,,Skoro jest tak potężny nacisk lobby lewicowego, szczególnie unioeuropejskiego, skoro za tym idą pieniądze na różną propagandę, to wpisać się w ten kontekst i przegonić Biedronia w byciu zwolennikiem LGBT – to jest cel Koalicji Europejskiej, który pragmatycznie ma dać władzę. To dokładna ilustracja, o co toczy się wojna. Wojna nie toczy się między PiS a PO. W istocie wojna toczy się o ideowe oblicze Polski '' - powiedział na antenie ,,Radia Maryja'' i Telewizji Trwam prof. Mieczysław Ryba.

,,Polska niemiesząca się w paradygmacie neomarksistowskiej rewolucji seksualnej to „obraza” dla całej Europy. To przeszkoda ideowa dla budowania superpaństwa europejskiego. Zaciekłe ataki z różnych krajów: Belgii, Holandii, Hiszpanii czy Włoszech – były nieprzypadkowe. Otóż taka Polska nie mieściła się w takim paradygmacie'' - wskazywał historyk i politolog z KUL.

,,Po co to wszystko? Po co zajmowanie się dziećmi? Dlaczego te małe dzieci chcą seksualizować, deprawować? Pierwotni marksiści mówili, że jeśli zdeprawuje się takiego młodego człowieka na początku, to on będzie rewolucjonistą w dorosłym życiu. Już sobie z tą swoją seksualnością nie poradzi, a przecież chodzi o rewolucję seksualną. Na to idą pieniądze, na to idą środki organizacyjne i ten pochód się dokonuje'' - wskazywał prof. Ryba.

,,Jeżeli będziemy dokonywać wyboru, jeśli myślimy o tym, jak zaangażować się w życie społeczne, musimy to zrozumieć'' - stwierdził profesor.

bb/radiomaryja.pl