01.05.20, 10:50Fot. policja.pl

Policjanci uratowali kobietę z płonącego mieszkania

Funkcjonariuszom ze stargardzkiej komendy udało się uratować 77. letnią kobietę, w której mieszkaniu wybuchł pożar. Policjanci bez wahania ruszyli na pomoc, wyważyli drzwi i odnaleźli kobietę w zadymionym pomieszczeniu. Wynieśli ją z mieszkania, aby dalszej pomocy udzielili jej lekarze.

Do zdarzenia doszło 29.kwietnia po godz. 22.00. Policjanci usłyszeli przekazywaną dyżurnemu informacje o pożarze w mieszkaniu na terenie Stargardu, w którym miała przebywać starsza kobieta. Mundurowi natychmiast ruszyli w miejsce pożaru. Kiedy dotarli, z mieszkania wydobywały się gęste kłęby dymu. Postanowili wyważyć drzwi i wejść do środka.

W jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli leżącą na podłodze kobietę. Wynieśli ją z mieszkania i udzielili pierwszej pomocy. Po przyjeździe służb medycznych, przytomną kobietę przetransportowano do mieszkania. Jednemu z funkcjonariuszy natomiast konieczne okazało się podanie tlenu. 

kak/policja.pl

Komentarze

Bój to będzie ostatni.. 2020.05.1 14:28
Niech się święci 1 Maja , na barykady mendy! Wszystkim koorvom czerwonym na forum Frondy, wam wannabe ateistom, wam żydo-bolszewikom, wam PZPR-com, TPPR-com, wam kellerom, żydom wyklętnym, albertom, stachom, nowaczkom, maryśkom, etc. z okazji waszego koorevskiego święta życzę wam tego czego wy codziennie życzycie nam katolom... Szczepionki się nie doczekacie. Niewielu z was przeżyje jesienny powrót koronawirus. Wyklęty, powstań ludu ziemi! Powstańcie, których dręczy głód! Myśl nowa blaski promiennemi lalalalalala .... mendy
demon drugiego rodzaju2020.05.1 11:08
https://twojeradio.fm/prezydent-stargardu-obecny-stan-prawny-nie-stwarza-podstawy-do-udostepnienia-poczcie-polskiej-danych-mieszkancow.html
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.1 11:07
Zawsze w takich sytuacjach zastanawiam się na ile tego typu akcje są sprzeciwianiem się woli Stwórcy?