15.05.20, 07:03

Posłanka PO: polska polityka nie jest gotowa na tak uczciwego polityka, jak Kidawa-Błońska

- Polska polityka nie jest gotowa na Małgorzatę Kidawę-Błońską. Nie jesteśmy gotowi na polityka zupełnie uczciwego, który mówi jak jest - stwierdziła na antenie Radia TOK FM posłanka PO Izabela Leszczyna.

W dalszej części programu Leszczyna zacytowała jeszcze w powyższym kontekście Ewangelię św. Mateusza, mówiąc "Nie rzucajcie pereł przed wieprze".

Posłanka PO popisała się niezwykłym refleksem, wygłaszając taki komentarz. Kariera polityczna Małgorzaty Kidawy-Błońskiej trwa już bowiem bez mała 20 lat. Cytowanie zaś Ewangelii to objaw zupełnego odlotu.

Nie do przełknięcia jest dla polityków PO gorzka pigułka całkowitego fiaska kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Jeszcze wczoraj bowiem poseł PO Marcin Kierwiński mówił, że Małgorzata Kidawa-Błońska ocaliła Polaków przed usługą pocztową zorganizowaną przez Jacka Sasina, o czym pisaliśmy tutaj.

g/twitter

Komentarze

Jan Radziszewski 2020.05.20 8:26
+ 10.05.2020r. Godzina 16:49 + Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziś czasy ostatnie i wiedzcie, że dzień Mego ponownego przyjścia zbliża się a sąd Mój odbędzie się nad każdą duszą. Wiele jest dróg co prowadzi do Boga i każda dusza ma swoją drogę. Lecz na te czasy Bóg dał wam drogę przez Maryję i przez Maryję najpewniej dojdziecie przez Jej wstawiennictwo i dzięki Jej opiece. Dziś wiele dusz utraciło wiarę i na sobie się opiera, dlatego teraz wielu straciło sens życia bo życie ich opierało się na posiadaniu. To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. ++ Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. ++ Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. + Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. +++ A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. / a więc marny los czeka znanych żydów i aktywistów Masonerii) Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. Czyż ta modlitwa nie zwycięży każde zło?
Walter2020.05.15 15:38
Andrzej Duda nie łamie konstytucji tylko wtedy, kiedy jeździ na nartach, albo rapuje. Jeśli wygra wybory prezydenckie, to przez następne pięć lat będzie łamał ustawę zasadniczą, zgodnie ze wskazówkami Jarosława Kaczyńskiego. Jeśli Rafał Trzaskowski wygra wybory prezydenckie, to komisarycznym Prezydentem Warszawy zostanie Patryk Jaki, albo Jacek Sasin. Najbardziej rozsądną decyzją zarządu Koalicji Obywatelskiej byłoby ogłoszenie Władysława Kosiniaka-Kamysza wspólnym kandydatem ich partii z PSL-em. Jeśli Andrzej Duda przegra wybory w drugiej turze, to Jarosław Kaczyński będzie dążył do unieważnienia wyborów. Teraz dąży do podporządkowania sobie Sądu Najwyższego, który decyduje o ważności wyborów prezydenckich.
heniek2020.05.15 12:55
Kurwiński ocal kidawę
Jahu2020.05.15 12:24
No ładnie, nazwała elektorat PO wieprzami bo nie chciał głosować na Kidawę i teraz prawdziwie uczciwą prezydentkę muszą zastąpić jakąś zakłamaną łachudrą żeby elektorat PO był zadowolony.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
jula2020.05.15 9:37
Dlaczego polityk PO/KO może bredzić jak Piekarski na mękach a dziennikarze tego słuchają i nie kontrują?
genus2020.05.15 9:19
Wg posłanki Leszczyny w szeregach PO bywają uczciwi ludzie,Koń się z tego śmieje
america america my country tis of thee2020.05.15 8:34
Śląski poseł Porozumienia i były szef NFZ Andrzej Sośnierz twierdzi, że rząd może sterować wynikami testów na koronawirusa. Według niego krzywa zachorowań jest "wypłaszczana sztucznie". - Przy małej liczbie testów można prokurować sztuczne wypłaszczanie. Prawda jest taka, że rozwój epidemii w Polsce i na Śląsku był i jest inny niż to, co pokazuje minister zdrowia - przekonuje. To tyle w kwestii tego kto tu zaklina rzeczywistość.
Marek2020.05.15 7:33
Przychodzi Kidawa Błońska do lekarza ..i -jestem za uczciwa na prezydenta -to musi pani pojechać do Lublinca ,nagłe przypadki przyjmują od razu,hahahahahahah
Glaudiusman2020.05.15 7:29
Babsko chciało powiedzieć: na tak żałosnego polityka jak kiwająca się ciotka, tetryczka, siejąca lapsusy słowne i brak logiki i wiedzy.
odzyskać srebra rodowe, diamenty i brylanty2020.05.15 7:28
wszystkie świnki i tłuste lemingi powinny być napompowane środkami przeczyszczającymi
JANOSIK2020.05.15 7:21
Ha ha ha milego dnia