23.07.19, 08:15

Patologia! Ambasador USA w Polsce pochwala homoideologię

Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce, Georgette Mosbacher, promuje ideologię LGBT. We wpisach na Twitterze dyplomatka skrytykowała "Gazetę Polską" za naklejkę "strefa wolna od LGBT". Odpowiedział jej celnie redaktor naczelny "GP", Tomasz Sakiewicz.

 

"Gazeta Polska" przygotowała naklejekę z przekreślonym symbolem ruchu LGBT oraz z napisem "strefa wolna od LGBT". Chodzi oczywiście o strefę wolną od kłamliwej ideologii: twierdzeń, że płeć jest kwestią wyboru; seksualizacji małych dzieci; promocji dewiacyjnych zachowań seksualnych, w tym kontaktów seksualnych z małoletnimi.

Lewicowcy uznali jednak, że "Gazeta Polska" chce "dyskryminować" osoby homoseksualne i rzekomo wprowadzać strefę wolną od takich osób. To oczywista bzdura i każdy rozumie, o co tu chodzi.

Niestety, do wojny kulturowej po stronie cywilizacji śmierci przyłączyła się haniebnie ambasador USA, Georgette Mosbacher. Na Twitterze opublikowała skandaliczny wpis, w którym skrytykowała "Gazetę Polską".

"Jestem rozczarowana i zaniepokojona tym, że pewne grupy wykorzystują naklejki do promowania nienawiści i nietolerancji. Szanujemy wolność słowa, ale musimy wspólnie stać po stronie takich wartości jak różnorodność i tolerancja" - napisała Mosbacher.

Mosbacher odpisał Sakiewicz. "Wolność oznacza, że ja szanuje Pani poglądy a Pani moje. Sprzeciwiamy się jedynie narzucaniu poglądów siłą. Bycie działaczem ruchu gejowskiego nie czyni nikogo bardziej tolerancyjnym. Polacy kochają wolność i znają od wieków słowo tolerancja. Dlatego wspierali powstanie USA" - stwierdził.

Cóż, my możemy stwierdzić tylko tyle, że jestesmy "rozczarowani i zaniepokojeni" tym, że pewne państwa wykorzystują swoich ambasadorów do promowania kłamstw i degrengolady. Szanujemy wolność słowa, ale musimy wspólnie stać po stronie takich wartości jak cywilizacja i rodzina. Zaangażowanie ambasady USA po stronie tęczowej ideologii jest po prostu żałosne.

bsw/twitter

Komentarze

violencja2019.07.24 13:32
PERSONA NON GRATA
anonim2019.07.25 14:18
Obok "Violencji" to ty w życiu nawet nie stałeś chłopie.
Marek2019.07.24 9:05
Jak najszybciej deportowac tych sodomitow na bezludna wyspe, tam moga sobie urzadzac swoje zboczenstwa. Oni sa zagrozeniem dla normalnych ludzi .
Szlomo Rozencwajgier2019.07.23 21:57
Nie pyskować! Polska racja stanu to trwały sojusz z Ameryką. Polacy wybrali wartości Zachodu a nie Putina. Won z ruskimi onucami! Na szczęście ster władzy pewnie dzierży PiS i pan Kalkstein. Wszystko jest na dobrej drodze. Nasza Ojczyzna nigdy nie była w tak dobrej sytuacji! Komu nie w smak wolności obywatelskie to droga wolna - poszli won za Don! Do ruskich. My w Polsce zawsze byliśmy tolerancyjni i tak pozostanie. Zapraszamy serdecznie wszystkich dyskryminowanych! Również tych dręczonych z powodów seksualnych. Ohydne to jest. Brawo pani ambasador! Wiwat wolność! Wiwat demokracja! Wiwat Ameryka!
anonim2019.07.23 17:51
Ciekaw jestem kiedy się P. Trump na dobre zdenerwuje. Ale coś mi się obiło o uszy żę ona tylko do końca roku. Myśli że jak się naszprycowała botoksem to jest atrakcyjna dyplomatycznie.Może by i była jak by się umiała wgłębić w interpretację sytuacji i nie wywodziła się z tych ,, jedynych" grup społecznych USA.
Beno2019.07.23 12:56
A co nas obchodzi jakaś ambasador USA? Niech nie zapomina, że jest w Polsce i Polska jest Polską. W Polsce są setki ambasadorów i konsulów z różnych państw świata, dlaczego ciągle cytujecie wypowiedzi tylko jednego i to z kraju, gdzie istnieje kara śmierci?
[email protected]2019.07.23 11:40
"Uciskani" elgiebetowcy to nowe narzędzie elit do walenia po głowie i tresury społeczeństwa, kiedyś za komuny był to "uciskany lud pracujący miast i wsi" problem w tym czy damy się wytresować ?
Zenek2019.07.23 11:31
Może w końcu Czaputowicz wezwie p. ambasador i ja opier...oli za wcinanie się w nie swoje sprawy! no chyba że p. Czaputowicz boi sie tego... to wtedy trzeba szukac nowej siły politycznej. Nie chcę życ w Polsce podległej nawet USA!
Olin2019.07.23 10:51
podobna do Anny Grodzkiego :)
retro2019.07.23 10:17
a ja wam powiem , na obleśne golizny na naszych ulicach jest PRAWO ! Kodeks Karny i Kodeks Wykroczeń. >>> Rozdział XVI Wykroczenia przeciwko obyczajności publicznej Art. 140. kw Art. 140. Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku,podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych... Art. 141. kw Art. 141. Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych,podlega karze... Art. 142. kw Art. 142. Kto natarczywie, narzucając się lub w inny naruszający porządek publiczny sposób, proponuje innej osobie dokonanie z nią...
Gniewko syn rybaka2019.07.23 10:15
Przeprosicie Panią Ambasador na kolanach jak będzie trzeba, przeprosicie. Z naklejkami w zębach. Przypomnijcie sobie waszą butę a później pokorne skomlenie w sprawie nowelizacji ustawy o IPN i po atakach na TVN.
jasiu2019.07.23 9:59
odkopac Jedwabne!!jak urki mogli i pejsaci nie mieli nic do gadania to i MY mozemy tylko czy nasza?wladza chce???
Szlomo Rozencwajgier2019.07.23 22:01
Nie mąć! Nie jojcz! Już śp. p. Kalkstein wstrzymał był wykopki i nie wolno! Poszedł won za Don ruska onuco!
edi2019.07.23 9:50
"Żeby dobrze rozumieć genderystów, trzeba rozumieć, że to są neokomuniści. Jako naukowiec piętnaście lat zajmuje się genderyzmem. Przeczytałem mnóstwo ich pozycji i to podsumowuję w ten sposób, że żeby to rozumieć, to trzeba rozumieć, że genderyzm to w dużym stopniu jest mutacja komunizmu. Metody, które stosowali komuniści, stosują genderyści, tylko stosują inny rodzaj przemocy. Przemoc polityczną, medialną, finansową, kulturową. Wydali wojnę kulturową społeczeństwu, podobną do tej, jaką wcześniej wydali komuniści, którą w dużym stopniu na szczęście przegrali"-podkreślił. "Zauważmy ich metody działania. Oni specjalnie prowokują zamieszki, niejako pragną, żeby ktoś w nich rzucił kamieniem, żeby ktoś zastosował przemoc fizyczną po to, żeby powiedzieć, że wszyscy ich przeciwnicy są tacy. To jest dokładnie schemat komunistyczny"-mówił gość Telewizji Republika. "Nie można dać się terroryzować. Trzeba w powiedzieć, że w Polsce mamy wysokie szanse, żeby wygrać tę wojnę. Podobnie w 1920 roku mogło się wydawać, że jesteśmy bez szans wobec Bolszewików"-ocenil ksiądz profesor. Duchowny i filozof wskazał, że dziś może nam się wydawać, że z "neobolszewikami" narzucającymi nam genderyzm, tak jak wcześniej Moskwa komunizm, jesteśmy bez szans. "Ludzie słabszego ducha, czy słabej orientacji mogą myśleć, że nie damy rady. Musimy walczyć, Polska poradziła sobie z bolszewizmem, może poradzić sobie z genderyzmem"- podkreślił ks. Dariusz Oko.
Waldemar2019.07.23 9:45
Jak się przyglądam tej Pani to rozumiem gejów.
Jan Radziszewski2019.07.23 9:18
rozważając że Sodomitów czeka kara wieczna w głębinach jeziora ognia i siarki /Ap 20,15) to przeciwstawiający się tej zarazie z piekła rodem - można nazwać bohaterami , świętymi wielkimi Miłośnikami tychże - równemu Abrahamowi który prosił o ocalenie Sodomy i Gomory. z powodu grzechu Homosexu Pytanie - to jak nazwać popierających grzech Homosexu - diablicą, diabłem, w ludzkiej naturze tzn synem lub córką złego /Mt 13,36-43)
Tomek2019.07.23 9:15
Dopóki nie zwrócimy się do Jezusa Chrystusa jako naszego Boga, a będziemy pokładać nadzieję w następnych sojusznikach pseudo zbawcach, to będziemy się gorzko rozczarowywać. USA jest pełne masońskich symboli, to państwo całkowicie opanowane w sferze polityki przez pomocników diabła na ziemi - Masonerię. I nie ma znaczenia czy tam są demokraci czy republikanie - to tylko teatrzyk dla mas. Jeśli Pan Bóg nie pozwoli do ruski kacap nigdy na nas nie napadnie, a jeśli dopuści aby zrobić zadość swej Sprawiedliwości to nie pomoże ani Trump, ani jego cała armia. Musimy to sobie uświadomić, że wojny i uciski sami sobie fundowaliśmy przez grzechy nasze narodowe! Jeśli będziemy czyści i dobrzy - sam Bóg nas ochroni, a dla niego nie ma nic niemożliwego. Wciąż nie możemy jakoś w to uwierzyć, a tyle dowodów dał dla całego świata.
JONASIK2019.07.23 9:13
Baranki frądziaki, cywilizacja i rodzina NIE jest w opozycji do LGBT. To bzdura, którą sami sobie wpiliście do tępych czaszek. Pani Ambasador nie promuje żadnych kłamstw i degrengolady. To wy jesteście zakłamani, zapatrzeni w moralność Putina, zepsuci nienawiścią, zakompleksieni i niedoruch ....i Wasze miejsce w Rosji, albo innych Emiratach. Cywilizowany świat z was się śmieje. Ja też.
Tomek2019.07.23 9:17
Podaj numer konta to Ci kupie bilet w jedną stronę do raju światowego. I to apel do wszystkich, którym się Polska nie podoba - przecież na zachodzie będziecie lepiej zarabiać i możecie dać sobie wsadzać penisy na każdej ulicy 24/godzinę. Po co się tu męczycie?
JONASIK2019.07.23 9:26
Bo to nasza Ojczyzna. Mi tu dobrze. Tylko denerwują mnie pozostałości komuny - takie jak ty. Miłośnicy ruskiej "moralności", opartej na nienawiści i brataniu się z cerkwią. Na szczęście młodzi są otwarci i myślą. Za kilka lat będziesz na śmietniku historii. Hasta la victoria siempre!
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.23 9:39
Ja ci baranie kupie bilet do Rosji, na Białoruś, do Iranu gdzie chcesz sobie wybierzesz. Tam pasujesz i tobie podobni z homofobiczną mentalnością. Nie pasujecie do cywilizowanego świata.
edi2019.07.23 9:54
do Putina to ty chodzisz PO wypłatę trollu
Bebik2019.07.23 9:06
Niech se jedzie wspierać LGBT do Tel Avivu i Jerozolimy. Tam ma duże pole do popisu.
Bebik2019.07.23 9:04
Może by tak Amerykanie wymienili ambasadorkę, bo ta aktualna jest baaaaaardzo przez nas nielubiana.
Foster2019.07.23 10:31
Jak zapowiadała zniesienie wiz to była uwielbiana.
anonim2019.07.23 11:41
Czy tak bardzo chcesz kible myć w stanach, że potrzebujesz zniesienia wiz.
Foster2019.07.23 11:59
Kible to ja w domu myję i wystarczy.
aldek2019.07.23 9:02
Ta Pani to absolutny brak profesjonalizmu na stanowisku Ambasadora USA. Przekracza wszelkie normy w dyplomacji. To zachowanie zwykłej" celebrytki". Ktoś w Waszyngtonie zapomniał przeszkolić kandydatkę na to ważne i poważne stanowisko chyba, że to celowe.
Foster2019.07.23 9:05
Napisz donos do Trumpa. Może cię wysłucha.
anonim2019.07.23 9:15
Aty daj cynk do mosadu, że ich człowieka Polacy maja w doopie.
twitter: @PromocjaPWS2019.07.23 8:47
Dzisiaj normalność nazywa się kontrowersją, wszelkie normy/prawdy straciły ważność, bezdyskusyjność, a wynika to z tzw.zwrotu lingwistycznego, który przeniósł się do nauk społecznych, a który wyw. się z filozofii analitycznej. Wykwitem zwrotu lingwistycznego jest m.in. teoria gender. SPIS TREŚCI historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#spi MITOLOGIA NOWOCZESNOŚCI historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mit ANTROPOLOGIA ANTYCHRZEŚCIJAŃSKA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#ant ANTROPOLOGIA KONSTRUKCJONISTYCZNA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#kon ANTROPOLOGIA MAGICZNA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mag TEZA O KONFLIKCIE RELIGII I NAUKI , KOMPETENCYJNY KONFLIKT RELIGII I WŁADZY , KONFLIKT RELIGII I WŁADZY , SPRAWA GALILEUSZA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#ane Więcej też na kanale P. Karonia: youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 i wiedzaspoleczna.pl
Stanislaw2019.07.23 8:47
Może lepiej by brzmiało hasło: "Strefa wolna od publicznego LGBT", bowiem polityka nie powinna zaglądać do prywatnego łóżka (chyba, żeby zachodziły jakieś względy ochrony zdrowia lub dzietności w kraju)
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.23 9:37
LGBT oznacza ludzi, a wszyscy ludzie mają jednakowe prawo do publicznej przestrzeni.
anonim2019.07.23 11:23
ależ jakich ludzi, zwykłych zboków co świecą jajami.
Foster2019.07.23 12:04
Ludzi - ogłosił tak Episkopat, że to też ludzie.
anonim2019.07.23 12:10
A co mnie obchodzi co ogłosił episkopat? Dla mnie to zboki.
2019.07.23 8:44
A PiS-iaki tak bardzo pragnęliście wstać z kolan. I co teraz? Szkoda mi was. Czy teraz widzicie, dlaczego Amerykanie kazali wam pluć na EU?, Tak, bo chcieli was odizolować, a później… Tak też jest w naturze – np. lwy najpierw upatrzą ofiarę, potem od stada izolują, a później to już tylko kwestia czasu.
Stanislaw2019.07.23 8:54
"PiS-iaki tak bardzo pragnęliście wstać z kolan. I co teraz?" Klękanie przed homosami byłoby jeszcze bardziej upokarzające, nie sądzisz? Brawo PIS!
2019.07.23 9:12
Tak, tylko, że teraz USA PiS-iakom mówi, przed kim macie klękać, bo o wstawaniu z kolan to mowy nie ma. Pani Mosbacher, ambasador USA pochwala ‘homoideologię’ i znaczy to: „wy Polacy nie wychylajcie się, bo w przeciwnym razie ,,Fort Trump'' nie będzie”. Wygląda na to, że u nas uciecha była krótka, bo wschodnimi drzwiami Polacy wygnali jednych, a po niedługim czasie, zachodnimi drzwiami wpuściliśmy innych. Teraz Big Brother kręci swoje interesy na naszym terytorium - jak na tym wyjdziemy? Ciekawe czy Jarek zaciągnął jakieś porady od jasnowidza Jackowskiego? Wroga wygnaliśmy z czystym sumieniem i bez skrupułów, ale brat może się rozgościć na dużo dłużej i dyktować Polakom „poprawne” brzmienie ustaw, tak aż obrzezani będą zadowoleni.
anonim2019.07.23 11:02
Zgadza się, dlaczego policja zamyka kiboli, a popiera gender. Coś tu jest nie tak. Kogo wspiera Pis. PIS wspiera gender, skoro ich nie blokuje "Z deszczu pod rynnę"
Justyna S2019.07.23 12:15
kibole szli im kwiatki albo laurki wręczyć? Za to się ludzi nie zamyka. Czy może dopuścili się przestępstwa, rzucając butelkami i cegłami? Wolicie bandytów jak Barabasza aniżeli ludzi którzy nikomu nie robią nic złego. Mówicie że nie ma prześladowań gejów, to kontrmanifestacje niby czym były jak nie próbą siłowego zatrzymania marszu. Czy dziś gej może iść ze swoim partnerem ulicą i nie muszą udawać kolegów?
anonim2019.07.23 12:30
Chrześcijanie są najbardziej dyskryminowani i mordowani na świecie, dlaczego akurat oni? To proste bo starają się bronić nienarodzonych:) gender to satanizm.
anonim2019.07.23 12:32
gender niszczy całe społeczeństwo, a najbardziej niewinne dzieci, zatruwa im psychikę na całe życie
anonim2019.07.23 12:34
gender niszczy: rodzinę i Kościół
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.23 8:44
Debil Sakiewicz, a za nim idioci z frondy naiwnie łudzą się, że uda się oszukać ludzi wciskając bajeczkę o rzekomo innej interpretacji naklejki niż zrozumieli ją wszyscy Polacy. Jesteście katofaszystami, czerpiecie wzorce od najgorszych zwyroli w historii, jesteście zaczadzeni homofobicznie i kompletnie oderwani od rzeczywistości. Na szczęście jednak Polaków nie oszukacie, ani zachodu.
Olin2019.07.23 10:55
jak penis? nadal wali kałem?
anonim2019.07.23 11:38
won zboku, bo walisz goownem
anonim2019.07.23 18:45
i znowu ten troll z rosji tu się eksploatuje.
ciekawy2019.07.23 8:35
Sakiewicz uważa jak hitlerowcy jak ktoś może mieć inne poglądy jak te z góry ustalone? To że oni chcą tylko mieć takie same prawa jak wszyscy pozostali to już ich nie obchodzi ! Ten świętojeb....... sk syn zapomniał jak utopił w szambie arc Wielgusa bez powodu i NIGDY NIE PRZEPROSIŁ ZA TO CHAMSTWP
Foster2019.07.23 8:34
Proponuję wyciszyć a nie nagłaśniać oświadczenie pani ambasador Mosbacher, bo to nie służy interesom obecnego rządu. USA są bardzo przywiązane do akceptacji różnorodności i konflikty dyplomatyczne z tym państwem stawiają PIS na przegranej pozycji. Na pewno z punktu widzenia interesów Polski ambasador Mosbacher jest ważniejsza od Sakiewicza.
anonim2019.07.23 9:09
To całuj babę mosbacherw w doopę, i przestań lewackie ścierwo pitolić co komu wolno.
Foster2019.07.23 10:13
O godz. 10.00 rzecznik prasowy rządu przekazał komunikat, że marsze LGBT będą się w Polsce mogły odbywać bez ograniczeń, że wypowiedź ministra Edukacji Narodowej nie była uzgodniona z rządem i rząd jej nie popiera. Rząd będzie reagował na przypadki przemocy i wykluczania LGBT. Wniosek: dzięki ambasador Mosbacher wszystko wraca do normalności. Dziękuję pani ambasador za lekcję demokracji.
anonim2019.07.23 11:36
debilu zacznij myśleć samodzielnie, chyba że ci kila wyżarła mózg.
Foster2019.07.23 12:01
Być może, bo ciągle jestem przeziębiony
OZ2019.07.23 8:33
No a co ma "nie chwalić" - a nóż się załapie na jakąś "przygodę" . !!!
rozbawiony2019.07.23 8:36
pOLSKIE CHAMY TO MYŚLA TYLKO TYM CO MAJĄ W BRUDNYCH OBS... MAJTACH
Foster2019.07.23 9:02
Nawet oglądając film Krzyżacy można było się dowiedzieć, że oficjalnego przedstawiciela innego państwa nie można obrażać. Radzę mieć to na uwadze. Polska pod rządami PIS potrzebuje sukcesu jak powietrza.
anonim2019.07.23 9:19
A wiesz cieciu, że ambasador baba nosbacher, ma się zachowywać jak na gościa przystało, a nie srrać gospodarzom na wycieraczkę i pluć im do zupy. Takie coś o karpich ustach, powinno wyjechać skąd przyjechało.