13.03.14, 13:40Prof. Krystyna Pawłowicz (fot. Jakub Szymczuk/Krystynapawlowicz.pl)

Prof. Pawłowicz o noweli dot. zmiany płci: Terror chorych osób

Jak podaje Radio Maryja, na stronach rządu opublikowano założenia nowelizacji prawa o tzw. zmianie płci. Projekt nowelizacji przygotowują resort sprawiedliwości we współpracy z Ministerstwem Zdrowia oraz pełnomocnik rządu ds. równego traktowania. Zawiera on regulacje z zakresu medycznego, administracyjnego oraz sądowego. W założeniach nowelizacji podkreślono, że psychiczne poczucie odmienności płci nie jest objawem zaburzenia psychicznego lub chromosomalnego.

Zdaniem prof. Pawłowicz, nowelizacja dotycząca tzw. zmiany płci jest bardzo niebezpieczna. „Minister sprawiedliwości złamał się dla politycznej poprawności i terroru chorych osób; pewnej mniejszości. Organ państwa może współczuć, może sfinansować leczenie takich osób, ale nie ma prawa przygotowywać projektu, który łamie ustalenia tradycyjne, dotyczące pewnych praw naturalnych, ustaleń nauk medycznych, genetyki oraz prawa. Jeśli prawo ma funkcjonować poprawnie musi odpowiadać stanowi naturalnemu. Prawo nie może tworzyć nieprawdziwych, fałszywych sytuacji, a tutaj do tego dojdzie” - powiedziała w rozmowie z Radiem Maryja.

Jeśli odpowiednia komisja wyda pozytywne orzeczenie o „zmianie płci”, gmina miałaby takiej osobie wydać dokument tymczasowy, potwierdzający tożsamość. Autorzy projektu proponują, by dokument wydawano bezpłatnie.

Beb/Radiomaryja.pl

Komentarze

anonim2014.03.13 13:49
Pani Profesor, tu nie idzie o zmianę płci. Tu chodzi o marksistowką próbę wywrócenia świata do góry nogami. ZAWSZE kończyło się to dramatami, nieszczęściem, ale ZAWSZE znajdzie się taka Fascination, która będzie sobie robić jaja. Naboje do AK47 jeszcze pono są.
anonim2014.03.13 14:26
Pytanie do redakcji: dlaczego znikną wpis o tym, że małgorzata Kozuchowska wymodliła sobie dziecko??? Co do poseł Pawłowicz szkoda gadac
anonim2014.03.13 14:52
"„Minister sprawiedliwości złamał się dla politycznej poprawności i terroru chorych osób; pewnej mniejszości. Organ państwa może współczuć, może sfinansować leczenie takich osób, ale nie ma prawa przygotowywać projektu, który łamie ustalenia tradycyjne, dotyczące pewnych praw naturalnych, ustaleń nauk medycznych, genetyki oraz prawa. Jeśli prawo ma funkcjonować poprawnie musi odpowiadać stanowi naturalnemu. Prawo nie może tworzyć nieprawdziwych, fałszywych sytuacji, a tutaj do tego dojdzie”" - poezja normalnie :)
anonim2014.03.13 15:31
Czy osoby pragnące dokonać operacji zmiany płci są moralnie zdrowe? Na pewno nie! Są na zniewolone lub opętane przez grzech przeciwko VI Przykazaniu. Należałoby raczej na koszt państwa - aby zostały egzorcyzmowane przez Egzorcystów K.K. Np po Egzorcyzmach "Richarda Ritę" - Rita (po zmianie płci) Rita wróciła do miana Richard i nie pozwoliła się nazywać inaczej. Odpowiedzialność za ten stan rzeczy spada najpierw na rodziców bo nie modlili się w intencji swojego dziecka na Różańcu św. a potem na kolesiów którzy z powodu zdeprawowania odpowiedzą na Sądzie Bożym z tego tyt.
anonim2014.03.13 18:43
Widać, że niektórzy już mają ból d..y.
anonim2014.03.13 21:04
@Air Wolf i Cartblanc widzę, że nie studiowaliście Teologii Dlatego dziwię dlaczego wypowiadacie się w temacie którego nie znacie! Nawet ksywa Cartblanc wskazuje że jesteś na IV stopniu /stopniu zniewolenia/ bo na III -im wiary piekła /króluje miłość do grzechu) jeżeli ktoś wzrasta (tzn nie nawraca się) pogłebia uzależnienie Np od narkotyków, alkoholu, siedzi na gapę bez ślubu Kościelnego, ect staje się po pewnym czasie niewolnikiem grzechu /narkomanem, alkoholikiem ect/ ale aby osiągnął wyższy stopień zaczyna działać w nim zły Duch "Sahar" (przebywający na pustyni) który przynosi mu z sobą jakby pustkę tzn czyni w nim "pustynię duchową" Z której wypływają osłochłości, osamotnienia, i śmierć w ludzkich relacjach, nie tylko z Bogiem ale tęż z ludźmi. o ile na III stopni cieszył się wolnością od Boga Adonai to będąc za IV stopniu wszystko to co ma związek z Religią - jest dla niego niewygodne, przeszkadza mu w życiu, jest wrogie dla jego życia w grzechu cieżkim śmiertelnym. I zaczyna go denerwować Wiara katolicka, nwet dźwięk poświęconych dzwonów jest dla niego nie do zniesienia, nie podoba mu się Krzyż św. Kościół i nie chce chodzić do Kościoła, do Cerkwi bo jest mu nie dobrze, źle się czuje, podobnie pieśń spiewana prze osobę wierzącą - irytuje ją, Dlaczego? Szatan-diabeł nie chce bowiem dopuścić do jego nawrócenia, Bowiem zły duch pustani Sahar znajduje upodobanie w jałowości i bezpłodności fizycznej i duchowej. Duch Sahar oczyszcz stopniowo daną osobę, jej wnętrze z wszelkich dóbr duchowych jakie jeszcze miała tzn zdobyła wcześniej żyjąc zgodnie z Przykazaniami Bożymi. Dlatego po oczyszczeniu z wszelkich dóbr duchowych jej mieszkanie jest puste tzn przygotowane na przyjęcie niegodziwych gości Tzn jest już przygotowana na opętanie (V-y stopień) można powiedzieć, że jest to cart blanc!
anonim2014.03.14 3:52
Przy zmianie płci ciąć jaja..."ale jaja" za klasykiem panem Smoleniem.