09.03.19, 10:27

Polska przetrwa ale z Chrystusem, oto wizje mistyków!

W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.

Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog:
"Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" - wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca - franciszkanin, prorok:

W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście zdrzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (...) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:

W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej".

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:

Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: "Śląsk zachowam od zguby".

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:

Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz:

Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (...) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów". Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Trzecia tajemnica fatimska:

Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: "Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć".

Przepowiednia licheńska:

W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

Komentarze

Wojtt2019.03.13 13:02
przepowiednia licheńska to ta do żołnierza na początku XIX wieku? To ta Polska już była pocieszona i wywyższona czy dopiero będzie? Bo wiem, że były zabory, potem wojna na terenie Polski, potem hekatomba 2WŚ i okupacja sowiecka- czyli to co dobre przed nami? Choć jak zaczną nauczać masturbacji, to nie wiem, czy staniemy się narodem wybranym? Ja jestem przeciw, ale 82% Gdańszczan głosowało za!
DinozaurZArkiNoego2019.03.9 22:15
Wizja - jakaś nowa myśl przewodnia polako-katolstwa. Normalnie jakby teleportować tu izraelczykow z pustyni 3000lat temu to czuli by się jak u siebie w domu ^^
Maryla2019.03.10 18:59
Ty jesteś Dinozaur, a jedna pani tzn. HGW mówiła niedawno w wywiadzie w TV o was. To może nie wszystkie dinozaury wymarli, widać jeszcze jeden został i plecie tu o pustyni sprzed 3 tys lat! Pasuje do ciebie jak ulał! Masz ponad 60 mln. lat?
Robi2019.03.9 18:50
To nie kiedyś w przyszłości, to już teraz trwa, trwa walka dobra ze złem, ostateczna. Będzie trwoga i zgrzytanie zębami!
lolek kremówka2019.03.9 18:15
Być może, że przetrwa choć miernota gorsza od niczego... W tej przyklasztornej wiosce NIGDY szaremu, zwykłemu człowiekowi nie żyło się dobrze. Ten kraj w czasach swego złotego wieku przyjazdny był dla szlachty a później sanacji. I pamiętać mi o tym wy wszyscy patrioci, którzy widzicie siebie w tej Polsce zasranej jako właśnie arystokrację a nie szarego człeka!
Duszan2019.03.9 17:59
Przepowiednie są złe bo powodują zaniechania i nieróbstwo.
andrzejhahn32019.03.9 17:05
wizje to nic innego jak urojenia czy halucynacje i kazdy kto je miewa powinien sie zbadac psychiatrycznie ....no chyba ze jest po grzybkach lub innych dopomagaczy
Kamila2019.03.10 0:44
To znaczy, że jak ty po grzybkach, czy innych, Tak? Mówisz o sobie chłopie, to widać, slychać i czuć!
Ludwik Błaszczak2019.03.9 13:27
Pokój i Dobro! Polecam na you tube: Antychryst - Ostrzeżenie ks.Adam Skwarczynski,i ine. e. Bogu niech będą dzięki za okazywane Miłosierdzie nad naszą Ojczyzną. Profes Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
Małgorzata Bien2019.03.9 14:09
Ks.Adam Skwarczyński – kilka słów o Antychryście: https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2019/02/19/ks-a-skwarczynski-rodacy-uwaga-na-wszelkie-proby-zwodzenia-antychryst/ Ks.Adam publikuje wyłącznie na stronie WOWiT – oto oświadczenie w tej sprawie: https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2019/02/28/oswiadczenie-3/
Albert2019.03.9 14:17
Ja na Youtubie polecam: Mercyful Fate – "The Oath".
8882019.03.9 16:33
Ale oni skończyli się na kill em all
Lech Keller-Krawczyk2019.03.9 13:06
Panie i panowie, słupki i koronki, Albercie, JaKi taki, atomciu i Damazy dymny gej wstydliwy. Nazywam się Lech Keller-Krawczyk jestem gejem i Żydem. Jestem obsolutnie pewien, ze wy drogie "panie" i panowie ciągle się wstydzicie swoich skrytych marzeń. Bierzcie przykład ze mnie.
Reytan2019.03.9 13:45
Zydokomuna to Zydopedofila ?!!
Pokręć2019.03.9 15:49
Zdecyduj się: gejem albo Żydem. Żaden żyd nie jest tak głupi, żeby być gejem.
Lech Keller-Krawczyk2019.03.9 16:32
@@Gromyko - To nie jest moja żona, Pokręć... Jak to nie znasz Żydów, gejów, będąc jednym i drugim? Nie wstydź się.
JaKi2019.03.9 12:39
Takie wizje są potrzebne katolikom dla podtrzymania wiary,bez tego trudno im uwierzyć w Boga.Muszą mieć dowody jego istnienia,na słowa Biblii nie mogą wierzyć. Ale bez obaw,przecież od 19 listopada 2016 Jezus jest królem Polski po koronacji. Daty chyba nie pomyliłem.
Kinga2019.03.10 0:40
Jaki,!Spokojna twoja głowa o Katolików! Lepiej martw się o siebie, lub chodź do nas!
atom2019.03.9 12:09
Ci Słowanie co mają z nami tworzyć superpaństwo to chodzi zapewne o "mistyków" z Rosji?
PanDamazyPorwanyPrzezKosmitówSiedemRazy2019.03.9 11:10
Codzienna porcja świeżych nacjonal-megalo-pierdów kolportowanych przez klechów między zbaraniałą ciemnotę. Bo nie ma to jak wmówić ciemnocie, że jest pod wyjątkowo specjalną opieką pambuka, bozi i panjezuska. Oczywiście jednocześnie przekonuje się baranią kato-ciemnotę, że za tę opiekę trzeba tłusto płacić. Pasożytom z kleru, jako heroldom, pośrednikom i szafarzom owej wyjątkowej opieki. Ogólnie zagrywka poniżej pasa. Czyli w okolicach, którymi kler zajmuje się najchętniej.
Bolo2019.03.9 11:34
Spadaj z tego forum zapijaczony i zaprzedany beljalowi trolowski analfabeto! Paszoł won do sowich kamratów z p-e-ło,sb,ko,orz i innego syfa niepolskiego. Twoje miejsce to wybiórcza,lisofakt inny szmatławiec.
Faustyna2019.03.9 11:45
ONET dla ciebie jest w sam raz.
abc2019.03.13 19:52
Rozumiem ,że jak umrzesz ,pochowają cię pod płotem lub w lesie ,można i tak,nikt cię przecież nie będzie chował na cmentarzu,bo tam także trzeba płacić zarządcom cmentarza.Nawet spopielenie kosztuje.Miernoto nie interesuje cię nie czytaj.To czym się zajmują księża ty nie masz bladego pojęcia,okolice poniżej pasa najbardziej interesują takich jak ty.
Albert2019.03.9 10:54
Dobry towar mają na tych plebaniach i w zakonach. Pozazdrościć. Pewnie regularnie śledzą hyperreal.info.
hehe2019.03.9 13:01
co ćpunik niechcący się zdradziłeś