon_w_na_przystanku_woodstock_owsiak_milczy_a_instruktor_pp_drwi_taka_afera
Maria Blaszczyk2019.06.25 18:35
Eeee.... Mówimy o miejscu, w którym naraz jest tylu ludzi co w sporym mieście, czy tak? I tych zgonów jest dużo mniej? I w ogóle nie wiadomo, czy tyle, bo autor pisze, że nie ma danych policji, czy prokuratury. te liczby zdobył od rodziców i uczestników festiwalu - czyli są właściwie z tyłka wzięte, póki się ich nie potwierdzi, bo ludzie mają tendencję do opowiadania niestworzonych historii.
Jan2019.06.24 11:51
A ja mam gdzieś Owsiaka i jego poglądy. To, że lewak z niego i człowiek michnikowego salonu mi nie przeszkadza. Lubię się bawić za darmochę, lubię przygodę i poznawanie różnych ludzi, lubię słuchać muzyki na żywo bo kasy na płatne impry nie mam.
anonim2019.06.24 11:46
Kolejny skandal PiSdzielców! Tak działa bezmyślna dyktatura która mści się na wszystkich gdy ktoś jest dla nich niewygodny!
piotr2019.06.24 11:59
WALI CI NA DEKIEL ???
polak2019.06.24 14:56
jesteś trolem putina kawał skur,,,,,,,,,na
Cogito ergo sum2019.06.24 11:39
Ta impreza zawsze stwarzała problemy np. demolowanie pociągów ale za poprzedniej władzy były one skrzętnie ukrywane
Niejestemrobotem2019.06.24 17:46
Dane poproszę. O skali demolowania, w przeliczeniu na podróżnego i w z porównaniem do innych eventów, oraz normalnej eksploatacji. Dostanę, czy jak zwykle plucie i kłamstwa bez pokrycia?
oko2019.06.24 11:37
Od tylu lat nie było problemu z tą imprezą a jak do władzy doszli PIS komuniści nagle jest problem.
M.G.2019.06.24 14:46
Zastanawia mnie fakt dlaczego to "kierownik" nagle tak dużo mówi o problemach, trudnościach, wręcz zniechęca dotychczasowych uczestników. Przecież PIS od 3 lat nie sponsoruje tej imprezy. Bardzo prawdopodobne, że będzie ją chciał przenieść do Warszawy (Trzaskowski na pewno sypnie groszem, no i dojazd znakomity) na piątek i sobotę przedwyborczą, ewentualnie niedzielny poranek. Do uczestników zaapeluje o wzięcie zaświadczeń o prawie do glosowania dzięki czemu wpłynie istotnie na wynik wyborów w stolicy. Oczywiście to tylko spekulacje ...