20.06.19, 16:05(fot. pxhere-cc0)

Pedofilska strona LGBT

Szwedzcy dziennikarze przeprowadzili prowokację. Chcieli zbadać reakcje osób udzielających się na popularnym forum LGBT. Wcielili się więc w 14-letniego chłopaka - geja. Efekty prowokacji są wręcz zatrważające!

Dziennikarze ze „Svenska Dagbladet” założyli na popularnym forum społeczności LGBT konto fikcyjnemu, 14-letniemu Davidowi. Chłopak miał dopiero odkryć swoją orientację seksualną. Nastolatek zaczął otrzymywać propozycje od mężczyzn. W sumie wpłynęło ich ponad 100!

Co bardziej szokujące, to fakt, że wśród nich znalazł się m.in. szef fundacji Stockholm Pride, która jest organizatorem parady równości w Sztokholmie.

Organizator gejowskich parad obiecywał Davidowi, że "go wszystkiego  nauczy", proponował seks BDSM, opowiadał, że chciałby dominować w łóżku, a także poprosił niepełnoletniego chłopca o wysłanie zdjęć i filmów obrazujących jego ciało. 

- Zarząd i kierownictwo nie mają obecnie wiedzy na temat związku między człowiekiem przedstawionym w artykule a Stockholm Pride. Jeśli okaże się, że jest to osoba pracująca w naszej organizacji, natychmiast podejmiemy zdecydowane działania. Obecnie prowadzimy dochodzenie wewnętrzne  – brzmi komunikat władz Stockholm Pride 

Propozycje wobec nieletniego wysyłał również  wysoko postawiony urzędnik z Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

 

tag/wprost.pl

Komentarze

Stop agresji na Frondzie!2019.06.22 20:16
Dokładnie to samo jest na czateriach i innych miejscach, wystarczy poudawać czternastolatkę. Mało to łowców pedofilów jest? Ale Fronda uczepi się tylko tych, którzy buszują na forum dla gejów. Patologia, ciemniactwo, kłamstwo i manipulacja. :) Zresztą, seks z 14-latkiem to nie pedofilia tylko pederastia, więc nie wiem, o co kruszyć kopie. Rysiek Legutko lubi to.
edi2019.06.21 12:01
powtarzam się ale muszę - LGBT (GENDER) - JAKO IDEOLOGIA NEOMARKSISTOWSKA powinna być ZWALCZANA Z URZĘDU TAK SAMO JAK ZWALCZANY JEST NAZIZM I KOMUNIZM, jest to IDEOLOGIA NEOKOMUNISTYCZNA i jako taka JEST WROGA LUDZKOŚCI
anonim2019.06.21 7:19
Faszystowska szmato, poziom twoich wpisów to dno. Fronda powinna blokować wpisy takich dewiantów jak ty, doprawdy nie wiem dlaczego tego nie robi.
Francisco Franco to faszystowska szmata2019.06.20 23:05
Najsilniejsza i najliczniejsza jest pedofilska frakcja w Kościele rzymskokatolickim. Ksiądz-pedofil to stały i normalny dla hierarchów element stanu kapłańskiego. Albo społeczeństwo zrobi porządek z tym ludzkim śmieciem, albo już na zawsze utkniemy pod rządami dziecioruchów koloratkach.
Pablo2019.06.20 21:47
Pytanie: Kto doprowadza do konfliktów i nienawiści oraz atakuje Fundament Polskiej Tożsamości Narodowej. Dlaczego przyzwala się do eskalacji konfliktów, dopuszcza się PROFANCJI Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej oraz PROFANCJI FLAGI i GODŁA RZECZYPOSOLITEJ POLSKIEJ- GDZIE JEST PROKURATURA. Komu zależy na podsycaniu konfliktów i nienawiści w polskim społeczeństwie. Jakie siły zewnętrzne i wewnętrzne dążą do osłabienia moralności i siły Ducha w Narodzie Polskim a szczególnie w najmłodszym pokoleniu. Poczytajcie "Sztuka Prowadzenia wojny" SUN TZU. Jakie cele mają przynieść te prowokacyjne marsze pod Jasną Górą: 1. Osłabienie wiary-Siła Ducha 2.Atak na moralność- Swoboda seksualna- efekt : tworzenie egoistów i hedonistów którzy zaspokajają swoje popędy seksualne i skutek : brak rodziny i potomstwa. Związek homoseksualny nie tworzy trwałych więzi i nie daje potomstwa- efekt : depopulacja społeczeństwa.(patrz podstawowe tezy i założenia masonerii)-Kamienny Monument z Georgii - 10 Przykazań New Age. 3. Promowanie aborcji i eutanazji : dalsza depopulacja Starych Społeczeństw Europy 4. Przymusowe szczepienia : szczepionki na tiomersalu – związku rtęci który niszczy szare komórki i powoduje osłabienie potencjału intelektualnego społeczeństw i narodów( idiotami i hedonistami łatwiej rządzić). P.S. Czy którykolwiek z tych uczestników miał by odwagę profanować : 1. Religijny Symbol Judaizmu - Menorę (7 ramienny Świecznik) 2. Flagę Israela 3. Pięcioksiąg Mojżesza- "Stary Testament" - gdzie wg. Prawa za homoseksualizm karano śmiercią. 4. Świętą Księgę Islamu - Koran gdzie za homoseksualizm jest również kara śmierci. Natomiast pochwalona jest duża liczba dzieci jako wyraz Bożego Błogosławieństwa. Przestań reagować Emocjami tak jak chcą twoi wrogowie zacznij myśleć i działać. Obudź się Polaku zanim będzie za późno. p.s. na Interii " nie działają serwery" więc tu piszę
Maria Blaszczyk2019.06.20 22:46
Kto doprowadza do nienawiści? Ano politycy głównych partii, bo to sprawia, że dostają więcej głosów. Oraz pewne państwo, którego udział w polaryzowaniu debaty publicznej w Polsce jest widoczny gołym okiem - media pracujace dla niego zajmują się sianiem nienawiści i strachu, właściwie przeciwko wszystkim i wszystkiemu, od osób LGBT, uchodźców, Żydów, Ukraińców po szczepienia i gender. A co masz na myśli pisząc o Fundamencie Polskiej Tozsamości Narodowej? Bo widzisz, ja miałam dwie prababcie (tzn. miałam cztery, jak każdy, ale znałam dwie). Jedna była endeczką z krwi i kości. Nie nazwałabym jej szczególnie religijną, ale chodziła do kościoła. Sprzeciwiała się udziałowi syna w Powstaniu. Niewątpliwie była patriotką, przywiązaną do myśli narodowej. Druga miała wielki portret Piłsudskiego. Była niereligijna, działała społecznie na rzecz potrzebujących i Powstanie (i udział swego syna) poparła z całego serca. Z pewnością była patriotką - ryzykowała własne życie dla Polski - choć była jak najdalsza od idei narodowej. No i teraz - którą prababcię powinnam kochać? Nikt nie profanował żadnego obrazu. Możesz sprawdzić - wisi, gdzie wisiał i ma się dobrze. Natomiast na kościele, w którym stworzono nienawistną, obrzydliwą, nieludzką instalację szkalującą osoby LGBT - jena pani poprzyklejała wydrukowane na domowej drukarce kopie tego obrazu, trochę przerobione. Dorobiono Matce Boskiej tęczową aureolę - a symbol tęczy LGBT jest symbolem równości i dumy. Nie ma w nim nic profanującego. Tak jak się przedstawia tę samą Matkę Boską na tle polskiej flagi. To nie jest żadna profanacja - tylko połączenie ważnego dla siebie symbolu z innym symbolem.
anonim2019.06.21 7:14
Serio???? A lekarstwa już nie pomagają? No i ta poruszająca rodzinna historia....bajkopisarstwem to byś na chleb nie zarobiła. Z tego co wypisujesz jasno wynika z jakiej bolszewii pochodzisz i nie wymyślaj sobie polskich przodków. A tęczową aureolę to dorabiaj do zdjęć rodzinnych, biedronia, rabieja, czy trzaskowskiego, od Matki Boskiej trzymaj swoje łapska z dala. Wara tobie i takim jak ty, od chrześcijańskich symboli.
Cool2019.06.22 7:16
Zastanawiam się co gorsze, to że świadomie kłamiesz jak z nut? Czy to, że wierzysz szczerze w te brednie?
Mateusz2019.06.20 21:04
Skoro już uwypukliliście ''Pedofilię w LGBT'' xdd, to może teraz zajmiecie się własnym podwórkiem?, tam dopiero mielibyście materiału na swoje wypociny.
Waarnemer2019.06.21 11:06
To może ludzie LGBT zajmą się włąsnym podwórkiem, a nie wchodzą z buciorami nieproszeni i niechciani w nasze życie? Dopóki ruchy zboczeńców siedziały cicho nie przeszkadzały mi, nic mnie nie obchodziły, ubolewałem jedynie nad ich ułomnością i stanem ducha. Jednak od kiedy te patologiczne środowiska przypuściły atak na normalność i rodzinę, oczywistym się stało, że wymaga to aktywnej obrony.
zdziwiona2019.06.28 11:14
serdecznie życzę aby Twoje dzieci były homoseksualne...a świat traktował je tak miło i sympatycznie jak Ty :)
STOP PEDOFILII2019.06.20 19:51
Seksualizacja od przedszkola >>> małżeństwa homoseksualne >>> adopcja dzieci!!! >>>> legalizacja pedofilii!!!
Mateusz2019.06.20 21:07
Nawet nie masz pojęcia ilu ''Kapłanów'' wtedy wyszłoby z cienia, i razem według twojej teorii spiskowej foliarzu gwałciłoby dzieci na ulicy. Czy większość komentujących tutaj zapomniała wziąć leki?, bo zdrowo myślący człowiek nie pieprzy takich głupot.
Maryla2019.06.21 22:02
MATEUSZ! z LEKAMI, TO ZACZNIJ OD SIEBIE ! PRZEDAWKOWAŁEŚ I MASZ DELIRIUM !
Francisco Franco to faszystowska szmata2019.06.20 23:06
Pedofilia jest de facto legalna w Kościele rzymskokatolickim.
jgukgh2019.06.20 18:00
zboki do tematu nic nie wnosza tylko dra ryja ze ich zboczenie ma dla nas normalnych ma byc norma, nie sa w stanie zrozumiec ze ich obrzydliwosc napawa normalnych ludzi wstretem jest chore, powoduje odruchy wymiotne, obrzydliwcy
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.20 17:43
No tak... bo jak nastolatka założy sobie konto na seks portalu randkowym dla hetero to oczywiście heterole pytają ją jakie książki czyta i czy lubi grać w bierki😂
Oloo2019.06.20 17:23
To Szwecja .U nas w Polsce jest inaczej,o czym mówią biskupi. "Ofiar, które miały powyżej 15 lat, było 280. Małoletni płci męskiej stanowili 58,4 proc., a żeńskiej - 41,6 procent" Więc nie ma mowy że pedofilia ma charakter homoseksualny,chyba że biskupi kłamią. Link: https://www.fronda.pl/a/episkopat-prawie-400-przypadkow-pedofilii-od-1990-roku,123637.html
Jahu2019.06.20 18:13
60 do 40...no to chyba widzisz, że pedzie dużo częściej są pedofilami.
Unrug2019.06.20 19:56
Uwzględniając, że homoseksualiści to kilka procent populacji to takie statystyki sa PRZERAŻAJĄCE!!! ...tym bardziej, że wskaźnik jest raczej zaniżony, czytałem gdzieś, że przypadki homoseksualnych aktów pedofilskich w K.K.to 85%!!!
Maryla2019.06.20 21:22
Nieprawda! Księży jest z całej populacji tylko 0,17 % Jest opracowany Raport w Polsce ! Czytałam, znajdę i napiszę więcej !
Dar2019.06.20 17:09
Kogoś to dziwi?
Majestic2019.06.20 16:25
W lgbt pedofilia jest i będzie to część nienormalnej praktyki.
anonim2019.06.20 17:05
U hetero ( w tej grupie i księża) pedofilia jest i będzie. To część nienormalnej praktyki.
Waarnemer2019.06.21 11:02
Dla hetero pedofilia i homo są nienormalnośćią, dla homo inne zboczenia są normalnoscią.
Filozofia2019.06.21 9:27
A wśród hetero nie ma pedofilii?
krzyżowiec nauki2019.06.20 16:22
To w końcu jak to było z tym morderstwem dziesięcioletniej dziewczynki? "LGBTQWERTYUIOP++" miało z tym coś wspólnego, czy nie?