15.01.15, 22:16

Polański-pedofil ucieka z Polski!

Reżyser poszukiwany przez Interpol pojawił się w Polsce, na co zareagowały amerykańska ambasada. Do Prokuratury Generalnej wpłynął wniosek o ekstradycję reżysera. Po przesłuchaniu Polańskiego, prokuratura wysłała wniosek do Sądu Okręgowego w Warszawie. Tuż po przesłuchaniu reżyser-pedofil powiedział: "Wiem, że wpłynął wniosek o moją ekstradycję. I poddam się procedurze oczywiście. I zobaczymy. Mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze".

Po czym, jak widać na filmie w asyście swoich adwokatów, ucieka z Polski. Czyżby Polański bał się jednak jak zachowa się krakowski sąd? Gdzie słowa oburzenia na ucieczkę pedofila ze środowisk liberalnych i lewicowych? Na zdjęciach załączonych do informacji serwisu plotkarskiego pudelek.pl widać również żenujacy spektakl: rozdawanie autografów przez gwałciciela i pedofila! No cóż...

FILM ZOBACZ TUTAJ

mod/pudelek.pl

Komentarze

anonim2015.01.15 22:21
pedofil Polański odurzył dziecko i zgwałcić teraz od karnej odpowiedzialności ucieka tym bardziej że jest to dla pedofila Polańskiego umożliwiane w końcu środowiska liberalno - lewicowe wywierają presję na organy upoważnione do zatrzymani aby wolno puściły tegoż reżysera będącego groźnym zboczeńcem.
anonim2015.01.15 22:37
Szanowny redaktorze mod, nazywanie pedofilem człowieka który raz jeden dopuścił się czynu pedofilskiego w rozumieniu prawa amerykańskiego jest nadużyciem. Z tego co wiadomo pedofile nie poprzestają na pojedynczym przypadku napastowania nieletniego, a tym bardziej nie przepraszają ofiar ani z reguły nie otrzymują od nich przebaczenia, jak to miało miejsce w przypadku Polańskiego. Nie wiem czy określenie "ucieka" też jest właściwe, ponieważ w rozumienia polskiego prawa nie można przedstawić Polańskiemu zarzutu ze względu na przedawnienie czynu w naszym systemie prawnym.
anonim2015.01.15 22:42
takiemu to bym fiuta obcięła i kazała mu zjeść
anonim2015.01.15 22:55
@ufam Ale jak to ? Biskupowi Wesolowskiemu tez ? to na prawde nie po chrzescijansku. I nie chce tu biskupa bronic.
anonim2015.01.15 23:00
Polanski to juz stary facet. Swoje wycierpial. Dajmy mu spokoj. Scigajmy aktualnych pedofilow: ...hmm poza Wesolowskim i Gilem nic tluszcza nie wie. ? A dlaczegoz tluszcza nic nie wie? Bo w tvn nie dali rozkazu? Hhmmm. Polactwo to jednak plemie "sterowalne", wystarczy jak Pochanke z tvn kichnie to polactwo zaraz ma grype. Durne to "polactwo".
anonim2015.01.15 23:24
Polanski to polski zyd. Może to żyd ale to nasz. Wybitny rezyser, oscar... Romek... polskie Ministerstwo Sprawiedliwości cię nie wyda. Masz moje słowo: Langusty słowo.
anonim2015.01.15 23:52
Łapać "księdza pedofila"! Każdy ksiądz to pedofil! Kościół Katolicki to szajka pedofilów! Biedny, nieszczęśliwy, skrzywdzony Polański. Atak na Polańskiego to atak na cały cywilizowany świat. Cywilizowany świat? https://www.youtube.com/watch?v=rfK4Z5y-atU
anonim2015.01.15 23:56
Katolik nie kłamie nie usprawiedliwia to w żadnym stopniu pedofila Polańskiego, twoja wypowiedź wskazuje że winą za zdarzenie próbujesz obarczyć ofiarę jesteś bezczelnym osobnikiem.
anonim2015.01.16 0:09
mod+pudelek.pl -> frondelek.pl Czasami się zastanawiam, czy hakerstwo dokonywane czasami na serwerach portalu poświęconego nie jest jakąś formą uczynku miłosierdzia względem duszy...
anonim2015.01.16 7:33
Zastanawialam sie nad ta sprawa. Z jednej strony mowimy o starsznej zbrodni, bo krzywdzacej niewinna osobe. Dlugo mialam mieszane uczucia bo to czyn haniebny i nie do pomyslenia. Z drugiej strony Polanski zaluje za swoj blad, pojednal sie z ofiara, przeprosil ja, byc moze bylo tez jakies zadoscuczynienie finansowe... mowie byc moze bo nie wiem nie sledze az tak tego. Ale za swoje bledy juz wycierpial i w areszcie i ze wzgledu na krytyke spoleczenstwa tez wycierpial. Popelnil blad i go zaluje. Poza tym wobec naszego prawa sprawa jest przedawniona wiec nie widze sensu by wysylac go do USA. Naszla mnie tez taka mysl... ile dzieci na swiecie takze w Ameryce ginie w wyniku aborcji czy tabletek wczesnoporonnych... I winni tych zbrodni sa bezkarni. Ktorzy w przeciwienstwie do pana Polanskiego za swoje zbrodnie nie zadoscuczynili, a moze dalej propaguja aborcje... Wiec uwazam, ze nalezy mu wybaczyc ; )
anonim2015.01.16 8:04
"Polanski to juz stary facet. Swoje wycierpial. Dajmy mu spokoj. " Pan Stefan Michnik również jest starym facetem, pani Wolińska /już zmarła/, pan europoseł Cohnen-Bendit, dajmy im spokoj?????? A co z ofiarami?...............................................
anonim2015.01.16 8:56
Z powodu z którego wynika ekstradycja nie jest zastrzytem sprawcy przyjemności , lecz ekstradycja osoby z USA podejrzanej o powiązanie ze śmiercią śp. gen. Marka Papały ma ciężar jakościowy nie porównymalny i co ?
anonim2015.01.16 9:33
"Nie wiem czy jesteś wierzący,ale jest coś takiego jak:akt żalu,wybaczenie winy,miłosierdzie,przebaczenie itd......" I AKTU POKUTY oraz ZADŚĆUCZYNIENIE za winy!.........
anonim2015.01.16 11:34
".Zadośćuczynienie było,pokuta była,przebaczenie było,żal był itd"... Amerykański sąd ściga Go bezprawnie? Kara?, jaką karę poniósł za czyn?......
anonim2015.01.17 13:38
"Po przeczytaniu tego wpisu i oglądnięciu filmu, mam wrażenie jakbym opuszczała pudelek.pl" Wróć do orginału....... a co to pudelek.pl? nie byłem tam i Twoim wpisie na pewno tam się nie udam. Co do udowodnienia winy, czemu tak namiętnie ucieka, a nie poda sądu do Sądu za molestowanie sądowe?