26.07.18, 06:00

Paweł Kukiz powinien ponieść surową karę

Szef Kukiz'15 Paweł Kukiz wielokrotnie dawał wyraz swojemu bardzo nieparlamentarnemu językowi. Teraz jednak przesadził i mamy nadzieję, że spotkają go za to surowe konsekwencje.

Jak wielkie było oburzenie, gdy prezes PiS z mównicy sejmowej w wielkim oburzeniu powiedział o ,,zdradzieckich mordach''. Tymczasem Kukiz nie powiedział, ale napisał, i nie o mordach, ale o ,,bydlakach, gnojach, postbolszewickiej hołocie, ścierwie''. Tak określił senatorów, czy szerzej - polityków PiS oraz PO, którzy sprzeciwili się niepoważnemu referendum konstytucyjnemu Dudy.

Kukiz napisał dosłownie na Facebooku:

Jedno tylko powiem - jesteście bydlakami. Antyobywatelską burżuazją. Hołotą post bolszewicką, gnojami, które dla synekur i apanaży gotowe są sprzedać cały Naród. 
Łapa w łapę PiS z PO przeciw Polakom. Przeciw zwykłym ludziom. Przeciw wolności i demokracji. POPiSowym ścierwem jesteście i prędzej czy później za to zapłacicie.
A teraz, gnoje pod krawatami, możecie mnie do sądu podawać. 

Cóż, rzeczywiście mamy nadzieję, że Kukiz zostanie do sądu pozwany, skazany i zakończy się jego sejmowa przygoda. Dla chamstwa nie powinno być w parlamencie miejsca. Wstyd!

bb