19.02.17, 12:30Fot. Piotr Drabik, CC BY 2.0, via Flickr

Prof. Pawłowicz ostro o 'Opozycji Totalnej'!

Poseł Krystyna Pawłowicz na swoim profilu na Facebooku w ostrych słowach podsumowała działania tzw. Opozycji Totalnej. 

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości w swoim wpisie nawiązuje do działań przemysłu pogardy z czasów pierwszych rządów PiS w latach 2005-2007. Oto, co napisała profesor Pawłowicz:

"W Polsce powtórka stylu PO-wskich akcji z lat pierwszych rządów PIS lat 2005-2007.
Kłamstwa,jazgot,czepianie się,codzienne histeryczne konferencje dezinformacyjne,kreowanie fałszywych "bohaterów".

Wówczas byli nimi bezdomny z Dworca Centralnego za zbluzganie prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego,fałszywie zapłakana poseł PO Sawicka,czy też pewien słynny brutalny lekarz łapownik,którzy mimo filmowych dowodów przyjmowania łapówek wykreowani zostali,też wówczas przy pomocy sędziów,na "ofiary" PIS,który korupcję ścigał.

Prowokacje,wrzaski,blokowanie wszelkich działań rządu przez ówczesną "totalną opozycję" i ogromna nienawiść do PIS i prezesa J.Kaczyńskiego z powodu utraty władzy przez postkomunę i PO niepogodzonych z przegraną w wyborach wtedy skończyły się dla walczącej z demokracją PO "odbiciem" władzy.

Dziś Polacy potrafią już ocenić ten "odgrzewany kotlet" i barbarzyński styl prowadzenia polityki.Sondaże są pomyślne dla PIS.Znając jednak stopień nienawiści opozycji /i zagranicy/ do legalnych polskich władz,w KAŻDEJ chwili trzeba spodziewać się kolejnej,pewnie brutalniejszej wewnętrzno-zewnętrzno-unijnej akcji wymierzonej w Polskę.

Ta ogromna fala zła kierowana przeciwko Polsce,na logikę,będzie musiała zakończyć się jakimś kolejnym ciosem ze strony jej przeciwników.

Wkrótce się przekonamy."

źródło: Facebook