20.02.19, 13:20screenshot Youtube - ynet

Paranoja! Żydzi znaleźli sobie ,,eksperta'' od dyplomacji - Nergal ocenia słowa Katza

Izraelskie media najwidoczniej postanowiły sprawdzić, kto zdecyduje się na najbardziej szokujące i absurdalne podejście jeśli chodzi o kryzys na linii Warszawa – Jerozolima. Najpierw mieliśmy do czynienia ze skandalicznym fake newsem dotyczącym rzekomego zdewastowania żydowskich cmentarzy w Polsce, a teraz przemówił… Adam Darski, ps. „Nergal”.

Darski w rozmowie z żydowską telewizją internetową „Ynet” pokusił się o ocenę kryzysu polsko-izraelskiego, do którego doszło po skandalicznych słowach p.o. szefa MSZ Izraela na temat „wyssania antysemityzmu z mlekiem matki” przez Polaków.

Jestem z Polski i przed wejściem do studia widziałem, że istnieje pewien rodzaj „kryzysu” z Polską. Nie jestem fanem polskiej polityki. Gdzie tylko pojadą polscy politycy, zaraz stają się wrogami wszystkich”

- stwierdza Nergal.

Gdy zapytano go o słowa Israela Katza ocenił, że „trudno powiedzieć”, czy prawdą jest, że Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki. Dalej mówił:

Polski rząd popiera konserwatywny, hermetyczny i nacjonalistyczny ruch w Polsce. To nigdy nie będzie zdrowe”.

Ot izraelskie media znalazły sobie idealnego eksperta do rozmawiania na temat dyplomacji i kryzysu na linii Polska – Izrael. Autorytet przemówił!

dam/Youtube,Fronda.pl

Komentarze

Mejer2019.03.10 8:06
Ynet... yyyynet + 'plum', klocek postawiony.
ALLL2019.03.9 6:11
Ciekawe czy pochwalił się nietolerancją do katolików.
Krzysztof2019.03.8 19:26
Darski ? to chyba drugie nazwisko tego osobnika,dobrze było by znać poprzednie,to wyjaśniało by wszystko.
Yomanenko2019.03.8 16:15
Zaprosił swój swego i sobie pogadali. Tyle w temacie. Teraz poproszę wszelkiej maści trolli o łapki w dół. Policzmy ilu tu was jest na Frondzie.
stan...2019.02.21 8:21
Jak widać sataniści w Izraelu czują sie jak u siebie
anonim2019.02.20 19:15
zbok poznanski Po angielsku nie potrafisz pisać, a co gorsza po polsku także. Jesteś pośmiewiskiem i dobrze o tym wiesz. Twoje przechwałki na nikim nie robią wrażenia. Możesz wymyślić jaki jesteś ważny, wielki i wszechmocny. Każdy wie, że jesteś małym zakompleksionym emerytem, społecznym wyrzutkiem, który ostatnie lata swojego marnego żywota przeznacza na pierdzenie w stołek przy komputerze z fronda.pl odpaloną 24/7
słowiczek poznański2019.02.20 19:55
Try me motherfucker, you piece of dogshit.
Albert2019.02.20 20:25
Pora popracować trochę nad znajomością języka, skoro zamierzasz go używać publicznie.
anonim2019.02.21 8:41
Żałosny dupku ,tutaj nie musisz się popisywać znajomością języka,to jest Polska.Jak będziesz zapier.alał w szparagach u Holendra albo Niemca to oczywiście musisz wiedzieć jakie polecenia wydaje twój pan
anonim2019.02.20 20:54
kolejny błąd obnażający poziom elementary: w powyższym zdaniu słowo you jest zbędne, pokazuje to, że nie masz bladego pojęcia o szyku budowy zdania w języku angielskim tak jak pisałem najpierw naucz się dobrze pisać po polsku, a dopiero potem bierz się za język obcy, chociaż w twoim emeryckim przypadku jest to już pozbawione sensu, bo i tak niedługo będziesz od spodu wąchać kwiatki
Vistula2019.02.21 3:23
Lesson #1 In matter of correct use "you", you're wrong. "Try me motherfucker" is a sentence then there is a comma and the beginning of the next sentence.
Stachu2019.02.20 20:58
Ciekawe jak długo miałeś ten dogshit na końcu lengłuidża.
RDW2019.02.20 19:08
Jeżeli szatan wstawia się za Narodem Wybranym to koniec świata jest blisko
słowiczek poznański2019.02.20 19:05
@"anonimowy" wiosenny perwert (20.2.19 18:29) Jakość twoich odzywek i "bogactwo" językowe, w kółko powtarzane, kopiowane zwroty, jednoznacznie takich jak ty określa: wstręt do książek, do słowa pisanego. Nawet nie wiesz jaką mam sadystyczną przyjemność takim jak ty "nawrzucać" i być bezkarną. Jesteś groteską ludzką; fizyczną i umysłową. Bezwstydnie na czyimś utrzymaniu. Naucz się raz na zawsze tylko i wyłącznie we własnym imieniu wypowiadać.
Jan Radziszewski2019.02.20 18:32
A wiesz duraku żydowski że żydzi trzymały kasę żydowską nie Niemcy ot żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Trzeba pamiętać, że zagłada żydów przez hitlerowski reżim nie obejmowała żydowskiej arystokracji, która - przeciwnie - była jej gwarantem, Np. żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Na najwyższych szczytach dowództwa wojskowego i administracji widzimy wielu żydów, jak: Heydrich, gen. Luftwaffe Milch, admirał Canaris, Eichmann, Streicher czy dr Mengele. W Wermachcie służyło 130 generałów pochodzenia żydowskiego i 150 tysięcy żołnierzy. Znamieniu są stwierdzenia Adolfa Hitlera zawarte w spisanym przez niego testamencie politycznym: Jest nieprawdą że ja lub ktokolwiek inny w Rzeszy chciał wojny w 1939. + Wyłączną przyczyną było to, że międzynarodowi dygnitarze; Byli żydami, lub działali w ich interesach. (...) Trzy dni przed rozpoczęciem wojny z Polską - poprosiłem ponownie ambasadora brytyjskiego, aby rozwiązać problem Polsko-Niemiecki podobnie jak to było z okręgiem Sary - czyli pod międzynarodową kontrolą. Tej oferty nie można było nie przyjąć , Została odrzucona tylko dlatego, że koła partyjne w Anglii chciały wojny częściowo pod naciskiem i propagandą międzynarodowego żydostwa (…) Powziąłem też mały plan, jeżeli narody Europy omamione zostaną przez tych międzynarodowych konspiratorów w bankowości i finansach, tj żydowską elitę bankowości wtedy ta rasa, żydostwo które jest rzeczywistym sprawcą tej morderczej walki będzie wzięta do odpowiedzialności Jak żydzi w czasie przed II wojną światową do niej pchali to potem ponieśli tego konsekwencję - oczywiście wówczas - nie ci prowokatorzy to jednak skupiło się jednak na żydach /ot mały plan Hitlera/ tzn wierzące żydy - Bogu - poniosły tej polityki żydowskiej konsekwencję Ocalała jednak żydowska elita na zachodzie tj. w USA Anglii i Szwajcarii - . i teraz podobnie stanie się z kastą Talmudystów tą przewrotną elitą która podobnie jak dawna żydowska elitą czeka wieczna kara w jeziorze ognia i siarki (Ap 20,15) oczywiście będą karani przez tego któremu bałwochwalczo służą w nadziei złudnych obiecanek swojego cezara /J 19,15) tj. panowania żydowskiego po wymordowaniu goji
anonim2019.02.20 18:29
Zbok poznański jesteś co najwyżej polewą dla wszystkich czytelników tego ścieku, żałosną atrakcją do generowania podśmiechuujek. Absolutnie nikt nie bierze cię na poważnie, bo jak brać na poważnie przegranego życiowo emeryta, który pierdzieli takie kocopoły z obsranego pampersa wzięte? Cierpliwość do ciebie utracili nawet twoi "bracia w ideolo" z moderacji frondy. Matka cię wysrała nikim, jesteś nikim i zdechniesz nikim zakłamana dziadygo nielubiany niekochany wyśmiany przez wszystkich, twoja desperackie poszukiwanie atencji i uznania wzbudzają jedynie politowanie Absolutnie wszyscy niezależnie od poglądów mają cię za debila
słowiczek poznański2019.02.20 18:10
@"anonimowy" perwert (20.2.19 17:40) Nic dodać, nic ująć. Właśnie i to bardzo precyzyjnie opisałeś swoje "aktywne" życie. Tacy jak ty jesteście moim hobby. Jest to bardzo rzadka okazja żeby takim jak ty przypomnieć kim naprawdę jesteście. Jesteś/jesteście bezrobotni, bez stałych dochodów, żyjecie z jałmużny podatnika, zupełnie pozbawieni życia rodzinnego, towarzyskiego. Kto normalny z wami chciałby napić się piwa. Pamiętaj wiosenny perwercie, to co robisz pod mostem, w pokoiku kiedy starych nie ma w domu, nikogo to nie obchodzi, ale staje się moim "interesem" kiedy oblewasz szambem nie tylko religie, obojętnie jaką, ale i tych dla których religia ma znaczenie. Nie ustąpię i będę podawał a naukowe dane o waszym zboczeniu.
anonim2019.02.20 18:35
dziadku zmień pampersa, a potem napisz jaki to jesteś ważny, jakie masz układy, wtyki i jak wielkie rzeczy możesz osiągnąłeś swoim uroczym życiem, które polega na spędzaniu 24h/7 na fronda.pl
anonim2019.02.20 17:40
słowiczek poznański napisał "Chciałbyś być w mojej "pipidówce", mieszkać, żyć jak ja żyje" Uwierz zboku, mało jest chętnych na twoje miejsce nieustającego siedzenia w domu dzień i nocą warowania na frondzie, frustrowania się, że przegrywasz. Bez własnego życia, spełnienia, bez miłości, bez uznania i poklasku nawet tutaj w internecie. Schizofrenik przesiąknięty nienawiścią do wszystkich i wszystkiego co normalne. Podziw wzbudzić możesz jedynie wśród godnych sobie degeneratów, ale nawet cwele z redakcji frondy kasują twoje posty.... Nie da się niżej upaść przegrany życiowo bezpłciowy nikt.
ola2019.02.20 17:56
Odezwał się ''spełniony''życiowo, anonimowy troll.
anonim2019.02.20 18:32
odezwało się mutlikonto pedofila z poznania
Jack Em2019.02.20 17:34
To jakby mamuśka zrobiła wywiad z córusią ... trochę jeb...tą .
anonim2019.02.20 17:07
Holocausto lansuje się we właściwym miejscu.Tylko czy Żydzi wiedzą z kim mają nieprzyjemność.
DinozaurZArkiNoego2019.02.20 17:05
Ja bym tam widział Ryśka Czarneckiego, a wy?
anonim2019.02.20 16:46
Racja żałosny typ z tego sataniaka,starzeje się i skacowany jakiś.
Grzegorz2019.02.20 16:43
Ten odpustowo-jasełkowy satanista[mały śmieszny satanek]idolem Żydów?
Tomek 3.202019.02.20 16:41
Faszysta nergal i jego brednie!!!
Ozon2019.02.20 16:34
Trzeba Żydom przekazać wieść, że tenże Nergal podarł Biblię wrzeszcząc, że jest szatanem. Może synowie i córki Narodu Wybranego odniosą się do tego faktu?
ewa2019.02.20 16:27
Grupa trolli-hejterów-satanistów,pojawiła się pod tym artykułem.
anonim2019.02.20 16:29
odezwała się pełna " chrześcijańskiego miłosierdzia" katoszmata...
ewa2019.02.20 16:32
Durny,pełen nienawiści troll-hejter szatanszmata zaskamlał.
anonim2019.02.20 16:58
zesrałeś się satanie ?
anonim2019.02.20 16:30
...antysemicka
ewa2019.02.20 16:35
To o Nergalu szatanieszmato piszesz że antysemickie miał pseudo Holocausto.Idż sztanieszmato całować w dupę swoich idoli.
Jack Em2019.02.20 17:32
szatan jako naczelny kretyn Bezżarówki ma wyznawców kretynów - brudasów
anonim2019.02.20 16:08
Holocausto to poprzedni pseudonim Nergala -prawda że uroczo.
Jack Em2019.02.20 16:06
W TVN ie , Polsacie !?
anonim2019.02.20 15:34
Holocausto- czy to Żydom nie przeszkadza? Debilny Adaś Nergal,znany ze zniszczenia Pisma Świętego autorytetem Żydów,czy te ciemniaki żydowskie już nie uznają Starego Testamentu za świętą księgę?
Albert2019.02.20 15:12
Wystarczy poczytać komentarze pod artykułami na Frondzie, żeby przekonać się, że Nergal ma 100% racji.
michu2019.02.20 14:36
Ciekawe co by było jakby jakiś bluźnierca z punktu widzenia judaizmu w polskiej TV się wypowiadał? A tak swoją drogą to teraz trudno będzie Nergala skazać bez międzynarodowego konfliktu ;).
Stachu2019.02.20 14:35
...i zdecydowanie lepszy jest ten tytuł, niż tamten z "żydowską telewizją".
ddt2019.02.20 14:27
A może p. Nergal przypomni wszystkim żydom jakie miał pseudo zanim je zmienił i jaką filozofię wyznawał grając narodowo-socjalistyczny black metal...
Albert2019.02.20 15:51
Nergal nigdy nie grał NSBM. To bzdura.
anonim2019.02.20 17:58
ale używał pseudo Holocausto czy też zaprzeczysz
Bawełna Polityczna2019.02.20 14:14
Najpierw zniszczył Biblię a teraz w Izraelu dał się wynająć jako ekspert od tolerancji i budowania zgody. Ubrał się Nergal w komżę i na Mszę św. dzwoni
ZERR02019.02.20 14:09
Jeszcze chwila, jeszcze kilka takich wyskoków i izraelscy nacjonaliści załatwią nam upragnione zjednoczenie narodowe pod hasłem "Bij Żyda!" To wcale nie będzie dobre, no ale cóż, gramy tak jak przeciwnik pozwala. Pozostaje mieć nadzieję, że wpywy Kościoła (wbrew staraniom lewizny) są na tyle duże, że nie dojdzie do ekscesów nienawiści. Zło dobrem zwyciężaj.
matis892019.02.20 14:07
Nergal taki otwarty, tolerancyjny, zydowski ruzowy metal. Zabawnie to wyglada jak tacy pro gejowscy metale zamiast w czerni teraz paraduja z gitarami w rozowych pomponach, stringach na ramieniu i zydowskim czekpku na glowie..
matis892019.02.20 13:54
HEhe lewakoateista udający metalowca i satanistę Nergal jaki potulny i usłużny wobec Żydów przeciwko Polsce.
słowiczek poznański2019.02.20 13:50
Drodzy Żydzi z TV, skoro zaprosiliście i poprosiliście III kategorii muzyka o "opinię" to dlaczego by nie poprosić o "opinię" chłopców z warszawskich kapel podwórkowych. Dla urozmaicenia. A najlepiej przypomnieć jego "opinię" na temat Biblii. To dopiero ucieszy tych z loczkami.
Albert2019.02.20 15:12
Może dlatego, że Nergal jest światowej sławy gwiazdą i najbardziej znanym na świecie polskim artystą, a nie członkiem warszawskiej kapeli podwórkowej.
słowiczek poznański2019.02.20 15:30
Światowa gwiazda? Ale chyba nie z tego świata. Ani widu o nim ani słychu o nim w USA, UK, Australii, Azji... Zapomniałabym, miał "tour de" po dawnym sojuzie.
Albert2019.02.20 15:40
Kto według ciebie jest bardziej rozpoznawalnym na świecie polskim artystą od Nergala?
słowiczek poznański2019.02.20 16:04
Negral nie jest nigdzie rozpoznawalny. Kropka. Chcesz wiedzieć kto z polskich artystów muzyków jest rozpoznaalny na świecie? Zajrzyj do repertuarów Met Opera, La Scala, Carnegie Hall, Wiener Staatsoper, itp. Negral jest nikim.
Stachu2019.02.20 16:19
Przecież jest rozpoznawalny. To ty pedofilu z Posen nie jesteś rozpoznawalny. I właśnie dlatego zaprosili nie ciebie, a Holocausto.
Albert2019.02.20 16:26
Nigdzie.. dobre sobie. To, że w twojej pipidówie na czele jest disco polo, nie znaczy, że najpopularniejszym polskim wykonawcą jest Boys, czy inny tam Zenek Martyniuk.
słowiczek poznański2019.02.20 16:44
Chciałbyś być w mojej "pipidówce", mieszkać, żyć jak ja żyje. Stasiu, czy nie za wcześnie na flaszkę "mamrotki" ? Ciekawe jakim cudem włączyłeś komputer i że go w ogóle masz. Chyba że nadajesz ze świetlicy gminnej, niewykwalifikowany robolu na przedwczesnej rencie. Und jetzt habe ich etwas für dich aus Posen: Küss meinen stolzen, haarigen polnischen Arsch, aber wäsche dich zuerst
Albert2019.02.20 17:10
Wątpię. Nie lubię obracać się wśród śmieci twojego pokroju.
słowiczek poznański2019.02.20 17:31
Nie masz na to najmniejszych szans. W życiu codziennym takich jak ty w ogóle nie zauważam.
Albert2019.02.20 17:50
Oczywiście, że nie mam szans. Nie odwiedzam Lunika IX.
słowiczek poznański2019.02.20 18:23
Jakich czterech? Jak byś zaglądał do księgarń, bibliotek, do sekcji non-fiction, historia międzywojenna znalazłbyś coś mego autorstwa.
Stachu2019.02.20 20:51
Nie pękaj, daj linka. Chętnie kupię coś twojego. "Obłęd '44" bardzo mi się podobał.
Stachu2019.02.20 13:29
Bo przecież crew Frondy zna się najlepiej na wszystkim - na dyplomacji, na skokach narciarskich, na leczeniu raka czarnuszką, na Harrym Potterze i na tym kto kogo najliczniej denuncjował za okupacji. A tu nagle ten bezczelny Nergal wyskakuje i ośmiela się mieć własne zdanie. Sami też potwierdzacie, że Nergal jest poza "tenkrajem" znany i rozpoznawalny, również w Izraelu, wbrew waszym frondozaklęciom.
Waldi2019.02.20 14:02
Tobie też odebrano rozum ??? Przyznanie, że może i wyssaliśmy antysemityzm z mlekiem matki, a polski Rząd wspiera faszyzm i ta reszta zgnilizny, jaką satanista wybełkotał przeciwko Polsce, to "prawo do własnego zdania" ??? Czy ja też mam prawo zwyzywać cię od złodziei, bandytów, itp, bo to "moje prawo" do własnego zdania ???
Alojzy Cedzidło2019.02.20 15:24
Ej Erdogana na Was , Erdogana , Tam macie wszystko i wolność słowa i diabła . Byle Allacha nie tykąć
Stachu2019.02.20 16:16
U nich można na wszystko z wyjątkiem Allaha (samo "h"), u nas można na wszystko z wyjątkiem Jahwe i posła Kaczyńskiego: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=577612699421440&set=a.140733119776069&type=3&theater
W temacie2019.02.20 13:27
TO powinno być w wrogiej TV -- https://www.cda.pl/video/31406966e?wersja=1080p
T.P.2019.02.20 13:25
Powinien zmienić nick na prawdziwszy, z Nergal na Kretyn.
Michał Kalinowski2019.03.8 19:21
A ja się temu nie dziwię, bo ten człowiek ma problemy z własną tożsamością i na pewno nie jest Polakiem! To jego nazwisko to zmyłka. Zresztą kiedyś Eskimosi chętnie zmieniali swoje oryginalne nazwiska na polsko brzmiące, szczególnie chętnie po 1956 r. Kiedy to Gomułka zlikwidował MBP i podległe mu wojewódzkie i powiatowe UB.