07.04.21, 06:05Screenshot TVP Info

Przedłużenie obostrzeń niemal pewne. Dziś decyzja

Jeszcze dziś ma zapaść decyzja rządu w kwestii dalszych obostrzeń związanych z rozwojem epidemii koronawirusa w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że obecnie funkcjonujące zasady zostaną przedłużone.

W rozmowie na antenie Polsat News minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował dziś:

Najbardziej rekomendowanym rozwiązaniem jest przedłużenie obostrzeń”.

Szef resortu podkreślił, że obecnie trzecia fala przetacza się przez szpitale i jeszcze dziś zbierze się zespół zarządzania kryzysowego. Poinformował:

Z punktu widzenia sytuacji w szpitalach, to z mojego punktu widzenia najbardziej rekomendowanym rozwiązaniem jest przedłużenie obostrzeń, ale będziemy dokładnie rozmawiali o tym jutro o godz. 10 pod przewodnictwem pana premiera”.

Minister Zdrowia przyznał, że priorytetem jest obecnie otwarcie żłobków oraz przedszkoli. Zapewnił, że to właśnie przedszkola, klasy I-III oraz żłobki będą przywracane jako pierwsze. Jednocześnie dodał, że w tej chwili nie powinno być jeszcze żadnych poluzowań.

Szefa resortu zapytano także o kwestię regionalizacji obostrzeń. Poinformował, że ta kwestia w ogóle się nie pojawia. Dodał:

Na razie chyba najbardziej sensownym i racjonalnym rozwiązaniem jest przedłużenie tego, z czym mamy do czynienia”.

Podał także, że decyzję rządu poznamy najpewniej jeszcze dzisiaj, a najpóźniej jutro.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Anonim2021.04.7 8:10
Zacznijmy od tego, że słowo OBOSTRZENIA to koszmarny rusycyzm. A teraz idę obostrzyć siekierę, hebel i łańcuch.
matis892021.04.7 7:59
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed trującymi szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka . ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono zabijać.......''
Psychiatrist2021.04.7 7:59
A ja temu pacjentowi przepiszę w ramach zaostrzania "obostrzeń" potrójną kurację za pomocą elektrowstrząsów o dwukrotnie podwyższonym napięciu.
Dr Josef Švejk2021.04.7 7:49
Ukarać przykładnie tych zbrodniarzy odpowiedzialnych za 100 tys. nadmiarowych zgonów spowodowanych zablokowaniem dostępu do publicznej służby zdrowia, odwołaniem zaplanowanych operacji i zabiegów i wprowadzeniem bandyckiej metody leczenia chorób przeziębieniowych za pomocą telefonów i respiratorów.
olewam to2021.04.7 7:30
OMG https://www.youtube.com/watch?v=N5pnumsDkEE
abc2021.04.7 7:28
Co wy na to? https://www.youtube.com/watch?v=CcAYObnlehE
waldek2021.04.7 7:27
Pobudka https://www.youtube.com/watch?v=v1yj01TbLF0
ryszard2021.04.7 7:14
Na liście Forbesa jest 2755 miliarderów. Żaden nie zapadł na covid a ich majątki w okresie pandemii wzrosły w tempie jak nigdy dotąd.
T2021.04.7 7:00
Na was nie zagłosuje już nawet nikt przez przypadek.
onw2021.04.7 7:30
Oni w Brazylii leżą https://www.youtube.com/watch?v=N5pnumsDkEE
Cynik2021.04.7 8:24
Dokładnie też to widziałem. Czy nasz naród to banda idiotów i nic więcej.
Chcecie upodlić Polaków2021.04.7 6:57
i ograbić z tego co wypracowali !!! Tak dbacie o nasze bezpieczeństwo i tak troszczycie się o nasze zdrowie że ludzie nie mogą iść na wizytę do lekarzy nie mówiąc o specjalistach. Tak pomagacie przedsiębiorcom że to co dajecie to za chwilę odbieracie. Morawiecki to najgorszy premier (z resztą nie Polak) a Jarek chyba zakochany w nim. Beatę wożą ze sobą aby rozmiękczała Katolików. My Polacy Ci co to wydaję się że są plebsem widzimy wszystko i rozeznanie mamy bardzo dobre. Niczym kosynierzy pójdziemy do boju o Wolną Polskę i pogonimy wszelką chazarską swołocz!!!
T2021.04.7 7:01
Tak jest! Trzeba ich rozpirzyć w drobny mak - dłużej już się nie da żyć pod panowaniem władzy okupacyjnej PIS.
Bianka2021.04.7 6:47
Głupi rządzący, przecież zamknięcie nas w domach i odebranie kasy nic nie daje!! Te Wasze durne decyzje doprowadzą Polaków na skraj nędzy!! A wirus i tak będzie atakował!
Anonim vel AAATomek vel Po 11... vel...2021.04.7 6:29
Doszedłem do wniosku, że moim duchowym idolem jest… Adolf Hitler. Sam się zdumiałem, ale to fakt! A to ze względu na jego ważne słowa, które te wypowiedział na naradzie dowódców w przededniu podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow. Przecież ja (i moje wierne klony, jazgoczące kundelki szatana) nie robimy od lat na tym forum niczego innego! Zniszczyć Polskę! Zniszczyć Kościół! Zacytuję Hitlera: "Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. […] Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo. Bądźcie bez litości, bądźcie brutalni". Piękne, prawda? Jemu nie udało się Messerschmittami i Tygrysami, ale nam uda się aborcją i LGBT!!!
T2021.04.7 7:12
Głowę zmiażdży wam na końcu Maryja Panna!