11.10.19, 15:45J. Kaczyński, fot. PiS/Flickr; Jeep, fot. Alexander Migl, lic. CC BY-SA 4.0 via Wikipedia, zdj. edyt.

PiS z 70% poparciem jako biało-czerwony Grand Cherokee

To co Prawo i Sprawiedliwość realnie zrobiło dla Polaków i dla Polski w ostatnich 4 latach, z racjonalnego, zdroworozsądkowego punktu widzenia zasługuje na 70% poparcie w nadchodzących wyborach parlamentarnych. To, że tacy ludzie jak Schetyna, Neumann, Budka, Biedroń, Lubnauer, Gasiuk-Pichowicz, Czarzasty, Kosiniak-Kamysz, Bosak, Korwin-Mikke czy Kukiz nadal funkcjonują w polskiej polityce świadczy o tym, że propagandowo-medialna machina oparta na agenturalno-biznesowych układach działa u nas bardzo skutecznie. I nadal potrafi robić wodę z mózgu kilkudziesięciu procentom Polaków.

Niestety Polacy po 30 latach emocjonalno-intelektualnej obróbki przez postkomunistyczne media i chodzących na agenturalnej smyczy polityków, znacznie większą wagę przywiązują do zakupu 15 letniego Opla, Volkswagena czy Audi niż do wyborów swoich reprezentantów politycznych. Analizę przedwyborczą partii politycznych dużej grupy naszych rodaków można by opisać mniej więcej takim oto porównaniem: „dobra, kupuję tego Opla, bo jest czerwony więc zapewne szybki”, albo „ta skoda musi być niebita, skoro jest zielona”, czy też „biorę tego Volkswagena bo jest różowy i będzie pasował do mojej torebki i kozaczków”.

Skoro tak, to zastanówmy się z jaką ofertą motoryzacyjną mamy do czynienia na dwa dni przed najważniejszymi od 30 lat wyborami w naszym kraju. Z czego będziemy mogli wybierać na giełdzie w najbliższą niedzielę?

 

SLD, czyli różowo-tęczowa GAZ Wołga, produkcja ZSSR

Jeśli szukać godnego dla Lewicy porównania, to jedynym odpowiednim wydaje się ruska GAZ Wołga. Samochód powstał z myślą o zapewnieniu odpowiedniego komfortu podróży wyższym urzędnikom komunistycznym. Rozwiązania techniczne tego modelu ukradziono podobno amerykańskiej marce Buick. W latach 50. i 60. pasażerowie tylnych siedzeń tychże aut lubili niepokornym Polakom wyrywać paznokcie, bić po goleniach metalowymi rurami, czy sadzać na nogach krzeseł podczas wielogodzinnych przesłuchań w zawilgoconych piwnicach ubeckich kazamatów. W czasach PRL krążyły legendy o Czarnej Wołdze porywającej dzieci z ulic miast i miasteczek. Dziś dysponenci różowo-tęczowej GAZ Wołgi mają w planach przerabianie polskich dzieci na gejów, lesbijki i wielbicieli LGBT.

Uwaga! Wszyscy, którzy zdecydują się na wybór tego wehikułu powinni liczyć się z zakupem części zamiennych w moskiewskich ekspozyturach i rozliczeniami za serwis w rubelkach.

 

PSL + Kukiz, czyli przemalowywany Tarpan udający japońskiego pick-upa

Tak, był kiedyś taki samochód, opracowany w latach siedemdziesiątych na polecenie PRL-owskich dygnitarzy na użytek polskiego rolnictwa. Co prawda ZSL (poprzednik PSL’u) został opracowany przez sowiecką agenturę kilka dekad wcześniej, w 1949, jednak zasada i przeznaczenie są bardzo podobne. Dobrze kojarząca się, solidna nazwa Tarpan (PSL) była i jest topornym zabiegiem marketingowym. W tym modelu zastosowano silnik z Żuka i Warszawy. Auto wielokrotnie przemalowywane: raz czerwone, raz tęczowe, raz zielone, w zależności od koniunktury i potrzeb zagranicznych mocodawców. Obciach do czegoś takiego wsiąść (zagłosować) a co dopiero być właścicielem (członkiem)?

 

Konfederacja - miał być Polonez, okazało się, że to UAZ

Na finiszu kampanii wyborczej o ugrupowaniu Konfederacja dowiadujemy się najwięcej. Okazuje się, że liderzy tego rzekomo propolskiego i patriotycznego ugrupowania są za przywróceniem ubeckich emerytur, wyjściem z NATO, ścisłym sojuszem z Moskwą, likwidacją publicznej służby zdrowia, nie mówiąc już o osłabieniu i destrukcji finansów publicznych. Według Korwina-Mikke zsyłki na Syberię w XIX wieku miały być dla polskich patriotów szansą na robienie kariery w głębi rosyjskiego imperium.

Niestety pod tak entuzjastycznie demonstrowanymi emblematami naszego swojskiego, rodzimego Poloneza kryje się pozostawiony po wycofującej się z Polski w 1993 roku Armii Radzieckiej, wyprodukowany za Bugiem, zdezelowany, ruski UAZ. Pali 30 litrów na 100 km, psuje się po przejechaniu 200 km. Generałowie, pułkownicy, majorzy w stanie spoczynku twierdzą, że to motoryzacyjny klasyk.

 

KO - Passat bity z każdej strony, składany z trzech

Podobno niemieckie auta są najlepsze! Podobno Niemiec płakał jak sprzedawał (jak ich finansował)! Koalicja Obywatelska okazuje się 20-letnim pasatem bitym z każdej strony, i w dodatku składanym z co najmniej trzech różnych: PO, Nowoczesna i Zieloni. Chciałby uchodzić za auto elektryczne i ekologiczne, ale niestety z rury wydechowej leje mu się strumieniami cuchnąca maź- prawie jak szambo z Czajki. Licznik kręcony, łyse opony. Zero hamulców, zero trakcji, zero zbieżności- na drodze pozostawia 4 ślady. Sprzęgło się ślizga, rdza pod maską, na podwoziu i na progach. Wyraźnie puszcza na spawach. Odpalić może i odpalisz, ale już jazdy próbnej możesz nie przeżyć, nie mówiąc o codziennym użytkowaniu.

Jeśli kupisz, bo „niemiecki”, to już następnego dnia będziesz płakał, bo nie pojeździsz, a cwany mechanik zedrze z ciebie ostatni grosz.

 

PiS - biało-czerwony Grand Cherokee na wypasie

Nie jest to auto idealne ale za to duże, wygodne i niezawodne. Wjeżdża wszędzie i rozjeżdża wszystko. Tempomat, skóry, pneumatyczne zawieszenie, nowy, 8-biegowy automat, 3 litry w sprawdzonym dieslu. Płynna jazda w trasie, moc i siła w terenie. Może czasami za dużo pali, może gdzieś coś czasem zazgrzyta, ale wiesz, że możesz na nim polegać. Doskonale służy jako auto rodzinne, ale też miejskie i turystyczne. Idealny dla singli- dziewczyny go uwielbiają! Sprawdzony przebieg, bezwypadkowy, zero rdzy, pełna 4-letnia gwarancja!

Jedyny w zestawieniu, prawdziwie biało-czerwony! Przez ostatnie lata przyniósł Polakom wiele radości z jazdy, nie zawiódł, spełnił większość pokładanych w nim oczekiwań. Warto wybrać go po raz kolejny. Niech nam służy w codziennych dojazdach do pracy i podczas wakacyjnych czy weekendowych, rodzinnych wyjazdów.

Jeśli wam się nie chce zagłębiać w meandry polityki, a na niedzielnej giełdzie chcecie wybrać swoje polityczne auto na najbliższe 4 lata, to pamiętajcie: jedyny solidny, z pewnym przebiegiem, w pełni sprawny, biało-czerwony, na pełnej 4-letniej gwarancji znajduje się na liście nr 2! Reszta to picowane, zdezelowane, wielokrotnie przemalowywane szroty. Pamiętajcie!

SAD

Komentarze

Irena2019.10.12 14:35
Gratuluję Autorowi bardzo dobrego tekstu. Niech wszyscy jutro kupują Grand Cherokee - jest sprawdzony i wiadomo, że nie zawiedzie. Matka Boska Fatimska niech prowadzi. "Wstańcie. Chodźmy!" - weźmy ze sobą to hasło Dnia Papieskiego.
Kwak2019.10.12 8:29
Wioze torbę z darami, auto z alufelgami.....paczcie kmiotki I klenkajcie !!
Weteran Prawdziwy2019.10.12 6:31
Niemcy zawsze płaczą jak sprzedają samochody. Dlatego tylko jeden raz kupiłem "WOLCWAGENA" Polo, ale jak zauważyłem ten potok łez, to sobie przyrzekłem, że już nigdy nie spowoduję łez u NIEMCÓW, tym bardziej ze jeżdżą swoimi samochodami tylko w niedzielę do kościoła i cały czas auta stoją w garażu.
Irena2019.10.12 14:30
Biało- czerwony Grand Cherokee jeździ codziennie od rana do nocy, i cały czas jest sprawny. Kupuję:)
Andrzej2019.10.11 22:04
FRONDA MORDA W KUBEŁ!!!!! JEST CISZA WYBORCZA
PolakNieLeming2019.10.11 21:26
Brawo rząd ! Brawo PIS ! Na pohybel Targowicy !
lolo2019.10.11 21:18
no no, dziennikarstwo pierwsza klasa.
Chuck Norris2019.10.11 21:28
Publicystyka, matołku, publicystyka!
Chuck Norris2019.10.11 20:54
Komuszki kłamczuszki idą w gruz! Tęczowi Ludowcy wraz z agenciakiem Kukiziakiem nie dostaną się do sejmu. Konfederacja z popapranym Korwinem znów odbije się dyńką od wyborczego progu.
Albert2019.10.11 19:40
70% poparcia Polaków dla PIS !!! To widać jak na ręce, że Polacy was, lewackie wnętry, czerwone wieprze, różowi oszuści i tęczowe zboczki nie chcą !!! Czy wy lewackie szczochy nie potraficie zrozumieć, że Polacy was nie chcą w kraju, bo dla was Polskość to nienormalność !!! Czy do waszych pał dotrze to co powiedziała wam żona byłego prezydenta, Anna, że wyjazd za granicę to wasza szansa ?!!! Nie czekajcie zatem , aż zaczniemy was kastrować lub na siłę wywozić na wczasy (Mikke) na Syberię !!!
Urszula2019.10.12 7:56
Ale masz marzenia. Normalny człowiek marzy o wygraniu miliona w totka, niedorozwój taki jak ty, ma czarno pod sufitem i wybujałe fantazje. Lalkę sobie kup.
Micek2019.10.11 19:40
PiS to Poldek Caro Plus. Też go chwalili, jaki on fajny nowoczesny i cywilizowany, ale po bliższym przyjrzeniu było wiadomo, że to konstrukcja zakorzeniona w głębokiej komunie
Reytan2019.10.11 19:40
........ albo głosuj na PO=Pospolici Oszuści, Puste Obietnice, Partia Opętanych.
Saki Faki2019.10.11 19:38
Wciągacie towar z San Escobar, czy co?
AAAtomek2019.10.11 19:20
Głosuj na PZPR! Polska Zjednoczona Prawica Robotnicza.
Dam2019.10.11 19:51
...... albo na PO-jebów !!!
Agnieszka2019.10.11 19:02
Jaki wy widzicie biało-czerwony Grand Cherokee jak na zdjęciu widać tylko jego czerwone tyłki? :)
Reytan2019.10.11 19:37
Agniecha, dobrze że nie widać twojej puszki na spermę !!!
Agnieszka2019.10.13 18:37
Jak widzisz tył samochodu to też tylko o tym? Współczucia. Samochód niby faktycznie też się rusza, ale ....
Maria Blaszczyk2019.10.11 18:58
A tymczasem okazuje się, że PiS, w ramach "zrównoważonego budżetu" zlikwidował dodatki do emerytur dla osób represjonowanych. Ludzie dostają mniejsze emerytury i nikt ich nawet nie uprzedził. Podobno już w przyszłym tygodniu rozesłane zostaną do nich powiadomienia. http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp… http://orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/428_u.htm Wiecie co? To już jest takie wyborcze świństwo, że rzygać się chce. PiS zabiera ludziom nabyte przywileje. Co do których chyba trudno mieć wątpliwości, że stanowią jakieś - minimalne - odszkodowanie za doznane krzywdy. I nawet nie informuje ich o tym przed faktem po to, by mogli sobie zaplanować wydatki... Np. Zrezygnowali z jedzenia raz w tygodniu czy odstawili najdroższy lek. Nie potrafię zrozumieć, jak ktokolwiek, poza nimi samymi, może na nich głosować...
Dam2019.10.11 19:50
Masz rację Mario, PIS zabiera wszystkie przywileje, a emerytom zabrał 13-tkę i 14-tkę. W II kadencji zabroni kobietom nastawiania puszek na spermę, a mężczyźni będą kastrowani !
Maria Blaszczyk2019.10.11 20:34
Gdzie ja napisałam o "wszystkich" przywilejach? Napisałam o konkretnym przywileju konkretnej grupy, do tego odebranym cichcem... A trzynastka i czternastka to zwykłe oszustwo. Zamieniono planowaną waloryzację na wypłatę tego świadczenia... I tyle. Ale pomysł z kastrowaniem wydaje sie nie najgorszy. Mnóstwo społecznych problemów się w ten sposób rozwiąże.
PolakNieLeming2019.10.11 21:43
Powiem więcej. Jak PIS wygra (wygramy) to wprowadzi godzinę policyjną i zacznie budowę gett dla POpaprańców i obozy koncentracyjne dla elyt Targowicyoraz pewnych aktorów i celebrytów z opozycji. Przewidziane są również kartki na banany, wódkę, chleb i mięso. Oczywiście talony na rowery i paliwo również. Będą też olbrzymie podatki i podwyżki za prąd i wodę. Niewielu przeżyje. :(
Urszula2019.10.12 18:12
Póki co w przyszłorocznym budżecie nie ma kasy na 13 i 14 - tkę, a że PiS twierdzi inaczej. Cóż nie pierwszy raz im się to zdarza.
tretka2019.10.12 7:05
Nie martw się kobito. Jak PO wróci, to na pewno nam ten przywilej przywróci i wszystkie inne też...
Raula2019.10.12 17:45
głupia Marysia czyli grozny trol kremlowski zawsze daje głos
Reytan2019.10.11 18:33
Tych , którzy mówią, że my, zwolennicy PIS-u jesteśmy potomkami chłopów pańszczyźnianych (Stuhr), tych , którzy mówią, że my, zwolennicy PIS-u sr-amy na lewactwo różnej maści (Janda), tych , którzy mówią, że my, zwolennicy PIS-u nie mamy kompetencji obywatelskich, bo jesteśmy niewzruszeni na łamanie Konstytucji przez PO i PSL (prof. Markowski), tych, którzy mówią, że spadniemy z drzew jak szarańczą (Sketyna), tych którzy mówią, że zostaniemy poderżnięci jak wataha (Sikorski), mamy w doopie !!! Bo już za 3 dni 70% poparciem zmieciemy ich z powierzchni ziemi !!!!!!
Bo to fajne chłopaki są 2019.10.11 18:27
Tylko Konfederacja; bita za PO , i bita za PiS https://wrealu24.tv/film/wielka-mobilizacja-konfederacji-ostatnie-chwile-kampanii-wyborczej-jan-bodakowski-konrad-smuniewski
Generał Jeżyk2019.10.11 18:11
"Doskonale służy jako auto rodzinne, ale też miejskie i turystyczne. Idealny dla singli- dziewczyny go uwielbiają! Sprawdzony przebieg, bezwypadkowy, zero rdzy, pełna 4-letnia gwarancja! Jedyny w zestawieniu, prawdziwie biało-czerwony!" napisał autor, po czym z podniecenia zdjął pokrowiec i zjechał na ręcznym
KATOLIK2019.10.11 18:07
Polacy, katolicy mogą głosować tylko na KONFEDERACJĘ. PIS popiera aborcję. Głosowanie na PIS to grzech.
Reytan2019.10.11 19:35
Ty katolik z Bożej łaski - taki z ciebie katolik jak z koziej du-py trąbka !
Tadeusz2019.10.11 17:59
PSL to są arbuzy: zewnętrzna - cienka powłoka zielona, a w środku czerwono. Pawełek to jest po prostu Pawełek, wyjęty przez ubeków.
bezlitosny internauta2019.10.11 17:46
Ooo!!! To! To! Milion samochodów elektrycznych! -=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- Nie będzie miliona aut elektrycznych w 2025 r. w Polsce. Rząd zaktualizował swoje plany. Trzy lata temu premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że w 2025 roku będzie jeździć po polskich drogach jeden milion samochodów na prąd. Teraz rząd pokazuje, że nic z tego. Nie zajmujemy się na Autoblogu sprawdzaniem realizacji rządowych obietnic, ale ta była wyjątkowa. Zapowiadała całkowity przewrót w branży motoryzacyjnej, nie dając w zamianach żadnych konkretnych odpowiedzi, jak ma zostać dokonany. Szydło wyszło z worka, przy okazji publikacji dokumentu pod nazwą Strategia Zrównoważonego Rozwoju Transportu do 2030 roku. A w nim zapisano zupełnie co innego niż obiecał premier. 600 tysięcy samochodów elektrycznych i hybrydowych Nastąpiła niewielka korekta, taka prawie o połowę. Prognozowany rząd wielkości to jedno, rzeczą równie interesującą jest połączenie różnych źródeł napędu. (...) https://spidersweb.pl/autoblog/milion-samochodow-elektrycznych-w-polsce-aktualizacja/
Lennon2019.10.11 17:41
PIS to albo polski samochód elektryczny, albo limuzyna SOP po stłuczce.
Tadeusz2019.10.11 18:05
DUREŃ !!!!!!!!!!!!
Konik Polny2019.10.11 17:40
Wyjcie lewacy!
greg bryk2019.10.11 17:26
---------------------- Mości Panowie i Panie.......... za różaniec i modlitwa za Ojczyznę........................ bo nam przetrącą kręgosłup na wieki ---------- diabelskie moce nie próżnują !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! --------------------------------------------------------A POLSKA BĘDZIE WIELKA -----------------------------
Jarku i Arku2019.10.11 17:18
A CO Z ustawą 447 ?!?!?!?!
oficer LWP2019.10.11 17:25
wdrożymy po wyborach
Ja2019.10.11 17:13
Brawo PIS!!!!! Rozjechać tą wrogą Polsce bandę.
anonim2019.10.11 17:10
Właśnie coś mi przypomnieliście tym waszym biało-czerwonym GC https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/tak-los-angeles-uczcilo-polskie-swieto-wielu-sie-na-to-nabralo/9lkm7c7 Pamiętacie?
12342019.10.11 17:01
SKANDAL. Bluźnierstwa posłanki leszczyny podczas debaty w TVN 24. Niemrawe reakcje tzw. Katolickich polityków. Na kogo głosować? Gorąco polecamy :-) https://youtu.be/lLhCg_rHC9Y
Reytan2019.10.11 19:33
Im już nerwy puszczają ! Oni już wiedzą, że przegrali sromotnie !!! (70% dla PIS).
PolakNieLeming2019.10.11 21:37
Nie tak szybko. Najpierw musimy pójść i zagłosować.
PiS=UWbis2019.10.11 17:01
PiS zasługuje na wynik 198% - ludzie powinni na niego po dwa razy głosować. Kto dwa razy nie zagłosuje ten wiadomo, że zdrajca i ma na brudnych nogach śmierdzące ruskie onuce.
Generał Jeżyk2019.10.11 18:05
Niestety taka opcja jest dostępna tylko podczas głosowań w Sejmie
anonim2019.10.11 16:59
XD
Reytan2019.10.11 16:56
Do totalnej opozycji: Dziękujemy wam totalna opozycjo , bo cała Polska zobaczyła, że nie jesteście żadną alternatywą polityczną, tylko przekleństwem dla Polski . Na was się mówi obecnie oszołomy i debile ! Dziękujemy wam, że zapewniliście Polsce stabilne, prawicowe rządy na najbliższe i kolejne lata, a siebie sami wysłaliście na śmietnik historii. Pokazaliście Polakom brak profesjonalizmu, brak kultury, brak wiedzy, arogancję, nienawiść i głupotę. Pokazaliście po prostu swoje prawdziwe oblicze poprzez kłamstwa, złodziejstwo i zdradę ! Źyczymy wam spokoju na kolejne lata, ale już poza życiem publicznym, aby wyroki więzienia były wysokie, grzywny najwyższe z możliwych, bo wam jako „elycie” tak jak ośmiorniczki, kubańskie cygara i koniaki należy się wszystko z najwyższej półki !
Naczelny2019.10.11 23:52
glpaiński, Ty siedizsz w Holandii, odwal się od mojego kraju zdrajco.
Prawy2019.10.11 16:47
PIS=ZBRODNIA! Bóg was rozliczy!
Reytan2019.10.11 18:35
Ty Prawy, skoro tyś jest takim głupim lewackim szczochem, to ty jasteś Lewy a nie Prawy !
JD"A2019.10.11 18:43
Boże daj rozum temu człowiekowi i sumienie godne człowieka prawego skoro się prawym ochrzcił . Bardzo jesteś zakłamany i bardzo ale to bardzo nieszczęśliwy
anonim2019.10.11 16:46
Jest Fronda? Jest piąteczek? Jest LOLcontent! https://www.youtube.com/watch?v=yuLoOoJbKY0
jopek2019.10.11 16:32
PiS to taki amerykański Grand Cherokee co to przywiózł do Polski Żydów i amerykańską ust 447
ja bym dał im 500% plus2019.10.11 16:27
:-D
Reytan2019.10.11 18:28
OK - Dziękujemy !
luther2019.10.11 16:26
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.
Tylko_PIS2019.10.11 22:00
Tego tekstu nie powstydziłby się żaden komunistyczny aparatczyk i żaden członek UB. Gratulujemy towarzyszu! Znajdzie Pan miejsce w obozie dla nieprawomyślnych, jak już przejmiemy pełnię władzy. Takich ludzi nam trzeba. Czy bił już pan ludzi pałką? Jeżeli nie, to z chęcią przeszkolimy! Niech Pan jeszcze coś napisze, ja tutaj widzę materiał nawet na oficera! Chwała PIS!
Dam2019.10.11 16:21
Wprawdzie grono wyborców PO topnieje, ale sondaże wciąż pokazują poparcie w okolicach 15 proc. Z sondażu firmy Estymator dla tygodnika „Do Rzeczy” wynika, że PiS cieszy się rekordowym, bo wynoszącym 70-procentowym poparciem. Ale PO w tym sondażu ma 15 proc. O ile najwyższe w historii poparcie dla PiS kompletnie nie dziwi, to jakim cudem w 2019 r. jest aż 15 proc. Polaków, którzy chcą głosować na formację Schetyny? Oczywiście pewnym wyjaśnieniem utrzymania się na tym poziomie poparcia upadłej formacji PO, jest odpływ wyborców do Lewicy. Oni kompletnie nie mają na kogo głosować.
BOGAnieMA2019.10.11 16:19
Wyborcom PO, jeśli został tam ktoś jeszcze przyzwoity i są tam jeszcze jakieś naiwne oraz ufne lemingi, należą się słowa współczucia. Macie jeszcze 3 dni do przemyślenia i zagłosowania na PIS !!!
oficer LWP2019.10.11 16:16
oglądając tvPIS można odnieść wrażenie , że mają 150% poparcia, propagandą przebili już ZSRR+PRL
Reytan2019.10.11 19:31
Ho, ho, z ciebie oficer jak z koziej du-py trąbka !!!
Max Fiend2019.10.11 16:16
PiS - biało-czerwony przerdzewiały patriotyczny Polski Fiat 125 z epoki Gierka. :-D Wyborcy PiS mogą sobie biało-czerwonego Grand Cherokee na wypasie namalować kredkami z wyprawki szkolnej :-D
Dam2019.10.11 16:23
Uspokuj się lewacki szczochu ! Już od poniedziałku 14.10.2019 rozpoczniemy kastrację !
Max Fiend2019.10.11 16:25
Zacznij od siebie a potem pochlastaj resztę swoich kolegów z PiS :-D
Dam2019.10.11 19:44
Uspokuj się Max, to nie będzie bolało. Odkarzymy spirytusem !
Urszula2019.10.12 7:48
Ale najpierw sobie kup słowniczek ortograficzny, analfabeto. Konia z rzędem temu kto wskaże wykształconego pisdzielca.
Raula2019.10.12 17:43
lewackie ścierwo milczeć!!nie wazna ortografia której od dawna nie ucza w lewackich szkołąch ważna miłość do Ojczyzny
Max Fiend2019.10.12 22:39
Już na sobie wypróbowałeś? No to się trochę pospieszyłeś :-D :-D
anonim2019.10.11 16:47
Popracuj nad interpunkcją i ortografią, "Maciusiu".
Dam2019.10.12 14:04
Wypad z nicka złodzieju.
Onegdaj2019.10.11 16:11
Piękna katastrofa PO jest nieunikniona. Titanic tonie a orkiestra pod dyrekcją J. Owsika gra do końca. Zorganizowało sobie konwencję programową – chodzi o PełO. Patrzę na nich (należy być czujnym, co wróg zamierza), a oni wyglądają jak opętani. Na każde zdanie nienawiści reagują gromkimi oklaskami : - oni się cieszą z ich kłamstw, - oni się cieszą z ich pogróżek, - oni się cieszą z ich nienawiści, - oni się cieszą z ich głupoty .................... To nie farsa, to są osobniki wykształcone. Ja nie wiem jak oni zdawali egzaminy na studiach, skoro myślenia logicznego mniej niż zero, a ogłupienie i depresja intelektualna ogromna. Pytanie, czy egzaminatorzy to to samo co zdający ? Czy plasując się w piątej setce wyższych uczelni na świecie, to ten poziom ? No, mniejsza z tym, ale o programie ani słowa, oczywiście oprócz likwidacji CBA, IPN i socjalnych programów PIS-u, bo piniędzy nie ma i nie będzie. Ludzie !!! Z takimi osobnikami nie można budować wspólnoty !
Iza2019.10.11 16:10
13 października czeka Polaków – w Kraju i na emigracji ważny egzamin obywatelski: Wybory parlamentarne. Skończmy wreszcie z post-komunistycznym układem totalnej opozycji i całkowicie odzyskajmy Polskę – to nasza ojczazna ! Polacy trzeba zdać ten egzamin i powierzyć rząd jedynej obecnie partii godnej i zdolnej dokonać pozytywnych zmian w kraju, czyli PIS.
_Cobra_2019.10.13 15:06
PZPR już rządziło. A PIS już nigdy więcej rządzić nie będzie
Zyg2019.10.11 16:09
Ogłaszam wszem i wobec, że 13.10.2019 od godz. 7:00 do 21:00 będzie w Polsce długotrwałe trzęsienie ziemi !!! Dotychczasowi pseudoposłowie i nowi kandydaci POKO, Lew. i PSL pospadają jak szarańcza z chorych drzew !!!
Albert2019.10.11 16:07
Przyjdzie wielka klęska tych, którzy nienawidzą Polski, którzy zdradzali i zdradzają naszą ojczyznę. Przyjdzie wielka klęska tych, którzy kradli, kłamali i kłamią nadal !!!
Reytan2019.10.11 16:04
Odliczamy dni dla tej opętanej totalnej opozycji : Dzisiaj 11.10.2019 jeszcze tylko 3 dni do wyborów ! 14.10.2019 my Polacy powiemy wam – W O N !!! Jeszcze tylko 3 dni !!! * * * 70% dla PIS-u !!!!!!!!!!!!!!! Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ................. Pogrzeb dla PO-jebów !
JD\"A2019.10.11 18:36
Będę się cieszyć jak nigdy w życiu jak to się spełni . Daj Boże choć na to naród Polski w pełni nie zasługuje .
Reytan2019.10.11 19:30
....... a dokładniej mówiąc, te 30% lewactwa nie zasługuje na to !
Konik Polny2019.10.11 16:03
Ruskie trolle dostaną szału! I tak przez najbliższe 3 dni! Będzie uwaw!
BOGAnieMA2019.10.11 16:15
Oj bądzie UWAW ! Oj będzie się działo ! 70% dla PIS-u - ja pie-rdolę, ale pogrom !!! A mówił kaczyński - będzie likwidacja postkomuny, ale nie przypuszczałem, że tak szybko !!!!!!!!!
KKK2019.10.11 16:01
Niech żyje FRONDA !!!!!!!!!!!!!!! Brawo PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brawo Polska !!!!!!!!!!!!!
alex2019.10.11 19:41
nie wiem co zlego napisales ze tylu cie minusuje.Polska to dziwna kraj
2019.10.11 16:00
Nie wiem czy istnieje coś głupszego niż Fronda. Uwielbiam :P
Tomasz2019.10.11 17:20
Piotrze N ! No i się przyznałeś ! "....czy istnieje coś głupszego niż Fronda... Uwielbiam..."! Odpowiadam ci: OTÓZ TY JESTEŚ NAJGŁUPSZY ! TO LOGICZNE ! SKORO NIE MA NIC GŁUPSZEGO OD FRONDY , A TY TĘ GŁUPOTĘ UWIELBIASZ , WIĘC TY JESTEŚ JESZCZE GŁUPSZY ! To jasne jak słońce ! Już nie raz tak sobie strzeliłeś w kolano ! hahaha !
2019.10.11 17:29
Wincej tych wykrzykników wielonickowy pokuurwie postaw! Wincej! :)
MK2019.10.11 20:43
Tomasz Kellerze, Nowaku...itd. Znów sobie strzeliłeś w kolanko ? Przygadywał gar, garowi......? Idź uczyć się na lekcje polskiego. Ja będę stawiać tam wykrzykniki, jak będę uważać, dla podkreślenia ważności sprawy ! Zrozumiano? W języku polskim "durny pedałku" nie ma wyrazu "wincej", tylko " więcej ",nie ma też słowa " pokuurwie"!!!!!!!!!! Poczęstowałem cię powyżej wykrzyknikami. Starczy ci teraz wykrzykników, czy mam ich więcej postawić? A CO, ZABOLAŁ CIĘ BARDZO w/w WPIS ! SUPER. OLEWAM TWOJE BLUZGI! ZWISA MI I POWIEWA. JEDNO WIEM, NAPISAŁEM PRAWDĘ I TEMU TEN JAD LEJESZ.. CIESZĘ SIĘ ŻE TRAFIŁEM, A TY NIE MASZ "BEKI " .! smuteczek ?
Cool2019.10.11 17:52
Jest, jest! ... spójrz w lustro :-))
Pfft2019.10.11 19:36
Jak rozumiem, ty patrząc w lustro widzisz coś głupszego niż Fronda - i stąd ta rada?
PolakNieLeming2019.10.11 21:29
Chętnie ci odpowiem. Istnieje ! To ty ! :)
Albert2019.10.11 16:00
Dobra rada na przyszłość: pan SAD, ktokolwiek się kryje pod tym pseudonimem, nie powinien w przyszłości zabierać głosu na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia.
Miś Uszatek2019.10.11 16:02
Bo?
Albert2019.10.11 16:43
Bo: 1. Nie ma takiego samochodu jak GAZ Wołga. Albo Wołga GAZ-21, GAZ-24 i następne, albo Wołga GAZ-21, GAZ-24 itp. Poza tym, nie ruska, a radziecka. 2. Pierwsza Wołga, czyli GAZ-21 nie ma nic wspólnego z amerykańskim Buickiem, ani żadnym innym samochodem. To w stu procentach radziecka konstrukcja. 3. O jakim UAZie pisze autor, skoro ta fabryka produkowała sporo modeli - sam z pamięci wymienię z cztery od razu? Poza tym żaden nie palił 30l na szosie, nawet złachany doszczętnie. W terenie tak, ale tam to wszystkie takie spalanie mają. 4. Passat, nie pasat. 5. "z rury wydechowej leje mu się strumieniami cuchnąca maź" - ciekawe, jaka usterka zdaniem SADa powoduje wyciekanie czegoś strumieniami z rury wydechowej? Nie musi być śmierdzące... 6. Zachwyty nad Cherokee to najlepsza część. Niezłe auto, nie przeczę. Ale nie nadaje się do dynamicznej jazdy (kładzie się na boku przy teście łosia), szybciej od dowolnego UAZa będzie w stanie skotłować 30 litrów. 7. "nowy, 8-biegowy automat". Ten nowy automat ma już 11 lat na karku. 8. Z tym sprawdzonym dieslem też byłbym ostrożny. To konstrukcja VM Motori, czyli firmy, która ma na koncie legendarną wręcz wtopę, między innymi właśnie w Jeepach - mowa o 2.5 TD z czterema głowicami. Ten trzylitrowy to niby zupełnie inna konstrukcja, ale niesmak pozostaje. Na kilometr widać, że autor o autach za bardzo pojęcia nie ma.
Miś Uszatek2019.10.11 21:30
Bardzo dobra, polityczna analiza ;-)
Fan_Adriana2019.10.11 21:58
Sam Andrzej Duda!
JONASIK2019.10.11 15:59
PiS - biało-czerwony Grand Cherokee na wypasie, wjeżdża wszędzie i ROZJEŻDŻA wszystko. To że rozjeżdża wszystko, to akurat prawda.
prawda2019.10.11 16:42
w niedzielę rozjedzie całe polskie zło.
Reytan2019.10.11 16:59
....tak, ale walcem do asfaltu !!! 70% ! - ja pie-rdole, ale klęska, aż wkoło zaśmierdziało !
mordechaj2019.10.11 15:58
Dobre jaja. Dlaczego nie 99,9% ?
Reytan2019.10.11 16:06
Teraz jest 70%, a w następnych wyborach będzie 99.9% lewacki szczochu ! Ha, ha, ha, ha, ha, ha, .............
gumowa kaczka2019.10.11 16:11
tyle co inflacja szczochu pisowski z 4 lata
Reytan2019.10.11 16:54
Bingo ! Tyle co inflacja lewacki szczochu !!!
Nowak2019.10.11 15:58
Ja pie-rdolę - 70% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha ........ Płaczę nad wami - zwolennicy POKO, Lew, PSL !!!
Tasman2019.10.11 15:55
A dla kogo ten wywiad i dlaczego tylko 70 proc.? 80, 100, 120..., co tam sobie żałować.
gumowa kaczka2019.10.11 16:39
;-)
Tomasz2019.10.11 17:10
Tasman! Przeczytaj artykuł i potem krzycz! Pisze: " to co zrobił PiS... zasługuje nawet na 70%. Więc to było jak widać, na luzie, przykładowo pisane, takie teoretyzowanie.
Tasman2019.10.11 19:20
No przecież ja tez teoretyzuję..., całkiem na luzie.
gumowa kaczka2019.10.11 15:49
jak w Korei Północnej -gratuluję
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.11 15:49
Je.bać każdą partię! PRECZ Z PAŃSTWEM, KAPITALIZMEM I RELIGIĄ! NIECH ŻYJE ANARCHOSYNDYKALIZM!
Nowak2019.10.11 16:00
Uspokuj się chłopie, weź chusteczkę i wytrzyj śpika, bo wisi ci po brodę. Jeśli potrzebujesz pomocy psychiatrycznej daj znać -m potrafimy pomóc !
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.11 16:21
Katolicyzm kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego.
Tomasz2019.10.11 17:05
Lesiu Keller, ale się z ciebie "lekarz" zrobił! hahaha ! Chcesz nas leczyć ! Smieszne ! Starcze z demencja, najpierw sam się wylecz !
gumowa kaczka2019.10.11 16:10
pewnie w założeniach wszystko jest fajnie ,ale pamiętaj że ludzie to stworzenia egoistyczne ,chcą mieć więcej niż inni-nie przeskoczysz tego ,coś musi ich trzymać w ryzach bo się zagryzą -pozdro
zibi2019.10.11 16:43
I CIEBIE TEZ IDIOTO
z 2019.10.11 17:12
pod róznymi flagami wymordowaliscie już 120 milinów ludzi i dalej wam czerwono-czarne ch**je mało???
Kirk2019.10.11 21:24
Zgadza się!!! pis won!!!
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.12 10:32
Chu.jem to sobie możesz nazywać swojego proboszcza gwałciciela, ty kościółkowa ku.rwo! Niby kogo zamordowali anarchiści?