26.11.21, 08:53Fot. Screenshot You Tube 300polityka.pl

Premier Morawiecki: Europie grozi wiele kryzysów

Premier Morawiecki: Europie grozi wiele kryzysów

Premier RP Mateusz Morawiecki ostrzegł, że Staremu Kontynentowi zagraża wiele bardzo realnych kryzysów i skonstatował, że w ich obliczu „najwyższym priorytetem” musi być zachowanie jedności.

Europie grozi wiele kryzysów. Białoruś, kryzys energetyczny, manipulacje gazowe, post-COVID, fałszywe kampanie informacyjne” – napisał polski premier i dodał: „Dlatego naszym najwyższym priorytetem musi być jedność poprzez wzajemne zrozumienie i skupienie się na walce z nadchodzącymi wyzwaniami”.

Wspólnie z kanclerz Angelą Merkel i kolejnym kanclerzem Olafem Scholzem potwierdziliśmy chęć głębokiej współpracy” – oznajmił premier Mateusz Morawiecki.

 

ren/twitter

Komentarze

Mariusz2021.11.26 13:41
Będzie dymisja Łukasza Mejzy? Mocny komentarz z PiS. Coraz więcej kontrowersji budzi postać wiceministra sportu Łukasza Mejzy. Wirtualna Polska opisała w tym tygodniu poprzednią działalność polityka, który namawiał rodziny ciężko chorych dzieci do korzystania z wątpliwych form leczenia. Pytania rodzą też źródła jego majątku. - Jak kontrola nie wypadnie pozytywnie, to pewnie będzie dymisja - stwierdził Marek Suski.
katolik2021.11.26 9:50
cytat 2021.11.24 21:12 ------Od 31 lipca 2021 r. w Słowenii krąży wideo z oświadczeniem Very Kanalec, która przez wiele lat pracowała w Uniwersyteckim Centrum Medycznym w Lublanie (Univerzitetni Klinični Center Ljubljana) na stanowisku naczelnej pielęgniarki. Przydzielono jej obowiązki dotyczące realizacji szczepień przeciwko COVID-19. Obecnie nie sprawuje już tej posady. Według jej profilu na „Facebooku” wynika, że nie aprobuje „szczepień” przeciw COVID-19 i lockdownów. Pod koniec lipca wygłosiła przed kamerą oświadczenie wyjaśniające przyczyny jej rezygnacji z posady oraz poinformowała opinię publiczną o --------istnieniu trzech wersji preparatów na COVID-19, które różnią się składnikami. Można je odróżnić po oznaczeniach numerycznych na opakowaniach szczepionek w ich kodach – liczbach 1, 2 i 3. Liczba 1 – placebo zarezerwowane dla „wybranych” członków elit (sól fizjologiczna), które otrzymuje też ok. 30% populacji. Liczba 2 – preparat mRNA (czyli terapia genowa mRNA). Liczba 3 – preparat mRNA wzbogacony o patogeny wywołujące choroby onkologiczne (np. raka tkanek miękkich). Vera Kanalec powiedziała, że osobiście była świadkiem szczepień wszystkich polityków i potentatów – wszyscy otrzymali preparat z placebo.
kefas2021.11.26 9:41
nie martw się Pionkio pisowieckiego (nie)rządu o Europę, martw się o Polskę bo ona już nie na kolanach, ale pyskiem o ziemię harata.
🔺🔺🔺🔺🔺………………🔺🔺🔺2021.11.26 9:30
Europie grozi wiele kryzysów, a najbardziej kryzys srakerski !!!