05.11.13, 11:17Prof. Krystyna Pawłowicz (fot. Jakub Szymczyk_Krystynapawlowicz.pl)

Prof. Krystyna Pawłowicz dla Fronda.pl o pozwie przeciwko abp Michalikowi: Aberracja umysłowa, nieuctwo i analfabetyzm intelektualny

Treść pozwu świadczy o bezdennej głupocie pani, która go napisała. Małgorzata Marenin nie jest w stanie zrozumieć, że każdy z nas ma prawo do opisu pewnych zjawisk w państwie i ich ogólnej oceny. Jeśli Marenin utożsamia się z ruchami kobiecymi, to jest jej sprawa. Natomiast pozew świadczy o totalnym nieuctwie i analfabetyzmie intelektualnym, bo przecież powszechnie znane są badania, które analizują przyczyny patologii w rodzinie i dowodzą skutków tych patologii. Rozwiedzeni rodzice, pornografia, rozluźnienie obyczajowe... Mogłabym długo wymieniać. To powszechnie znane fakty, potwierdzone wieloma badaniami.

Pani Marenin popisuje się, wykonując zamówienie polityczne swojego szefa, czym całkowicie się kompromituje. Idąc dalej taką logiką, niedługo nie będzie można mówić o czymkolwiek, oceniać krytycznie ogólnych zjawisk, bo natychmiast ktoś poczuje się urażony i złoży pozew. To jest umysłowa aberracja. Do tego prowadzi podgrzewanie i podnoszenie przez lewackie media i środowiska genderowo-feministyczne sztucznych problemów, bo już nie mają oni sposobu na to, jak zaistnieć. Pozew pani Marenin świadczy o totalnej głupocie. Brak mi słów na taką ignorancję i zaprzeczanie powszechnej wiedzy.

Oczywiście pozew nie ma najmniejszych szans, bo każdy ma prawo mówić o powszechnie znanych zjawiskach. Takie paniusie powinny się mocno zastanowić nad swoim życiem, czy aby same nie krzywdzą swoich dzieci. Przecież powszechnie wiadomo, że każdy rozwód, bez względu na przyczynę, wyrządza krzywdę dzieciom. Dla wszystkich sądów, zajmujących się sprawami rozwodowymi jest to fakt powszechnie znany. Naprawdę współczuję pani Marenin analfabetyzmu intelektualnego. Ale to mnie jakoś nie dziwi, skoro ta pani działa w okolicach jakiegoś Twojego Rucha. To wszystko tłumaczy.

Not. MBW

Komentarze

anonim2013.11.5 11:21
Wjazd na fejsbuka i na naszaklase będzie mieć i tyle...
anonim2013.11.5 11:25
Częstochowskie zomo czuwa.
anonim2013.11.5 11:30
@Rigor Mortis Uważasz się za mądrego? To nie powinieneś jeść chleba, bo go nie pieczesz. A krawiec nie powinien oceniać szewca, bo się na tym nie zna. A ty nie powinieneś używać liter, bo nie ty je wymyśliłeś. Człowieku schemaciki masz w głowie i stereotypy. Ach, zapomniałem, że Ty z ekipy zomowców Częstochowskiego, więc nie dziwota.
anonim2013.11.5 11:31
@ szukacz pozdrów ode mnie arbitra.
anonim2013.11.5 11:41
O jest i szukacz ze swoja religią ... zmiażdżony intelektualnie wraca znowu ze swoimi kłamstwami , bądź poważny chłopie ....
anonim2013.11.5 11:42
Każdy z nas ma prawo do interpretacji życia społecznego. Bez względu czy to się komuś podoba czy nie. Widać Palikotowi i ich zwolennikom to się nie podoba, mówią nam, precz z demokracją i wolnością słowa, zamilcz albo idziemy do sądu.
anonim2013.11.5 11:45
Wspaniała kobieta.
anonim2013.11.5 11:58
@szukacz Rozwód jest zerwaniem przysięgi wobec małżonka i Boga. Naraża drugą osobę na popełnienie grzechu zdrady małżeńskiej, mimo że są po rozwodzie świeckim. Konkubinat jest życiem w grzechu, ponieważ łamie przykazanie boże. Piszesz - "Zatem KK wówczas przyczynia się do tego, że dzieci wychowują się w niepełnej rodzinie i zgodnie z logiką Michalika mają mniej miłości, szukają jej gdzie indziej i "lgną". A potem dochodzi do pedofilii..." To nie KK przyczynia się do rozwodów a dzieci wychowują się w niepełnej rodzinie, lecz małżonkowie. Mylisz pojęcia. KK zachęca do wierności małżeńskiej aby w miłości wychowywać dzieci. Lecz pokrętne i zakłamane umysły wypaczają naukę KK i Pana Jezusa.
anonim2013.11.5 12:01
@Jack_Holborn Cóż za ironia :)
anonim2013.11.5 12:06
@Frontowiec Jest to stwierdzenie faktu. A atak na wolność słowa, wymaga ostrej reprymendy. Szkoda, że nie potrafisz odróżnić skarcenia od miłości.
anonim2013.11.5 12:08
Pani Profesor, to jest czerwony zamordyzm doskonale znany z najnowszej historii, czyli marksizm kulturowy. Nie bardzo rozumiem połączenie "analfabetyzm intelektualny" ? Co to jest analfabetyzm wiem, co znaczy przymiotnik "intelektualny" też, ale całości nie rozumiem. Chyba nadmiar emocji. :)
anonim2013.11.5 12:12
@szukacz Ty to jednak jesteś masochistą, arbiter. Lubisz jak po tobie cisną. A demaskować, to ja będę ciebie, wrogu Kościoła i sługusie szatana.
anonim2013.11.5 12:15
@ szukacz ...gratuluję poziomu ... dyskusji?
anonim2013.11.5 12:18
Tak towarzyszu szukacz ... węgiel jest .... dyskutuj tu z tępym politrukiem ....
anonim2013.11.5 12:33
Pani Poseł!! Jak ja Panią lubię i podziwiam za prostolinijność i dosadność wypowiedzi!. Oby więcej takich Pań w Sejmie. PS: "Walić równo" po łbach feministycznych cichodajek!!.
anonim2013.11.5 12:37
@LazarzPrawdziwy - to nie żadna ironia, a prawda.
anonim2013.11.5 12:38
@szukacz Nie zwalaj na Fronde .H-arbiter od dawna sobie nagrabiał. Mam pytanie? Określ nieuświadomionym jak ja -co to są "standardy katolickie" skoroś taki tym nabuzowany?.
anonim2013.11.5 12:59
@szukacz A ty jakimi standardami się deklarujesz.Chyba wiedza i sztuką talmudyczną. W twych zdaniach jest profanacja dekalogu o którym masz mgliste pojęcie.Szukaj a może zrozumiesz A kim ty jesteś aby oceniać innych.? A cóż takiego złego tobie katolicy uczynili ?!.
anonim2013.11.5 13:02
@GenesisX Tyś chyba pedał bo lubisz broń odtylcową!
anonim2013.11.5 13:08
@szukacz Rozwód jest wyborem wolnego człowieka. W oczach świata ma prawo, lecz czy w oczach cierpiącego dziecka powinien to zrobić. Ile samotnych matek czy ojców wychowuje samotnie dzieci. Przyczyną są, rozwody, odległa praca, śmierć współmałżonka. Nie można tego generalizować że dzieci zostaną homo albo będą łupem pedofilów. Natomiast brak miłości jednego z rodziców, jest pragnieniem tego dziecka. Miłość i tłumaczenie dziecku przez rodzica i nauki kościoła, pozwolą go dobrze uformować. Wielu nie zdaje sobie sprawy z głębokiej nauki płynącej z NT, gdzie Jezus znający naszą naturę, porusza wiele zagadnień naszej ziemskiej egzystencji.
anonim2013.11.5 13:11
@szukacz vel @arbiter napisał/a: „Słuszne pytanie. Doprecyzuje: Standardy katolickie to miłość Boga i bliźniego. Standardy "katolickie" to wykreślenie VIII przykazania i przykazania miłości. Tu obowiązują standardy "katolickie" dla jasności.” No to przecież cały TY. Nic innego nie bije z twoich pożal się Boże postów, jak kłamstwo, oczernianie, pomówienia, podszywanie się pod chrześcijanina po to, żeby namącić. Kłamstwo i nienawiść to główne przymioty tych wypocin. No, ale jak tam w pracy? Lucyfer to chyba z ciebie zadowolony?
anonim2013.11.5 13:12
@GoscZcH (11:52 rano) - nie masz tam gdzieś jakiegoś młotka, żebyś se pierd...ą w swój pusty łeb?
anonim2013.11.5 13:15
@GenesisX Ja mam "Grubą Bertę"!!!.
anonim2013.11.5 13:21
@szukacz Znasz grę w" zimno i ciepło"? Cały czas jesteś w strefie zimna\. Nie profanuj Biblii bo nie dorosłeś do Jej czytania a tym bardziej cytowania.
anonim2013.11.5 13:30
@szukacz Nie słyszałem jeszcze, żeby za mówienie prawdy trzeba było przepraszać i to kłamcę w służbie ojca kłamsta. A o moją komunię nie musisz się obłudnie martwić - lepiej zatroszcz się o swoją. Zawsze jest nadzieja, zawsze możesz się nawrócić.
anonim2013.11.5 13:48
@szukacz Jesteś upierdliwy palant! I tyle w twym temacie.
anonim2013.11.5 13:50
@GenesisX To poza" lekcjami". http://pl.wikipedia.org/wiki/M-Ger%C3%A4t
anonim2013.11.5 13:54
Dawno nie zamieszczałem komentarza na głównej , echhhhh pani poseł jak zwykle bredzi, już mi się nie chce tego jakoś zjadliwiej komentować . Analfabetyzm intelektualny ma taką właściwość że dotknięty nim jest ten co go innym zarzuca .
anonim2013.11.5 13:56
@szukacz Z chamskim atakiem na Kościół nie ma sensu dyskutować. Stanowisko abp. Michalika jest jasne i logiczne. Wkurza mnie natomiast to, że taki typek jak ty, który podszywa się pod chrześcijanina, notorycznie napada na pasterzy Kościoła, ostentacyjnie manifestując swój brak dobrego wychowania. Bo jasnym jest dla każdego kulturalnego człowieka, że pisanie o biskupie czy nawet zwykłym księdzu per „pan”, jest wynikiem braku wychowania wyniesionym z domu. Mama i tata cię tego nauczyli? Przemyśl najpierw swoje postępowanie zanim zaczniesz oceniać innych. Zmień język i pozbąć się obsesji antykatolickich, to podyskutujemy. Puki co, to twoje napaści tutaj tyle samo warte co napaści Palikota – nie zasługują na polemikę. Jasne?
anonim2013.11.5 13:58
@ Ondraszek 1 Widzę że ci się znów redaktor prowadzący zmienił.... Moglby się bardziej starać by nadać choć pozór realności swojemu dziełu :-P
anonim2013.11.5 14:23
@szukacz Rozwód wynika z nieodpowiedzialności życiowej, zlej woli jednego czy dwojga rodziców. Rozwód jest zawsze uszczerbkiem w rodzinnym życiu i zawsze niesie dozę ryzyka, oraz konsekwencje na dalsze nasze życie. Biskup mówiąc o ryzyku wcale się nie pomylił. Nie jedna samotna matka ma lęk w wychowaniu dziecka. Dlatego bo nie jest to normalne wychowanie a wymuszone w samotnym chowaniu. Zadaje sobie pytanie co z niego wyrośnie Dlatego tu jest ta doza tego ryzyka. Nic nie wykazałeś, obwinia się KK za błędy, egoizm rodziców. Czy kościół namawia do rozwodów, zdrad i cierpienia z nich płynące. Proszę zweryfikuj swoje poglądy w tym temacie, bez mojego przekonywania.
anonim2013.11.5 15:00
@Marc1n Intelektualnie do pięt Piętaszkowi nie sięgasz a co dopiero Prof.K. Pawłowicz . Jaki twój dorobek naukowy, nie licząc cienkich "elaboratów" prasowych.?
anonim2013.11.5 15:06
Przysięga Bogu obowiązuje, nawet po rozwodzie. Można samodzielnie chować dziecko być wierną w przysiędze Bogu, nie grzesząc w szukaniu nowego partnera. Ryzyko zawsze istnieje, nawet w normalnych rodzinach gdzie ojciec lub matka jest oziębła wobec dziecka. Ryzyko jest większe w rozbitych rodzinach. Uczucia dziecka są ważne, ale ważne jest też kierowanie tymi uczuciami, przez mądrego rodzica. Gdy dziecko w jakimś stopniu zrozumie przez formację ten brak miłości ojca, będzie potrafił sobie to wytłumaczyć i poradzić w dalszym życiu. KK zawsze zachęcał do godnego życia, nawet tam gzie ono zostało sponiewierane przez człowieka.
anonim2013.11.5 15:20
@szukacz „Dla mnie to jest taki sam "pan" jak pan Kaczyński, pan Terlikowski, pan Schetyna, pan Lewandowski, czy pan Kowalski z Wąchocka.” Czyli jednak mama i tata źle wychowali. I wlaśnie dlatego dyskwalifikujesz się jako ewentualny partner w dyskusji. Człowiek, który odmawia szacunku drugiemu, sam nie powinien spodziewać się szacunku od innych.
anonim2013.11.5 15:20
No i 100% poparcia dla tych slow. Nic dodac nic ujac:) Cale szczescie sa w Polsce ludzie swiadomi tego co sie wokol dzieje i potrafia walczyc o swoje przkonania, ktrore wynikaja z czystego patriotyzmu i szacunku dla tradycji i historii.
anonim2013.11.5 15:37
Do Marc1n. Pytanie 1 - Co wg Ciebie jest glupota w wypowiedzi dr Pawlowicz? Czy jak sugerujesz wspolpraca jak to okreslasz z Fronda? 2 Pani Pawlowicz doskonale rozumie prawo do opisu zjawisk w panstwie i ich OGOLNEJ oceny, nie rozumie na jakiej podstawie twierdzisz ze jest inacze( nie ruzumie ona za to by za kazda interpretacje tych zjawisk pisac pozew sadowy). 3 Na jakich to badaniach sie opierasz piszac o przyczynach poedofili wsrod kleru? I na jakiej podstawie rzuczasz oczerstwo o nieuctwie i analfabetyzmie intelektualnym? Zeby stosowac symetrie wypowiedzi najpierw musi ona miec logiczny sens ktorego Twoje wypociny sa pozbawione z jednej prostej przyczyny dt Pawlowicz udzielila wypowiedzi, a nie podala sprawy do sadu. Jesli nie widzisz roznicy to wlsanie swiadczy o analfabetyzmie intelektualnym tak samo jak w wypadku pani Marenin, Lepiej juz sue wytlumaczyc nie da :) Pozdrawiam!
anonim2013.11.5 15:48
@szukacz Jest to kwestia priorytetów. Dla wierzącej matki ważniejsze będzie wierność przysiędze Bogu, oraz jego pomoc w wychowaniu dziecka. Dla mniej wierzącej, wierność przysiędze będzie wydawała się śmieszna. Na udane wychowanie matce dziecka lub nie, decyduje też wolna wola dziecka. Rozumowanie wynika z nauki, formowania, by w przyszłości jak najmniej popełniać błędów. A tym samym ustrzec się przed niebezpieczeństwami. Biskup Michalik bardziej rozumie te sprawy a niżeli ja, czy ty. To brak naszego zrozumienia i tej świadomości oskarża biskupa. Jesteśmy powołani do
anonim2013.11.5 16:07
@szukacz Dla ciebie to strata nie do powetowania. Natomiast gdybyś raczył stąd zniknąć, to będzie czysty zysk dla większości na tym forum.
anonim2013.11.5 16:10
@GenesisX Ciekaw jestem, czy równie chętnie piętnujesz to samo w środowisku np. policjantów. Próbowałeś tego samego na forum dla policjantów?
anonim2013.11.5 17:11
Habukak ty za to piszac na takim wysokim poziomie kultury osobostej na pewno nim(debilem) nie mozesz byc, czyz nie? Pozdrawiam!
anonim2013.11.5 17:19
@matti1901 1. Całość. Cały tekst to zero argumentów i kupa obelg. Jak widać sam też tak odebrałeś po tym jak zmieniłem w nim kilka słów i wrzuciłem jako komentarz. 2. Widać wyraźnie że nie rozumie. Małgorzata Marenin przecież też z tego prawa korzysta. W jej wypadku wynikiem ogólnej oceny był po prostu pozew sądowy. 3. Takich samych jak te na których opiera się pani Pawłowicz. Mimo że uważam panią Pawłowicz za nieuka i analfabetkę intelektualną na podstawie całej jej publicznej działalności, to mój komentarz w tym wątku miał jedynie pokazać jak słaby, pozbawiony argumentów i merytorycznej wartości jest tekst który napisała. Nie musiałem praktycznie nic usuwać, wystarczyło podmienić kilka słów aby jej atak na kogoś stał się atakiem na nią i jej środowisko. Twoja niezdolność to zauważenia tego świadczy tylko o tobie. P.S. Zainstaluj proszę przeglądarkę z autokorektą i obsługą polskich liter bo ciężko się czyta twój post.
anonim2013.11.5 20:29
Moja ulubienica znowu w natarciu;) Staropaniństwo i menopałza robią swoje. Każda partia ma swojego Palikota kto to powiedział...
anonim2013.11.5 22:56
@Ondraszek1 - Nic o mnie nie wiesz i mnie nie znasz więc niewiele możesz wiedzieć. Poza tym, nie wiem czy jesteś świadomy, ale Piętaszek to postać fikcyjna... Dorobku naukowego nie posiadam bo mnie to po prostu nie interesuje, wolę dobrze płatną pracę. Jednakże nie trzeba być profesorem aby ocenić poziom intelektualny pani Pawłowicz.
anonim2013.11.5 22:59
Okazuje się, że Pawłowicz, która jest profesorem prawa, nie wie, czym się różni pozew od aktu oskarżenia.
anonim2013.11.6 5:07
@Mniemanologia - "Jak to szło? Sfiksowałyście, boście... " Jazda po kobiecie, że nie ma męża to zagranie niskie, nie pasujące do poziomu takiej publicystki jak Ty.
anonim2013.11.6 9:16
@GenesisX - już wytrzeźwiałeś?